KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
BabyBear
Bozica
Nessi
Lilijan
NikolaMaja
panda :)
MalaSaJuga
alisa
Sirijus
Vanja80
Dora1
sanja 73
bebana81
Principessa
marina_82
mimi85
lilly13
noja
Rada74
AriesGirl
BSNS
Julka
zozoni
Mimi12
Blanka
Hobbes
PalcicaBg
Hande
dada88
Bobaue
mamadabudem
aurora
Lenaaa
ivanicasale
Bekanicaa
libra35
Tavita
nina :)
marelica
dusica78
srculence 84
Eve
Padobranka
Ancica 87
bgdtanja
Jerapetra
lela1984
ne gubim nadu
Strumfeta78
Bobac
54 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 4/8/2017, 00:16

E pa kod mene nije bilo uopste izuzetaka. Cak su mi nabrajali zene koje moraju da leze celu trudnocu, pa ih muzevi dovoze. Ja sam im rekla da mene nema ko da dovozi. Kazu da sam onda za bolnicu lol! . Zamisli da odem u Visegradsku ili Front i trazim da lezim da bih primala fraxi?
Ma suvisno trositi reci o domovima zdravlja. Nasa "primarna zastita" lol!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 4/8/2017, 00:25

Dovedu stvari do te mere do besmislja, da te na kraju nateraju da sam placas! Eto kako se drzava na najjadniji moguci nacin bogati cak i na trudnicama...👎🏼👎🏼👎🏼
Lela, ono sto sam ja cula od drugarice koja ide kod dr Crnogorac je da oni tamo uopste ne otvaraju embrione od trenutka kad ih stave u medijum. Nema ono kao u Feroni da te izvestavaju svaki dan, nego te pozovu posle 3 dana i jave tako i tako- oplodio se ili se nije oplodio, podelio se ili se nije podelio...a cemu im sluzi onda embryoscop, kao obe klinike ga imaju, a nijedna ga izgleda ne koristi. Pa ta kamera bi trebalo da snima razvoj embriona na svakih par sati ako se ne varam? Ili im to sluzi samo da se hvale da ga imaju, a nikom nisu zaista snimali razvoj embriona...😏
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 4/8/2017, 12:21

Da li je neko pio Iron Plus od Calivite?
Heferol mi ne ide, lose ga pidnosim, Sideral Forte kod mene nema nikakav efekat, Ferrum sandoz mi je obojio zube i neprimetno malo pomogao.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hobbes 4/8/2017, 12:51

Nemam iskustva sa tim lekom. Ja sam pila Sideral forte i pomogao mi je. Sad mi je gvožđe ok, ali feritin još nije u potpunosti. Planiram da pređem na kakao sreca
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 4/8/2017, 12:54

Licno nemam iskustva sa tim lekom, ali meni je svojevremeno Kopitovicka davala Tot'hema ampule i one su stvarno odlicne. Ampula se razmucuje u citrusu (cedjena pomorandza, limun, grejp) zbog apsorpcije gvozdja koje je najbolje uz vitamin C, a moze se piti sa slamcicom i onda ne utice na boju zuba.
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 4/8/2017, 13:55

Ja sam krckala Sandozov Ferum, odrzavalo ga nekako.e Probaj malo sa hranom da ga podignes - konjslo meso, cvekla, kakao..
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 4/8/2017, 17:36

aurora ::Da li je neko pio Iron Plus od Calivite?
Heferol mi ne ide, lose ga pidnosim, Sideral Forte kod mene nema nikakav efekat,  Ferrum sandoz mi je obojio zube i neprimetno malo pomogao.

Pijes li folnu? Ako ti ona fali, nece se vezivati gvozdje stogod da pijes....Vidim da imas MTHFR

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/8/2017, 18:06

Jaooooo bre Strumfetaaaaaa...pa ja vec danima ne dobijam notifikacije za ovu temu I pitam se zasto. A visim na Kutku! I danas kad si mi pisala na Desavanjima udjem ovde I vidim da si radila i test I betu, a ja neinformisana Sad

Ali dobro, znala sam jos pre nego sto si posla u Prag da ces biti trudna tako da se nisam iznenadila I jaaaaaako sam srecna zbog tebe, a mogu da zamislim koliko ce tek Nevena biti :))))))))

Ljubim vas puuuuuuuuno I super sto cemo da trudnujemo zajedno Wink

Sto se fraxija tice, ja imam tu srecu da mi moja dr iz doma zdravlja pise naloge za mesecno sledovanje I to mi daju da nosim kuci. Stvarno ne mogu da zamislim te idiote koje teraju trudnice sa visokorizicnom trudnocom da dolaze svaki dan da prime fraxi. Moj DZ nema patronaznu sluzbu, ali I da ti patronaza dolazi kuci ne bi morala da sedis I da ih cekas po ceo dan, jer valjda treba da dolaze uvek u isto vreme...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/8/2017, 18:56

Zna li neko da li sad u "Feroni" rade ERA test i koliko kosta?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 4/8/2017, 20:19

Hvala devojke 😙 znači ipak totema.
Mimi imam mthfr i pijem folnu. Pojma nemam da to utice 😨😨 kako da izbegnem to? Da li neki drugi preparat folne (pijem niški folnak od 5mg)?
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 4/8/2017, 21:44

E to vec ne znam, ali meni je Kopitovicka rekla da je tot'hema najbolja...😉
Samo je obavezno konzumiraj uz neki cedjeni citrus, jer je tako najbolja iskoristljivost, a i malo manje je gadan ukus 😝
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 4/8/2017, 21:57

Principessa ::Dovedu stvari do te mere do besmislja, da te na kraju nateraju da sam placas! Eto kako se drzava na najjadniji moguci nacin bogati cak i na trudnicama...👎🏼👎🏼👎🏼
Lela, ono sto sam ja cula od drugarice koja ide kod dr Crnogorac je da oni tamo uopste ne otvaraju embrione od trenutka kad ih stave u medijum. Nema ono kao u Feroni da te izvestavaju svaki dan, nego te pozovu posle 3 dana i jave tako i tako- oplodio se ili se nije oplodio, podelio se ili se nije podelio...a cemu im sluzi onda embryoscop, kao obe klinike ga imaju, a nijedna ga izgleda ne koristi. Pa ta kamera bi trebalo da snima razvoj embriona na svakih par sati ako se ne varam? Ili im to sluzi samo da se hvale da ga imaju, a nikom nisu zaista snimali razvoj embriona...😏

To vec ne znam.Doduse,i mene su samo zvali iz "Genesis-a" za transfer drugog dana za treci.Nisu me nista obavestavali pre toga.
U "Feroni" me jesu obavestili o stanju embriona i prvi i drugi dan i isto vratili trodnevne.Ja sam oba puta imala lepe embrione,nefragmentisane,pa prvi put biohemijska,a drugi put missed. Mad Jos je u "Feroni" i hatsching radjen.A za mene je Kopitovicka definitivno zakon.
Zato me zanima,da li neko zna da li u "Feroni" rade ERU i koja je cena?Balas je perfektan embriolog,ali mene ta Crnogorac ne privlaci prosto.Navikla sam na Kopitovicku.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 4/8/2017, 23:39

Lela, imas informaciju o tome na njihovom sajtu: http://feronaivf.rs/era-test.php
Cenu nisam videla na sajtu ali uvek mozes da ih pozoves i pitas.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 5/8/2017, 11:13

Bila jutros u domu zdravlja po glupavu inekciju. Pitam dobro aj trudnica da dolazi svaki dan, a sta radite sa porodiljama? Kaze par dana je isla terenska sluzba i opet porodilja dolazi.. 
Oj Srbijo...zemljo bele kuge...oj direktorko doma zdravlja Novi Beograd...svaka ti cast...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 5/8/2017, 11:25

O pa ti si mi komsinica Strumfeto Very Happy

I seli se vec jednom na desavanja trudnjaco trudna Razz
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 5/8/2017, 11:50

Necu do ultrazvuka.. Da ne trcimo pred rudu...
Sutra ponavljam betu, pa uz imam u ponedeljak u dz, a kod mog dr.10.8.
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 6/8/2017, 11:35

Beta 16dpt 1615  Shocked
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/8/2017, 11:39

Woooooow! Pa to mogu biti I blizanci!
Odlicno Strumfeta, bravo!!!!!!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 6/8/2017, 11:59

Mogu...ali se nadam da nisu...i prosli put mi je bila visoka beta pa bilo samo jedno...
Sutra prvo prebrojavanje...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/8/2017, 12:00

Jedva cekam izvestaj Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 6/8/2017, 22:50

O Strumfeta sjajna beta. I ja sam u dz Novi Beograd kod ginekologa. Onomad mi isto rekose za fraxi. Mora da se dolazi
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/8/2017, 22:58

Ma idi, kakva glupost, ne verujem!
Jel to DZ u bloku 44 ili kod starog Merkatora?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 6/8/2017, 23:32

Blok 44
Ja kao iskusna, bola sam se od et do petka sama. Kupovala fraxi. Ni jedan hematom nisam napravila.
Od petka imam 3 masnice, a ova od jutros mi malo pre kad sam se tusirala ptokrvarila...sta reci...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/8/2017, 23:57

Debili!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 7/8/2017, 10:41

Evo ovako: za sada jedan mesak od 5mm.
U cetvrtak imam kod mog dr pa cemo videti...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu