KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
mimi85
MalaSaJuga
aurora
libra35
NikolaMaja
mamadabudem
alisa
PalcicaBg
Blanka
Mimi12
Hobbes
panda :)
masato
TrebamNaDijetu
bebko
Nataly17
fight&faith
Bobaue
saska1
dusica78
lenjivica
Lenaaa
Elenaa
Mika
Simona
Pikseta
srculence 84
nina :)
Amna84
Bobac
ivanicasale
Zmajuška
Principessa
zsuki75
Sirijus
sanja 73
Jerapetra
BiKsi :)
Dora1
Tavita
valika77
sunny.tp
Eve
Anka13
danica87
dada88
Rada74
51 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 18/6/2017, 16:53

Drage moje, ja bas retko svracam na Korake, jeste sramota, ali malo vremena imam....Sad svratih i videh novosti.
Zsuki draga, drzimo pesnice za sutra. Fino ti zene kazu, batali spremanje i peglanje, pa zar je to sad vazno?
A tvoja beta je...znas i sama. Trebala bi da je veca, a opet nije tolika od pregnila sigurno. Krcka se nesto. Pomozi da se skrcka i batali sve drugo. Mozda je implantacija kasnije pocela, desava se i to. U svakom slucaju to je dobar znak i cekamo sutra nov nalaz bete. Kazu da seke daju vecu betu, bate manju. roda. Mozda je samo to u pitanju.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/6/2017, 18:22

Mimi ja moram da te ispravim,kod nas su dve bate tako da bih ja rekla kontra da seke daju manju a bate vecu betu.U svakom slucaju zsuki navijamo sutra
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 18/6/2017, 18:29

ivanicasale ::Mimi ja moram da te ispravim,kod nas su dve bate tako da bih ja rekla kontra da seke daju manju a bate vecu betu.U svakom slucaju zsuki navijamo sutra
Ma to sam negde procitala...Ih sta sam sve tog tipa procitala: te ako je sa leve strane placente onda je valjda musko, sa desne zensko. Ako je broj otkucaja srca na UZ vise od 160 onda je devojcica,.... Ako sto nisam pobrkala.
U svakom slucaju Biksi ima bolje metode, ne bih se ja njoj mesala u posao lol! .
Ivanice cestitam na batama! bebe bebe

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 18/6/2017, 19:21

Zsuki, ni ja ne verujem da je ova beta od pregnila. Velika je za pregnil. Hajde da sačekamo sutrašnji dan, navijam iz sve snage da se duplira. Grlim te, draga!!! I veruj!!!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/6/2017, 19:30

Mimi12 ::
ivanicasale ::Mimi ja moram da te ispravim,kod nas su dve bate tako da bih ja rekla kontra da seke daju manju a bate vecu betu.U svakom slucaju zsuki navijamo sutra
Ma to sam negde procitala...Ih sta sam sve tog tipa procitala: te ako je sa leve strane placente onda je valjda musko, sa desne zensko. Ako je broj otkucaja srca na UZ vise od 160 onda je devojcica,.... Ako sto nisam pobrkala.
U svakom slucaju Biksi ima bolje metode, ne bih se ja njoj mesala u posao lol! .
Ivanice cestitam na batama! bebe bebe


Neznam, nama su i otkucaju preko 160.Jednom je placenta na prednjem zidu a drugom na zadnjem zidu. lol! lol! lol!
Sve u svemu cekamo dr Biksi
Hvala Mimi
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 18/6/2017, 22:14

Zsuki navijamo za sutrasnju veliku betu da se udupla bas bas drzim fige.
Ivanice cestitam na batama 😊😊prelijepo.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/6/2017, 23:27

Zsuki, meni je tvoja beta skroz ok s obzirom na starost embriona. Ja navijam.za sjutra i veliku betu igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/6/2017, 09:09

Zsuki navijamo za danas,kad cekamo rezultate?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 19/6/2017, 10:20

Zsuki, navijam iz petnih zila da bude lepa debela beta! Very Happy

Devojke, kratko pitanje - bila sam 6.juna u Feroni i prof. Kopitovic me je stavila na estrogen prajming do ciklusa i duplirala mi dozu Siofora (sa 2x500 na 2x1000). Rekla je da uzimam estrogen do prvog dana ciklusa a onda drugog dana ciklusa radimo progesteron iz krvi i ultrazvuk i krecemo sa stimulacijom (Pergoveris). Medjutim, meni ovaj mesec kasni. Poslednjih 6 meseci sam dobijala 29 dan - u dan. Evo sada je 32.dan i jos nema ni u nagovestaju. Da li estrogen moze da odlozi ciklus? Citam po netu i po tome bi se reklo da ne moze - ali sam zabrinuta jer sam nacela trecu kutiju cikloproginove (pijem samo bele tablete) a od ciklusa ni traga.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 19/6/2017, 10:57

Eve, pa mozda si trudna iz prirodnih radova! 😉
Zsuki, drzimo fige! 🙏🏼🤞🏼👏🏼❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2017, 11:03

Eve ::Zsuki, navijam iz petnih zila da bude lepa debela beta! Very Happy

Devojke, kratko pitanje - bila sam 6.juna u Feroni i prof. Kopitovic me je stavila na estrogen prajming do ciklusa i duplirala mi dozu Siofora (sa 2x500 na 2x1000). Rekla je da uzimam estrogen do prvog dana ciklusa a onda drugog dana ciklusa radimo progesteron iz krvi i ultrazvuk i krecemo sa stimulacijom (Pergoveris). Medjutim, meni ovaj mesec kasni. Poslednjih 6 meseci sam dobijala 29 dan - u dan. Evo sada je 32.dan i jos nema ni u nagovestaju. Da li estrogen moze da odlozi ciklus? Citam po netu i po tome bi se reklo da ne moze - ali sam zabrinuta jer sam nacela trecu kutiju cikloproginove (pijem samo bele tablete) a od ciklusa ni traga.


Eve i ja sam bila na tom protokolu.I meni je kasnilo dan dva ali sam posle dobrila.Uradi betu ako je neg cekaj mecu.Navijam za prirodne radove
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 19/6/2017, 11:03

Zsuki drzimo palceve danas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 19/6/2017, 11:07

Ma ne verujem da bi nas bas grom iz vedra neba poterao sa prirodnim radovima posle cetiri godine coraka Sad Uradila sam betu, svakako - rezultati posle 2 ali to je samo da se smirim i da ako kojim cudom jeste pozitivan silazim sto pre sa estrogena.

Ivanicasale - nastavili su stimulaciju bez obzira sto ti je kasnilo? Vidim da si i ti radila u Feroni - meni je najveci strah da ce reci da odlazemo stimulaciju jer sam se bas pripremila za ovaj mesec i rasporedila posao tako da mi je jun/jul laganica.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 19/6/2017, 11:25

Junačka krv data, rezltati posle 13h... ufff jaaaako se nadam moram priznati. Teši me što i dalje ne krvarim!

Eve, pa što i mene je tako iz vedra neba iznenadila prirodna trudnoća :)
a ove tvoje potpise sa betama ignorišem :)


zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 19/6/2017, 12:00

Zsuki - bice to ok, sama si rekla da do sada nikada nisi pregurala 10-ti dan bez krvarenja a vidi sada - ni u najavi. Beta je bila ok za mlad embrion i ja isto ne verujem da je moglo od pregnila, ipak si radila betu vise od 48 sati od poslednje injekcije. Sad lepo da nas obradujes duplom i da zakazujes UZ.

Sto se mene tice, ne znam - valjda sam vremenom prestala da verujem u cuda. Jesmo bili aktivni bas tu nedelju kada je trebalo da bude ovulacija pa ne mogu da iskljucim mogucnost ali crv u glavi kaze "Ma da, bas sada kada si konacno krenula u proces ce da se zakaci prirodno kad nije sve one silne mesece i godine kad ste radili na tome". Ja sam resila da je ovo nas mesec svakako, samo sam vise fokusirana na VTO - nekako imam dobar osecaj u vezi sa tim. Javicu rezultate svakako.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od valika77 19/6/2017, 13:10

Zsuki drugarice prošlo 13h....kako stoje stvari?
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hobbes 19/6/2017, 13:18

Ajde Zsuki obraduj nas, Refresh ce mi crći  sreca
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 19/6/2017, 13:19

Eve i ja sam imala isto estrogem priming protokol i kasnio mi ciklus 2-3dana , posle toga sam krenula normalno sa stimulacijom , tako da bez brige nece ti se  postupak odložiti osim ako ti visoka beta ne pokvari te planove a daj Bože da bude tako.osmeh srce
Zsuki držim palčeve

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 19/6/2017, 13:31

Aaaaaaa još nije gotovo sad sam zvala. Kaže sestra ponovo za pola sata! Zamolila sam je da urgira 😊i ona je imala par vto. Srčka će me strefiti.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 19/6/2017, 13:32

Ne daj se - jos malo pa da slavimo. igracice igracice igracice
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 19/6/2017, 13:43

Eve ::Zsuki - bice to ok, sama si rekla da do sada nikada nisi pregurala 10-ti dan bez krvarenja a vidi sada - ni u najavi. Beta je bila ok za mlad embrion i ja isto ne verujem da je moglo od pregnila, ipak si radila betu vise od 48 sati od poslednje injekcije. Sad lepo da nas obradujes duplom i da zakazujes UZ.

Sto se mene tice, ne znam - valjda sam vremenom prestala da verujem u cuda. Jesmo bili aktivni bas tu nedelju kada je trebalo da bude ovulacija pa ne mogu da iskljucim mogucnost ali crv u glavi kaze "Ma da, bas sada kada si konacno krenula u proces ce da se zakaci prirodno kad nije sve one silne mesece i godine kad ste radili na tome". Ja sam resila da je ovo nas mesec svakako, samo sam vise fokusirana na VTO - nekako imam dobar osecaj u vezi sa tim. Javicu rezultate svakako.

Op, op, šta ja to vidim ovde? Ajde možda se baš iznenadiš!! osmeh srce


Zsuki, uhhh ajde ajde baš sam nestrpljiva!!! Mogu da zamislim kako je tebi! srce srce srce
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 19/6/2017, 14:19

14,88 Sad Sad

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eve 19/6/2017, 14:24

E, bre... c
Grlim.
Eve
Eve

Broj poruka : 144
Datum upisa : 15.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hobbes 19/6/2017, 14:25

Ma breee grrrr c

Puno ljubaca ti šaljem. I zagrljaja
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 19/6/2017, 14:31

Biohemijska....gore od bete 0.
Grozno je kad samo malo fali. Pihhh!  c
Zagrli to svoje dete, i izadjite negde danas. Bice ti lakse.
Mnogo mi je zao.
zagrljaj

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu