KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+44
Anka13
danica87
Principessa
NikolaMaja
dada88
PalcicaBg
Sirijus
BiKsi :)
Tavita
bebana81
valika77
aurora
alisa
zsuki75
Bobac
mimi85
Mika
Angie83
Rada74
Nessi
nina :)
mamadabudem
saska1
Zmajuška
Dora1
sunny.tp
Hande
dusica78
noja
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
SoJa
Pikseta
Ivaana
sanja 73
Vanja80
marina_82
d77
MalaSaJuga
Bobaue
masato
Elenaa
fight&faith
48 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 8/5/2017, 15:57

Grlim jako draga!!!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 8/5/2017, 16:01

O bre,pa sta je ovo!Grlim draga,da tuga sto pre prodje.Jel imate jos smrzlica?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 8/5/2017, 16:04

zagrljaj
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od danica87 8/5/2017, 16:07

pozdrav drage moje.redovno vas pratim al sam slabo aktivna.
imala sam et 25.04 vracene dve blastice.osmi dan posle et sam prokrvarila al ne jako primila progesteron depo.9dpt beta 42,2 zovem dr.kaze ponovi za dva dana.ponovim u subotu 11dpt beta 68,4.zovem ih ponovo kazu uzimaj terapiju i cekamo utorak da je ponovis borba .danas sam primila opet progesteron depo koji su mi rekli na 5ti dan.i sad cekam sutra da opet vadim betu.i dalje imam povremeno krvarenje...ujutru i pre podne gotovo ga nema a posle se pojavi i tako da popizdim.nadam se da ce biti ok. tuga
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 8/5/2017, 16:15

Imam jos 3 smrzlica. Sad su me zvali iz Soluna, prekidam terapiju.
Za 10-ak dana cu dobiti info sta je mogao da bude uzrok i sta jos moze da se uradi. Prvo misljenje daju embriolozi, pa onda ginekolozi.
Ja ne znam sta jos moze kod mene da se uradi 😢😢
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 8/5/2017, 16:18

Aurora, a da ti još jednom proveriš betu za dva dana? Ako ja dobro računam, danas ti je 9-ti dan od transfera. Ja sada došla od ginekologa i on mi rekao isto kao ovi u Pragu, da tek 15 dan radim betu. Nisam pametna više. mogu samo da ti pošaljem brdo zagrljaja.
zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 8/5/2017, 16:21

Danice, nemoj se nervirati. Bitno je da beta raste, ne opada što bi trebalo da znači da si trudna. I ja sam relativno nova u ovome. Držim ti pesnice sutra da se beta duplira!!!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od danica87 8/5/2017, 16:27

NikolaMaja hvala draga.nadam se sreca
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana81 8/5/2017, 16:30

Danice, to je to samo miruj i mazi stomacic, navijam da se udupla❤❤
Aurora sta da ti kazem, ovaj mesec nam je svima uzasan. Razumemo te,ali moramo dalje. Verujem da cemo uspeti. Grlim te punoooo❤❤❤❤❤
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 8/5/2017, 16:37

Biksi, izvini što te ja sada maltletiram, Ali znam da se ti razumeš u rezultate štitne zlezde. Pre odlaska u Prag tsh je bio 1,7, pa pre pet dana 1,9, danas 3.256.Pre odlaska u Prag FT4-15.14, pre pet dana 13.51 i danas 11.92. Rekla si mi pre neki dan da je dobro kada tsh raste da ft4 pada. Sada me zanima da li da popenjem ja terapiju ( trenutno pijem 25mg eutiroxa i selen). Sutra popodne dolazi endokrinolog i daće mi sigurno neku novu terapiju, ali bih volela da čujem i tvoje mišljenje.

Hvala ti unapred.

P.S. Znam da ti je sigurno teško, ali dobiće tvoj Arsica brata ili seku, ako ne i oboje kada se za to ukaže prilika. Inače tvoje divno dete je rođeno na moj dan rođenja.

Ako se još neko razume u ovu problematiku bilo bi mi drago da pomognete.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 8/5/2017, 16:38

Danice lezi i odmaraj. Drzimo palceve da beta sutra skoci i da bude kako treba.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 16:40

Bem mu misa...Bas mi je zao...Bice sledeci put,mora biti
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 16:43

Nikolamaja meni je povecanje tsh bio znak trudnoce.I tebi zelim isto.A sto se tive terapije ja sam javljala na klinici i oni su mi rekli koliko da povecam eutirox.A Biksi zna isto ko dr tako da ce ti se ona javiti pre doktora sigurno.Kad radis betu?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 8/5/2017, 16:55

Hvala Ivanicasale, setila sam se da je još neko imao ovako slično i da je to bio dobar znak. Rekli mi u petak. Sada sam sva uzbuđena i pozitivna, nadam se da će sve to biti kako treba. Ljubim te do neba!!! Da Bog da da i ja idem tvojim stopicama...
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 8/5/2017, 17:04

Ajde Danice i NikolaMajo, da nam vas dve konacno popravite raspolozenje i prekinete ovaj talas negativnih beta..
Uzdamo se u vas, prasimo i najvijamo najjace!!! 👏🏼👏🏼👏🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼💪🏼💪🏼💪🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od danica87 8/5/2017, 17:05

hvala drage moje lezim odmaram citam ....nadam se da ce biti ok.sutra vam javim rezultate.nadam se velikoj beta beta
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 17:16

Danice i ja mislim da ce to biti ok.Da li primas mozda fraxiparin?Navijam za veliku betu.

Nikolamajo takodje...Saljem vam rodice i vucem za nosice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 8/5/2017, 17:41

Aurora, mnogo mi je žao... Daj sebi vremena da odboluješ, pa prikupi snagu da se vratiš za svoje blastice. Dobro je i što će pokušati da nađu razlog i predlože rešenje.

Danice, očidledno je da se nešto dešava, navijam jako da beta nastavi da raste!!!

NikolaMaja, rast tsh je mnogima od nas bio znak trudnoće. Držim fige da i kod tebe bude tako!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 8/5/2017, 18:02

Danice kao sto kazu devojke,miruj sto vise.Navijamo da beta sutra lepo poraste i da to krvarenje stane.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/5/2017, 18:06

Evo me, ceo dan neke obaveze, pa ne stizem.

NikolaMaja, povecaj dozu leka od ujutru, mirise lepo na trudnocu, odmah da ti kazem. Ja bih povecala za 25 mg svaki dan, bolje ti tsh da ubijes na vreme, a onda uz betu bih ga opet ponovila! Drzim fige,svidja mi se razvoj dogadjaja!

Danice87, dobrodosla! Sve poslusaj, zalepi dupe za krevet, bockaj progesteron, velikaje sansa da je jedna blasta odustala, a da se druga fino zakacila, ali bas miruj sada! Navijam za sutrasnji lepo rast bete!

Aurora, prvo mi se oteo jedan ogroman uzdah, onako onaj najveci, ljudski, onaj uzdah jbne nepravde, nefer igre, ove zajebane igre zvane vto! Koliko je sreca vazna, ja reci nemam,ona mu dodje kao presudna, ako mene pitate! Dzaba sve, ona mora da da kljucnu rec, krajnju, ako ona izostane, ne vredi, ni nase pripreme, ni svi dobri rezultati. Sto pre se sa tim pomirimo, tim ce nam u ovoj igri biti lakse. Ali pretesko je. Pretesko. S jedne strane, ulozis maksimalno sebe, sve nade,sva verovanja, ocekivanja, sve pozitivne misli, a onda razocarenje, onda hladan tus,onda ono sto ne mozemo da shvatimo, da je sreca izostala. I sta nam preostaje, nista, do da odbolujemo, isplacemo, odtugujemo, ucinimo sebi male ili vece stvari, da dusu zalecimo, otresemo kolena, podignemo se jace, i kazemo, ma uspecemo, ma uspecemo i ne moze biti drugacije! Ti ces pronaci resenje za sebe, a javi i sta predlazu sa klinike, jako me zanima. Meni se sa klinike nisu javili. Ciklus mi je danas krenuo. Pisacu im email, ali kad dospim, da vidim sta kaze dr po mom pitanju, sta uraditi pred poslednji pokusaj,jer cu ja sa tim sledecim pokusajem zavrsiti pricu o vto.

Ja sam danas odlicno, na danasnji dan je nastao moj Arsenije, i ja zaista ne mogu biti drugacije nego odlicno! kad me zagrli i kad mi kaze mami, ja se istopim. Prosla me je tuga i zal sto nije uspelo. Vracam se obavezama, odmaram opet od ovoga,pa onda cu se pripremati kad dodje vreme za to. Sada kuliranje. Dzaba, da lupam mozak sto nije uspelo, nista mi nece znaciti,samo cu vreme izgubiti. Zato samo napred, i napred, inapred!

Ja se iskreno nadam da ce sledece bete biti vise nego trocifrene, jer zaista mora tako,radi ravnoteze medju zvezdama!

Koracaljke, idemo, samo glave gore, i samo hrabro do novih, zasluzenih pobeda!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od danica87 8/5/2017, 18:14

ivanicasale ::Danice i ja mislim da ce to biti ok.Da li primas mozda fraxiparin?Navijam za veliku betun

neprimam ga.od terapije imam utrigestan 3*200 ,dexazon ,cardiopirin i femibion.od srede progesteron depo na 5ti dan.
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 8/5/2017, 18:20

Danice ok.Znam neke cure kojima je tako krenulo braon od njega pa kad su pauzirale neki dan sve se stabilizovalo.Odmaraj a mi navijamo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od danica87 8/5/2017, 18:23

hvala draga mnogo znaci podrska...odmaram i nadam se osmeh srce
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 8/5/2017, 18:45

Danice slobodno preskoci dan,dva cardiopirin.I ja sam kad mi je krenulo mrljanje.On ipak razredjuje krv i pojacava krvarenje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 8/5/2017, 19:19

Hvala Biksi na savetu i odmah ujutru povećavam dozu. Daničice, držim pesnice za sutra. Da se radujemo malo konačno svi!!!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu