KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

+45
aurora
micam
Principessa
MalaSaJuga
NikolaMaja
Bobac
Mimi12
Blanka
SladZana
bebana81
sunny.tp
Angie83
noja
Tavita
PalcicaBg
Vuchica
Rada74
Zmajuška
mimi85
saska1
zsuki75
ivanicasale
Sirijus
Niny
Dora1
Jerapetra
alisa
Lola021
Mika
bobica83
SoJa
Simona
mamadabudem
Anka13
Sofija Veks
sanja 73
Deni
snedra
marina_82
Vanja80
Sanjci87
MAAKKI
Ancica 87
dusica78
HappyGirl
49 posters

Strana 11 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 1/5/2017, 19:06

Hahaha Blanka isto sam pomislila,al mi je Biksi otkrila da je to slaninica :-)
Trudnicka zaboravnost,kazem joj ja.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 1/5/2017, 19:09

Ova klopa izgleda strava! Cepaj rostiljicu i uzivaj na suncu i zdravom planinskom vazduhu! 😎🌞☀🌤⛰🏔🗻
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 1/5/2017, 21:48

Bobac ::Biksi, a to nije utrogestan na rostilju??? I ako nije, cini mi se da leci sve.  Very Happy

Procitah sta se zbivalo prethodnih dan dva. Puno nekih obecavajucih simptoma i simptomcica. Ti si bas aktivna trudnica. Uzivaj i da ti ova druga nedelja prodje sto brze, pa onda da potvrdimo i slavimo.
igracice igracice igracice
Da znas da je ovo danas bio moj utrogestan, i svi ostali lekovi, ovaj leskovacki rostilj leci sve! lol!
Ponasam se isto kao pre transfera, samo sto ne podizem dete,jer ima 19 kg, i bez et ga retko podizem, nisam usisavala,tj. usisala pre odlaska u Leskovac, prozori su mi prljavi, ali svaki dan neka kisa, pa se to ne isplati cistiti. Muz prostire ves i dize lavor. Ja sam malopre oribala sebe, pa uzgred i malo kupatilo. Ali bas brzinski, jer sam i njega pred odlazak sredila. Ves sam popeglala pred odlazak u Le takodje, mada se opet nekako nakupilo. Bitno da sam muza podmirila za kosulje. Ja necu nigde jer sam na odmoru. lol! Uh, al me strecnu kroz matericu. Very Happy S detetom sam na podu ako se igramo, do Zlatibora sam danas u kombiju putovala, drmusa, al beba ili bebe su se zakacile, ako su resile, nece one nigde. Ako su tu, tu su! osmeh srce Nadam se da ce i ostali dani proleteti. Hvala puno!

Blanka ::Biksi uzivajte. Trudnica si 100% potvrdio konzilijum kutka!!!!osmeh srce trudnica igra
Pljeskavice izgledaju super, samo mi nije jasno sta je ovo ispod pljeski lici mi na nozice od prasenceta lol! lol!

Odmah ti mislila da su sape od praseta, c c c c, nismo dirali pepu pig danas, leskovacki rostilj je keva! osmeh srce Ostalo nam i za sutra, pa sam hepi. lol! Palcica je odgonetnula da je slanina! Eto, slagah, ipak je bilo i pepe. I u leskovackom mesu, slanina i kackavalj! Very Happy Ako konzilijum Kutka kaze da sam trudna,ko sam ja da se protivim! Laughing Laughing Laughing

Principesa, da znas da i jeste strava! Mi se Leskovcu uvek radujemo, em idemo po decu, em po leskovacko rostilj meso! lol! lol! lol!

Zamace i 6. dan od ET. Rekoh ja bice brzinom svetlosti, i bi tako.

Lep dan je za nama. Opet sam bila dzangrizava,dok nisam jela! lol! Menstrualnih bolova nema. Sike bole. Napetost u materici sve vreme prisutna i neko ziganje,probadanje, sta li,ne znam ni objasniti. Malo me muci gorusica, jela sam luk danas,pa otuda, a onda i malo glad muci. lol! Povremeno zigucaju jajnici, iznad desnog me danas bolelo. Krsta bole svakog dana pomalo.

Sve u svemu: zakljucak: Il sam luda, il sam trudna! lol!

Volela bih da betu radim u ponedeljak, da izdrzim do tada, da sve bude ok, jer mi je Arsa tada nastao, volim taj 8. maj, pa sam mislila da ga volim jos vise, ako je to moguce! smajli angel Videcemo, a mozda i taj 8. maj ostavim da bude samo Arsin. Mada mi je to 13. dan, a i sa Arsom sam 13. dana radila betu. Ne znam, samo naglas pisem. Laughing Udavih ja vas, al koga cu, ioanko mi svi nesto smetaju, ne bukvalno, ali najvise mi prija da sam sama. Rolling Eyes

Stisak ekipoooooo!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 1/5/2017, 22:06

Hehe bravo za izvestaj! Dobra ti je ta logika 8. maj, 13. dan, bas su strava te podudarnosti. Ako ti Arsine cifre ne donesu srecu i ovaj put, pa sta ce drugo? ❤❤❤🐣🐣🐣🤞🏼🤞🏼🤞🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 2/5/2017, 08:53

E biksi nisi luda vec si trudna,videces to i sama 8.maja...Stvarno su ti super te podudarnosti sa Arsom.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 2/5/2017, 09:43

Jutro cure.

7. dan od ET

Jutros nista od simptoma.

Doruckovali Arsic i ja, sad pijem kafu,pa cu da se igram s njim.

Planiram otici sutra do laba da proverim tsh i ft4.

Mnogo se manje znojim nego svih prethodnih puta.

Da li hoce gorusica i mucnina od estrofema? Ja sam ga samo jednom za prosli fet uzimala,pa se ne secam. Sinoc ga popijem, samo njega, nisam vecerala, dakle ne znam sta bi me drugo mucilo?

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Bobaue 2/5/2017, 09:59

Biksi da nije od Glukodaza , mene on ubija? Ja sam se od estrofema samo smrdljivo znojila ali me zeludac nije boleo. Uh kada se samo setim tog smrada Laughing

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 2/5/2017, 10:31

Bobo, glukofaz pijem oko 19-20h,nisam primetila nista vezano za njega. Pojma nemam,pijem saku vitamina i lekova,dobar je ovaj moj zeludac,koliko ga opteretim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od bebana81 2/5/2017, 11:33

Biksi i mene je jedan dan mucila gorusica, ali kod mene je to normalno,jer ja imam akutni gastritis pa ni ne obracam paznju od cega je. Isto nikakve simptome nemam,izgleda da nam ova svima tako, ali ja i ne obracam paznju na to.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Bobaue 2/5/2017, 11:42

Ma kad pijemo po šaku lekova ko će pohvatati šta je od čega.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Simona 2/5/2017, 11:47

Biksi,
lepo to kod vas deluje a nisam ni sumnjala... Navijam za trinaesti dan i veeeeliiiikuuuu betu igracice igracice igracice igra igra igra b b b
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od alisa 2/5/2017, 11:53

Biksiiiii trudnico nasa samo da te ljubnem ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 2/5/2017, 11:56

Zdravo vojsko!
Bilo bi lepo da sacekas ponedeljak,ako mozes.Ja ne mogu ni petak da sacekam,haha.
Bas me cudi sto ti je muka kad pijes 20 lekova dnevno.
Nece muka odmah,ne brini,ako budes imala srece mozda te zaobidje skroz.
Ja bas imam jak osecaj ovaj put.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Angie83 2/5/2017, 14:17

Biksi trudna si ti nama vec, pa kad god da odlucis da uradis betu bice lepa trocifrena, da li ponedeljak ili neki drugi dan. Saljem poljupce ljubav ljubav ljubav
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Bobac 2/5/2017, 14:55

Samo da pozdravim nasu trudnicu i veselo drustvo.
A lekovi...sta reci, uzimaju se lopatom, pogotovo na pocetku. Cuvaj se koliko mozes.

Polako, ali sigurno prolaze dani. sreca

Ponedeljak je sve blizi - beta, beta, beta,igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Blanka 2/5/2017, 15:04

Trudnjačo, gorušica ovo ono. A okle nece kad si pojela onolike pljeskavice, slaninicu i sta jos ne lol!
Neka si ti stavila ticker da si trudna, to mi se mnoooogo svidja koko nasa srca
Ljubi mi Arsenija, to tvoje zlatno pile. To dijete je nevidjeno. Obozavam ga. ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 2/5/2017, 15:27

Izvini, Biksi, ali moracu ovaj dnevnik da prijavim adminima! ovo nije VTO dnevnik nego trudnicki! Molim da se hitno prebaci tamo!

trudnica

ljubav ljubav ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 2/5/2017, 22:42

Dobro veče saborke moje!

Zamače i ovaj 7.dan od ET. Jos brže nego što sam mislila da će biti, jer mi je predveče dolazio brat sa klincima, pa su mi ubrzali sate.

Hvala vam na svim lepim rečima, željama, komentarima. srca

Vučice, daj Bože da imam još jedan trudnički dnevnik! Ponekad mislim da ne želim možda previše, onda se trgnem i kažem, pa želiš dvoje dece, zašto ne bi želela, i tako u krug! lol!

Danas sam se jedno dva sata osećala baš trudno. lol! Prispavalo mi se i uzlupalo mi se srce, baš sam bila kilava. I smetalo  mi meso što mi se kuvalo u ekspres loncu. Svekar mi je vodio dete u dva navrata napolje, pa mi je značilo da iskuliram. Posebno popodne kad sam bila tako kilava.

Posle toga sam ponovo bila normalna. lol! lol! lol!

Bebana, i ja imam gastristis, ma lekovi su cudo.

Ljubim vas, nemam više šta da prijavim.  Samo da mi rezultati štitne budu ok, eto,to je za sutra prioritet! Držite fige!

Stisak najjačoj ekipi na ovoj fenomenalnoj podršci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 2/5/2017, 23:22

Bravo Biksi, odlican 5! ✔☑👏🏼👏🏼👏🏼
Jos malo, pa da se zajedno radujemo beturini! I da sutra stitna bude mirna i zbrinuta 😉🤞🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od SladZana 3/5/2017, 00:17

Bixi drugo draga ja nisam bila u toku sto i nije mnogo vazno. lol! Mnogo vaznije je da vidim minimum 2 trudnicka simptoma
1 zaboravnost
2 gorusica ( koju si izgleda zaboravila sa Arsom) Razz Razz
3 pospanost....
Da stitna iskulira a beta neka poludi
Ljubim vas srca1
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sirijus 3/5/2017, 08:38

Da mahnem veseloj koki d d d igra igra igra
Biće to lepa beta, Arsa zaslužuje drugara......... jumping jumping jumping
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 3/5/2017, 08:46

Biksi navijam jakooooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od mimi85 3/5/2017, 09:24

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda malo debelih sremackih roda kljunova punih beba i kulena lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 3/5/2017, 10:09

Nema nam trudnice od jutros,sigurno otperjala u lab da pusti krv za stitnu,a mozda se prevari pa kaze i betu medju analizama.
Navijamo za dobre rezultate!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 3/5/2017, 11:24

Jao Palcice, hahaha, ma nisam betu jos, rano je.

Dobar dan.

8. dan od ET

Majko mila, kad pre. Kako se blizi dvocifreno od et, ja sve vecu tremu! Very Happy

Jutros sam isla do laba, dala krv za stitnu. Rezultate mi poslase na email, i shvatih da sam trudna! Laughing Laughing Laughing
Tsh 3.09
Ft4 15.48

Racunam, cim je tsh skocio u roku od 10 dana, a ja na pojacanoj dozi leka od 50 mg i vise (pila sam 125 mg radnim danima, 100 mg vikendom, od 25.4. krenula sa 175 mg svakog dana i on opet iznad 2. A ft4 dobar, znaci to je to! lol!

Bila sam do moje dr ginekologa, uzela uput za betu, opet za stitnu (ovo jutros sam privatno na nagovor Rodjenog da bi bio miran), uput za d dimer i anti X a, uput da ponovim betu, recept za utrogestan. Nije bila guzva, sve sam brzo zavrsila. Popijem utrogestan posle vadjenja rezultata za stitnu, reko, da ne kasnim previse sa njim, jer sam ga trebala u sedam, i osamuti me samo tako, drogaaaaaaa, jedva sam kuci dosla,samo kad sam pogodila u koji bus iz grada da udjem. lol! I kad u busu nisam zaspala! lol!

Inace, dobro sam. Sinoc dugo nisam mogla zaspati, pa mi krcala creva, jer sam slabo vecerala,pa ustajala da jedem, pa posle neke ljude sanjala, otkud oni kod mene u snovima, nemam pojma! lol!

Menstrualne bolove vise nemam, retko i krsta bole. Sike kako kad, mada mislim da su i one splasle u odnosu na neki dan. Jedino sto imam tu napetost u materici stalno, a skontala sam da me to zapravo rez od carskog gde su sekli matericu ustvari zateze. Jer mi je isti takav osecaj napetosti kad mi neko dira rez od kicme.  Samo sto mi ovaj rez unutra verovatno embrioni razvlace! love Nadam se, a kako drugacije.

Posle mi dolazi teta, bice i na konaku, da ne ostajem sa Arsom sama, jer muz puz radi nocnu. A prase je u vrticu. Uzece ga svekar, iako sam ja htela, on je ipak insistirao da ga on uzme, ja da odmaram. Tetu vec vidim kako  mi pegla. love

Ljubim vas i stiskam i hvala za ove rodice, i svu podrsku koju mi saljete!

Vi + vasiona + ja =  d
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 11 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu