KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 12/9/2017, 14:12

Lijo, imamo i mi "velika" kolica, ali ne znam da li smo ih 10 puta koristili. Ja sama sa njima nisam mogla nigde. Zivim u centru, auta parkirana na sve strane, usko,.... A zima je bila strasno hladna...Nama je bila akcija kad treba do dr da odemo. Tad smo je nosili u sedistu za kola. A ovako....smo se nosile lol! . Nemamo ljulju, imamo ruke igra . Ja sam ubedjena da ova moja ne bi u njoj sedela duze od 3 min. Dobro, mi nismo primer na koji se treba ugledati. Mi se i dalje najcesce nosimo, nemojte nikom da kazete. h . I nemojte to raditi ako bas ne morate.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 12/9/2017, 14:15

Blanka, gde si i kako si? Mi ti uzurpirale dnevnik. lol!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 12/9/2017, 14:18

Ovde svi sem Blanke  b  b  b  b
Samo svratih da ljibnem skočice tebe i čudence ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/9/2017, 14:50

Hahahahaha, bas ste mi slatke vi mamite i buduce mamite. Neka ste mi vi uzurpirale dnevnik, samo pisite znam ja da odje vole svi da svrate i pitaju nesto i zapitkuju. Slobodno, kod mene siroka demokratija.
sreca

Lijo tako sam i mislila. Samo sto bi ona kod nas dolazila cesce, mozes mi poslati spisak da vidim kako kod vas sve to funkcionise pa da znam sta da trazim, mada u glavi vec otprilike znam, ali svakako mi iskutva znace, tako da salji.  ljubav

Zene moje ja sam ok, hvala na pitanju. Tegobe sve iste, od nespavanja , bola u preponama, i sl. Nisam pisala da se ne ponavljam. Ostalo je ok.
Konacno sam se zavukla u ormar ovih dana i svu robicu preslozila, prepraprala, 5 kesa robe razdijelila jer je bas za djevojcice. Mada sam i za cudance ostavila po nesto u roze boji lol!  
Kisa me smori, ubi, bas ne volim kad ne mogu izaci napolje makar na kratko. A tek njih dvije, dosadno im u kuci samo traze da ih obujem i da skitamo.
Danas sam posebno happy jer mi je kuma javila da je trudna. Cekaju drugu bebu.  srca  radost
Ostalo sve standardica.
Grlim vas  zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 12/9/2017, 15:04

BB, ma sto kaze Mimi, samo da ne budes bas satima na ledjima. Ili podmetni neki meksi jastuk pod jednu stranu ledja da budes kao na polu-boku. Meni je isto znao da utrne kuk od toliko lezanja na strani, jednostavno ne mozes vise izdrzati i moras nekako da se drugacije namestis.

Mimi, a zavisi naravno i kakva su kolica... Nasa nisu bas tako glomazna (stokke scoot imamo), imaju super tockove i laka su za manevrisanje. Meni je kod njih jedna od najboljih stvari sto je beba bila tako ususkana zimi, kao u satoru kad lezi, jos je ubacim u onu vrecu i prava uzivancija. Ja se zaledim, njoj super :) i mi se nosimo, ali ja uzivam, bas me briga sta kazu. Onda mogu da je ljubim, a i ona ljubi mene hihi :)) mada sad nece bas uvek, uglavnom hoce da hoda.

Blanka, posaljem ti poruku kad nakucam sve sulude zadatke koje sam dala nasoj zenici sto sprema! Jeeee za kumu!
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 12/9/2017, 15:11

Bravo za kumu Blankic osmeh srce

E zenske, hajde mi napisite marku kolica ili okacite sliku, ako neka ima ona kolica 3 u 1, sto moze onaj noseci deo da se koristi I za iznosenje bebe iz bolnice I za kola I za kolica. Hvalaaaaaaa
Ljubim vas sve od reda!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od nina :) 12/9/2017, 15:47

Mimi12 ::Lijo, imamo i mi "velika" kolica, ali ne znam da li smo ih 10 puta koristili. Ja sama sa njima nisam mogla nigde. Zivim u centru, auta parkirana na sve strane, usko,.... A zima je bila strasno hladna...Nama je bila akcija kad treba do dr da odemo. Tad smo je nosili u sedistu za kola. A ovako....smo se nosile lol! . Nemamo ljulju, imamo ruke igra . Ja sam ubedjena da ova moja ne bi u njoj sedela duze od 3 min. Dobro, mi nismo primer na koji se treba ugledati. Mi se i dalje najcesce nosimo, nemojte nikom da kazete. h . I nemojte to raditi ako bas ne morate.

mimi citam i smejem se za komentar da se i dalje nosate i ljuljate jer moja rodjena sestra ima trecu cerku koja je u julu napunila 8 g i dalje je ljulja u krilu da je uspava po sat dva vremena plus sa cuclom u ustima i uvek mora da ima pored sebe 3 cucle kao beba pocela i dan danas tako,a stos kad malena prespava kod starije seste koja se udala dete zaspe bez problema i netreba joj cucla ali kad je kuci sa mamom nemoze drukcije,sestra operisala zuc dosla iz bolnice i odma to vece morala da je uspavljuje ko bebu,mi je svi grdimo sto to radi a ona kao pa malena oce samo tako da zaspi sto moja sestricna starija i njen muz tvrde suprotno a i mama moja i snajka kad prespava kod nekog od njih kaze da netreba cak ni cuclu nenosi sa sobom da bi legla i kod moje sestre se stalno upiski nocu a kod nikog drugog gde je spavala ne,sad mi komentarisemo mozda i zbog tog sto se sestra i zet rastali pa da ona tuguje za ocem ali opet on skoro svaki dan dodje kod nje da budu zajedno sa detetom,sestra ode na poso on dodje u kucu spremi malenu za skolu i odvede je u skolu i posle opet po nju u skolu i bude u kuci dok mi sestra nedodje sa posla .ako malena ne ode kod moje mame sto je kuca pored,oni nemogu biti zajedno jer zet pije uzasno a sestri prekipelo a i dalje joj je veliki oslonac u zivotu u odgojanju srednje i najmladje cerke
sad ja prisem gluposti u ovaj dnevnik ali me potaklo mimina proca
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 12/9/2017, 17:58

Draga Blanka super je sto sve ide dobro, osim tih trudnickih boljki, ali i to ce proci jos malo. Bravo i za kumu.

Predlozih vec da Blanka otvori jedan dnevnik nakon ovoga pa da se svi preselimo tamo.

Baby, mi imamo ta kolica - gde je sedaljka za kola i ulozak za kolica i to smo koristili sve dok nije poceo samostalno da sedi. I sada nekada stavimo ga u sedaljku pa u kolica, pogotovo kada znamo da ce da spava. Jesu veca, ali smo mi jako zadovoljni - u njih natrpamo sve sto nam treba od njegovih stvari, moja torba, ranac, voda, nosiljke, solja, flasica, igracaka...
Zene ce ti vec reci koju marku da kupis, ja ti tu nisam od neke pomoci.

Mi nismo imali pojma o kolicima za decu, ali prijatelji nam predlozise da kupimo ona koja imaju velike tockove koji se pumpaju kao na biciklu, ne plasticne. Mi volimo da pesacimo i idemo raznim stazama i bogazama pa su takva kolica odlicna za nas zivotni stil. Lako idu, skrecu...Imaju tri tocka - ovde ih zovu jogging stroller. Budite oprezne, u radnji ce vam se ciniti da svaka super idu, jer su podovi glatki, ali kad izadjete napolje primeti se razlika, da ne kazem u pesku, na travi, snegu, ta sa malim tockovima samo potonu i zakopate se.
Pitajte prijatelje sa malom decom da isprobate njihova.

Za spavanje na boku Baby, to su i meni preporucili lekari i ja sam se pokusavala tako da spavam nocu. Ako preko dana ne mozes tako da se namestis, mislim da je ok, jer ipak danju si u pokretu, niko ne sedi vise od satak na jednom mestu.
Meni je puno znacilo da podignem noge na neku hoklicu, jer sam radila do nekoliko dana pred porodjaj po 8-9 sati. To je pravilo veliku razliku, jer kada sam tako sedela noge mi uopste nisu oticale. Ako mozes preko dana bar noge da podignes, mislim da i to moze da ti koristi. Ja sam ustajala svakih pola sata - 45 min pa prosetam jedno 5min po kancelariji do wc-a, samo se muvam da mi cirkulacija proradi, na pauzi za rucak sam isto setala bar jedno pola sata, ako je ledeno napolju odem neku radnju pa tu gluvarim, kad dodjem kuci opet setnja od satak vremena. Meni je to bas mnogo znacilo, cak mi se cinilo da i nocu bolje spavam kad se malo fizicki umorim preko dana. Meni je sve ovo i doktorica predlozila zbog problema u prethodnoj trudnoci.
Naravno, ti sve prilagodis sebi i slusas svoje telo.

Sto se tice nosenja...mi se isto nosimo dosta, mada moja ledja pocinju da se zale u poslednje vreme. Ako slucajno odem od njega, evo ga za mnom, zagrli me oko nogu i cvili dok ga podignem.
Nesto ne mogu da odolim a da ga ne uzmem, sve mislim za koju godinu nece ni dat da ga mazim i cmacem, pa daj sad da iskoristim.

Nego zene kad vec iskoristavamo Blankinu demokratiju, daj da vas pitam kakve prve cipele ste kupovale. Doslo vreme da obujemo ovog naseg decaka.

Lijo, ako te ne mrzi posalji i meni spisak. Ja sam trenutno part time i radim samo navece, ali nece to moci tako dugo, opet cu morati da se vratim na redovno radno vreme.

Ljubim vas sve.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 12/9/2017, 19:16

BB, ima i tema vezana za kolica. Samo slabo je posecena... Ali vidi da li mozes naci nesto zanimljivo.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 12/9/2017, 19:18

Jooj Blanka, pa zaboravih da ti sad treba garderobica druge boje affraid . Nemoj ti da delis ni tu roze boje, ko zna sta jos moze da se desi posle ove plave. Glupo da za koju godinu opet kupujes bebecu garderobu. lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 12/9/2017, 23:44

Ja vise necu necu da pisem da sam dobro i da sam ok, jer me uvijek neki maler strefi. affraid Od popodne kijam, nos curi non stop, grlo grebucka i tako pekmezam prehladjena. Ma uzas jedan. Kupih propolis kapi za nos, pastile panthenol, mada nista nije bolje. Sad ce ovo da me slomi par dana znam,tako mi je uvijek.  Inace ja nikad ne prehladim ko sav normalan svijet, mene to slomi do granice lezanja u krevet.  E sad jbg -a lezanja mi nema sve i da hocu.
Odoh sad da se patosiram, sad mogu jer svi spavaju.

Mimi12, da smo svi zdravo i veselo ali toga filma biti nece, potpisujem!!! lol! Od mene dosta za oba uva osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 12/9/2017, 23:56

Ooooo Blankaaaa...pa tebe stvarno nista ne moze da zaobidje Sad

Mislim na tebe I zelim ti da ti to ne traje predugo I da sto pre ozdravis osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 13/9/2017, 08:06

I to je virus. Bas te hoce sad....Ajde odmori koliko mozes, proci ce za dan-dva. Ali moglo je i da te preskoci ovog puta, stvarno.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 13/9/2017, 12:19

Baby, Mimi 12 srcasti poljupci

Jeste virus je. Sad bas haraju kod nas. Nosim masku da ne predje Katji i Kasiji. Šmrkeljam, kijam, i gusim se od ove maske. Bas me nista ne moze zaobici.
Ljubac zeMske poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 13/9/2017, 22:22

Joj Blankic, bas mi zao sto te svasta hoce,mislim bas i nije moralo i ovo sada! Da sto pre ozdravis! Ljubac za hodalice, mamu i cudance u stomaku!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 13/9/2017, 22:29

A bre, Blankic, koliko muka!
Citam tebe, i mislim se, koje sam ja lude srece,
spavam lepo, ne boli me najcesce nista, nekad krsta smaraju, nekad teze ustanem i slicno... ali funkcionisem ok, nije narocito tesko. U svakom slucaju se slazem sa tobom, ne uzivam u samoj trudnoci, niti volim te promene na telu, istezanje stomaka, gurkanje iznutra, pritiskanje organa, pucanje kapilara... o neeee!!!
Obradova me ovo da si nasla coceka za CR! Meni dr rekla oko 7 dana pre termina da ce da mi zakaze.

Palcice, ekstra ti sveki :)
Sto se gvozdja tice,pijem neki globoferin ili tako nesto, skupo, a meni i dalje padaju hemoglobin i eritrociti.

Dajem glas ZA dasku za presvlacenje, mi smo to zvali "pricalica". Tu se lepo vidimo, na ok mi je visini bila da se ispricamo :) Dokle god s enije mnogo vrtela, koristila sam je.
Za te ljulje, znam da kumina mala nije htela u to, moja isto kad je probala, u tome je plakala. I jos jedna prijateljica to nije koristila. Tako da ja nisam ni uzimala, bili smo po rukama non stop. A sad za drugu malu sam narucila ergonomsku nosiljku za od rodjenja.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 13/9/2017, 23:10

Vidim na ovom linku sto je stavila Bobac da preporucuju spavanje na ledjima???
Jucko je spavala na boku... nama su tako savetovali.
A ovo oko pokrivanja beba, to cete moci dok ne nauce kako da se otkriju. Kapiram da sva deca mrze da se pokrivaju... Nastupa budjenje odmah Very Happy

Ovo za kolica potpisujem, nisamo se ubili od koriscenja, sad leti su mi najbolja bila nasa kolica kad smo bile male, malo veca od igracke za decu :DVrh, mogu na jednom prstu da se ponesu ako zatreba!

I ja razmisljam o povremenoj pomoci, a to bi bilo spremanje kuce i kuvanje nekog rucka usput :) Jedino sto ne bih volela da mi neko po licnim stvarima brlja, a puno krsa se bas zbog njih napravi. Tu racunam i igracke i kojesta. Ako ti to neko drugi sprema, neces posle nista naci na svom mestu Very Happy

Lijo, koju si maramu koristila :) ?

Bobac, kad samostalno prohoda, a u to se smatra da napravi 7 koraka, tek onda obuvanje, i to samo napolju. Bez ulozaka unutra!

Au bre, ajde brzo ozdravljuj, al nam ne salji te poljupce smrkave Razz
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 13/9/2017, 23:32

https://kutak.forumotion.com/t1467-trudnoca-i-trombofilije-niskomolekularni-heparini
CUre,imam molbu. Preimenovala sam temu, ako je neka slobodna da prekopira ove korisne info oko primanja heparina na ovu temu, stalno to gubimo. A tamo mozemoi pisati ko je imao kakvuterapiju, za koju trombofiliju. I da stavimo onu Blankinu fotku takodje tamo,da se ne gubi vise na desavanjima.

Hvala unapred.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 14/9/2017, 00:21

Zdravo žene pisem vam treci put jer oba puta dohvatim back na telefonu, i sve ode u ambis. Grrrrr 'bem ti smarth phone.
Šmrkeljava sam i uzasna.😨 Sjutra cu da se samoproglasim zenom, majkom, kraljicom za inat svemu sto me snaslo i sto me pogadja. Majka je trebala sjutra da stigne u pomoc jer ja sam polu ziva, muz mi radi 24 sata pa cu biti sama, ovako jadna. Ali i ona se razboljela i ima bas visoku temperaturu.Katja je pod temperaturicom i malo joj nos curi. Jedino nam se Kasija drzi jos uvijek samo nju da zaobidje. Skuvah nocas rucak za sjutra i neki bakin kolac sa sirom i zitaricama za dorucak, jer kad smo same nema sanse da ista mogu da spremim hoce moju paznju 100%. I onda moramo da se igramo.
Pored prehlade dobro je sve sem standardnih boljki da ne ponavljam.
Sasavice draga, ma mene bas briga za igracke neka zena nosi i kuci da se igra ako hoce ma dacu joj punu kesu ako treba, i gaće bre moze da mi širi ja nemam problem s tim, samo neka kuva, pere, čisti, pegla sto treba. Ma bas me briga hocu da odmorim od tih poslova uzasnih, smornih i dosadnih i da im se posvetim maksimalno.
Bobac, kod nas svi razlicito pricaju za prve cipele. Jedni bez uloska drugi sa uloskom itd. Beba treba da je non stop bosa po kuci, nikakve patofnice, papuce kako ih ko zove. Samo carapice i to je to. Kad izadjete naravno da ces bebu obuti. Mi imamo i patike bez ulozaka, sa uloskom, cipele ciciban, pavle, todor i sl. Ali ja njima najvise obuvam patike i to nike, adidas, puma. Dobili smo za rodjendan razne pa mi to najzgodnije. Bitno je da peta ima dobar oslonac i dio iznad pete ne znam kako da objasnim, da obuca nije bas plitka ako me razumijes. Dijete kad stane mora imati dobar oslonac i mora biti stabilno. I naravno za pocetak sve sa zatvorenim prstima. A i zima ide naravno. I vidjeces kako brzo nogica raste, mi smo poceli sa brojevima 17 i 19 a sad vec nosimo 21 i 22. 😃
Biksi ja cu okaciti fotku sjutra. U drugom mi je tel.nije na ovom sa kog kucam.
Ljubim vas zene odoh u horizontalu. 😪😪😪
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 14/9/2017, 00:28

PS. Kad pogledam tiker ispod potpisa i nije mi dobro. Bas mi se priblizilo. Full 33 nedelja. Skocice sam rodila sa 35+2. Mada pravo da vam kazem jedva cekam. Tada cu imati drugih briga ali me makar nece boljeti sve zivo kao sada. Na nespavanje oguglala tako da bice to sve super.
💑👩👱👴❤💙👍💪
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 14/9/2017, 15:04

Meni danas dr rekla oko 20-og ocekuje da ce da me porodi.
Kaze beba mnogo nemirna, koliko joj srce kuca, cela odskace Very Happy

Ovo oko cipelica je istina sto kaze Blanka,
citajte tekstove, savetujte se sa doktorima,
pa na kraju odlucite sami za sebe.
Ja sam u pocetku koristila sa uloskom cipelice,
jer nam je dr iz Sokobanjske savetovala da njih nosimo 6 meseci od prohodavanja.
Medjutim sad smo na moru bili bosi uglavnom,
i bas je pocela lepo da hoda i razvilo se stopalo,
tako da vidim da je to zakon. U skladu sa tim - ne razumem cemu potpore za petu, duboka obuca,
bilo kakvi ulosci koji realno dete zuljaju.
I od sad kupujemo samo bez ulozaka,
a tako planiram i za sledece dete.

Blago tebi Blankic kad si nocas uspela sve da spremis,
pa cak i pitu! Zena zmaj, sta ce tebi pomocnica Razz
A vala jesu nam se priblizili porodaji,
ja jos ne verujem!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 14/9/2017, 16:17

Blanka, da znas da sam se i ja danas sokirala kad sam ti videla potpis Very Happy proletelo je!

Sasava, imam Milili ring sling. A da, svetske preporuke su da bebe spavaju na ledjima. Kao s boka mogu lako da se okrenu na stomak... mada ja mislim da ih treba okretati i na oba boka i na ledja da bi se glavica lepo formirala. A ono sto se kod nas svi plase, da ce se beba ugusiti ako bljucne dok je na ledjima... Moja ja spavala na ledjima i bljucnula je vise puta, samo je iscurilo iz usta i nista, jednom se zakasljala.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 14/9/2017, 22:08

Hej Blanka, kako ste, nadam se da je glupa prehlada prosla i da ste i ti i Katja vesele i na nogama, da je i mama ozdravila...
Bome 33+ nedelje je bas lepa cifra. Priblizava se, priblizava...d d d
Jos malo, pa ce mnoge boljke da prodju, jedino ovo nespavanje ce se nastaviti dok jos malo ne porastu, ali sta je tu je. Drzite se!

ff


Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 14/9/2017, 22:14

Zdravo zene. Prezivjeh!!! Dobro sam, skoro kao nova. Malo me kasalj gnjavi ali nije to nista. Samo kad ne šmrkeljam. Vi ste divne i hvala sto mislite na nas. KAatja je super. Ozdravila skroz. Uspavala ih i sad da uzmem da jedem ko covjek na miru. Kuca je atomska bomba ali koga briga.
Prije toga moram na piš pauzu da i to obavim ko čovjek, jer od kad su prohodale imam pratnju u sve prostorije pa i u toaletu lol! Nego vidjecete i same vi koje vas sve to ceka kako to izgleda hahahah.

Ljubimo vas, odoh osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 14/9/2017, 22:20

Dusa moja lepa I vredna I njene male dusice osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 38 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu