KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/7/2017, 23:31

26 nedelja... ❤ kućica za čudance. 🙌Sestre raširile pa ima mjesta za svakakve vratolomije a naročito uveče

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 20170710
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 27/7/2017, 01:39

Ljubim ja tebe u taj divni stomak, u to nemirno cudance majkino I tetkino, a za K&K 2 veeeeeeelika poljupca da puknu da se cuju do Niksica!

Tanan kad ponovo otopli vi cete ici kod babe I djeda, tako da blago vama, pobeci cete od vrucine.

Ja sam dobro sad. Danas ulazim u tu cuvenu 12u nedelju. U petak idem kod mog dr u Visegradsku na kontrolu zbog bezobraznog hematoma I jedva cekam sta ce da vidi, da li je otisao mozda (cemu se jako nadam posle svega sto je izaslo iz mene) I da mi kaze.

Sledeci utorak hematolog, sreda dabl I tako, prolazi vreme...

I LOVE YOU osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 27/7/2017, 08:02

Blankic divni ste,ala se baskari dasa u toj kucici.
Sta te briga za kilograme,ti si visoka,krsna crnogorka pa i nije strasno da nabacis toliko,a nama niskim zenama se i pola kg vidi.
I kod nas zahladnelo,boga mi bas je lepo,za spavanje je nocas bilo milina.
Ljubi princeze, a cudance pomazi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 27/7/2017, 11:23

Bas lepa kucica,samo neka izvodi vratolomije.Ljubimo vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 27/7/2017, 11:32

Blankic kako da obrnem sliku?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 27/7/2017, 15:00

Divna kucica za guzonju. Ljubi nam devojke;)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 27/7/2017, 15:08

Bravo Blanka, guras dobro ti ovo sve! Prelepa slika! A bata vec 1kg! Bravo za oboje!
A na odlasku u severnije krajeve ti bas zavidim. Uzivajte! ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 27/7/2017, 16:29

Kucica za cudance je prelepa! Ne znam gde ti ti svi kilogrami odose, ali meni izgledas super. Bravo za sve dobre nalaze, samo guraj!

Bas lepo sto idete na sever, iskoristi maksimalno baku i deku da paze skocice, a da ti uhvati malo predaha, ako je ikako moguce.

Ljubim vas sve. Uzivajte u svakom trenutku!
zagrljaj

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 28/7/2017, 00:48

Hvala zene moje. Kile su tu, ne vide se na slici, za sada je bitan stomak samo.
Nestaje nam struja svakih sat vremena, cijeli dan. Uzas jedan da popiz... Legla sam, al nikako da zaspem, ma uzas. Mislim da imam onaj sindrom "nemirne noge u trudnoci" tako nedje procitah da se zove ono kad te noge bole, kad ti trnu, kad imas malo i grceve u nogama. Eto to trenutno osjecam. :-(

Ivanice, ne znam kako da ti objasnim majke mi. Meni slika bude uvijek ok. Jedino ako je bas velika onda malo smanjim velicinu fotke i bude mi ok.

Slatke snove zelim...Spavajte vi koji mozete.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 28/7/2017, 01:19

Jooooj, mene malopre neka muka bas bila udarila. Do sada sam par puta imala samo mukicu, traje malo pa prodje, a ovo sad je bilo uhhhh...I neki proliv celo popodne, pa malopre nisam znala sta mi je sve, da li muka, da li mi se k... po stoti put, da li me obliva hladan znoj, da li cu se onesvestiti...sve mi je bilo. Ali prodje nekako. Sela na solju, odradila to, popih malo kisele I probiotik I bi mi bolje. Sad je vec skroz dobro I nadam se da cu moci da zaspim.
Uffff bas je bilo cupavo.

Ljubim pred spavanje seku moju, cudance milo malo I skocice jos milije :********
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 28/7/2017, 01:23

Baby, aj da prodje to cudo. Tj nadam se da je do sada vec prestalo. Jbg-a nije lako biti trudan, uvijek neka muka i boljka. Ljubimo te svi , cijela moja vojska love srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 28/7/2017, 01:25

Prestalo skroz.

Blago zemlji koja takvu vojsku ima I meni koja je poznajem I imam za iskrene prijatelje osmeh srce

Laku noc
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 28/7/2017, 01:29

BabyBear ::Prestalo skroz.

Blago zemlji koja takvu vojsku ima I meni koja je poznajem I imam za iskrene prijatelje osmeh srce

Laku noc
o
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca usne usne usne usne srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 29/7/2017, 22:55

Svratih samo da se uverim da ste mi dobro i da vas ljubnem ljubav
Čudance ima predivnu kućicu, blago njemu kako uživa osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 29/7/2017, 23:37

Mama Tavita, bas mi je drago da si se javila. Procitala sam izvjestaj na desavanjima i mnogo mi se bre svidja, sve, tutto!!!
Ljubim tebe i Bambija osmeh srce
Nadam se da se gledamo na jesen u rodnom gradu?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 30/7/2017, 10:03

Trebalo bi već prvih dana septembra da stignemo u Nikšić, nek Bambi upozna mamin rodni grad i divne ljude u njemu, među kojima je, svakako, i teta Blankica ♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 30/7/2017, 11:11

Tavita ::Trebalo bi već prvih dana septembra da stignemo u Nikšić, nek Bambi upozna mamin rodni grad i divne ljude u njemu, među kojima je, svakako, i teta Blankica ♡


likeit sreca wavecrowd
Jedva cekamo!!!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/7/2017, 02:37

Spavate li? lol! Ne no avetate ko ja. Eh, blago vama!!!!
Evo mene s mojim mukicama, da pribiljezim
1.nesanica
2.nemirne noge
3. tvrda stolica(uzrok heferol kao i ranije) ali izdrzacemo to
4.zelja za keksom ludacka, stidim se sada sex lol!
5.jede mi se sve i svasta nezdravo, i priznajem jedem kad god mi srce, dusa a i želja ište lol!

pa i nije tako strasno, a?

Na moju veliku radost, sve se strije povukle od Saljicevog strieta, jeste da ne mazem svaki dan vec kad se sjetim samo, ali strija vise nema.

A sada laku noc, odoh da probam po 10-ti put da zaspim.
Baj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 31/7/2017, 02:41

Ja avetam sestro mila hahahahaha

A sto se zelje za keksom tice, toga memam I sad se osecam kao da je vise nikad necu imati. Ali zato sam pre neko jutro imala takav erotski san da sam se uplasila koliko me je zabolelo dole. Sad se smejem al mi ni malo nije bilo smesno hahahahahaha

Ljubiiiiiiiiiim
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/7/2017, 02:45

BabyBear ::Ja avetam sestro mila hahahahaha

A sto se zelje za keksom tice, toga memam I sad se osecam kao da je vise nikad necu imati. Ali zato sam pre neko jutro imala takav erotski san da sam se uplasila koliko me je zabolelo dole. Sad se smejem al mi ni malo nije bilo smesno hahahahahaha

Ljubiiiiiiiiiim

Hahahaha lol! lol! lol! lol!
Nisam ni ja imala u pocetku, ali me sada spopalo nenormalno. A sa skocima nista sestro mila.
Ova trudnoca je po svemu drugacija ali skroz.
Ljubim te i volim sto avetamo zajedno lol! lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 31/7/2017, 14:15

E zato sam ja imala seksi snove i sto kaze baby osetim cak bol dole.Sada doduse vise nemam.Skontao organizam da nema sexa😁😁😁Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 31/7/2017, 16:36

Zene moje al je ovde veselo. v v v
Ima to nesto ludo u trudnoci sa tim blesavim snovima, ali ako cika doca nije zabranio, ne mora ostati sve na snovima. vođenje ljubavi
pa jel tako, ipak smo mi zivi ljudi, trudni, ne trudni, sa malom decom, znate kako je.

Blanka spremate li se za Durmitor. Meni je u dragom secanju, pre mnogo godina doduse, mozda 8, ali bas je bilo lepo. Mi smo opasni hajkeri bili u to vreme Laughing pa smo presli dosta pesaka, neopisivo lepo.
Ljubim i uzivajte. d d d d

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/7/2017, 16:45

Bobac draga sad te jos vise volim sto si isla na hiking po Durmitoru. Ih, jedva cekam vrijeme za to, da seponovo bacam u te moje najdraze avanture. Moj dragi je kao i ja uzivalac u prirodi, Durmitor nas je spojio i Durmitor nas je vjencao. Jedva cekam da ova moja vojska odraste pa da ih vodimo u avanture.
Sjutra idemo, nista nisam spakovala,uvijek planiram samo osnovno,a uvijek odnesem tri tone, tu sam tipicno zensko.
Ljubac od nas za vas srcasti poljupci

Ivanice, zbilja, jel ti ko predlago serklaz? Obicno predlazu sa twinsima pa pitam.

Ljubac za sve
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 31/7/2017, 16:48

Ja sad vidjeh da brojim dvocifreno, leti ovo vrijeme ludo nemam reči
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 31/7/2017, 16:59

Draga Blanka, brzo ce oni da porastu i budu spremni za ozbiljan hajking. Do tada, neke male destinacije da se navikavaju. Mi smo juce isli u neke pecine, bebac je bio sa nama, tata ga je nosio napred u nosiljci. Ja sam se brinula, kako cemo, sta cemo, hocemo li moci...Na kraju, sve bilo super, videli jos puno male dece i beba pa me to ohrabrilo da i mi mozemo polako da pocnemo sa njim. Naravno, nisu to neke vratolomije, ali onako, lepo da se oznojis i da negde skoro cetvoronoske ides.

Bravo za dvocifreni broj - to je veliko!

Ljubim

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 29 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu