KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/7/2017, 10:42

Jao zene, cijelu noc nisam oka sklopila od jake glavobolje koja se nastavila u jutros. Zvah u ambulantu sestra pita dr rece da uzmem paracetamol na 6 sati. Imala sam i temperaturu sinoc, kolika je bila ne znam al znam da sam se tresla od groznice. Jutros 37.3, pritisak 116/66. Smlacena sam kao nikad do sada. Dako me ovo malo pusti. Ako ne prodje poci cu popodne do doma zdravlja. Jeste li vi imale ovako jake glavobolje? Sad
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 3/7/2017, 11:05

Jesam ponekad, jer sam i ranije patila od njih. Isto sam samo febricet uzimala. Mada on nije nesto jak i ne pomaze puno...
Ali ako si imala i temperaturu, mozda si se prehladila ili te neki virus spopao? Lezi i odmaraj....ako ne bude bolje, onda kod dr. Ako nije obicna glavobolja, mozda ce ti dati antibiotik.
Ajde drzi se. Dobro da je pritisak ok, da nije od njega. Sve drugo ces vec do sutra regulisati.
Ljubimo VAS

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/7/2017, 11:09

Mimi12 ::Jesam ponekad, jer sam i ranije patila od njih. Isto sam samo febricet uzimala. Mada on nije nesto jak i ne pomaze puno...
Ali ako si imala i temperaturu, mozda si se prehladila ili te neki virus spopao? Lezi i odmaraj....ako ne bude bolje, onda kod dr. Ako nije obicna glavobolja, mozda ce ti dati antibiotik.
Ajde drzi se. Dobro da je pritisak ok, da nije od njega. Sve drugo ces vec do sutra regulisati.
Ljubimo VAS

Nadam se Mimi12. Hvala. Nisam ja nikad imala glavobolje nemam tih problema. Popila sam paracetamol u 10:30h sad mjerih 37.4. Znam da mu treba vremena malo da djeluje. Bas sam slomljena, uzas. Glava popusta malo.
Ljubac za tebe i devojanu osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 3/7/2017, 11:51

Blanka ja do sad nisam imala problema s glavoboljom,retko kad me zaboli glava i kratko traje.Cim imas temp.sigurno je neki virus ili prehlada u pitanju.Limun,caj od kamilice ili nane,ne znam sta drugo smes.Verujem da ce i paracetamol pomoci.
Da nam sto pre ozdravis,ljubim!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 3/7/2017, 21:40

Nakacih se na brzinu samo da javim da su mi nalazi uzasni. Crp skoro 50, leukociti povecani, u urinu bakterije, pl epiteli i svasta nesto. Temperatura ide do 39. Dali mi cefaleksin 2x12h. Ujutro ponavljam sve nalaze i jos dodatno neke i ako budu losi ostajem na odjeljenje. Nisu sigurni sta je, moze biti virus, moze biti neka upala. Ja sam ocajna, potresena, i ne vjerujem da se ovo desava. Dr kaze da cu morati na dalja ispitivanja i da ce mi uvesti longacef. Ne znam koliko je bezbjedan u trudnoci, nista ne znam, zatecena sam skroz. Treba ovu noc pregurati. Najgore sto pijem paracetamol na 6 sati a meni T skace na 4 , groznica , drhtanje ma uzas. Drzite mi fige sjutra da ne ostajem u bolnici i da mi nalazi budu bolji!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 3/7/2017, 22:16

Joj Blanka,mislim na tebe i drzim fige da sutra rezultati budu bolji.Drz se!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od nina :) 3/7/2017, 23:18

sto nepijes paracetamol onda na 4 sata ,znam da deci smemo davati na 3 sata kad je jaka temperatura
ko je sa skocicama sad kad tebe tako lomi,nadam se da ce one biti dobre a naravno iti i da ce do sutra popustiti
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 3/7/2017, 23:54

Blanka, uz tebe smo, bice sve dobro, kao sto i sama kazes, da ovu noc preguras, a sutra ce sve biti jasnije i lakse. Popravice se nalazi i neces morati u bolnicu. Zagrljaj zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 4/7/2017, 00:38

Nadam se da nocas ipak mirnije spavas nego proslu noc i da ti je bar malo bolje i da je sve samo obican jaci virus, a ne neka upala. Nemoj samo da se nerviras jer od toga moze samo da skace temperatura. Ne brini za skocice, znas da ce one biti ok, a za cudance pogotovo ne brini, jer ne bi to bilo cudance da nije toliki borac i da nije htelo da bude sa tobom i da nece sve biti ok.

Ja te ljubim i mazim po kosi da lepse spavas i jako jako mislim na tebe i cekam bolje rezultate ujutru.

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 4/7/2017, 01:08

Blanka, nadam se da sad spavas i da ce uskoro temperatura proci i da ce sve ostati kao neki ruzan san i samo dva losa dana od onih 280 dana trudnoce.
Mislimo na vas dvoje. ljubav

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/7/2017, 03:38

Hvala vam drage moje, bas ste snaga i podrska.
Eh da spavam, ne spavam, slomi me ovo skroz, prije satvremena sam se toliko tresla da sam odskakala od kreveta pola metra cini mi se, takvu groznicu nisam imala nikad u zivotu.
Sad sam imala i proliv, doduse jedna stolica nadam se da se nece vise javljati. Temperatura je non stop ti na 38 pa skace do 39.
Nina, ne smijem na 4 sata tako mi rekli, cak mi rekli da ne valja piti puno paracetamola u trudnoci :-(
Skocice su sa mojom mamom, ona je posla da pomogne mom muzu, nadam se da nije kakav virus pa da njima predje, to bi me tek slomilo. Ljubim vas i javljam se sjutra nadam se sa boljim rezultatima i vijestima.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mamadabudem 4/7/2017, 06:01

Blanka to sto te groznica trese to hoce kod jacih infekcija npr. urinarnih i trovanja hranom. Ali ne brini , primaj terapiju i bice sve dobro! Mislimo na tebe!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Hobbes 4/7/2017, 09:37

Blanka kako si? Nadam se da je jutros bolje ljubav
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Zmajuška 4/7/2017, 10:42

Blanka, nadam se da ti je bolje. zagrljaj
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 4/7/2017, 10:49

Joj blanka pa tebe bas unistio taj virus a da nije stvarno neko trovanje hranom?Ipak je jako toplo bilo ovih dana...
Nadam se da ces biti bolje pa da nece biti potreba za bolnicom.Ljubim te i mislim na tebe
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 4/7/2017, 10:50

Blankic, kod nas vlada taj virus, temp i proliv, verovatno si zakacila, bas mi je krivo. Da nam sto pre ozdravis! LJubim da pukne!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 4/7/2017, 12:12

Blankić, ljubim te draga i da nam što pre ozdraviš ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od micam 4/7/2017, 14:02

Blanka draga groznica ide od temperature kad je oko 38 hoce da trese,a viroza vlada svuda od promena vremena.Ozdravi nam brzo zagrljaj zagrljaj zagrljaj
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 4/7/2017, 17:38

Blanka kako si?Nadam se da je bolje.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 4/7/2017, 18:21

Nema je nigde Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 4/7/2017, 19:15

Tu sam zene moje, hvala sto mislite na mene.
love
Nalaze vadila nisu bas sjajni, ali dr kaze da nisam za odjeljenje. Da nastavim paracetamol na 6 sati i ako veceras budem imala visoku temperaturu da ga zovem pa cemo vidjeti sta dalje.
Prije dva sata sam imala 37.7 prije toga 37.5 popila sam paracetamol. Nadam se da ce nocas biti bolje.Juce je i sinoc skakala do 39.na svakih 4.sata a danas vec na 6-7 sati ali nije bas visoka.
On misli da je neka bakterijska infekcija, vjerovatno urinarna, vidjecu sjutra. Najgore je sto imam i proliv. Pijem probiotic, elektrolite, pijem caj za trudnice, vode. Glava me bas boli ali nije ni cudo od nespavanja i temperature.
To bi bilo to uglavnom drage moje, nadam se da ce ovo moje cudance biti ok i da ce mama Blanka brzo ozdraviti. Hvala sto mislite na nas. ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 4/7/2017, 21:54

Vidis da je vec bolje draga. Bice to dobro. Ljubim te :*
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 5/7/2017, 07:53

Blankic draga. Cmoka da pukne za tebe hrabricu nasu.
Drago mi je da ti je bolje. Ovo tupavo vreme je bas gadno i nosi svakakva cuda. Drzim fige da temperatura nestane i da nastavite da uzivate skocice cudence i ti love ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 5/7/2017, 08:07

Kako je bilo nocas? Ljubimo puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 5/7/2017, 08:30

Blanka kako si?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 23 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu