KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sofija Veks 12/6/2017, 17:23

Fivan izvestaj, Blankic, samo ti nama uzivaj, bez neta je najcesce najlepse...a jos kada imas u drustvu prirodu, kafu i krempitu...di'sh vish'! Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 12/6/2017, 17:26

Blanka uzivajte koliko mozete. Mada, ako je deda u bolnici, verovatno i niste skroz opusteni. Nadam se da ce sve proci brzo i kako treba.
Ja sam pila Heferol. Dao mi je hematolog i druge solucije, ukljucujuci i Sideral, za slucaj da mi bude muka od ovoga (jer je ozloglasen kao takav). Ali ja sam ga dobro podnosila i zaista nisam imala problema sa malokrvnoscu ni posle porodjaja. Bila mi je muka pred kraj trudnoce i ni tad ga nisam menjala, jer mi je gorusica bila od svega. Tako da nije on kriv i ne bi bilo drugacije ni sa nekim drugim lekom. I ja mu tako ostadoh verna do kraja terapije.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 13/6/2017, 11:24

Blanka, nadam se da će se djed brzo oporaviti uz unukice. A ti uživaj - bez neta, ali sa krempitom Very Happy To je bio kolač mog djetinjstva u Fontani. Što se tiče bruseva, stvarno je važno da budu mekani i udobni. Ja već od 4. meseca nisam mogla ućo ni u jedan svoj, tako da sam prešla na pamućne trudničke, mada su mi se najudobnijim pokazali oni najobičniji bapski. Very Happy A za leto makar ne moraš da brigaš za garderobu. Ljubim čudance, skočice i maminu ♥♥♥
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 14/6/2017, 17:25

Blankic, uh, jos vrucine. Da deda bude dobro, da cudance bude mirnije, i da sise vise ne rastu,hahahahah! Ja sam kupaci za plivanje nosila onaj babski, samo u njega mi sise mogle stati! A sad, najdraze dve palacinke od sisa imam. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/6/2017, 12:53

Hvala zenMske. Deda nam se oporavlja od operacije, sve je proslo kako treba, hvala Bogu.
Mi smo dobro, uzivamo, setkamo. Aktivirali i bazen kod kumova pa danas idemo na kupanjac svi.
Cudance je dobro, slusa, ja sam ok. Sad i nema bolova sve je pod kontrolom.
Toliko od nas, ljubimoooo vas sve love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sofija Veks 16/6/2017, 13:02

Milina! Bas je dobro da je sve proslo. Sada laganeza otvorite letnju sezonu 🙂😎👌🏼😻🤗
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/6/2017, 13:15

Sofija Veks ::Milina! Bas je dobro da je sve proslo. Sada laganeza otvorite letnju sezonu 🙂😎👌🏼😻🤗

Hocemo Sofi, ljubi mi tvoje lepotuskice ljubav


Mimi12, koristila sam i ja heferol prije ali u kombinaciji sa tothemom. Ljubi bekanu srca

Tavita jedva cekam jesen pa da se bacimo na kolace u Fontani. d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 16/6/2017, 14:08

BiKsi :) ::Blankic, uh, jos vrucine. Da deda bude dobro, da cudance bude mirnije, i da sise vise ne rastu,hahahahah! Ja sam kupaci za plivanje nosila onaj babski, samo u njega mi sise mogle stati! A sad, najdraze dve palacinke od sisa imam.  lol!


Tako je Biksi najdraze su to palacinke lol! lol!
Ljubi Arsu osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 16/6/2017, 17:40

Ljubac i za tvoje lepotice! Uzivajte na brckanju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Niny 17/6/2017, 22:46

Hej drugari, samo da vam mahnemo :) uzivajte na planini, drago mi je da je deka dobro.
Ljubimo puno i skocice i malog nemirka u pupi :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 18/6/2017, 23:05

Hello evribadi klizanje
Stigli kuci, sad smo internetizovani u fullu pa cemo biti prisutni vise, mislim kao i obicno d
Skocice zaspale, muz zaspao, torbe po kuci, stvari po kuci, pa se nadam da cemo se raspakovati u narednih par dana lol! Ja uzeh da nesto glocnem.i da vidim.sta mi radite. Trebace mi vremena da iscitam sve ali lagano cu ja to.
Čudance ne miruje,aktivan je ovaj mali prdavac narocito nocu. Ja sam ok, sve je pod kontrolom.
Prije par dana me jako obradovala prva komsinica, ona je tu mojih godina i jedina je osoba sa kojom popijem kafu u zgradi. Ima sina od 3.godine i javila mi da ceka blizance. Jao sto ce nam na spratu biti veselo. Inace na spratu vec imamo 6.beba, i bas nam je lijep komsiluk, mlad i raspjevan, a bice jos vise. Ma samo nek se djeca radjaju.

Volimo vas zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 19/6/2017, 07:31

Dobro nam dosle nazad :-) Nel cekaju stvari,nece pobeci nikud :-)
Bas lepo za podmladak u vasoj zgradi,i kod nas u okruzenju ce ove godine biti baby boom i svima su nam termini u razmaku od nedelju,dve.
Ljubim vas puno,mazi cudance!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 19/6/2017, 11:00

Opa pa vi cete imati drustvo koliko vam dusa hoce...Ako samo napred neka se deca radjaju.Dobrodosle kuci.Odmorite od puta za stvari ima vreme
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 19/6/2017, 21:06

Pozdrav :)
Čuh jedan izraz ovde u CG koji se govori trudnicama, a to je: "Da se srećno rastavite",pa se setih Blanke i kutka :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 19/6/2017, 22:07

Šašava, jesi to stigla da se malo banjas na nase more sinje? Ako, ako, samo se brckajte. Bas me zanima kako ide odmor sa malim djetetom i stomakom? Meni kuma zapela da podjemo sa skocicama na vikend, hotelski smjestaj, nesto preko firme nam ispada dzabaka a hotel je bas dobar ali ja se ne usudjujem, da nisam trudna bih 1000% ne bih se ni trunke razmisljala a ovako njih dvije jos u fazi prohodovanja, NEjela zbog zubica, nervoze ne fali, tako da more drugom prilikom.
Ivanice, Palcice, ljubim vas bebelice moje drage ljubav
Danas se raspakovah, majka dosla u pomoc, pa smo sve sredili. Mislim, sada je kuca posle dolaska iz setnje, vecere i njihovog negodovanja hrane zbog zubica u haosu, ali bas me briga, bas ne marim sredice se. Nekad mi je to bilo jako bitno, a sad su djeca najbitnija, a sve ce se drugo srediti.
Danas i pritisak mjerih, dobar, 122/70, a jela sam svasta. Pocela sam i kafu da pijem od skoro i prija mi onako izjutra jedna kafesita. Mislim, kod mene se jutro oduzi pa ta kafa bude i popodne. Čudance je dobro. Javlja se, udara, ja sam ok, danas malo vise umorna nego obicno. Jedva cekam krevet.
Ljubac za sve srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/6/2017, 09:25

Jutro svima. Evo dok moje bebe spavaju da se glasnemo.
Trenutno grickam neki sendvic za doruckic a ovaj mali skace li skace. Mora da mu se svidja ovaj babin i djedov sir lol!
Danas puna 21 nedelja, bas proletjelo brzo. Inace evo par noci ne mogu da spavam, zamislite osjecaj kad vam bebe koje se inace po noci bude spavaju ko topovi, a ja zeljna sna evo vise od godinu dana noc nisam prespavala , a sada ne mogu da zaspim affraid
Nadam se da nije pocelo moje trudnicko NEspavanje kao sa skocicama, ima da se cecnem odma'  lol!
I sad sam kao zombi, o majko moja hocu li se ikad naspavati ko nekad? Odgovor znam, Ne! Tek mozda kad svi krenu u skolu  lol!  lol!  lol!

Ljubbaaaaaccccc  srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 21/6/2017, 09:45

I joj blanka pa neznam sta da ti kazem...Ja evo dve noci slabije spavam kad treba da se okrenem to bude neki jak bol da se jedva okrenem.Pisala sam na desavanja u trudnoci i sad sam bas neispavana a mogu da zamislim kako je tebi Shocked
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/6/2017, 09:51

ivanicasale ::I joj blanka pa neznam sta da ti kazem...Ja evo dve noci slabije spavam kad treba da se okrenem to bude neki jak bol da se jedva okrenem.Pisala sam na desavanja u trudnoci i sad sam bas neispavana a mogu da zamislim kako je tebi Shocked

Ivanice, sve je to normalno. Mislim tek ce da te boli. Moras biti pazljiva kod okretanja i dizanja nikad silinom stomacnih misica se ne okreci i ne podizi, uvijek se moras okrenuti na bok, pa polako rukama otisnuti.
A sto se tice nespavanja, tek se pripremi lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 21/6/2017, 09:57

Hvala blanka probacu tako.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 21/6/2017, 10:49

Pola proslo,bas leti vreme.Bata je pravi nemirko,ova moja se jos jasno ne oglasava.
Bas pisah na desavanjima,ja ne spavam od oocetka trudnoce,tako da ste srecnice ako vec dve noci ne mozete da spavate lol!
Mazi batu,a seke izljubi i izgnjavi od nas
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 21/6/2017, 10:51

PalcicaBg ::Pola proslo,bas leti vreme.Bata je pravi nemirko,ova moja se jos jasno ne oglasava.
Bas pisah na desavanjima,ja ne spavam od oocetka trudnoce,tako da ste srecnice ako vec dve noci ne mozete da spavate lol!
Mazi batu,a seke izljubi i izgnjavi od nas

Palcice moja ja ne spavam vise od godinu dana, meni samo krivo sto sada kada one spavaju ja ne mogu. lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 21/6/2017, 10:58

Ma znam Blankic,salim se,ovo se vise odnosilo na Ivanicu.
Spavaces,ima vremena,dug je zivot lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 24/6/2017, 12:25

Da ljubim ekipu! Spavanje, ma to je i onako precenjeno, hahahahhahaha!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 24/6/2017, 14:53

Joj Blankic, verujem ti za nespavanje!!! Nadam se samo da je faza, i da ce proci. Ja drugu polovinu trudnoce nisam uopste mogla da spavam, a najveca muka mi je bila kad mi daju savet: "Naspavaj se sad, jer posle neces moci". Mad . Vazi! Samo kojom tehnikom? Hipnozom? Ubilo me nespavanje.
Sad srecom relativno dobro spavam, imamo neki relativno dobar raspored. Mada nije to nikad opusteno spavanje kao nekad. Sto rece Biksi, i tako je precenjeno lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/6/2017, 13:14

Zene moje, neće mi neće san na oči i dalje, lako se vama za'ebavat s trudnom zenom lol! Ali mi zato mlijeko krenulo iz lijeve cice, pa budem mokra preko dana, ne sad nesto puno, ali ostaju tragovi na majici, jer ja bruseve mrzim da nosim a kuci smo relax bez brusa mrznika pa o Laughing ve moje imaju potpunu slobodu pokreta (°)(°) 😄😄😄💃
Elem, na svoju ruku sam presla na tothemu, izbacih sideral forte jer iscitah puno o njemu i nije bas dao neke rezultate za hgb. Meni je tothema sa njih dvije jedina digla hgb pa zasto da se zezam ondaK, no, no.  Laughing
Sad se sjetih da ne mjerih pritisak odavno bas, kasnije cu bas da provjerim je li ok.
Stomak raste, ja se debljam, jedem svasta, ne patisem a i ne biram puno.
Citala sam na stranama TD da se svadjate sa muzevima, e pa evo me, da se prikljucim i ja tom klubu. Nervira me za medalju, ma sve mi bre smeta zivo. Ujedala bih. Tako dan dva i onda prodje. Ali dobro Mimi12 rece to je dobar znak i znak da smo trudne lol!
Tata i skocice su otisli kod tetke a ja sam sama i mogu da odmaram danas popodne. Katja ce nocas spavati kod tetke, prije par noci je Kasija, i sve je proslo super. Ucim ih od pocetka po malo da se razdvajaju i da nekada moraju biti razdvojene. Citah dosta na tu temu o twinsima i to se bas preporucuje. One su sada u fazi čupanja, guranja, udaranja, a ujedno i mazenja , igranja i pricanja njihovim jezikom. Kad su srele posle dan razdvojenosti,  prelijepo su funkcionisale nisu zaklapale cijeli dan. Meni je palo pretesko prvih par sati a kasnije malo lakse. Kad je stigla sjutra dan kuci svu je iscmakah kao da je nisam vidjela mjesec dana a ne jedan dan.
Eto, svasta nesto napricah , odoh sad zbilja .
Ljub ljub ljub osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 21 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu