KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

+22
mimi85
BiKsi :)
MalaSaJuga
Jerapetra
Zmajuška
Ancica 87
Sofija Veks
sanja 73
jelena*mama2andjela*
dusica78
Simona
PalcicaBg
Sirijus
alisa
saska1
nina :)
valika77
ganedina
lenjivica
zsuki75
mamadabudem
micam
26 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od alisa 1/3/2017, 15:30

I stigao nam napokon mart Very Happy
Doslo lepo vreme napokon pa svi samo skitate? Laughing
Danas veci deo dana sugav al od sutra opet sunny
osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Sirijus 2/3/2017, 08:49

Jutro,
ja napokon dograbih malo vremena lol!
Taman kada sam mislila malo da će da bude opuštencija upregle obaveze ne znam de udaram. Ali evo nama proleća sunca i roda roda roda roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Ancica 87 2/3/2017, 09:42

OOOOOOOOOOOOOOOO zene moje divne...
evo i mene posle duzeg vremena,frka ludilo,posao,krecenje kuci,Aleksa pun nekih cuda... eto sta bih rekla,sem da vam zelim da uzivate u lepom vremenu i da vam zelim prolecne bete!
Cekam moju soljicu,koju cu drzati na poslu,da lakse podnesem svo ludilo!!!!
Ljubimo vas sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Jerapetra 2/3/2017, 19:27

sunny sunny sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od micam 2/3/2017, 21:38

Da nam mart bude najlepsi mesec sa puno lepih trenutaka.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Sirijus 3/3/2017, 06:44

Jutro, jos jedan malo kisovit dan lol!
Odo da isprobam moje nove mirisljave kupke. Pa u radne pobede f
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od alisa 3/3/2017, 08:12

Ja se sve nadam da ce da se razvedri Laughing
Ovo vreme mi nikako ne lezi... sva sam ko prebijena i nadrndana sam ko pas ... neko ce danas da strada ni kriv ni duzan ako sunce malo ne ogreje lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od mimi85 3/3/2017, 08:53

Wuf! Pridruzujem se Alisi! Plus me boli tikva.... A energija mi na nuliq
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od alisa 3/3/2017, 09:20

Mimi ti i ja se pratimo u stopu izgleda lol!
Vreme identicno utice na obe Laughing
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od mimi85 3/3/2017, 09:46

A sta da ti kazem.. Najgore smo do sve dece....  Nadam se da ce vreme da se ustali a nase raspolozenje popravi!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Jerapetra 3/3/2017, 09:54

U Sapcu sunce sija od 7:30, mozda i od ranije, ali ja sam tad otvorila oci Very Happy . Sigurno se i kod vas do sada razvedrilo, ako nije, evo malo sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Simona 3/3/2017, 10:38

Meni je nešto loše bilo noćas pa nisam spavala... Vučem se po poslu i mislim da ću uskoro kući...

Ali me je oraspoložio danas razgovor sa Alisom. Dogovaramo se oko susreta vezano za šolje i ispostavi se da smo komšinice. Tako da za neki dan kafenišemo u našem kraju.

Kutak kao i uvek čudo srca

Pozdravčići za Kutanjke Martovke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od alisa 3/3/2017, 10:43

Simona osmeh srce

A ocu kuci i ja! Al ne mogu Sad Nema mi mrdanja sa posla do 3 Sad
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od ganedina 3/3/2017, 18:13

Pozdrav,

Nije me bilo dugo
Samo da vas ljubnemo Laza i ja . Ja sam martovska riba i juce sam proslavila 52. rodjendan
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od micam 3/3/2017, 22:00

Ganedina,srecna zeno,nek ti je srecan rodjendan i da ste zivi,zdravi i veseli i ti i tvoj Laza. srca
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Jerapetra 3/3/2017, 22:53

Srecan rodjendan, Ganedina! Procitala sam na temi Desavanja u trudnoci za tvoje prijatelje, bas lepa vest! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Blanka 3/3/2017, 23:34

Dje ste bre zene? Kako ste mi? Mene mart uvijek asocira na 8 mart,skolu, razrednu iz srednje, gomilu karanfila lol! Inace ne volim kUranfile, ljepse brate kinder jaje kupi pa da se covjek opusti uz cokoladu i sklapanje figurice lol!
Ganedina bas mi je drago zbog tvojih prijatelja.
Srecan ti rodje dan mačko! U zdravlju da ih slavis jos taman toliko
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od mamadabudem 4/3/2017, 07:44

Dobro jutro u martu :) Lep mesec , lepo vreme pa i lepe bete zelim!!! :) :) :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od sanja 73 4/3/2017, 08:02

Dobro jutro,kafica pristavljena,limun iscedjen,moj jutarnji ritual, sunny dan stvoren za uživanciju
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od ganedina 4/3/2017, 15:45

Hvala vam zenice drage

Blankic ljubim te tvoje dve djevojke lepojke

I da ti kazem da su ovi moji prijatelji sto ce im se sreca konacno osmehnuti iz tvog komsiluka

Nego da li neko ima neke vesti od nase stare divne drugarice Tatjanice

Petra ako sam dobro skapirala ti zivis u Sapcu a ja sam nedavno bila u Sapcu, vodila mog tatu tamo kod neurologa .Inace ja sam nedaleko od tebe
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Blanka 4/3/2017, 17:45

Ganedina draga, jos mi je draze kad to cujem. Pozdravi onda prijatelje iz komsiluka.
Tatjanica slabo dolazi na Kutak, ali je dobro. Sofka raste, njih dvije su prave bombonice.
Zene drage, prelijepi dani kod nas uzivajte i vi na suncu sunny
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Jerapetra 4/3/2017, 19:32

Nisam znala da smo tako blizu, Ganedina, bas lepo. Kod kog neurologa ste isli, da niste kod dr Zorana, sad ne mogu da se setim prezimena, malo mladji lekar, jako fin?

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od ganedina 5/3/2017, 07:20

Petra bili smo kod dr. Gajica na kamicku, stariji je. Imala sam preporuke za njega od moje kume . I izgleda da je zaista jako dobar, dao je tati terapiju i sada mu je puno bolje. Ja ti zivim u Uscu gde se naLazi termoelektrana Nikola Tesla
Blanka pozdravi puno Tatjanicu i Sofkicu
Mi smo nesto planirali letovanje u julu u CG pa ko zna, mozda se i vidimo

Evo ga moj Laza vec ustao i skace po tastatyri
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od MalaSaJuga 6/3/2017, 13:50

SAMO da vas ljubnem i mahnem, kako dete raste sve vece ludilo,  lol!
Ganedina draga moja, srecan ti rodjendancic sa zakasnjenjem ,ljubni mi Lazicu osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od zsuki75 6/3/2017, 15:53

ljubim vas sve! malo sam se pritajila, ali vas pratim i volim iz senke hihihihihhih

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :) Empty Re: MART - na pragu proleca, velikih beta i novih beba :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu