KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Profertil female

4 posters

Ići dole

Profertil female Empty Profertil female

Počalji od HappyGirl 21/11/2016, 23:05

Imate li iskustva sa Profertil female, da li zaista utiče na bolji kvalitet embriona?
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Profertil female Empty Re: Profertil female

Počalji od alisa 22/11/2016, 00:08

Nemam licnog iskustva al koliko znam utice navodno na kvalitet jc samo sto mu je cena prava sitnica ... oko 7000 din .... po sastavu po meni nije nesto specijalno... slicno kao i proxeed
za zene s tim sto je ovaj drugi 4500 a cesto moze da se naleti i na akciju gde se za 4 500 dobiju 2 kutije... u svakom slucaju ja sam pre za pojedinacno uzimanje suplemenata i nekako mi se cini da ima bolji efekat... kucam sad sa telefona pa mi je nezgodno da kacim link al obecavam da cu sutra vise da napisem samo da se dokopam kompa Very Happy
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 46
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Profertil female Empty Re: Profertil female

Počalji od Nataly17 22/11/2016, 21:04

Pila sam ga i ne vidim da mi je nesto pomogao.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Profertil female Empty Re: Profertil female

Počalji od dusica78 21/12/2016, 13:38

Devojke, treba mi savet...
Bili smo (posle šestomesečnog odmora od svega) na konsultaciji kod dr Kopitović (rešili da menjamo lekara).
Savetovala mi je da dva meseca pijem profertil, kako bi pokušala da malo aktivira jajnike (kaže da su previše mirni, nije videla folikule Sad ). Ali ono što me dodatno brine je to što mi se čini da opet počinjem da krvarim, odn. ciklus traje već 9 dana, a obično mi traje 4-5. Jel mislite da treba da brinem? Da li je neka imala slično iskustvo?
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 46
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Profertil female Empty Re: Profertil female

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu