KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 27/3/2017, 14:53

Biksi, rasplaka me! Koliko su te zene hrabre, pa to je neverovatno! Da im deca budu ziva, zdrava i srecna sto godina! srca srca

Principessa, razumem te potpuno i meni je najgore kad ne znam sto ne uspeva. Al na kraju je tako - cista sreca. Mora biti bolje sledeci put, zelim ti sve najbolje srca1
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirica1977 27/3/2017, 17:48

Nista od drustva....beta 0.
fd
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 27/3/2017, 18:10

Leptirice, Principessa zagrljaj Veoma mi je žao što ovaj put nije bilo drugačije. A šta da dodam nakon ovog što je Biksi napisala.
Biksi, nemam reči da opišem kako se osećam od kad sam pročitala to što si napisala o Jeleni, Taviti, Daci, Kometak, Pikseti... i svim ostalim ženama koje su prošle nešto slično...Dobro su mi poznate sve te priče, ali tolika su inspiracija i motivacija, da ja na njih pomislim sa divljenjem 1000 puta i sada, a naročito u vreme kad sam prolazila kroz postupke. Ovaj tvoj post bi trebalo uramiti kao mali podsetnik uvek kada je teško, a svi znamo koliko je teško nakon negativne bete.
Zato, Koraci, samo napred!!! love

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 27/3/2017, 19:25

Hvala ti Biksi, ogromno si jedno srce! ❤❤❤❤❤
Bas si me ganula svojim recima iskreno i duboko, hvala ti do neba na svemu sto si napisala...
Ja imam vec skoro 44 godine (za mesec dana), i vec me je uhvatio ogroman strah da mi je vreme iscurelo vec, ali sad tek vidim na ovim primerima sta je borba i koliko ste sve jake i koliko vas zelja za uspehom i medjusobna podrska vuku i pomazu i u najnemogucijim situacijama...
Hvala i svima vama koji ste uz mene Mimi, Sirijus, Jerapetra, Sunny, Sanja i sve druge borbene i istrajne hrabre zene koje su mi pruzile podrsku i snagu da ne odustajem...Tek sad shvatam jacinu ove nase male zajednice!
Ljubim vas i grlim sve puno i zahvaljujem svim svojim srcem na ovim divnim recima! 😘😘😘💋💋💋
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 28/3/2017, 19:42

Palcice mila moja,nisi ni svesna koliko si me obradovala tvojom betom.Od srca ti zelim najlepsu i bezbriznu trudnocu .......
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 28/3/2017, 21:42

Leptirice,pih misa mu, bas sam verovala! Imate li jos eskima? Nema  pravila,znas i sama, tu smo svi svedoci. Idemo dalje,jos jace! Kakav ti je bio endometrijum?

Principesa, umem cesto da budem gruba, po nekima, ja sam sebi zapravo realna, i ne zelim da gubis vreme samosazaljevajuci se, bas zato sto imas 44. Nisi mala. Niko ne garantuje uspeh. Preporucujem ti da slusas Anu Bucevic, da primenis to sto ona prica, da procitas neku motivacijsku knjigu ili knjige i da se sto pre trgnes. Meditacija, joga, aviva vezbe, svasta mozes uciniti da ti bude bolje. Sta imas od prevelikog oplakivanja neuspeha i vracanja u proslost,nista. Zato,izvuci najbolje iz neuspeha, kako bi sledeci put privukla srecu,jer ona je kljucna! Uveri sebe u uspeh, i uspeces. To sto sad nije bilo sudjeno, uglavnom iz nekog razloga se pokaze kao dobro, koliko god da je nama tesko. Ja sam posle drugog neuspeha bas pala, idugo mi je trebalo da se vratim sebi. Nemoj upasti u tu zamku u koju sam ja, jer je bespotrebna veruj. Otplaci i odtuguj, ali ne sto godina, nego sedam dana, i onda se pogledas u ogledalo, i kazes sebi, ma uspecu ja, sta je ovo za mene, maciji kasalj, i tako svaki dan po vise puta mantras ispred ogedala!

LJubim vas cure, uskoro cu i ja na fet!

Ivanicesale, dokle si ti stigla?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 29/3/2017, 04:56

Leptirice i Principessa zelim vam da uskoro slavimo ovde vase bete.

Principessa ja bih se pridruzila ovim divnim zenama koje te hrabre, savetuju i podrzavaju. Meni su bile neopisiva podrska, mada se nisam usudila ni da se oglasim na forumu, samo sam citala njihove postove i osecala se kao da meni govore, kao da ih znam godinama.

Ja sam od onih koje su nazalost izgubile bebu, u mom slucaju u 24. nedelji, ali sam nastavila dalje i uspela. Sada sam mama!
Sebi sam stalno ponavljava - Bog mi je dao ovaj put, jer zna da sam jaka i da mogu uz njegovu pomoc pobediti u ovoj borbi.
Ta vera da cemo uspeti nas valjda i drzi i gura napred.

Ne osvrci se puno na ono sta je bilo i zasto, omisli novi plan i samo hrabro. Zelim ti od srca svu srecu.

Veliki zagrljaj za sve.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/3/2017, 16:35


Evo i ovde cu da prekopiram,da ne pisem dvaput.
Danas sam najsrecnija zena na svetu,videli smo nasu bebicu i culi srculence,uh,jos ne mogu doci sebi.
Otkucaji 140,veliki smo 7mm,dr kaze da je sve odlicno.
Danas smo 6+5 po pm,a 6+4 po ultrazvuku.Termin nam je 17.11 :-)
Ja jos pre bete pa sve do danas skoro svaki dan imam braokasto mrljanje,a ponekad i krv na papiru,to me je uzasavalo i iskreno sam se plasila kakav ce ishod biti.Dr je videla odakle je krvarenje,nesto na zidu materice,kaze nije nista strasno i nema veze sa bebom.Dala mi je pregnil za svaki slucaj.
Eto tako,sta pije kutak,casti ponosna mama :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 29/3/2017, 16:42

Cestitam Palcice!!! Da trudnoca protekne lagano i skolski osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirica1977 29/3/2017, 17:15

Cestitam Palcice,mamice 😍😍.
Biksi,nema vise eskima,a endo bio 10.
Nema veze....nisam uopste tuzna....sta sad ...imam ja moje zlato najzlatnije.
Da svaka cekalica dobije po jedno zlato smajli angel
Ljubimo vas moje zlato, Jana i ja 😙😙😙😙


Poslednji izmenio leptirica1977 dana 31/3/2017, 11:44, izmenjeno ukupno 1 puta
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 29/3/2017, 18:03

Biksi ja jos malo pa ulazim u klub cekalica.Pocela sam sa bockanjem u najvece.Juce endo 9.1 folikulcici ko bombonice kako ih je nazvala Kopitovicka.E2 700.Sutra opet uz pa videcemo za dalje kad ce biti stop.


Leptirice bas mi je zao sto se tako desilo,ali ne odustaj bice...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 29/3/2017, 19:07

Ivanice jos malo pa navijamo za tebe i radujemo se!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 29/3/2017, 21:02

Ivanice, za folikulčiće-bombonice igracice igracice igracice igracice igracice Super ti je sve. Kad si sutra zakazana za UZ?

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 29/3/2017, 21:34

Palcice predivan izvjestaj cestitam 😊
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 30/3/2017, 09:00

Divno Palčice osmeh srce mamino srculence samo nek bije igracice igracice igracice igracice
Ivanice, držim fige srca srca srca srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pikseta 30/3/2017, 17:42

Pozdrav devojke!Pre svega da cestitam novim trudnicama i da vam trudnoca bude skolska i u najboljem redu do kraja,bas kao sto ce i ova moja biti trudnica
Razmisljala sam da li da napisem koju rec ili ipak ne,za sve devojke koje nisu uspele ,jer verovatno vam sada nije do toga,a opet sa druge strane mozda nekome i pomogne.
Mozda ce zvucati grubo,pored silnih necijih pokusaja da uspe ova moja recenica i nadam se da necete pogresno shvatiti,ali negativna beta nije nesto najgore sto moze da se desi.Cak ni moj gubitak,kao i ostalih devojaka koje su imale iskustvo kao ja nije najgore...
Misljenja sam da je gore mojoj majci sto je izgubila sina od 32 godine i ostalim majkama sto su izgubile decu ili roditeljima koji ne daj Boze imaju bolesnu decu i citav zivot se muce.Ja sam moje iskustvo shvatila kao nesto sto je iz nekog razloga moralo(koliko god to uzasno zvuci)da se desi,ali ja tad nisam videla zasto se desilo.Krivila sam i sebe i lekare,serklaz,bakteriju koju sam pokupila zbog serklaza..A,onda kad sam krenula da istrazujem sve redom,po spisku koji sam videla ovde na Kutku i kada sam ustanovila da se nije tako desilo krenuo bi mi tromb i ne bi bilo ni dece ni mene,shvatila sam da Bog uvek ima plan za sve nas.Tada sam bila bez apsolutno ikakve terapije,tj.nisam primala fraxiparin,a itekako je trebalo.Meni je mozda ta enterokoka spasila zivot.Bar ja u to cvrsto verujem.Mozda i nije tako,ali nakon silnih sprovedinih analiza ispada tako.I posle toga sam resila da svaki svoj unutrasnji osecaj slusam i da me vodi do cilja.U decembru sam trebala u novi postupak,ali mi se nije dalo,potrefilo se da dr nije tu bas kad je trebalo da se radi transfer.Slucajnost?Ja u to ne verujem.Zelela sam da pomerimo na januar,zelja mi se ispunila.A znate li od kad mi se racuna trudnoca?Bas od datuma,kad bi bio rodjendan mom bratu.30.12.Imam i njega i jos 2(moji blizanci) andjela na nebu i gle "slucajnosti",cekam 2 decaka i devojcicu.Biksi zna i moj san o SV.Petki koja mi je dala 3 ikonice.I transfer 14.01-Sv.Vasilije Ostroski.Nista to nije tek tako.Verujte devojke,nema nista od depresije,to ne pomaze.I za sve vas navijam,ali neka mi niko ne zameri Saska iako te ne poznajem,za tebe posebno.Onda kad osetite da ste potpuno spremne i opustene(znam koliko svi mrze tu recenicu,ali jeste tako),u akciju i kad osetite da je pravi momenat.Za srecu koju cekate i za svoj cilj kojem tezimo nikad nije kasno!

Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/3/2017, 18:44

Pikseta ljubim te srce si 😘
I stvarno je sve tako kako si napisala sve ima svoje kako i zasto.Ja sam sad u fazi odmaranja nekako sam umorna i icrpljena od svega.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/3/2017, 19:36

Drage moje ,evo i mene posle uz.imam preko 20 folikula i sad bilo jke pitanje da li nastaviti sa terapijom i uci u hiper ali dobiti vise jc i samim tim vise embriona ili stati i dobiti manje.U dogovoru sa Milatovicem odlucili smo se za prvu sloluciju.Ici do kraja i u hioper pa tranver raditi u sledecm ciklusu a sada zamrznuti.Tako da mi je sada smanjena terapija sada primam 100 ij puregona jedan merional i Oralgutran pa uz opet u subotu.Tada cemo videti kakva je situacija.Za sada su folikuli velicine 18,17,16,15mm ali najverovatnije da ce tada stop.
MM je malo u bedaku jer nece biti transvera i strah ga je da nece preziveti odmrzavanje,i koje su sanse da uspe sa zamrznutim?
Sta vi mislite cure?


Pikseta u pravu si sve svoje zasto ima svoje zato.

Ljubim vas sve iz Novog Sada
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pikseta 30/3/2017, 19:54

Saska,odmori.Napuni baterije i polako ljubav I veruj,doci ce.Ja sam sigurna da ces uspeti!
Ivanicasale,odgovor na tvoje pitanje je upravo u recenici koju si napisala meni.Svako zasto,ima svoje zato.Naravno da ce preziveti odmrzavanje.Nemoj u to da sumnjas uopste.Gledaj na to ovako..sta je jos mesec dana cekanja,naspram godina cekanja..to sto je odlozen transfer,verovatno nije bez razloga.Viricu ovde sledeci mesec i cekati tvoju betu.Odmori do tad i ne brini uopste.Problem mnogih nas,osim ostalih stvari sa kojima smo suocene je i nestrpljivost.Sve se to namesti bas onda kad treba i kad je najbolje za nas.Ja bi na tvom mestu ovu situaciju prepoznala kao znak i cekala bi da svemir poslozi sve kockice,a hoce.Uvek slozi. poljubci
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/3/2017, 19:56

Pikseta ljubim tebe i tvoja tri srca!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/3/2017, 19:57

Ivanice poslala sam ti pp.Meni transfer sa svezim embrionima nije uspeo,al zato jeste sa zamrznutim iz te ture,embrioni dve godine stari.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/3/2017, 20:05

Pikseta ::Saska,odmori.Napuni baterije i polako ljubav I veruj,doci ce.Ja sam sigurna da ces uspeti!
Ivanicasale,odgovor na tvoje pitanje je upravo u recenici koju si napisala meni.Svako zasto,ima svoje zato.Naravno da ce preziveti odmrzavanje.Nemoj u to da sumnjas uopste.Gledaj na to ovako..sta je jos mesec dana cekanja,naspram godina cekanja..to sto je odlozen transfer,verovatno nije bez razloga.Viricu ovde sledeci mesec i cekati tvoju betu.Odmori do tad i ne brini uopste.Problem mnogih nas,osim ostalih  stvari sa kojima smo suocene je i nestrpljivost.Sve se to namesti bas onda kad treba i kad je najbolje za nas.Ja bi na tvom mestu ovu situaciju prepoznala kao znak i cekala bi da svemir poslozi sve kockice,a hoce.Uvek slozi. poljubci

Da u pravu si zato sam i prihvatila da tako bude u dogovoru sa doktorom da je tako najbolje.hvala ti od srca...Nadam se da cu se javiti sledeceg meseca sa lepim vestima
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hande 30/3/2017, 20:11

Pikseta upravo o tome sto si pisala sam ja danas razmisljala. Mi smo planirali vto u maju, ja vec organizovala sve na poslu sta da se radi dok nisam tu, jedva cekam maj da pocnemo i sinoc primetim da izgleda imam kondilome. Nakon sto sam preplakala celu noc, danas mi je malo cistije u glavi i samo govorim ko zna zasto je to dobro. Mozda ce muzu biti bolji rezultati za par meseci, mozda cu ja vise smrsati, mozda je zapisano da ce nam uspeti u septembru a ne u maju, ko zna...
ivanicasale vi ste iznajmili stan u Novom Sadu?
Hande
Hande

Broj poruka : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 20.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/3/2017, 20:24

Hande da uzeli smo stan,ali ako nema transvera ranije cemo otici iz Novog Sada
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 30/3/2017, 20:46

Hvala vam devojke jos jednom puno, divne ste sve! ❤❤❤
Pikseta, cestitam od srca na bebicama i zelim ti divnu i bezbriznu trudnocu! 😊
Palcice, i tebi od srca zelim skolsku trudnocu i da se sad lepo opustis i uzivas 🐣
Ivanice, saljem ti pozitivnu energiju da bude puno kvalitetnih embrioncica, pa da slavimo uskoro i tvoju pozitivnu betu! 😉
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu