KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 5/12/2016, 09:04

[quote="Principessa"]Devojke, ima li neka od vas iskustva sa dhea tabletama? Prof Vujovic mi je prepisala 1x dnevno 25mg, sto je mala doza, pa me zanimaju vasa iskustva...hvala puno![/quote]


I meni je prepisala tu dozu, ali ja to ne pijem... Rolling Eyes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 5/12/2016, 09:47

Ja mogu samo da vam kazem da mi ke Sumarac za dhea kad sam je pitala dal da ga pijem ili ne samo rekla da mogu da ga pijem da ne moze da mi skodi, da se dhea nekada smatrao hormonom mladosti ali da ne postoje ozbiljne medicinske studije koje to i potvrdjuju te stoga ona kao lekar ne moze da ga preporuci... sa druge strane dosta ljudi sa interneta se kune u njegovo pozitivno dejstvo... mada ima i onih koji su imali i negativne posledice od njega-maljavost, izostanak ciklusa, gojenje i sl ...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 5/12/2016, 10:22

Ja sam ga dugo pila i to 2x25 i nikakav boljitak nisam primetila, a imala sam problem sa opadanjem kose. Sada pijem samo coq10. Kazu da dhea radi kod jednog broja ljudi, ali ne kod svih. Ja bih probala da sam na tvom mestu, mada prava doza je 3x25.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja369 5/12/2016, 15:21

Meni nikakav boljitak... a mozda i ima pozitivnih reakcija...

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 5/12/2016, 22:16

A sto ne pijes, mamadabudem?
25mg 1xdnevno je toliko minimalna doza da zaista nema sansi da steti...
Malo sam razmislila posle onog mog posta i dosla do zakljucka da verovatno "prava" doza zavisi od rezultata. Pretpostavljam da je problem samo ako neko pije vise nego sto treba (u odnosu na rezultate dheas u krvi), ili uvede naglo vecu dozu, pa sokira organizam...
Sunny, znam da stoji na samom suplementu 3x25, ali to su neke univerzalne doze mozda za osobe koje imaju veci deficit dheas...
Sumnjam da bi Vujovicka tek tako lupila dozu 1x dnevno da treba vise, ona se bas rukovodi vrednostima iz krvi. Meni je bas u izvestaju upisala moju posl. vrednost dheas (78), pa posle toga je napisala terapiju...valjda nije luda...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 6/12/2016, 08:39

Mala doza nema šanse da šteti, a ni da pomogne Very Happy Pa što onda da pijem?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 6/12/2016, 09:06

Cao devoke drage osmeh srce
Evo zakotrljao se i ovaj 6dpt . Ali ja uopste ne znam gde su onih prethodnih pet prosli, vreme mi je prosto proletelo. Realno sam odmirovala samo dva dana i to od8h do16h dok mi vragolanka ne dodje iz vrtica, posle toga zurka, kakvo crno leskarenje. Ali nasa draga Hugolina  nam je svima pokazala i dokazala da mirovanje nema nikakve veze sa time hoce li se bebironi zakaciti Very Happy tako da  se zbog toga i ne sekiram nesto bas puno.
Pored toga kada sam bila na ET i kada je Prof Kopitovic zavrsila sve, pitam je kako da se ponasam nakon et. Kaze ona, normalno, naj normalnije. Sutra na posao slobodano ako zelim mogu da idem. Naj bitnija su ta dva sata posle et. U prvih 5 min, onih koje nas oni ostave na stolu, se emrion gnezdi, a u naredna dva sata se kaci, i da ako se ne zakaci za ta dva sata to je to. Pritom da napomenem da je pricala o heciranim embrionima, da je njihov zivotni vek kada se ubace u matericu samo ta dva sata. ISto je rekla i mojoj cimreki iz sobe, a njoj su vratili osmoclijski embrion i isto je  radjen hecihg, tako da izgleda da nema veze sa stepenom razvoja, da li je osmocelijski ili blasta, vec da li je krenuo da se oslobadja iz opne. Sada pretpostavljam da to ne vazi za embrione kojima nije radjen hecing, da kod njih nesto kasnije dolazi do imlantacije. Bas sam se iznenadila kada mi je to rekla jer sam bila u ubedjeenju da do implantacije ebriona, nebitno kog stepena deobe dolazi tek tamo od 3-5dpt. I zao mi je sto je nisam pitala kada se implantiraju ti nehecirani embrioni, prosto da i tu informaciju imamo. Napisah ovo jer mislim da ce biti korisno devojkama koje tek budu u postupku.
Sto se mene i simptoma tice, stvarno ne znam sta bih vam rekla, pita me muz juce, *Zence osecas li se trudnom mozda?*  Jok ja. Nista nesto ne osecam. Ja ni inace kada treba da dobijem nemam nikakve one pred menstualne, samo krene odjednom bez upozorenja nekog specijalnog. Tako da ni sada nemam sa cime da mesam ove trudnicke. Osetim s vremena na vreme boluckanje u stomaku, i kao da probode ponekad, al tako mi jee bilo i pre et od napunpanih jajnika valjda. I kao manijak po ceo dan pipkam sike, jer toga se secam od proslog puta, porasle su mi bile za dva broja. Al slabo nesto se i tu desava sada Embarassed  Citam Hugolinkin dnevnik, nju su tresli simptomi malate ne od 4dpt, al dve beeebanicke su kod nje. Ja se nesto tesim da je kod mene jedna pa da se ulenjila nesto da mi da znak da je tu, da je rano jos.  
Kada sam pitala Prof koji dan da radim betu, ona prvo rece 9. posto su blaste u bas lepo prirodno ishecirane, videce se ako je pozitivna i 9., pa posle kao da uradim  10. dan ipak,  da bi bili sigurni. Nisam nesto pametna, 9dpt je u petak, a nagovaram sebe da izdrzim do subote ipak. Tako da videcemo, nisam jos odlucila. ljubav love ljubav love
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 6/12/2016, 09:49

Angie83 ja nisam imala neke simptome pa ni grudi koje obicni svima porastu. Mislim da i ne treba da trazis simtome,probaj da se opustis,mislus pozitivno i verujes. Meni sada u 14nedelji grudi nikad manje. Niti bole nit ih ima,mislila sam da cu bar ih imati u trudnoci ali nista od toga. Nit vece zene nit manjih si*a. A cekamo dve bebe. Zelim ti kao i sebi i da Lana dobije drustvo.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/12/2016, 10:28

Marijaivlade, dobrodosla, nisam cula za to, ali obavezno proveri urodjene trombofilije!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 6/12/2016, 11:09

Angie, isto je i meni rekla dr Kopitović. I ja sam se zaista ponašala najnormalnije, upravo rukovođena njenim tako logičnim objašnjenjem. Zato, opušteno, raduj se svojoj Leni i daj pozitivnu energiju svojim bebirončićima. A uskoro stižu i roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 6/12/2016, 18:09

Moram da se pridruzim, i meni je profesorka isto to rekla i to me je tad jako obradovalo. Sve sam je poslusala i mnogo mi je znacilo, bas zbog psihe. Tako da, Angie, vidis kako je bilo kod Tavite, Bobice i kod mene, tako ce biti i kod tebe roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 6/12/2016, 23:57

Dace Bog, drage moje trudnice 😘😘😘 Samo vi vucite za nos i saljite rodice 💗❤💚💜💙💛💝
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 7/12/2016, 06:36

Angie83, prepisuj od ovih cura sa pozitivnom betom. Stizu rode roda roda roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hugolina 8/12/2016, 09:41

Angie, procitala si u mom dnevniku sve pa nemam sta da dodam. Mirovala nisam ni malo, I dalje radim punom parom I uopste ne odmaram. Sto ne kazem da je pametno ali tako je.
Takodje, moje grudi su tek posle pocele da reaguju ali probadanja I bolove u stomaku jesam imala odma nekako. Ali sve je to individualno. Ja smatram da je 9dpt rano nekako I savetujem da se strpis jos malo. Bar jos jedan dan. Drzim ti fige I mislim na tebe. Samo pij dosta vode. Imas li neku terapiju jer ja poprilican broj tablet pijem? Evo prasim te curo igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice I navijam iz sve snage.
Hugolina
Hugolina

Broj poruka : 197
Location : Novi Sad
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 8/12/2016, 19:38

Tavita ne mogu da ti opisem koliko me je obradovala tvoja beta.Zelim ti svu srecu ovoga sveta i da lepo provedes trudnicke dane.

Sunni bas mi je zao tvoje neg bete,ali draga moja glavu gore.Odmorite se pa u nove pobede.

E sad ko me je zaboravio neka me se seti :)
Secate se da su nas odbili u Septembru sa komisije u Nisu.Hvala bogu popravili smo spermogram i dobili odobrenje da izadjemo opet na komisiju.Sutra predajem papire kod nas na prvostepenu,pa sledi zakazivanje u Nisu.E sad da li cemo u tome uspeti s obzirom da je skoro sredina meseca znacemo u Ponedeljak.

Bockalice svima srecno bockanje.

Ljubim vas sve
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 8/12/2016, 21:09

Hvala, Ivanice osmeh srce I ja sam se mnogo obradovala ka sam na fb stranici videla da kod vas stvari idu nabolje. Držimo fige da uspešno prođete komisije.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 8/12/2016, 21:58

Ivanicasale drago mi je da nam se javljas sa dobrim vestima likeit Drzim fige da sve prodje po planu srca srca
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 8/12/2016, 22:14

Tavita,Marina 82 osmeh srce Hvala vam drage moje
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 8/12/2016, 22:36

Svratih samo da poskocim za sve divne bete a ovim drugim da porucim da ne odustaju nikada!
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 8/12/2016, 23:38

Ivanicasale napred scuro

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 9/12/2016, 13:33

Hvala Lerapetra.Prosli smo nasu komisiju.Sad cekamo Nis.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 9/12/2016, 19:52

Bravo, Ivanice! Proći ćete i drugostepenu, samo napred b
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 9/12/2016, 19:56

Angie, kad će beta? Šaljem ti rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 9/12/2016, 23:39

Angie draga navijam za veliku betu ,odmaraj ,setaj,citaj sve po malo!
Znam da si ko na iglama ali bice sve dobro bice beta velika ko kucaPoslala bih ti rodice i ove vesele slike ali ne moze na ovaj moj tel.zato ti saljem bebice👶👶👶
😁😁😁

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 10/12/2016, 08:00

Devojke drage evo pustih krvcu u labu 😀 Ukrotila sam neizdrz juce i ipak odlucila da sacekam 10.dpt kada je prof i rekla da radim betu, danas. Poznajem tu devojku u labu jer godinama vec sve amalize radim kod njih i rece mi da ce poslati na 'hitno' i da ce biti rezultati za oko dva sata, sada samo jos to iscekati. Juce je gori bio mm nego ja, cak mi pominjao i da uradim test dok ne izvadim krv, junacki se nisam dala 😀 I tako drage kutanjke moje, vi koje ne spavate prasite mi betu da poraste sto vise 😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍 💐🌸🌺🌷🌹💗❤💚💜💙💛💝
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu