KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/10/2016, 23:35

Tavita bravo,da se lepo oplode i razvijaju i da bar jedna od njih bude vasa bebica za 9 meseci
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 22/10/2016, 00:14

Tavita bravooo, sjajan broj!!! Bice to luda žuraja osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 22/10/2016, 11:57

tavita super za br jc, bit ce tu i za eskima vv vv konfete konfete konfete juriš juriš juriš juriš srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci bravo bravo bravo bravo navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 22/10/2016, 12:01

Jaka sta bi sa današnjom betom? Drzim tvige jako jakooo i cekam lepe vesti 😉😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 22/10/2016, 12:28

Evo otišao muž po nalaz! Čekam! 
Krvarenje nije stalo, tako nenadam se puno...
Ustvari ludim...

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 22/10/2016, 12:37

Navijamo Jaka osmeh srce igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 22/10/2016, 13:06

Beta 39

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 22/10/2016, 13:25

Stvarno mi je zao, moras biti jaka.. Ja stalno samo jedno ponavljam NIJE USPEO SAMO ONAJ KO JE ODUSTAO!!
Odmori, glavu gore i u nove pobede 😘😘😘
Grlim jakooo 😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 22/10/2016, 13:26

Hm..bas cudno, beta dva dana ne raste a nije ni pala. Nastavi sa terapijom obavezno...nesto se desava. A mi navijamo!!!!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 22/10/2016, 13:41

Jaka zao mi je, ja mislim da je to kod tebe poceo pad, ako se sjecam na 12dpt ti je bilo 40,21 a sad 39. Mislim da samo utrogestani koce pravo krvarenje i ja da sam na tvom mjestu prekinula bih s terapijom. Znam da je tesko, u istom sam sosu bila ali valja kovat planove za dalje. Kod mene u prvom postupku bIle su tako male vrijednosti i otisla sam ipak na uz, trudnoca potvrdena i dobila injekciju depopg ali priroda je svoje ucinila i odbacila plod. Zato nemoj klonut duhom i kreni dalje. Ljubim te ljubav

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 22/10/2016, 15:00

Jaka, grlim jako... Ako je jednom došlo do trudnoće, sigurno ćeš uspeti pre ili kasnije. Nema očajavanja, već glavu gore i napred do cilja...

A moj izveštaj je sledeći. Od 9 jc bilo je zrelo nih 6, a oplodilo se 5. Sutra će me biolog izvestiti kako se dele. Hvala vam svima na podršci, bez vas bi ova neizveanost bila mnogo teža. Nama je cilj samo da dobijemo kvalitetan makar jedan embrion, a ako bude eskimčića - još bolje. Veliki pozdrav za sve divne kutanjanke ♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 22/10/2016, 15:33

Tavita, po mom mišljenj tu ce biti lepih embriona. yes  radost  radost  radost  

Jaka, da je beta mala jeste, nešto se tu desava i mozda ima nade. Tvoj slucaj me je podsetio na Aries girl, nasu Kutanjku koja je imala situaciju da joj je beta bila mala, padala pa ponovo rasla, nije se pravilno duplala i na kraju je rodila malog Filipa i slabije pise na Kutku. Ne zelim da ti dajem laznu nadu ali nista jos nije gotovo.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 22/10/2016, 15:45

Tavita to je super 😊😘🙌🎉
Bice tu puuuuno lepih i beberonaca i eskimčića 🙌😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gorocvjet 22/10/2016, 18:13

Samo da vas pozdravim cure I svima zazelim sve najbolje. Nisam vas zaboravila. Pocela sam raditi. Prvih dana mi je bilo strasno, susretati se sa ljudima, odgovarati na pitanja, trpiti te poglede upitne...
Opustam se, volimo se, tako dan za dan...

Samo hrabro, sutra je novi dan.
Gorocvjet
Gorocvjet

Broj poruka : 96
Datum upisa : 02.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 22/10/2016, 19:39

Tako i treba, Gorocvjet. Neuspela vto nije kraj sveta, život se nastavlja. Samo se vi volite, ko zna šta se sve može desiti :) Kutak je prepun takvih iznenađenja. Razumem koliko pogađaju sažaljivi pogledi, o pitanjima da i ne govorim. Ja sam se zbog toga odlučila da ovog puta o svom poatupku vto kažem samo onima kojima moram - a to je svega 5 osoba. Ne znaju čak ni naše porodice - njih želimo da poštedimo, jer su se jedva oporavili od našeg gubitka. A iskreno, podrška koju ovde dobijam mi je najpotrebnija, jer dolazi od žena koje prolaze isto.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/10/2016, 20:47

Tavita, bravo. Saljem dobre vibre da bude cista petica kad vas zovnu.

Jaka, beta ne obecava, ne znam sta bih ti rekla, mozda da nastavis terapiju jos dva dana, pa da ponovis betu da vidis sta se desava. Sta kazu iz Praga?

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 22/10/2016, 23:27

Jaka ::Beta 39

Jaka, mislim da beta nije dobra, pogotovo što je pala. Vrlo malo je pala, ali pada a to znači da nije dobro. Da li si radila drugu betu u istoj klinici?
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 23/10/2016, 11:20

Zvala sam juče kliniku u Pragu, niko se nije javljao, vikend je. Betu sam radila u istoj laboratoriji i 39 je. Radila prije toga sat vremena  prvatno bila 42.56 Radiću sutra ponovo.Terapiju još uvijek koristim. Nenadam se više, al eto davljenik se za slamku hvata

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 23/10/2016, 12:15

Jaka bas mi je zao sto se mrcvaris... Sutra kad budes ponavljala idu u prvobitnu lab gdje si radila prve dvije bete, zbog odstupanja rezultata od labosa do labosa.
De mi reci koji je tebi ovo po redu postupak, i jel ovo prvi put trudnoca?
Meni je dr dala objasnjenje kad je bila mala beta i poslije spontanog da je organizam sokiran i nije svjestan trudnoce ali evo poslije hvala Bogu mene beta sokira svojom vrijednoscu.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 23/10/2016, 12:19

tavita ::Tako i treba, Gorocvjet. Neuspela vto nije kraj sveta, život se nastavlja. Samo se vi volite, ko zna šta se sve može desiti :) Kutak je prepun takvih iznenađenja. Razumem koliko pogađaju sažaljivi pogledi, o pitanjima da i ne govorim. Ja sam se zbog toga odlučila da ovog puta o svom poatupku vto kažem samo onima kojima moram - a to je svega 5 osoba. Ne znaju čak ni naše porodice - njih želimo da poštedimo, jer su se jedva oporavili od našeg gubitka. A iskreno, podrška koju ovde dobijam mi je najpotrebnija, jer dolazi od žena koje prolaze isto.

slazem se s tobom, i ja sad u ovom proteklom postupku nisam govorila porodici bas iz tog razloga pitanja i sazaljenja. Kao sto kazes kod kutanjka imamo svu mogucu podrsku. Ako smijem da pitam, vidim u potpisu da si izgubila bebicu u 33 sedmici, pa sta se desilo?

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 23/10/2016, 12:42

Zumbulcic, poslala sam ti pp osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 23/10/2016, 12:54

primila i uzvratila ljubav

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 23/10/2016, 14:26

Tavita, mislim na tebe, jesu li te zvali iz klinike da te obaveste o razvoju embriona?.

Gorocvjete, drago mi je da si bolje. cvet

Ja sam po prirodi jako otvorena, većini svojih drugarica i dvema tetkama sam uvek sve pričala, društvo mm je saznalo tako što je naš em kumu izletelo kao i njegovoj ženi, tako da su svi živi znali i poneki od njih nisu imali takta i bili su suviše radoznali.
Sada znaju samo naše mame i moj dever, koji nam je pozajmio novac za ovaj postupak i koji je uz nas inače, jer je spreman da učini sve kako bismo mi dobili dete. Doduše, mojoj mami smo rekli tek nakon transfera jer ja neću moći da je vodim po lekarima jer se bojim virusa, a tu nastupa moja sveki koja je prava carica i koja sve što može uradi umesto mene.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 23/10/2016, 15:22

Devojke danas je napokon divan, sunčan dan 🌞
Iskoristite ga na najbolji mogući način, trudnjače neka prosetaju svoje tačkice, a cekalice i one koje se spremaju neka izadju sa dragim osobama u setnju ili na kaficu i bar malo skrenu misli... Prija 😊😊😊
Ljubim 😘😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 23/10/2016, 16:17

Zumbulcicu, ovo mi je peti pokušaj I prva pozitivna beta.Dosad je uvek bila 0. Tako da mi je drago da sam bar jednom u životu doživela pozitivnu betu, pa makar i malu. A imam i 2 smrzlića koji me čekaju. Oni me trnutno drže. Ja sam se već pomirila da je gotovo, al mm se još uvek nada. Teško je, 19 godina  smo  u braku. Previše dugo ova borba traje. Idemo dalje!

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu