KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 15/10/2016, 11:55

Bobo, a da mi sačekamo taj ponedeljak i ponovnu betu. Još nije ništa izgubljeno navijam jako jako za bebana i tebe sunny
Tavita tebi je 5-ti dan terapije koji dan ciklusa? Meni je isto bio e2-73 na 5-ti dan pa sam imala dve JC. Dakle ne očajavaj možeš ti još da se raskokaš Wink
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 15/10/2016, 11:59

Bobaue, navijam da beta poraste, a moje mišljenje je da šansa i te kako postoji. Ja imam jako dobar osećaj u vezi sa tvojom betom. Znam da je Pregnil tj. njegov uticaj na betu večita tema, ali ja mislim da ovo noje od njega. Navijam iz petnih žila!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Tavita, upravo tako kako kažeš, sve si učinila što je do tebe i budi apsolutno u miru. Nema razloga za brigu, vrlo često baš onda kad na početku nije idealno, završi se na najlepši mogući način. Navijam! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 15/10/2016, 12:10

Hvala, drage moje. Sirijus, juče mi je bio deseti dan ciklusa. Bila bih zadovoljna i dvema jajnim ćelijama. I jednom, vrednom, dobitnom! Samo da se nisam uzalud kljukala hormonima...
U pravu si, Ierapatra. I ja volim takve scenarije, sa iskušenjima na početku, a lepim tokom u produžetku...
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 15/10/2016, 12:33

Bobo nemoj da odmah odustajes, ipak ti je danas 12.dan, da sam ja radila 12.dan verovatno bi ta neka vrednost bila, kad je 14.dan 91,8, pa ako za mene ima nade(a dr kaze da ima) onda i za tvoju mrvicu ima😊navijam da sledeća bude i vise nego dupla 😘😘😘koliko stari embrioni su ti vraćeni?
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 15/10/2016, 12:39

Bobaue navijam da beta poraste, sansa svakako postoji d d d d d
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/10/2016, 13:21

Tavita, tvoj avatar i od Ivanicasale,kad god vidim, pomislim na moje dete, jer se odavno predstavlja kako Bambi. Znas da nema pravila. AKo je sudjeno,bice dobro,a ja ti zelim da bude. Ja sam odlicno odreagovala na stimulaciju,imala najbolje embrione, i blaste, endo bio relativno ok, mada meni endo nikad nije bajan, pritom nisam imala pritisak od same vto jer vec imam dete, bila sam potpuno oladjena i opustena,pa nije uspelo. Dakle, dzaba i kad je sve super,nema srece,a ona cesto igra kljucnu ulogu. Zato bambina,glavu gore, a ja mantram da ovo sto je krenulo kilavo se izrodi u jedan lep i srecan pocetak uspesne trudnoce do porodjaja! Ajmo macko, nema predaje!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 15/10/2016, 14:46

Zvali me malopre iz Betanije - imam laparo u utorak! igra
A nisam išla kod Dr Steve da kukam i molim da ubrzaju Very Happy

Izgleda da se ukazao prazan termin pa me se sestrica s kojom sam neki dan pričala telefonom setila.

Al' da ste mi samo videle zbunjenu facu kad je pitala kog operatera želim - jedva skapirah da je operater = hirurg lol!
Izabrala sam mog Dr Stevu. Mislim se kad me već on vodi kroz ovaj naš famozni N97, nek on radi i ovo sunny


Bobaue, kao što ti reče i Sirijus - ništa tu još nije izgubljeno. Pokušaj da se smiriš, da veruješ da smo mi u pravu Very Happy i hvataj sve ova srca koja ti šaljemo srca srca srca srca srca srca

Tavita, nisam mama pa ne mogu bebeću prašinu da šaljem, al' mogu ogromni virtuelni zagrljaj i puno želja da sve to bude kako želiš!
zagrljaj igracice

Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 15/10/2016, 15:35

Bravo, Lola! Sjajne vesti! sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 15/10/2016, 17:27

Hvala, Biksi, baš umeš da ohrabriš. Videćemo šta će biti. Moj najjači adut je uvek bio dobar endometrijum, a sad ostadoh i bez toga. Ma nije trrbalo da primam diferelin 21. dc. Ako ne bude išlo ovog puta, desiće se nekog narednog...
Lola, izabrala si odličnog "operatera" :) Srečno!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 15/10/2016, 18:44

Bobaue ::12.dan ali u cetvrtak sam primila Pregnil. Tako da je sada sve na nivou teoretske mogucnosti ali samo teoretske. Nisam videla da je nekome beta bila ovako niska a da je uspelo. Ali dobro sta je tu je. Iz Ferone mi rekose da terapiju nastavim i betu ponovim za 2 dana. Uradicu tako ali... Hvala vam puno za sve


Mojoj drugarici je bila 18.Pa je ipak pravilno rasla.Ne mora da znaci da tvoja nece,iskreno se nadam da hocce i da ce se malisa izboriti.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 15/10/2016, 18:47

BiKsi :) ::Tavita, tvoj avatar i od Ivanicasale,kad god vidim, pomislim na moje dete, jer se odavno predstavlja kako Bambi. Znas da nema pravila. AKo je sudjeno,bice dobro,a ja ti zelim da bude. Ja sam odlicno odreagovala na stimulaciju,imala najbolje embrione, i blaste, endo bio relativno ok, mada meni endo nikad nije bajan, pritom nisam imala pritisak od same vto jer vec imam dete, bila sam potpuno oladjena i opustena,pa nije uspelo. Dakle, dzaba i kad je sve super,nema srece,a ona cesto igra kljucnu ulogu. Zato bambina,glavu gore, a ja mantram da ovo sto je krenulo kilavo se izrodi u jedan lep i srecan pocetak uspesne trudnoce do porodjaja! Ajmo macko, nema predaje!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice


Biksi ko zna mozda nekada bude prilike pa tvoj Arsa i upozna mog bambija sa slike,koji je sada jako veliki bambi...Ljubim puno Arsicu
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 15/10/2016, 20:08

Žene vi ste zmajevi i volim vas sve puno ! osmeh srce Date realnu dimenziju svemu bez nekog padanja u trans i davanja lažne nade ali iznesete činjenice. Ja sam kao i vi svesna da je ovo niska beta ali znam da teoretska šansa postoji. U svakom slučaju sam za ponedeljak potpuno spremna potpuno svesna činjenica ali sam začuđujuće ovaj put mirna. Još jednom svima puno hvala.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 15/10/2016, 22:54

Branka cestitam I zelim ti laku trudnocu.

Bobo, glavu gore, jos si u igri, nije to gotovo osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 15/10/2016, 22:55

Hvala nadam se da ce biti sve ok 😘😘
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 16/10/2016, 12:56

Devojke kako je danas po ovom maglovitom, oblacnom danu? 😉
Ima li neka od vas da prima fraksiparin? Meni je hematolog rekao od transfera koristim od 0,3. Kontrola sa nalazima D-dimera, ali ne pise posle koliko? 😕 da li neka zna nesto o tome? Za 2ned. idem na UZ, pa sam mislila ako sve bude ok pa posle toga zakazem hematologa (to ce biti tačno mesec dana kako primam fraksiparin) Sta mislite?
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 16/10/2016, 13:37

Katastrofalno branka, samo bi se spavalo lol! ja sam na clexanu 0,4 (a sve je to heparin) pa dr su podjeljenog misljenja, bas smo nekidan na trudnickoj temi to komentarisali. Ja se bockam od 2.9. i jos nisam radila d-dimer, dr kaze nema potrebe jos, samo s kks i urinom provjeravam trombocite i na osnovu njih koriguje dozu clexana. Jos uvijek sam na istoj.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 16/10/2016, 13:43

A posle koliko vremena od transfera si se javila hematologu?
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 16/10/2016, 13:44

Bobaue, verujem, čvrsto verujem da će tvoja beta porasti. molitva

Tavita, neke žene sporije reaguju na terapiju, nije kraj i nema predaje. Malo podsticaja za tvoje folikule i endometrijum.
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 16/10/2016, 13:54

branka86 ::A posle koliko vremena od transfera si se javila hematologu?

Jos uvijek nisam bila kod hematologa. Zivim u gradu gdje imaju 3-4 hematologa ali nisam ovdje prijavljena, moram ici u svoj rodni grad po uputnicu jer tamo nema hematologa, tak da je to malo procedura. Poslije spontanog ne zelim da se treskam po busu jos, cekat cu da prode 12-ta pa cu onda otici. Za sada mi sve vodi moja mpo dr, stvarno je super a i poznajem dosta zena koje su na heparinu i kod nje vodile privatno trudnocu i sve se porodile. Nadam se da ce biti i kod mene sve ok.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 16/10/2016, 14:34

Pa dobro to je super, moja dr ni u Domu zdravlja ni ova sa vto nece ni da cuje za fraksiparin, kazu to morate sa vašim hematologom😕
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 16/10/2016, 15:05

Drage moje, današnja folikulometrija uliva nadu. Hvala, Zmajuška, tvoje zalivanje je bilo delotvorno :)
Kad je u pitanju prva poseta hematologu, menu je dr Elezovic preporučio da se javim hematologu nakon što se utvrdi ultrazvukom trudnoca, tj. kad se pojavi srcana akcija. Tada se meri D-dimer i u zavisnosti od tih vrednosti se koriguje terapija. Broj trombocita nije pouzdan pokazatelj. Tako, Zumbulčiću,nek ti neko uzme uput kod tvog ginekologa, i zakaži pregled, već ti je vreme Wink
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/10/2016, 15:46

Bobo, srecno sutra! Branka,i tebi takodje, ne znam kad ponavljas betu!

Lolo, superica!Srecno na laparo!

Tavita, pupupu, da odsad sve ide super!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 16/10/2016, 18:41

Hvala biksi ja necu da zurim, necu pre srede-cetvrtka. Svakako nista ne mogu promeniti, pa kako Bog da.

Tavita hvala na odgovoru, znaci ne moram da zurim kod hematologa, super..
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 16/10/2016, 18:42

Bobaue drzim tvige i cekamo sutra veliku betu 😘😘🙌🎉
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 16/10/2016, 22:39

Bobaue, za lepe vesti sutra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu