KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

+26
marina_82
BabyBear
sanja 73
saska1
MalaSaJuga
vero
Zmajuška
PalcicaBg
Jerapetra
BiKsi :)
ivanicasale
bak
mimi85
HappyGirl
Amna84
winni
bobica83
Sirijus
Blanka
Vanja80
alisa
mamadabudem
Dora1
dusica78
valika77
zumbulcic
30 posters

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Sirijus 6/9/2016, 17:25

Zumbulcicu, kako je danas? Navijamo rodarodarodarodarodaroda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od BiKsi :) 6/9/2016, 18:06

Zumbule,muz ti je car! Samo kad si bolje. Nadam se da je ono smedjkasto bio pravi znak! Naaaaaviiiiijaaaaaam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od zumbulcic 7/9/2016, 08:30

Jutrooo evo me 5dpt simptomi=0
sirijus jucer sam bila ok, za sada sam opet ok pa vidjet cemo kako ce biti
Biksi pa znas to smede sto se bilo pojavilo i ona napetost i probadanje u maternici na 2i3dpt pa i ovo povracanje prepisat cu implantaciji heheh

Nego meni nitko neodgovori za progesteron, da li ste ga provjeravale poslije transfera?

Napolju je tako oblacno i tesko vrijeme a ja sam ustala sva nekako poletna i sretna, doduse malo se sanjalo sex hajde da je to bilo samo s mm nego je to bio u troje lol! lol! a Boze dragi hormoni su me spopali, rijetko kad da se sjecam snova a sad ufffff

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od bobica83 7/9/2016, 09:10

Ahahaah jedino mozemo da ga sanjamo.
Ja u prvoj nisam proveravala ali sam progesteron primala do kraja da treci dan. Zbog krvarenaj i gubitka jeden bebe,pa mi dr Mikovic ostavio za svaki slucaj do pred povrodjaj. Kaze nece da skodi a i visak se izbacuje preko urina.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Jerapetra 7/9/2016, 11:34

Zumbulcicu, tebi snovi ne daju mira  lol! lol! lol! lol! Ne znam za progesteron, ja ga do sad nikad nisam proveravala nakon transfera, ne znam kako ce sad biti. Proveravala ili ne, stizu tebi rodice  roda roda roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od saska1 7/9/2016, 14:19

Zumbulcicu da ovaj puta bude uspjesno simptomi su ti super 😊😊navijam jako.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Amna84 7/9/2016, 19:19

Ne znam sjecas li se ali ja sam ga provjeravala i neke cure prije mene..I drago mi je da sam jer da je bio nizak mogla sam da djelujem...
Ja sam to i u Pragu rekla njima da cu provjeriti i da mi daju pg depo ako zatreba..
Sreca nije trebalo..Pa ako ti nije tesko provjeri,bices sigurnija .
Ja nisam imala krvarenje osim tomalo implantacijsko kao i ti ..
Srecnooo
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od zumbulcic 8/9/2016, 08:05

Jutroo Evo 6dpt simptomi=0
Doduse bude nadutost predvecer i napuse se stomak kao da sam u 4-tom mjesecu hihihihi ali to prepisujem utrogestanima

Amna pa sjecam se da sam citala da je neko provjeravao pg zato sam i pisala. Nisam ga nikad kontrolisala sredinom i krajem ciklusa, uvijek je to bilo na 3dc. Spoting se pojavi samo dan pred vjesticu. Ma necu sad nista provjeravat, ionako dr ne zna da sam na utricima pa sta bude. Ako opet bude beta negativna onda cu za iduci fet provjeriti na 3dc pa 21dc i na 7dpt da imam predstavu porastai pada.

Nego da ja malo presjecem sa simptomima, znaci
1dpt= nadutost, pritisak u materici, i ziganje
2dpt= nadutost, pritisak u materici, i ziganje
3dpt= nadutost, pritisak u materici, i ziganje, treperenje u stomaku, spoting i povracanje
4dpt= simptomi=0
5dpt= simptomi=0
6dpt= simptomi=0

Umora ima svaki dan ali to prepisujem izlezavanju

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od BiKsi :) 8/9/2016, 11:19

Ja sam progesteron peti dan proveravala od et.

Sto se tice simptoma, zaboravila si da napises seksi snove, meni su se pokazali kao znak trudnoce!

Srecno macko!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Sirijus 8/9/2016, 11:49

BiKsi :) ::
Sto se tice simptoma, zaboravila si da napises seksi snove, meni su se pokazali kao znak trudnoce!

Srecno macko!

 b  b  b nasmeja me Biksi  b  b  b
neka sexi snovi budu dobitni simptom vv vv vv vv vv vv vv
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od zumbulcic 8/9/2016, 12:10

sirijus ::
BiKsi :) ::
Sto se tice simptoma, zaboravila si da napises seksi snove, meni su se pokazali kao znak trudnoce!

Srecno macko!

 b  b  b  nasmeja me Biksi  b  b  b
neka sexi snovi budu dobitni simptom vv vv vv vv vv vv vv

hahahaha zene drage sramota me ff vjerujete nikad nisam vise sanjala...muzek mi kaze da sam sexualni manijak
Zene ja sam umoorna hahaha samo ne znam od cega. Zaspala sam oko 10 i sad se probudila, hajde da sam ja ko covjek otisla u spavacu i legla nego ja na tabureu sjedeci, sad sam se tek ukocila.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Jerapetra 8/9/2016, 12:35

Zumbulčiću, meni se tvoji simptomi izuzetno sviđaju, tim pre što je vraćena blasta, nekako mi se sve uklapa, a o seksi snovima da i ne govorim! lol! Meni se čini da je to to, navijam da sam u pravu 100% radost radost radost roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od zumbulcic 8/9/2016, 12:44

Ierapetra nadam se da si u pravu, ne bi bio nitko srecniji od mene.

Sad mi nesto pade na pamet, koriste li vasi gin. embrioljepilo, nadam se da sam dobro napisala?
Ja kad sam bila u prvom postupku dr mi rece da su stavljali to ljepilo da podpomognu ugnjezdenju. Kad su ubrizgali ljepilo i napravili uz embrion je bio na vrh materice,nepomican.
Za razliku od mog prvog feta iz maja kad sam vratila 2 blastociste, njih kad su ubrizgali radili uz moje dvije tackice lutaju po materici, pitam ja njih zasto nisu na jednom mjestu kao u prvom postupku, oni meni kao embrioni traze sami sebi pogodno mjesto.
Sad u ovm drugom fetu koristili su ljepilo, pa nadam se da ce biti uspjesno

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od BiKsi :) 8/9/2016, 15:04

Nek su ga zalepili za narednih osam ipo meseci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od MalaSaJuga 8/9/2016, 16:12

Zumbule, bravo sa seksi snove Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ,imala ih non stop nakon et. Samo sam ih i sanjala do porodjaja, a posle nisam dugo cekala lol!
Ajd da i kod tebe bude tako. a ya spavanje, pa ja se u trudnoci uspavala na vc solji, sreca muy bio kod kuce. inace mayna bih pala sa iste, haha queen
Malo rode za tebe roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od ivanicasale 8/9/2016, 19:26

Meni se svidjaju tvoji simptomi i jako verujem da je to,to.Navijam jako roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Amna84 8/9/2016, 20:25

Pa ako si vec dodala urtice a nemas krvarenje onda je ok ...

Ja sam od simptoma imala jos preznojavanje 2 ili 3 noci ,ujutro bila mokra lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od zumbulcic 9/9/2016, 08:15

Jutroo
markosanja bas si me nasmijala s tim kako si se uspavala na wc solji lol!

Sto se tice mojih sexi snova, ne sjecam ih se od sinoc heheheh znam samo da sam se digla sva oznojena, e sad ili su bili sexi snovi ili je novi simptom kao kod Amne84

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od zumbulcic 9/9/2016, 11:44

Drage moje ja sad malo isla prosetat i popila kaficu, lijep i suncan dan pa reko da napokon malo izadem iz stana. U povratku me uhvati nekakva drhtavica, dole me presjece i iscuri nesto...bas sam pomislila da sam dobila. Jedva sam cekala da se vratim i da odem u wc, kad ono prokleti utrici lol!

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Amna84 9/9/2016, 12:32

E danas je dan idealan za kafica i setnje ,i ja sam bas se nasetala do 12,jutarnje sunce najbolje...
Jos da me ovi doktori ne ganjaju i kontrole uzivala bi,ppppp

Joj kad spominjes te prepade,ja skoro kad nisam umrla od straha da je krv na papiru ,kad ono neki novi tolet papir sa rozim nitima koje se ne vide dok se ne pokvasi tad pocrvene te niti lol! lol!

Samo uzivaj odmaraj,kulitraj bice to sve super
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od MalaSaJuga 9/9/2016, 14:30

dan ko stvoren za setnju. eh kako sam zivala dok sam bila trudna...
sad spakujem Vasu u kolica, on oce da hoda, sednemo on bi da ustane. pijem kafu, pola po meni...
al ajd, sve smo to zelele. Pa uskoro da i tebi bude ovako zanimljivo. a ne samo na wc solji, kad dobijes bebu mastaces o spavanju lol!
u to ime malo rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Jerapetra 9/9/2016, 18:00

Zumbulčiću roda roda roda roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od sanja 73 9/9/2016, 19:30

Zumbulčiću uskoro se radujemo tvojoj velikoj beti srca srca srca srca osmeh srce
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Zmajuška 10/9/2016, 09:02

Za naš cvetak i njegov cvetić roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od zumbulcic 10/9/2016, 09:49

Dobro jutro, ko je za kaficu bujrum Wink
markosanja kad vec spominjes kako ti Vasa kontrira sjeti se linka kojeg sam nedavno pogledala...u sobi mama sa djevojcicom od godinu i ona mota, drugi stavlja u masinu a malica ide za njom i vadi i razbacuje hehehe bas sam se ismijala. Ma neka oni kontriraju samo neka su zdravi i zivi, sve prode pa i taj period.

Hvala vam na rodama i saljite i dalje, njih nikad dosta :)

Kod mene sinoc nema snova a ja se bas navikla na njih d c

Jucer me nesto ziguckalo, vise ne znam ni sama sta.Gdje god da se dotaknem boli. Trenutno me nista ne boli a vidjet cemo u toku dana kako ce biti.

Ja sam danas sama, muzek otisao kod mame ima posla oko pripreme za Bajram. Ja sam se izvukla pa cu sutra otici. U ponedjeljak Bajram imam brigu, bit ce kaloricne hrane heheheh ima da se ubijem :)

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu - Page 4 Empty Re: ZUMBULCIC - Drugi FET u prirodnom ciklusu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu