KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
noja
mirjanamirjana1986
dr mali pariz
mmakica
spring
Vanilla
annci
bak
Bobaue
Nevena77
Ancica 87
lela1984
dusica78
Sofija Veks
Zmajuška
sanja 73
aurora
ivanicasale
PalcicaBg
mamadabudem
zsuki75
zumbulcic
winni
Lola021
bobica83
srculence 84
Amna84
BiKsi :)
Tebi
masato
tiramisu
saska1
Nataly17
tatjanica
Blanka
mimi85
Padobranka
kiki5
nina :)
Sirijus
Vanja80
sareni leptir
Mimi12
BabyBear
Jerapetra
alisa
TrebamNaDijetu
51 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 29/6/2016, 13:10

Wini ja sam sad bila ubedjena da nije uspelo.Cak sam i otplakala turu.Od simptoma sve isto kao pred ciklus.Cekala sam trenutak da procurim i govorila sebi- ajde vise dobij, nemoj da mucis sama sebe! Beta mi je 14.dan bila 2029. Svi osecaji su me prevarili.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 13:31

sirijus ::
Annci, Đolence je kao anđe  osmeh srce  presladak je
Cure dakle rađajte devojčice, vidite kakav je divan momak na raspolaganju yes

Obecala ga mama jos dok je bio u stomaku Laughing .
Ne znam samo da li ce je slusati kad poraste, s obzirom na ovaj mangupski osmeh i pogled....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 29/6/2016, 14:22

Jelenko,ja juce nisam imala hrambrosti da ti napisem ovo sto je napisala BB ,Anci i mama da bude..Nisam smjela,ali drago mi je da one jesu..Pocni u tom pravcu da razmisljas..
Mama da bude bas fino rece,Bogu hvala da to postoji! Sta da ne postoje ta vrata na kraju tunela??Ne zelim ni da zamislim!
Meni je to MM rekao a sta mislis kako je onima koji nisu prije 30-40godina imali sansu..Zamisli da ih sad pitas u 60-tim sigurno bi rekli odma..Mislim da je zivot ljepsi pored ovo finog bebaca..Pazi Djoleta i okica,crne???  :-) Sunce malo !!

Mimi 12, queen molba po drugi put,molim napisi potpis ispod curo,hocu da te lakse pratim :-)

Wini,simpa si skrojz,jutros na poslu sam odbrojala koji ti je dan :-)

Sirijus,hvala ti,trudim se.Ja se poprilicno slazem sa Annci a cije da bude nego moje..:-) Kao da cu razmisljat o toj celiji a u meni raslo i samo za mene i ja za njega se vezemo
Juce sam se bila rastuzila,kazem svom MM uvjek sam mislila kako ce nam djete biti ljepo (on je jako zgodan :-) Ni ja nisam losa, lol! ako smijem da kazem Embarassed Very Happy Pa sam sanjala o tom ukrstanu ljepota  lol!  ,ali sad kontam ne moram da se sikiram kad vidim Djoleta..
A i koordinatorica mi na ovo rece..Ona moze da garantuje da su cehinje jako ljepe zene :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/6/2016, 14:35

annci ::O, draga zagrljaj  Kako mi je samo poznat taj osecaj...te tvoje dve recenice su vratile sat unazad. Vidi mi potpis...a tu jos nema svega. Dve godine pracenja svakog ciklusa. Svaki 2dc UZ, ima li ili nema antralnih...pa ako ima vise od dva, onda nada raste i agonija se produzava...pa ipak se ne razivjaju lepo i vise srece u sledecem izvlacenju...pa prazni folikuli...a da ne pricamo o veri u prirodne radove i uzasnom razocarenju svakog meseca kada stigne ciklus...i znam koliko boli...svaka od nas zna koliko boli. I to nije prazna prica. Obicno kada ljudi kazu "znam kako ti je", kazu to reda radi. E ovde na kutku, stvarno svaka od nas "zna kako ti je".
Ali slusaj, polovina nas je vec uspela, i mi znamo tajnu...znamo kako ce ti biti kada konacno uspes...Polovina nas je uspela, a polovina vas ce uspeti. Sigurno! Na jedan, drugi, n-ti nacin...Mnogo je razlicitih puteva. BB ti lepo kaze, kako su njih dvoje razmisljali...Ona je uzasno hrabra zena, meni je trebalo mnooogo vise vremena da odustanem od svojih JC. I dok ovo kuckam, u susednoj sobi spava moj anjdeo...da li mozes da zamislis koliko je nebitno cija je JC?!? ON JE MOJ!
Ne nagovaram te na donaciju, nije to laka odluka. Samo ti kazem da danas boli, i bolece i sutra, preksutra vec manje...ali takva je ova borba. Njihov mali osmeh vredi svakog ovog neuspeha i svake nase suze. Za godinu dana, slatko iscrpljena, i ti ces nekoj novoj koracaljki ovako da pises..
Do tada, ljubimo te Djole i ja... poljubac poljubac

Idi bre Annci! Rasplaka me zeno, a u MS-u sam osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 29/6/2016, 14:37

Vidim sta pise Nevena, pa da napomenem i ja da je meni AMH bio 0,479 kad smo otisli na donaciju. Sa njim ionako nema pravila ni kad je toliki ni kad je 0,01 Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 29/6/2016, 14:41

Moj AMH je 0,02
Nemoj ko da mi pokusava uzeti titulu lol! Ja drzim rekord na forumu u 26 godini.
To je dokaz da nema pravila !
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 29/6/2016, 14:43

I meni se cini da je mnogo bitniji Fsh i stanje jaknika na uz od tog glupavoh amh-a

Nego da zamantramo malo za Wini, Tackicu i MDB igracice igracice igracice igracice

A Jelenko glavu gore! Ako nisi spremna za donaciju uvek imas sledeci ciklus i dok dolazi vestica nade ima ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 29/6/2016, 14:44

Amna moj je u 30-toj bio 0,003 ! Tako da je rekord moj lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 14:52

mamadabudem :) :: A ko ti garantuje kod klasične vto da će ti vratiti tvoj embrion??? Ko ti garantuje da neko u celoj proceduri ne pogreši??? Ali niko nema herca time da se bavi, da ispituje. Na kraju krajeva, samo neka se deca rađaju!!! beba beba beba beba
love

MDB zelim ti od srca da ovaj put bude uspesan i da vam donacija ne treba. I po iskustvima zena koje ovde pratim odavno (a i licnom), tek kad se tako zene otvore za sve opcije, Bog ih nagradi. Uglavnom je to bilo trudnocom iz prirodnog ciklusa....Ali taj proces dugo traje. I moj je potrajao, mada mi nismo isli u dalje postupke od prvog momenta kad su nam doktori rekli: "ne moze". Nama je zdravlje bilo na prvom mestu, pa sve ostalo ce doci.

A tvoj post me je nasmejao i podsetio na period kad sam se ja dvoumila oko donacije i kako me je drugarica ubedjivala u to, a koja ima dvoje dece iz VTO postupka. Upravo ovim tvojim recima, samo sto je ona pokazivala na svoju decu i govorila: " Ko zna ciji je ovo genetski materijal? Kao da nikad ne pogrese u laboratorijama...Ali me bas briga, ja sam ih rodila!"
Ja sam bila zgranuta njenim recima, ali danas kad jedno malo srce kuca ispod mog-razumem o cemu je pricala. I mnogo je uticala na mene. Ja sam se dugo borila s tom odlukom, jer sam vise bila za usvajanje razmisljajuci na nacin da ako vec Bog meni nije podario sopstvenu decu, mozda je moja misija na ovom svetu da pomognem nekom ostavljenom detetu da bude srecno...Sto se donacije tice, nisam ja nijednog momenta imala problem sto to nisu moji geni, nego ko su te zene sto za saku novca daju svoj genetski materijal tj. decu. To me je jelo. Ali posto je mm imao mnogo vecih strahova sa procesom usvajanja od tog mog jednog pitanja, odlucili smo se za donaciju za pocetak, a usvajanje kao "plan B" ako iz nekoliko puta proces ne uspe.
U momentu kad se udje u taj proces, a to mogu da potvrde sve zene koje su to radile, sva pitanja se zaboravljaju. Postoji samo jedna zelja: da uspe! U medjuvremenu sam iscitala svasta na tu temu...Izmedju ostalog sam pronasla da posto se dete hrani vasom krvi dok je u stomaku, prvo ce dobiti osobine koje se podudaraju izmedju donatorke i majke. Zato cesto izgleda da ta deca lice zaista na majke koje su ih rodile. To ce vam reci svi koji znaju parove koji su dobili dete uz pomoc donacije. Ne znam da li je ovo 100% tacno...nisam geneticar, ali mi ima smisla.
Tako da uvek ima resenja, ali treba svaki par sam da dodje do odgovora sto je za njih, kad i kako. Nismo svi isti....

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 29/6/2016, 15:34

Hvala, Djole :) Mimi12, sirijus, alisa poljubac poljubac poljubac poljubac
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 29/6/2016, 15:37

Hvala alisa ljubav
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 29/6/2016, 16:02

Tackice izvini, slucajno te propustih Embarassed
Nadam se da ces uskoro videti Tackicu na ultrazvuku ljubav .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 29/6/2016, 16:05

Mimi osmeh srce ljubav
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 29/6/2016, 17:38

I ja da se javim godinu dana me nije bilo,beta mi je 473, dvanaesti dan posle transfera,eto nisam verovala uopste da cu biti trudna,a profesorka Kopitovic mi je rekla nema sanse da ne budete trudni i eto ostvarilo se,podrska svima vama da ne odustajete nikada,nikada,ni ja ne bih nikada odustala,NIKADA!


spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 29/6/2016, 17:50

Čestitke spring! igra igra igra
I da imaš laku školsku trudnoću! trudnica
v
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 29/6/2016, 17:58

Hvala tackice tebi isto zelim,citam ja vas redovno,znam da cekas betu dace Bog da bude to lepa beta drzim fige.Za sve cekalice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda ja ih gledam cesto u Karlovcima kad odem sa suprugom na pice tamo ima puno roda i bas sam pozelela da i meni donese blizance,a videcemo beta je dosta velika!!!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 29/6/2016, 18:07

Spring, cestitke od srca, mnogo sam se obradovala! Neka sve tece lepo i lagano, zelim ti da ti se ostvari zelja da su blizanci! ljubav ljubav ljubav as as d d d ff

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 29/6/2016, 18:18

Spring, navijamo za blizance!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 29/6/2016, 18:23

Bravo Spring!!! Cestitam srca1
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 29/6/2016, 18:33

Mimi12 i Tebi hvala vam puno...
spring kako predivna beta daj boze da i ja i Tackica prodjemo ko i ti bravo
tackice draga moja drugarice i so i ja izdrzah do 4 dana i posele krece zurka u trazenju simptoma ali vidis nasa annci sta nam kaze za temperaturu pa vidi Djoleta kako je sladak... srca
meni stigli rezultati za tsh 1,12.. sto je super znam a progesteron je 17,9 nmol/L 6dpt.. sta kazete da nije nizak puno dal da povecam progesteron ...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 29/6/2016, 18:36

Amna draga samo da dodam i ja sam pred prvu donsaciju u oktobru mislila tako ali onog trenutka kad su ih vratili vec sam bila zaljubljen u njih... i tu negativnu betu sam vise isplakala i istugovala cini mi se nego sa mojim j.c.. zelim ti bar dve preslatke bebice
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 29/6/2016, 18:49

Wini mislim da ti je pg super.Moj je bio posle 7 dana od transfera 10 u ovom uspesnom pokusaju :)
Bravo Spring. Od srca sve cestitke....Uzivaj u svakom satu i svakom danu sada....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 29/6/2016, 18:59

Tebi a jesu li iste merne jed. kao i kod mene negde procitah da u nmol/L za trudnocu ide od 23 Rolling Eyes
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 29/6/2016, 19:28

Ijao devojke, pa ja još uvek ne znam ništa o vrednosti pg u trudnoći. Idem da čitam! :*
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 29/6/2016, 20:59

Wini merne jedinice su ng/ml.
Posle kad sam radila betu bio je 65 ng/ml.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu