KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
noja
mirjanamirjana1986
dr mali pariz
mmakica
spring
Vanilla
annci
bak
Bobaue
Nevena77
Ancica 87
lela1984
dusica78
Sofija Veks
Zmajuška
sanja 73
aurora
ivanicasale
PalcicaBg
mamadabudem
zsuki75
zumbulcic
winni
Lola021
bobica83
srculence 84
Amna84
BiKsi :)
Tebi
masato
tiramisu
saska1
Nataly17
tatjanica
Blanka
mimi85
Padobranka
kiki5
nina :)
Sirijus
Vanja80
sareni leptir
Mimi12
BabyBear
Jerapetra
alisa
TrebamNaDijetu
51 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 16/6/2016, 11:01

Drzim fige da ti sve ide sa lakocom i da ne cekas dugo!  osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 16/6/2016, 11:04

Hvala osmeh srce
Ja se iskreno nadam da cemo najkasnije do septembra sve da zavrsimo i da cemo do kraja godine u postupak!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 16/6/2016, 11:07

Lerapetra, da pokrenes Korake napred!
igra

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 16/6/2016, 11:15

Zene, sta bi za treci pokusaj, da li ga usvojise
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 16/6/2016, 12:13

Lerapetra, neka je srecnob
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 16/6/2016, 12:26

Samo da ljubnem sve drugarice. Mislim na vas ali mi VTO prica sad izgleda taaakooo daleko s obzirom na sve sto nam se trenutno desava u zivotu...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/6/2016, 14:32

Samo da poprasim svjezom mamecom prasinom moje drage koracaljke. srca srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 16/6/2016, 15:05

...drage moje,samo da vam svima pozelim cvrste i sigurne korake do cilja!!!...ljubi vas vasa tatjanica,prastajte sto me nije bilo neko vreme,ali mislim na vas i kad nisam na kutku!!!

....mimice duso,tek sad sam videla sta vas je zadesilo,jako mi je zao!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 16/6/2016, 15:16

Tatjanice zagrljaj srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 16/6/2016, 15:18

..babyyyyy,ljubim te bas bas,drug moj!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 16/6/2016, 15:19

Tatjanice osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 16/6/2016, 15:20

...hej ti sirijus,inzinjeru moj!!!...super ti je nova profilna! :) falile ste miiii!!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 16/6/2016, 15:29

I ti nama i to jaaaaaaaaaaaaako! poljubac
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 16/6/2016, 15:35

BabyBear ::Tatjanice zagrljaj srcasti poljupci
puno si falila na kutku tanjice
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 16/6/2016, 16:23

Tatjanice, mnogo je lepo 'videti' te ponovo ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/6/2016, 16:32

Ierapetra ::Tatjanice, mnogo je lepo 'videti' te ponovo ljubav

Tatjaniceeee osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 16/6/2016, 17:37

Tatjanice dobro nam dosla nazad! osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 16/6/2016, 19:06


Samo da vas sve pozdravim i pozelim srecu. Kod mene se opet sve poremetilo. Dosta mi je kasnila a hormoni uzasni- Fsh-3,4 a estradiol-133. Ne znam je li ovo kraj? Ne mogu da podnesem tu cinjenicu i ne znam kako da se nosim s tim vise a nemocna sam da to regulisem. Vjerovatno opet raste cista. Stvarno zelim da se zavrsi ova agonija. Pretvorila sam u monstruma i kad vidim trudnu zenu smeta mi, i kad cujem da su mnogo mladje od mene od rodbine ostale trudne brzo. Pa zasto moram ja da nosim ovaj krst? Pala sam potpuno ovog puta..... Nemam snage.... A vjerovala sam i nadala se. Vidim da tijelo moje otkazuje a ja ne mogu nista da ucinim da to zaustavim. Pa bolje da me nema....pucam!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 16/6/2016, 19:40

Nataly, draga, grlim te jako. Stvarno mi je uvek jako, jako tesko kad procitam ovako nesto. SIgurno da nije kraj, samo je mozda potrebno prestrojavanje. Mogu li da pitam da li donacija dolazi u obzir, da li ste razmatrali tu opciju?
Ovde svaka od nas razume kako se osecas, to ne moram ni da ti kazem. Sada si psihicki pala zbog losih nalaza i zbog dugotrajnosti borbe, naravno da si se umorila i da zelis da se agonija zavrsi, ali nemoj molim te nazivati sebe monstrumom, jer ti to nisi,  ti si osoba koja postoji i van problema neplodnosti i koja ima svoju i te kakvu vrednost i znacaj na ovom svetu. I nemoj molim te to da te nema, naravno da nije bolje da te nema. Grlim da sto pre prodje ovaj bol i da smislite sta i kako dalje. zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 16/6/2016, 20:01

Nataly polako bre.... znam da je tesko.... znam da pucas.... ali nije jos uvek kraj!  Cista, pa sta.... pa nije jedna cista jaca od tebe! I ne otkazuje tvoje telo jos uvek.... polako... znas i sama da nije samo problem u tebi.... Ajde bre polako zagrljaj
Oko mene starije od mene ostaju u drugom stanju cini mi se dok puknes prstima, ovaj mesec resili, sledeci napravili ( imam 3 takve trudnice trenutno oko mene, sve presle 40-tu) i sta ja sad treba da kazem? Nista, drago mi je zbog njih a ja idem dalje....
Sto kaze Ierapetra postojimo valjda i izvan ove price
zagrljaj zagrljaj zagrljaj osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 16/6/2016, 20:03

Nataly draga nemoj tako pokusaj da se smiris sve te razumijem u potpunosti ....mozda je samo takav ciklus ja to vise i ne provjeravam ne mogu kidat zivce ....vec guram dokle mogu a vidis moj potpis stvarno sam sve i svasta pregurala preko ove svoje glave ali najvaznije je da smo zdrave i da imamo nekog pored sebe ko nas razumije i ko nam daje snagu.A nikad se nezna kad nas moze obasjat sunce ...grlim te jako ....
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 16/6/2016, 22:17

Nataly, a sta bih ja onda trebalo da kazem? Ja bih onda trebalo odavno da sam 3 metra ispod zemlje ili u Lazi...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 16/6/2016, 22:20

Ierapetra ::Nataly, draga, grlim te jako. Stvarno mi je uvek jako, jako tesko kad procitam ovako nesto. SIgurno da nije kraj, samo je mozda potrebno prestrojavanje. Mogu li da pitam da li donacija dolazi u obzir, da li ste razmatrali tu opciju?
Ovde svaka od nas razume kako se osecas, to ne moram ni da ti kazem. Sada si psihicki pala zbog losih nalaza i zbog dugotrajnosti borbe, naravno da si se umorila i da zelis da se agonija zavrsi, ali nemoj molim te nazivati sebe monstrumom, jer ti to nisi,  ti si osoba koja postoji i van problema neplodnosti i koja ima svoju i te kakvu vrednost i znacaj na ovom svetu. I nemoj molim te to da te nema, naravno da nije bolje da te nema. Grlim da sto pre prodje ovaj bol i da smislite sta i kako dalje. zagrljaj
Uh lose mi je jako i zato ovako pricam jer se tako i osjecam. Dugo sam u ovome i zato mi je crna zavjesa pala. Imam pravo i na to. Nekako borim se da bi isla naprijed ali nikako da se kockice sloze i onda me odvuce nazad. Stigla sam ja i do jajne celije nakon ovakvih nalaza koje sam imala u decembru, imam i zaledjeni embrion. Moj. Jer donaciju ne prihvatam sve dok mogu ja da dodjem do moje jajne celije. Vjerujem i osjecam da ce mi veliki Bog dati moj genetski materijal tako da o donaciji ne razmisljam i ne pristajem.
Hvala puno na rijecima podrske svima vama jer znam da me razumijete i znate o cemu pricam zato i ovdje ovako pisem ove teske rijeci jer ne bi ovako i nikome mogla reci. Ko bi to mogao shvatiti. Niko ko nije u ovome.
Samo tesko mi oada kad ja moram ovoliko da se mucim i kad nema rezultata a ustvari je to najdivnija i najljepsa nagrada u zivotu koja jedino vrijedi.
Sve vas grlim drugarice moje ljubav
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 16/6/2016, 22:23

BabyBear ::Nataly, a sta bih ja onda trebalo da kazem? Ja bih onda trebalo odavno da sam 3 metra ispod zemlje ili u Lazi...
Sve znam Baby .
Dici cu se ja samo sam morala da izdusim. Ovdje. Sa vama.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 16/6/2016, 22:28

Nataly,zasto si cekala blaste u ovom pokusaju 2014?
Imas cistu,to kazu rez. Nista strasno,nece je biti doveka. Podrzavam za donaciju,dok god pravis svoje celije.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu