KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nase price....

+37
neli
dr mali pariz
anna
Zoka83
bokica
Dacaa
catherine290505
Struzzo
Jelena*
Masha UK
nena beba
d77
adriatika
Milijana
kristinak
mala parizanka
brinbili
kasia
Orline
alo-alo
nabla
MARA
bebko
Sami
Kata
Cupava
jul
NINA1
maus
Hitron-Luka
vakic
gogs-ii
Jelence
maja76
TetaSneki
HappyGirl
Gala
41 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od Cupava 30/4/2010, 17:16

Anna, hvala za info. Sad znam kako cu se postaviti kad budem pomenula i to.
Zoka83, hvala. :*
Da, zaboravila sam i najbitniju stvar, dr. Crnogorac mi je rekla da imam miom koji mi izgleda nisu odstranili (tri meseca pre toga su mi otklonili 3 mioma) i da je cudno kako je skroz pravilnog oblika (kao jaje) da bi mi sutradan dr. Kopitovic rekla da to nije miom, vec jajnik koji je 'prilepljen' za..(nemojte mi se smejati, ne znam tacno) zid materice, il' tako nesto, a da nemam nikakav miom. :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od dr mali pariz 5/5/2010, 22:06

Čupava,tek sad vidim tvoju priču,i bač mi je žao zbog tvog iskustva...
Moram ti priznati da si prva kod koje čitam za tako loše iskustvo sa osobljem klinike Genesis...
Ja lično ,iako sam imala 2 negativne bete,imam samo reči hvale za njih,a prvenstvano za dr koja me vodila-dr Trninić-Pjević,jer kao i dr Kopitović,jedne su od retkih koje su specijaliste inferiliteta...
Nego,priča ti užasno zviuči,moram priznati,ali ti skidam kapu za hrabrost da im se još jednom daš.
Za to (ne)iskustvo dr Crnogorac,stvarno nemam reči,jer i znam da je samo figura koja je otvorila kliniku...spoljni momak...
Jesi li prošla Komisiju za 2.postupak,i kad je bio ovaj prvi?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od Cupava 6/5/2010, 08:16

Nije to lose iskustvo sa osobljem, vec samo sa dr. Crnogorac. Svojevremeno sam radila dve IUI (2 negativne bete) kod njih (dr. Trninic Pjevic), pa nisam imala zamerku. I nije to bas neka hrabrost, drzava placa, a mi nemamo izbora sto se tice klinike. Sta bude - bice, al' bez obzira sto drzava placa, mi imamo neka svoja prava/izbor, pa cu se svim silama zalagati za ista.
Nisam. Prosla sam prvostepenu, a lekarska u Betaniji mi je zakazana za 13.05. (rekose mi da prisustvo supruga nije obavezno) Javljam sta traze.
Prvi postupak je bio u oktobru (ET je bio 21.10.)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od dr mali pariz 6/5/2010, 08:20

Chupava,svu srecu ti zelim sad.Reci mi,kad si potpisivala tj.yaokruzivala kliniku na prvostepenoj Komisiji,yar ti nisu bile ponudjene i druge klinike,koje su u programu?
Ja mislim da mi je bila ponudjena i Betanija i Genesis,iako sam morala Komisiju u Frontu,ali ne mogu sad bash 100% da tvrdim,mislim,tj.poprilichno sam sigurna da mi je ponudjena Vojvodina ako hocu,ali sam ishla konst.ako moram u BG na Komisiju,nek bude BG ya treci postupak...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od Cupava 6/5/2010, 08:28

Jesu (ponudjeno je 8 ustanova NS, BG, Nis), al' vec sam objasnila u jednom postu..radim s direktorom i nemam mogucnosti menjanja smene (a zbog novokupljenog stana i trenutnih dugova za isti ne mozemo da zivimo samo od jedne plate, ako bih dala otkaz), nemam bolovanje, a godisnji (od dve nedelje) trosim na dane posle ET. Zato mi Betanija ne odgovara, a u Genesisu imam tu 'vremensku' komociju. I zbog zamrzavanja embriona (u Betaniji ne rade, u Genesisu ovaj put ima da odrade).
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od dr mali pariz 6/5/2010, 08:34

o.k. da,prochitala sam taj detalj,ali nisam ga zapamtila,jer si nekako forsirala da nemash drugu opciju,pa sam mislila da zbog toga shto ti nije druga ponudjena...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od Cupava 6/5/2010, 08:35

U svakom slucaju, kad se zavrsi i druga komisija, javljam vam da znate sta sve traze i sta gledaju (bar ovde u NS-u).
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od Dacaa 7/5/2010, 12:44

Cupava svaka ti cast!Joj strasno je to sve sto si prosla.ja duboko verujem da ces imati bebu na kraju svega ruznog.Nedaj se i samo napred!Strasno je to sto doktori tako mogu da zeznu stvar.Imam drugaricu koja je kod Kopitovicke iz treceg puta dobila bliznakinje!Imacemo mi nase bebe samo nam rode malo sporije stizu.
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 41
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od neli 26/2/2011, 11:50

Kratko moj slucaj..Prva trudnoca i vanmaternicna,uradjena laparoskopoija,izvadjen levi jajovod,a sad ispostavi da imam uterus subtetus Crying or Very sad razdeljena maternica...da li je neko imala od vas..kakva je operacija

neli

Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od Deni 26/2/2011, 18:07

Neli, slobodno predji na temu koraci, tamo ce ti biti odgovoreno.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 46
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od srculence 11/9/2012, 23:14

hi girls !!!!!!!1 evo da se i ja ukljucim malo ,,,,radim ivf imali smo 2 pokusaja neuspjela!!!! prvi put naravno sve radis nekako kao robot slijedis sve sto ti govore i ne pitas puno i kontas tako to treba da bude,,,medjutim drugi put doktor mi je samo uradio snimak jajnka poslije tableta sto sam pila za ovulaciju nakon toga je slijedio transfer,,,,, da li trebaju jos neki pregledi da se urade???? totalno sam zbunjena a bogami i nisam nesto zadovoljna sa doktorom ili je o sve moja masta jednostavno mi ne daje nikakve savjete ili neku zaiteresovanost hmmmm mozda je to sve u mojoj glavi,,,,poslije transfera kaze da se slobodno mogu vratiti na posao iako radim u restoranu i dolazi do teskog dizanja stvari,,,, naj vjerovatnije da cu promijeniti kliniku,,,

srculence

Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od MAAKKI 12/9/2012, 14:32

Srculence dobro nam dosla cvet

Ne znam gde si radila do sada IVF i sta si sve od analiza odradila, imas li neki problem nisi nista napisala. Mozes da nam se pridruzis na temi https://kutak.forumotion.com/t2216-korak-po-korak-na-putu-do-bete gde cure izmenju iskustva vezana na IVF postupke, a isto tako imas gomilu tema vezanih za dodatne analize https://kutak.forumotion.com/f4-zenski-sterilitet.
Sto se tice odlaska na posao u tvojim uslovima ne dolazi u obzir.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od missile 12/9/2012, 14:54

HappyGirl ::Ori i treba ovo su naše priče a ne muške Nase price.... - Page 6 404938
Ipak uzgred da dodam Nase price.... - Page 6 Icon_biggrin moja sestra i zet su uvek zajedno ulazili u kabine ili wc gde god i zajednički dali uzorak Nase price.... - Page 6 Icon_biggrin

Ovo je san mm-a i mene, već duže vremena! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nase price.... - Page 6 Empty Re: Nase price....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu