KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+48
daduska
Zmajuška
bobica83
jelena.kuburic
Vanja80
Vanilla
winni
alex11
dr mali pariz
zvoncica36
JednaSova
noja
lenjivica
Deni
heart84
mirjanamirjana1986
mamadabudem
annci
ivanicasale
leptirica1977
MalaSaJuga
micaubica83
Amna84
Eho
tatjanica
bak
alisa
PalcicaBg
nina :)
masato
caci
Smrdica
Šašava
Sirijus
BiKsi :)
Bobaue
BabyBear
Lija
Ancica 87
Mimi12
Tebi
saska1
Sofija Veks
kiki5
Blanka
tiramisu
Jerapetra
mimi85
52 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 7/9/2016, 08:59

Amna, čestitam! To je to! Sad samo opušteno :) osmeh srce osmeh srce osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 7/9/2016, 10:19

Amna, predivno!!! osmeh srce  Sad stvarno mozes i treba da se opustis, onako skroz!  osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 7/9/2016, 10:43

Tebi,ako je stvarno tako a i sve cure su uzimale do 12,onda nece skoditi ni meni..
Osjecam se sigurnije..
Da bar nisam vidjela tu razliku lol! lol!

Hvala vam osmeh srce
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 7/9/2016, 13:23

Odgovor iz Praga.
da,ne,obicno,moze i ne mora ...
Na kraju jedna konkretna recenica... uzimajte do 12 sedm. po uputi dr. Sonje na nasm jeziku..
Hvala Bogu

Odo sad odmarati trudnica sunny Very Happy Very Happy
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 7/9/2016, 14:16

Amna cestitam na srculencetu opusti se sad i uzivaj u trudnoci 😊
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 7/9/2016, 22:18

Molim mame za jedan savet:
gde ste kupovale grudnjake koje ste koristile i kasnije kad ste dojile decu? Mene su u poslednje vreme pocele bas da bole grudi i da oticu. Razumem da se spremaju i one za svoju funkciju. Danas sam probala neke tipa sportskih, sa sirokim bretelama, samo postavljenih, bez zice i korpi. To mi se cinilo prakticnim. Ali svaki me je stezao, smetao, ...losa ideja. A posto ne smem bas da skitam, znacilo bi mi da mi kazete koje ste vi kupovali (a koje mogu nositi i u periodu dojenja).

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 8/9/2016, 08:10

Amna cestitam  srca srce
Mimi,ja sam kupovala grudnjake za dojilje u Women secretu,praticni su.Ja sam tada placala oko 800 din,mislim da su bili na nekom snizenju. U prvi mah deluju ogromno,ali posle porodjaja budu taman.Ja sam uzela vel.80,jer taj broj i nosim,ovaj za dojilje je otprilike duplo veci od "obicnog" 80.
Mimi i ti se priblizavas polako  sreca ljubav
Pozz za sve,ne stizem da vas pratim,ali navijam za svaku novu trudnicu na ovim divnim stranama. ljubav

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/9/2016, 09:03

Hvala Kiki, na WS sam i zaboravila. Inace, nisam ni znala da postoje grudnjaci bas za dojilje Shocked.
Je li dojis ti? Imas mleka?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/9/2016, 10:57

Mimi, ja nisam ni nosila grudnjak, landarale sise po vasceli dan, luftirale se, jer mi je tako odgovaralo. Mada ja i ovako retko nosim grudnjak, smeta mi bas.

javio mi se nas forumski muski clan OKI-DOKI, dobili su devojcicu 12.8.2016. sve je proslo super, i sada uzivaju!

Jos jednom i ovde da im cestitam roditeljstvo i da uzivaju maksimalno u svakom danu! srca srca srca srca srca srca srca srca

Cure, ispravljala sam na terminima datume, bacite pogled je li sve ok!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 8/9/2016, 11:31

Mimi, i ja sam kupila par tih grudnjaka za dojenje u women'secret-u. Probala sam i neke na fazon sportskih ali nisu mi odgovarali. Ko je sta radio, ja sam kupovala donji ves u trudnoci, sve me je zuljalo. Istina, jos uvek nisam ukapirala kako da u tom grudnjaku dojim a da on ostane suv Very Happy tako da ga za sad skinem pa posle opet obucem da malo drzi grudi. Broj koji sam nosila u trudnoci mi odgovara i sada, samo sam malo popustila bretele da ima vise mesta za grudi (tako su nekako napravljeni).
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/9/2016, 11:56

Lija ::Mimi, i ja sam kupila par tih grudnjaka za dojenje u women'secret-u. Probala sam i neke na fazon sportskih ali nisu mi odgovarali. Ko je sta radio, ja sam kupovala donji ves u trudnoci, sve me je zuljalo. Istina, jos uvek nisam ukapirala kako da u tom grudnjaku dojim a da on ostane suv Very Happy tako da ga za sad skinem pa posle opet obucem da malo drzi grudi. Broj koji sam nosila u trudnoci mi odgovara i sada, samo sam malo popustila bretele da ima vise mesta za grudi (tako su nekako napravljeni).

Super! Bicu zadovoljna samo da me ne steze nista. Inace, nisam imala pre neke velike grudi, ali sad su bas bolne i porasle. I poruznele No , ali to sad, ajde, nije bitno. Daj Boze samo da budem imala mleka.

Biksi, bas sam ovih dana citala tvoj trudnicki dnevnik. Divan je nemam reči

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 8/9/2016, 12:02

Drage trudnice svima vam cestitam!! radost Nije me bilo neko vreme i vidim da ima mnogo novih trudnica likeit likeit
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 8/9/2016, 12:04

Lija, pa ja propustih citavu tvoju trudnocu! Mnogo mi je drago zbog tebe srca1 srca1

I da...da prijavim nase prirodne, totalno neocekivane, radove b
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/9/2016, 13:26

Oki-doki, cestitam na lavici! konfete

Marina, dobrodosla!!!!!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 8/9/2016, 14:34

marina draga, hvala ti puno! I tako sam se obradovala sada kad sam videla da se i tebi desilo najlepse moguce iznenadjenje, divno, cestitam ti od srca d
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 8/9/2016, 14:37

Marina, divno,  divno, cestitam!!!! Krecu uspesni prirodni radovi, ako, samo nek se nastavi!
Cestitke i Oki dokiju!!!
radost radost d d

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/9/2016, 14:58

Mimi12, hvala! osmeh srce

Imaju oni tuferi za grudi, da ne curi mleko, odlicni su,mogu da stoje i na bretel majicu uzu, nece da ispadnu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 8/9/2016, 16:04

Mimi ja sam kupila te za dojenje na pocetku, meninuopste nisu odgovarali, videces, imaju u sebi neki trouglic, on mi se urezivao u grudi, bolele me grudi uzas.
Sad sam uzela bas sa trudnice u WS i vrhunski su.Ne osecam ih, cak mogu i da spavam sa grudnjakom.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 8/9/2016, 16:20

Mimi i ja ko biksi, kupila jedan grudnjak za dojilje al ga nnisam par puta obukla, ne podnosm ga. po kuci isla bey njega. a kad krenem negde obican. moyda prva tri meseca su grudi bile bolne, izmlazavanje i sve to, a kad beba poraste i udjete u ritam, ona to sve posisa i bude lakse. A tufere imam jos, ostali mi. Stavljala ih na pocetku jer mlekce iscuri pa se pokvasi bluza.Bilo mi lakse da njih stavim, zalepim, jer nista ne zulja. e sad i nemam grudi, Vasko je sve posisao lol! .kaze mm da bih trebala opet da ostanem trudna da mi narastu king .
Marina,bravo,cestitam.
Pozdrav trudnice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 8/9/2016, 20:30

Grudi i grudnjaci,ne znam bili se smijala ili plakala na ovu temu lol! lol!

Mimi nadam se da cu i ja imati ovaj problem ,i da cu razmisljat kako da ih utrpam i trazim dobar grudnjak ... lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/9/2016, 21:56

Amna84 ::Grudi i grudnjaci,ne znam bili se smijala ili plakala na ovu temu lol! lol!

Mimi nadam se da cu i ja imati ovaj problem ,i da cu razmisljat kako da ih utrpam i trazim dobar grudnjak ... lol!

Eeeee, i meni je sve to izgladalo daleeeekooo, a proleti vreme. Videces vec i sama. Samo sto mi ovaj porast sada nije kao onaj u prva tri meseca, kad izgledaju lepo od ludovanja hormona (zato uzivaj u tom periodu). Sad je bas bolno i nikakvo stezanje ne dolazi u obzir. I ja sam u stanu bez brusa (lezim najvise), kao sto vidim da i druge devojke praktikuju. Ali moram kad izadjem, ili kad mi neko navrati u goste, da se upristojim. Mada razmisljqm da to nije pametno, kako ce izgledati posle....kad se od tezine oklembese...Ali o tome mislii kasnije.... Sleep

Hvala vam devojke za savete. Podnosim izvestaj sto sam kupila.


Poslednji izmenio Mimi12 dana 8/9/2016, 22:06, izmenjeno ukupno 1 puta

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 8/9/2016, 22:04

Amna koliko vidim kod nas ista situacija što se tiče dimenzija i visine i težine (na nekoj temi pročitala)  lol!
Meni su tek sad grudi napunile korpe od svih brushaltera pa mi sve čudno kad ih pogledam lol!
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 8/9/2016, 22:56

lol! lol! lol!

Valjda ce i meni da napune do kraja trudnoce yes
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 9/9/2016, 05:58

Moja sestra isto nema grudi uopste, bukvalno i u trudnoci i posle porodjaja nisu joj bas narasle sa velicone 0 ( ovo se zezam jer zapravo nije ni imala brus jer nije imala sta da smesti u njega) stigla je do velicine 1 lol!  ali to uopste nije bitno... bitno je da je i tako bez grudi imala mleka! Dojila je sigurno do nekih 8, 9 meseci... i samo jos jedna stvar ovim devojkama koje ih pak imaju nikako ne bih savetovala da idu bez brusa... moja zaova se tako upropastila... posle dojenja su joj se grudi toliko oklembesile da su maltene stigle do pupka i to samo zato sto nije nosila brus...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 9/9/2016, 11:03

Slazem se sa alisom. Nikako bez brusa,ni sad ni posle. Ipak gravitacija radi svoje a one su teske ma kolike da su. Ja sam u bonatiju kupila dva "hvala ti bako" i ok su mi. Nisam znala da i WS ima.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu