KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
sareni leptir
bobica83
Lyanna
MaloMorgen
Bundevicav
enap
Bubamara
ivanicasale
Padobranka
Eho
jelena.kuburic
Vuchica
Niny
mirjanamirjana1986
winni
AriesGirl
lela1984
Ancica 87
alisa
SoJa
Vanja80
Zmajuška
nina :)
dada88
Amna84
saska1
Pahuljica29
bak
aurora
Mika
Arwen
tatjanica
sanja 73
sunny.tp
libra35
Mimi12
BiKsi :)
zumbulcic
kiki5
Bobaue
PalcicaBg
Sirijus
Blanka
MalaSaJuga
Tebi
Dora1
BabyBear
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
Vanilla
mimi85
noja
ahosame
Nataly17
Nevena77
zsuki75
61 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 14/5/2016, 10:15

Heloo
Arwen zao mi je draga ljubav
Saska navijam i ja za pravilnu deobu jc b

Kod mene nikakvih simptoma, nit me sta boli nit svrbi. Jedino sto mi je cudno ova dva protekla dana samo placem, nevjerovatno kao malo dijete suze ko kruske. Bas mi se sinoc muzek ismijo.Al ja mislim da me tek sad estrofem opuco

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 14/5/2016, 10:16

Zumbulčiću, hormoni su čudo, pogotovo u trudnoći!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 14/5/2016, 10:23

Zmajuška ::Zumbulčiću, hormoni su čudo, pogotovo u trudnoći!

Jesu zmajuska samo sto jos ne znamo da li sam ja trudna zbunjen
Za dva dana cemo znati stanje i kod mene, mozda cak i u nedjelju. Kontam malo kasnije izaci i kupiti test cisto da se psihicki pripremim za betu

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 14/5/2016, 10:28

Baby bear razmisljam kao ti.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 14/5/2016, 10:31

Zumbulčiću, ja navijam i mislim da si ti trudna. Čitajući kutak zaključila sam da ti testovi često budu neprecizni, možda je bolje da ga ne radiš da se ne stresiraš bez veze, imala si dovoljno muke do sada.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2016, 10:39

Ja sam ovaj put obecala sebi,a i muz mi ne bi dao da radim  test.Nikad nisi nacisto s njima i kako god betu moras da odradis.
Mozda cu ako bog da da da sve bude u redu uraditi test cisto da i ja vidim kako izgledaju dve lepe crtice :-)


Poslednji izmenio PalcicaBg dana 14/5/2016, 10:40, izmenjeno ukupno 1 puta
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 14/5/2016, 10:39

Zumbulcic,ja imam osecaj da si ti nama trudna.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 14/5/2016, 10:46

Zumbulcicu, mooooliiim te, ne kupuj test!
Ne pravi sebi haos od zivota. Ako te bas zanima toliko da ne mozes da cekas, idi pa izvadi betu.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 14/5/2016, 11:12

Iskreno da vam kazem u ovih 7 godina mozda da sam odradila max 6-7 testova i nikad nisu dali lazno pozitivan test, uvijek su bili negativni izuzev ovaj zadnji koji sam odradila u decembru na 10dpt koji je bio pozitivan i isti dan sam potvrdila betom.
Za sada nisam nestrpljiva, bas sam opustena i ravnodusna ali mislim kad odem i dam krv da cu tih sat vremena da izludim, zato razmisljam o testu da pisnem u nedelju na 13dpt pa ako je poz super jer u svakom slucaju u ponedeljak na 14dpt dajem krv a ako je lazno neg odem pa me beta sokira :)
Frka mi je jedino jer cu sama otici i cekat, nisam govorila nijednoj od drugarica a mm ce biti na poslu

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 14/5/2016, 11:20

Zumbulcicu sve te razumijem. Ali ovdje je toliko bilo slucajeva da se ta druga crtica jedva nazire, i u oba slucaja bude da je zena trudna ili da nije trudna. A pakao koji prolaze do cekanja bete je samo dodatni stres za organizam i za bebu. Ti si ovih dana imala jako strresan period, sve to utice na tebe mozda cak vise i nesvjesno nego sto sad osjecas. Ja sam uvijek da uradis betu. I ko kaze da nemas s kim da cekas betu, imas nas ,pa mi smo uz tebe i zajedno cemo da cekamo te rezultate. Srecno ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 14/5/2016, 11:29

Blanka divna si, kao i sve ostale. Ja cu na kutku u svakom slucaju napisat prije nego odem u ponedeljak, ali pitanje je da li cu uspjet uci na kutak dok budem cekala. Mob mi je nesto poludio i koci, blokira. Mislim da cu moci da citam ali sumnjam da cu moci da se konektujem...al dobro, proletit ce vec nekako taj sat vremena. Sreca samo se toliko ceka

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 14/5/2016, 11:49

I ja sam takva i razumem zumbulcica. Lakse podnesem negativni test nego neg.betu. a ako test pokaze i senku od druge crte dace ti snagu za betu.
Ja ti zelim debelu drugu crticu!
A sto se tice simptoma ni kod mene nista,malo grudi i to je sve.
Ja otvorih bolovanje,jos da prezivim gazdaricu i mogu da pocnem da uzivam u trudnoci.


Poslednji izmenio tiramisu dana 14/5/2016, 12:43, izmenjeno ukupno 1 puta
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2016, 12:04

Zumbulu tako sam i ja do sada radila,uvek uradila test pre bete da se spremim za betu koliko toliko,ali nikad nisam bila nacisto sa njima.Test bude pozitivan,ja se obradujem,a beta mala i padne.
Sta god da odlucis mi smo tu da te podrzimo :-*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 14/5/2016, 12:58

Very Happy prvo svim novim trudnicama da cestitam i pozelim laganu trudnocu... a ja se spremam za histeroskopiju krajem ovog meseca kod dr. Kopitovic ali je ona na odmoru i kada se vrati meni ce to biti 16 dan ciklusa ona kaze da to nije kasno i da radimo iako nije 13 dc. inace cemo i grebanje end.. odraditi... hoce li to imati neki uticaj na fet u junu....
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2016, 13:03

Wini srecno na histero.Ako kaze da nije problem sto je 16dc onda nije,narocito ako pijes mikroginon.Mislim da je i meni tada bila histero i isto radjen taj skrecing kako oni kazu,kazu da se tako poboljsava implantacija embriona.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 14/5/2016, 13:07

Hvala Palcice ... pijem ciklu...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 14/5/2016, 13:24

Sada mi javili sa klinike da mi pomera dr. na 10-11dc...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 14/5/2016, 13:25

ZUmbule šta god odlučila ja ti navijam...ja kod VTO nikad nisam radila testić, ali samo zato što sam uvek prokrvarila 8-9 dana nakon transfera...pa sam odma jurila betu.
a kad mi inače kasni jooooooj koje su to peripetije, ahahahhaha inače su mi jako kratki ciklusi oko 21-25 dana, pa onda da ga uradim danas, ili sutra ili da sačekam možda će ipak ovaj ciklus biti 28 dana, pa prođe 28 dan i onda svečano na 29.dan uradim testić, on naravno negativan i za koji sat dobijem ahhahaha

mm je rekao vidim li još neki testić kući spaliću ga...koliko negativnih testića u životu joooj.

sem jednog osmeh srce moje Luce. a to kad sam videla mislim ne vidim dobro, pa stavi naočare, ma jok nije to to, ajd sočiva, ma nemoguće od tolike želje priviđa mi se linija! a ona tanka jeeeeeeeeeeeeedva se nešto nazire. ja uslikala pošaljem mužu, a on zove kaže šta me hebavaš garant si nacrtala liniju a ja sedim na onoj šolji od wc-a tresem se i ne verujem :) jedva stigoh do laba da izvadim krv hihihihih

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 14/5/2016, 13:36

Haha zsuki tako i ja gledala kroz lupu sada kad je bila bukvalno senka. Pojavila se posle minut. Pa trazim po kuci bolje svetlo. Ma rekoh sanjiva sam. Doslo mi je da sa prozora (zivimo u prizemlju) pitam nekog prolaznika da li je vidi.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 14/5/2016, 13:57

Evo mene opet, isla sam kupila utrogestane a test nisam i necu ga ni uzimat. A imam tri testa iz decembra koja cuvam i na njima se vide fino 2 crtice.
Mogu vam reci da sam se zadihala, ko da sam isla kilometar a
ne obisla samo oko zgrade do apoteke.
Nisam pisala o sinosnjim mojim ludim snovima, po prvi put otkako sam u postupku sanjam ja da se sexam s mm na moru, na plazi ali ono sto je ludo pored nas sjede skupina muhadzedinima i one zene koje su sve u crnom pokrivene hahaha i u tom zvoni alarm vrijeme za utrice i estrofem :)

Evo ja sam sebi skuhala ness3u1 pa eto bujurm da ne pijem sama.Muzeka sam poslala da ide mami a ja uzivam

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2016, 14:00

Zumbulcicu jel ti prepisujes od mene?Hahaha
I ja sam nocas imala sex,u snovima naravno.
Prijatna kafica,ja cu tursku s malo mleka :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 14/5/2016, 14:02

Zumbulčiću bravo za stav, neka nisi kupila test ! Sanjaces tek lude snove, a sexa ces se samo rado sjecati hahahahaha. Mada se neke zene sexaju do kraja, a ja em me bilo strah a posle nisam ni smjela, tako da se drzim.parole : volim sex i rado ga se sjecam lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 14/5/2016, 14:03

Palcice mogu ti reci meni je sad sex pred ocima, hocu da poludim hahaha Muz mi nikad nije bio privlacniji yes
Samo nek se meni moje mrvice zakace pa bit ce sexa ako nista u snovima f

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 14/5/2016, 15:35

Zumbulčiću, mene je test istraumirao pošteno, beta preko 700 a crtica bila jedva vidljiva. Taj dan sam preplakala dok nije stigla beta. Posle čitam da je normalno u ranoj trudnoći da crta bude bleda. Ako ipak rešiš da ga uradiš znaj to 😉
Winni, da li je prof Kopitović na g.o. u Betaniji? Znaš li da li radi možda u Feroni ili Iliću?
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 14/5/2016, 15:38

Nisam Winni, ali procitah da je neko napisao juce-prekjuce da profesorka ide u Hong Kong i da nece biti tu par dana...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu