KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+45
Arwen
lela1984
Nevena77
lenjivica
HappyGirl
annci
Lina73
libra35
dada88
kiki5
mirjanamirjana1986
ahosame
bak
SoJa
AriesGirl
saska1
nina :)
srculence 84
alisa
tatjanica
zsuki75
noja
Vanja80
Tebi
Mimi12
Jerapetra
Zmajuška
Dora1
ivadare79
tiramisu
Blanka
Lija
Ancica 87
PalcicaBg
winni
mimi85
zumbulcic
Amna84
Sirijus
sanja 73
BabyBear
ivanicasale
aurora
Bobaue
BiKsi :)
49 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arwen 4/5/2016, 19:30

Divne vesti Vanila..cestitam 😆😆😆😆😆
Arwen
Arwen

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ahosame 4/5/2016, 19:44

Bravo Vanila,neka je sa srecom!!!! Cestitam!!!
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 4/5/2016, 19:47

Čestitam Vanila,ostale čekalice ovakav rezultat bete vam želim!!!!
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kiki5 4/5/2016, 19:48

Bravo Vanila,svaka cast.To je to,odlicna beta  srca srca srca sreca

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 4/5/2016, 20:40

Jao Vanila! Divno krasno konačno! Čestitke draga! Jako se radujem!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 4/5/2016, 21:09

Vanilla, to smo cekale!!! radost Cestitam, beta je fantasticna! Naravoucenije svima nama: maniti se kucnih testova. lol! v v v vv vv vv vv

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 4/5/2016, 21:48

Cestitam Vanilla! Super je beta! igracice igracice igracice

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 4/5/2016, 22:22

Libra, mnogo mi je žao. Bila sam ubeđena da će uspeti... Ali, znam da ćeš vrlo brzo ustati i krenuti u novu borbu i ,verujem, pobedu! Grlim jaaaako!
Nevena, žao mi je što i tebi nije uspelo... Idemo dalje, jednom mora da uspe, a ja ti želim da to bude baš u narednom pokušaju!

Vanilla, svaka čast, predivna beta! Raduj se, curo! igracice

Ostale čekalice, navijam jako za visoke bete! beta beta beta

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 4/5/2016, 22:26

Vanila cestitam od srca... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b d d d d d d d sada uzivancija,beta je odlicna
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 4/5/2016, 22:28

Vanila, odlična beta! Za dva dana je ponavljaš? Sad možeš makar malo da odahneš yes

Libra, baš mi je žao, draga! c
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 5/5/2016, 00:51

Sta je ovo nikog u trecoj smjeni??
Curke moje saljem rode za pozitivne bete. Da i vama javim da mozda par dana necu ulazit na net, majka (baka) mi je prije par sati preminula i eto valjam ici i pobrinut se oko organizacije. Ja se dobro drzim, koliko mogu...ipak me mamina smrt svu otupila.U meni su moje dvije mrve i ne zelim da im naskodi...samo se nadam da ova losa atmosfera u kuci nece naskodit mrvicama.
Ljubim vas i navijam

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 5/5/2016, 00:59

Zumbulcicu, primi moje iskreno saucesce. Drzi se i nadam se da ce sa mrvicama biti sve ok. Cak sam sigurna da hoce posle svega jer ne moze sve biti ruzno.

Grlim i ljubim jako
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 5/5/2016, 06:05

Zumbulicu, primi moje saucesce. Pristedi se, molim te. Neka drugi preuzmu sve obaveze.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 5/5/2016, 07:21

Vanila dobrodoslica i cestitke i od mene, svaka cast, napokon da krene, sad ce niz beturina!!! yes f

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 5/5/2016, 07:50

Zumbulcicu primi moje saucesce. Budi jaka zagrljaj
Devojke Bobaue, Blanka, tebi, Arwen, Ahosame, Sanja, Kiki, Zsuki, Ierpetra, Mimi, Soja, Ivanicasale, Dora, Vanja i ostale hvala vam do neba! Svim cekalicama zelim isto! d bb bb bb
Sirijus, Nevena, Libra srca srca srca  srca  srca

Mogu vam reci da kucni test nikom ne preporucujem, bas me istraumirao.
Inace posle transfera sam se ponasala najnormalnije. Iz bolnice smo prosetali peske do Harfe, zatim na metro pa u stan. Ostatak dana sam prespavala zbog glavobolje. Sutradan smo isli u IKEU, metroom, kuvali rucak. Skoro svaki dan sam isla u setnju. Ovih dana sam cak vozila i bicikl.
Endometrijum na transferu mi je bio debljine 9,6 mm. Pre transfera sam citala razne savete, kako treba jesti ananas i jos stosta, pa sam dosla do neke strucne literature u kojoj je pisalo da uspeh zavisi od tri stvari: kvalitet embriona, kvalitet embriona i kvalitet embriona. Kako sam to procitala, shvatila sam da ne zavisi puno toga od mene pa sam se ponasala isto.
Dakle devojke, normalno se ponasajte posle transfera, i pratite samo strucne savete. Da je ananas toliko cudo u ovoj prici, mislim da bi nam svi doktori prepisivali da ga jedemo.
wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nevena77 5/5/2016, 08:06

Vanila,
Kako ste nasli stan u Pragu, jel preko onog sajta airbnb? Da li mi mozes  reci koliko vas je okvirno kostao smestaj i koliko dana ste bili? Mi smo isto bili u Pragu ali smo bili u Clarion congres hotelu sa kojim PFC ima sklopljen Ugovor. Da znam za naredni put.
Sto se tice ponasanja nakon transfera ja tu uvek imam dilemu da li treba mirovanje tih prvih dva, tri dana ili da se covek normalno ponasa... Mada mi je jednom prilikom Sonja rekla da je zapravo najbitnije ono vreme koje lezimo nakon bt.
Sutra se vracam na posao... bljaaakk :no
Nevena77
Nevena77

Broj poruka : 53
Datum upisa : 28.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 5/5/2016, 08:17

Nevena, stan smo našli preko Bookinga (odgovaralo nam je jer je plaćanje bilo po prijavljivanju) i nalazi se u delu Prag 5, znači prilično daleko od PFC-a. Bili smo u stanu nedelju dana, koštao nas je oko 280€. Može da se nađe i dosta jeftinije. Od aerodroma do stana smo došli autobusom br 100 a zatim metroom i malo peške. Od i do klinike takođe metroom, bilo nam je suludo da plaćamo taxi 30€ po vožnji kad grad nije težak za snalaženje.
Što se tiče mirovanja, u prvom svežem transferu koji je bio neuspešan mirovala sam mnogo više. Sad sam se ponasala onako kako se inače ponasam, u šetnju svaki dan. Nije dobro ležanje ni zbog cirkulacije. Ljubim te


Poslednji izmenio Vanilla dana 5/5/2016, 09:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nevena77 5/5/2016, 08:37

Mi smo u ovom hotelu placali oko 60 eur nocenje sa doruckom za nas dvoje. Sobe su vrlo komforne, nisu skucene. Hotel je vrlo blizu, oko 7 min pesaka od klinike. Nije mala razlika u ceni samo sto imas klopu, a i zaista je blizu klinike.

Mimi85 i BB kako ste se vi snalazile za smestaj u Pragu?
Nevena77
Nevena77

Broj poruka : 53
Datum upisa : 28.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 5/5/2016, 08:44

Nevena, mi smo stan nasli (tj Mimi nam je nasla hahaha) preko sajta airbnb. Stan je bio prelep, veliki dvosoban, u zgradi preko puta Harfe i kostao nas je 228 evra za nedelju dana / 6 nocenja sa svim njihovim taksama.

Vanilla, svaka cast za bajs, to jos nisam cula i verovatno se ne bih usidila lol!

Ja sam sad imala 2 savrsena embriona, sto su i embriolog i Sonja rekli pa opet nista, tako da tu nema pravila. Mozda je ipak najvaznija sreca...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 5/5/2016, 08:55

Nevena, pogrešila sam. Stan smo platili 280€ za 6 noćenja, a to nam je više odgovaralo od hotela zbog kuhinje, pa smo sami pravili hranu.
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 5/5/2016, 09:00

Draga vanila cestitam od srca.❤Mozda sam previdela ali kakvi embrioni su ti vraceni tj embrioni ili blaste?
Sada uzivaj💜💜❤❤
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 5/5/2016, 09:17

Librice, u pitanju su blastociste
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 5/5/2016, 09:30

Eto ,svezi i bila biohemiska a fet uspeo kod tebe.Ma divota.❤

Kod mene u organizmu show..znate i sami da su mi rekli da nastavim sa terapijom i da sutra uradim ponovo betu😎 i ja tako odlucim .Sad da nzm da je beta 0 mislila bi da je uspelo jer su cike i dalje napete..stalno mi je toplo..znaci ovaj utrogestan razvaljuje ili estrofem...ste imale i bi ovakve siptome od utrogestana.Jos je meni terapija 4×200.
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 5/5/2016, 09:36

Libra dušo i ja sam dobila instrukciju da sutra ponovim betu  b  b  b
Pazi ovako meni utrogestan izaziva temperaturicu, blagu vrlo mučninu (dakle moram da pazim šta jedem) Neki trip u grudima-bradavice me svrbe i malo su napete. Meni je terapija 3x200
Radile smo ET isti dan, vraćena dva četvoroćeliska dvodnevna A kvaliteta bez fragmentacija, beta juče na 13-ti dan et 3,46.
Dakle utrogestan pravi zilion čuda da se istripuješ, a sva su lepo opisana u uputstvu. ljubav ljubac za tebe
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 5/5/2016, 09:40

Libra, ja osecam blagu napetost u predelu grudi i stomaka ponekad, prvih nedelju dana od et bilo je intenzivnije. Jajnici me ponekad probadaju. Utrogestan 3x200
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu