KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+56
Baš za andjele 75.
ragaco
mirjanamirjana1986
Padobranka
Leptirko88
Jeka1984
Vecka
libra35
dzefri
dacans
Tebi
MalaSaJuga
lela1984
nina :)
winni
Amna84
Ancica 87
AriesGirl
alisa
Bobaue
Hiperaktivna
Pikseta
PalcicaBg
Sirijus
Lina73
dada88
Lija
diki81
zsuki75
lenjivica
Dreamerka
ganedina
kiki5
Sofija Veks
Dora1
Zmajuška
SoJa
tatjanica
Jerapetra
srculence 84
lilyt
annci
Vanja80
bak
jelena.kuburic
Blanka
sanja 73
BiKsi :)
noja
mimi85
saska1
BabyBear
Iskra
jelena*mama2andjela*
Eho
SannyP
60 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/3/2016, 20:56

Nista poslusacu kako mi ona predlaze. Rade jel predlozili su jednoj zeni pa mi je ona rekla. A sutra ce da mi jave sta se desava sa njom i dali je krenula sa deljenjem
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/3/2016, 20:59

Hvala ti librice puno osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 2/3/2016, 21:25

Zsuki, sad se lakse dise zar ne? Srecnoooo u postupku i da bude uspesno!!!! zagrljaj
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 2/3/2016, 21:39

srce ti radiš u Feroni? mogla sam ti pozdraviti i malo bodriti bebu hihihi

pa mimi lakše lakše, mada me sad muž istripovao kao eto zajebali su u startu sve, bolje da sve prekinemo i da pokušamo u sledećem ciklusu...nervira me ta njegova negativa...ja mislim da ovo ranije bockanje nije taaaaako strašno. ali uopšte se ne razumem u dugu šemu, to nisam nikad proučavala a sad iskreno nemam snage...uzdam se u Kopitu.

Kako se ti osećaš? kad radiš betu??? jooooj kako je to uzbudljivo! navijam!

ps.izvinjavam se svim devojkama na mojim esejima....otvoriču dnevnik ovog puta, da sve bude drugačije od prethodnih :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/3/2016, 21:46

Zsuki da u feroni,trebala si malo podrske da das igracice igracice igracice
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lina73 2/3/2016, 21:49

Zsuki,srecno u ovom postupku.Dr Vesna je zena zmaj!!
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 2/3/2016, 21:55

Ako dr kom VERUJES kaze da je ok onda je OK sunny pokusajte oboje da budete pozitivni, vedri i nasmejani. Veze nemam sa dugim postupkom, da je pravilo to duze bockanje problem rekla bi ti dr sigurno!!! Mi cemo da navijamo a ti draga otvaraj dnevnik!!!! U petak cu da radim betu...uzbudjena sam kao malo dete srca1
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 2/3/2016, 22:02

Bravo Zsuki, svaka cast, bas mi je drago sto si otisla.
Ista si kao ja sa pitanjima na papiru, nego sta, tako i treba. Ne izvinjavaj se zbog dugih eseja i treba da budu dugi izvjestaji da svoje iskustvo preneses svim curama borcima, jer svaka rijec zlata vrijedi.
Navijam za tebe iz sveg srca . Navijaju i ova mala srdašaca što kucaju ispod mog da će ovaj put biti dobitni.
Ljubimo te i grlimo, a mužića pušti imaju oni raznih momenata. Sve će to doći na svoje, ljubnemo sretan početak srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/3/2016, 23:12

Devojke jel nije kasno za ustrogen i da legnem da spavam ili da sutra ujutru krenem
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 2/3/2016, 23:14

srculence 84 ::Devojke jel nije kasno za ustrogen i da legnem da spavam ili da sutra ujutru krenem

Srculence mislis na utrogestan? Slobodno ga stavi sto je kasno, nije kasno kad se voli strasno lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 2/3/2016, 23:16

Da blanka al moram da ga pijem. Sta mislis da nije kasno
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 2/3/2016, 23:30

Ti si pitala je li kasno da ga sad uzmes ili ujutro? Ja mislim da slobodno mozes sad da ga uzmes tj popijes , ako sam te dobro razumjeka sta si pitala lol! A i da ga popijes ujutro mozes, nije sad to toliko bitno. Kad dodje do ET onda fino rasporedi uzimanje.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 3/3/2016, 02:39

E pa zene moje, ja ne znam vise gde se nalazim! Ovo sto mi se desava je sve za rubriku "verovali ili ne". Dobila sam sve odgovore, ali vam nisam pisala ranije jer i dalje ne mogu puno da sedim, a s druge strane, ne mogu ni kratko da vam pisem, znate mene Very Happy Jedva vam napisah i ovo sad.

Elem, sinoc dobijem odgovor od Ferone u kome je pisalo vrlo kratko da obzirom da cu raditi postupak u Pragu treba da se obratim njima kako ne bi dolazilo do oprecnih misljenja! To mi je bio prvi shok, a posle sam se ponovo shokirala u razgovoru sa sestrom koju sam pitala jel se to meni cini ili su me time otkacili iz Ferone i od profesorke. Jako mi je muka bilo sinoc i jako sam se lose osecala zbog svega sto je jos rekla ("greske se desavaju", "ko zna sta su oni vama radili kad niste dobili slicice posle histeroskopije nego samo Otpusnu listu" i nesto tipa da na Otpusnoj listi moze da pise svasta, itd.), a cime je samo ispljuvala kliniku u kojoj radi i sve uradila protiv profesorke i time klinici nanosi negativnu reputaciju. Naravno, ona je dalje prenela ko zna sta, tako da sam se cula i sa profesorkom koja mi je rekla da oni meni nisu trabali da skidaju taj subseptum jer on ne smeta, nego samo polip, zatim da ja nisam imala septum nego subseptum (zna li neko da tu postoji razlika i sta ste vi imale?) i objasnjavala mi kojesta.

Ne znam da li treba da vam opisujem moj osecaj tada... U svakom slucaju, tad joj kazem da se meni sad place, i pocnem da placem, jer je meni histero radila profesorka koju mi je ona licno preporucila i da ja nemam pojma i ne razumem se u to sto mi ona prica i da ne znam razliku izmedju septuma i subseptuma i da nisam ja mogla iz anestezije da pitam profesorku sta ja unutra imam i da joj kazem nemojte to da mi odstranjujete. Opet kazem, najvece poverenje sam imala u Kopitovicku (koja jeste bila, i pored nekoliko kikseva, fer i korektna prema meni i uvek sam rado stalno iz BG isla u NS kod nje), a i prvo sto sam uradila posle histero, je pozvala sam opet Feronu da pitam imaju li oni 3D i koliko kosta, posto mi je prof koja mi je radila histero rekla da obavezno uradim 3D UZV (iako je ona rekla da meni 3D nije potreban). I posto me je usmerila na PFC jer treba da se obratim onome koga sam "izabrala" da ce mi raditi postupak, zahvalim joj za sve sto je pokusala sa mnom, i kazem da ja nisam izabrala njih da mi rade postupak nego prosto MORAM da idem u Prag jer je ona rekla da ovde nema sta da trazim. Na kraju mi lepo pozeli svu srecu i tako...

Ja i dalje ne znam da li je ta zena u pravu ili nije, ali isto tako ne mogu i ne zelim da verujem ni da je pogresila profesorka kod koje me je ona poslala, jer ja verujem lekarima, i njoj, i drugoj prof koja mi je radila histero (sto sam joj i rekla) jer sama ne znam nista o tome, ali ne znaju ni oni nista o onome cime se ja bavim.

Iz PFC jutros dobijem odgovor da odem na 3D posle ciklusa i da ne mogu sad nista da mi kazu dok im ne posaljem rezultat UZV, sto je i logicno. Ne mogu da vam opisem koliko sam zadovoljna Danicom i odnosom PFC prema meni svih ovih dana, a i inace. Pored mog muza, oni su mi olaksali vreme provedeno u bolnici. Danica mi je pisala i nedeljom sa mobilnog telefona i to po vise puta. Dr Sonja mi je licno 2 puta odgovarala na mejl u nedelju. Danica mi se stalno izvinjava ako mi ne posalje odgovor isti dan jer je Sonja bila jako zauzeta, itd, itd., ali da ce to uciniti sutra dan. Danas se ja njoj izvinjavam sto sam toliko dosadna u vezi sa mojom novonastalom situacijom, a ona zena puna razumevanja.

Eto, to je "ukratko" sve o ovome i jako mi je zao sto se sve ovako desilo, ali bih sad stavila tacku na sve sto je bilo i nastavila dalje samo sa mislima o tome sta dalje. Trenutno mi je najveca briga gde da radim 3D UZV i ko je kod nas dobar dijagnosticar za ove stvari (i tu su oprecna misljenja pa vas molim za preporuke). Ljubim vas sve i zelim sve najbolje u vasim Koracima!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 3/3/2016, 07:09

Oooo Bb zagrljaj reci nemam...


Poslednji izmenio mimi85 dana 3/3/2016, 08:02, izmenjeno ukupno 1 puta
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 3/3/2016, 07:51

Srculence, zena i u najboljim reproduktivnim godinama u svom prirodnom ciklusu proizvede samo jednu jajnu celiju. U ponekom ciklusu cak i nijednu, to je sasvim normalna pojava. Redje dve, jos redje tri.

Ja sam ovaj poslednji, uspesan postupak radila iz cisto prirodnog. Jedna celija, jedan embrion i beba od tri nedelje sada. :)

Ono sto jos moze da ti se desi sa tom jednom celijom jeste da se, nakon oplodnje, u nekom momentu podeli pa da dobijes jednojajcane blizance. :)

Zsuki, super sto si sve resila, sad ces biti mirnija u postupku. Za diferelin ne brini, on samo umiruje jajnike pred stimulaciju pa nije nikakva frka da li ga primas koji dan duze.

Bb, zao mi je sto ti se sve to izdesavalo, ali verujem da ce na kraju biti sve ok uz asistenciju iz Praga.

Devojke, srecno svima, da vas preselimo ubrzo na trudnicke strane!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 3/3/2016, 07:55

Eho samo ovaj folikul je poraso ovi ostali manji,trebalo bi onda da je on taj vodeci folikul Very Happy znaci ti si iz cistog prirodnjaka dobila tvoju bebicu?hvala ti to mi puno znaci tvoje iskustvo i tvoj uspeh ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 3/3/2016, 08:31

.....srculence,jedan ali vredan....pomisli samo na milijarde zena koje su u prirodnom ciklusu sa jednom  jc ostale trudne,tako ces i ti!!! :*

...baby,verujem da ce u pragu sve ispeglati sa jednom lepom  betom,ipak zao mi je sto moras kroz sve ovo da prolazis! osmeh srce


Poslednji izmenio tatjanica dana 3/3/2016, 08:34, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 3/3/2016, 08:33

Eeeeej tatjanice nadam se draga sreca cekamo danas izveataj a ko vecnost je..
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 3/3/2016, 08:35

...znam da si ko na iglama,kad mozemo da ocekujemo izvestaj?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 3/3/2016, 08:36

Ne znam,nisu mi rekli. Samo javicemo vam i sad ne znam kada bi to moglo da bude doktor
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 3/3/2016, 08:38

Blanka hvala na odgovoru c
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 3/3/2016, 08:42

...to svima kazu,pa se ti strecaj na svaki zvuk zvona. affraid ..hijijihiii...drzim fige za lepe vesti i za jedno baby srculence!!! roda ...lep je dan,probaj malo da izadjes da prekratis vreme! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 3/3/2016, 08:45

Hvala tatjanice idem malo napolje i na kafu sa komsikom pa kako bude srcasti poljupci verujem u moje srculnce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 3/3/2016, 08:54

Jeste, srculence, bila su dva veca folikula ali samo u jednom je pronadjena jajna celija. Sto je i bilo za ocekivati jer nije bilo nikakve stimulacije. Moglo je da se desi i da nema nijedne u tom ciklusu pa da je jurimo u sledecem.
Meni prethodno nije uspelo sa 3 vracena embriona (u dugom protokolu) kad sam imala manje od 30 godina, a sa kratkim protokolom sam imala biohemijsku, dva meseca pre ove uspesne. Nikad se to ne zna kako ce ispasti. Ako se kockice poklope, i ta jedna celija sa jednim spermatozoidom moze da odradi posao.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 3/3/2016, 08:59

Ja sam isto prvi pokusaj dva embriona nista,pre 3meseca biohemiska sad jedna pa da vidimo kako ide. Volela bih da prepisem od tebe smiledraw v v
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu