KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
sunny.tp
libra35
Sirijus
Lija
bak
ganedina
Bobaue
Sofija Veks
Eho
saska1
PalcicaBg
lenjivica
nina :)
srecica3112
diki81
lilly13
Jeka1984
sanja 73
Angie83
masato
fight&faith
Jacolino
Zmajuška
jelena.kuburic
ragaco
lilyt
mata
Dreamerka
HappyGirl
AriesGirl
Bubamara
lela1984
noja
BiKsi :)
Iskra
Vanja80
kiki5
Crvena detelina
inajo
tatjanica
Pikseta
mirjanamirjana1986
winni
Blanka
daki_mm
mimi85
Jerapetra
sandrolina
srculence 84
Ancica 87
annci
dada88
JocY
Amna84
BabyBear
59 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 3/2/2016, 15:50

tatjanica ::
Blanka ::

Lilyt slobodno prepisi betu. Tako je menu Tatjanica davno govorila.


tako,tako...sad od blanke prepisujte,ima lepsi rukopis! Laughing

lol! lol! lol! lol! lol! a i da poboljsamo statistiku djevojčica na Kutku. Idemo bete za djevojčice bebe bebe bebe
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 3/2/2016, 17:08

Daki jesi ti radila imunologiju i tomb. Znam da si pisala neggde i one NK celije. Kakva je muzevljeva slika kompletna
Lilyt navijamoooooo srcasrcasrca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 3/2/2016, 17:48

Devojke da vas pitam molim vas da mi odgovorite , posto ste enciklopedije, hoce li Cikloproginova da skine FSH? Treba u narednom ciklusu ga uzimam i javim se 2.dan za pocetak stimulacije. Prosli put odlozen pocetak vto jer je FSH bio 17 /tada pila Mikroginon/. Danas uradim FSH /2.dan ciklusa/ on 15,3 u ovom postupku nisam nista pila. Do novembra mi se FSH kretao oko 8-9.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 3/2/2016, 17:48

Lylit, wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 3/2/2016, 17:50

Dreamerka, Iskra, b b b b b b b b b
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 3/2/2016, 17:52

Koracaljke, srecno!!!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 3/2/2016, 17:56

bobaue,ja sam svoj fsh skinula sa onim smokvama u maslinovom ulju.sad ne znam koliko imas vremena da to napravis i da ih uzumas,ali ako mozes napravi i uzimaj svako jutro po dve,muslim da ti ne moze skoditi. a za ciklo ne znam da li skuda fsh,znam samo da regulise ciklus.javice se vec ko znam

dreamerka,iskra,navijamooo!!!! 🍀🍀🍀🍀🍀🍀
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 3/2/2016, 18:13

lilyt , hvala puno . Necu sada imati vremena da cekam da odstoji 40 dana ali cu pokusati da ih bar uvece potopim da do ujutru odstoje i onda pojedem ,a jednu teglu cu staviti da odstoji da ako me vrate pocnem da uzimam da bude spremno,

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 3/2/2016, 19:17

noja ::Daki jesi ti radila imunologiju i tomb. Znam da si pisala neggde i one NK celije. Kakva je muzevljeva slika kompletna
Lilyt navijamoooooo srcasrcasrca

Drage stecno svima
Vracate veru ovim divnim desavanjima
Sto se moje slike tice sve je bilo super prosle god. Nisam radila nk celije hsg ni histero jedino. Sve ostalo jesam i sve je super(bilo). Samo mutacija na pai heterozigot. Ogtt sa insulinemijama prosle godine super. Svo ostali parametri vezano za endokrinolosku sliku super sem manjka vitamina d. I da. Nizak amh
Suprug opstruktivna szospermija...
A sada me napao secer... slatka sam☺
Hajde da vidimo sta ce da kaze ponovljeni kompletan ogtt sa insulinemijama.. korak po korak.
Ljubav od mene
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 3/2/2016, 19:23

Hvala vam drage moje na lijepum zeljama i sto navijate za mene,sve vas punoooo ljubim 😘😘😘😘
Tatjanice-cijeli pleh krempita cu da ti kupim 😉
Da vas pitam nesto malo bzvze,ja vec dva dana ne mogu u vc pa imam uzasne grceve a ne mogu u vc,smijem li sto popiti za to?

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 3/2/2016, 19:41

dreamerka ja kad mi tako bilo na pocetku,muz mi misao pomorandzu,kivi,jabuku i krusku,sve u blebder i to sam popila i posle toga sam isla svaki dan redovno,ali sam i to pila ujutru na praxan stomak.meni je prijalo.uzimala sam i kasiku maslinovog ulja. ljubim vas sve :-)
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 3/2/2016, 20:34

Znaci samo "prirodno" ...sreca pa nam je Bonela blizu tako da cu ga ujutru poslati da mi umijesto kafe donese to...hvala Lilice 😘😘😘

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 3/2/2016, 20:40

nema na cemu draga,ja sam to pila svako jutro i evo i dalje pijem,kazu da je i avokado dobar,ali je ovde bas skup,pa nisam to probala. ☁🎈🎈☁🎈🎈☁
🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈
🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈
☁🎈🎈🎈🎈🎈☁
☁☁🎈🎈🎈☁☁
☁☁☁🎈☁☁☁
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 3/2/2016, 20:40

Cure samo da se javim,puno pozdrava za sve one koje citaju i ne pisu ,hvala im sto mi se jave na pp..I velika pusa za sve vas koje ste mi bile podrska kad mi je bas bilo tesko..
Evo samo da javim novosti ,za vas koje ste u istoj situaciji kao ja ......
Kod Vujovicke vise ne idem,definitivna odluka :-) jer i sama je rekla ostaju jos inekcije,a ovo sto je do sad bilo nije imalo rezultata...Nebitno vise..

Danas sam imala termin kod Univerzitetskog prof Dr. Johannes Huber,on je bivsi upravni u Beckoj AKH na odjelu za endokrinologiju i sterilitet.Mozete naci njegove knjige i seminare na youtube..
Nasmijao se na moju terapiju sa ciclo proginovom i estrofem,njemu nije bilo logicno da uzimam obadvoje.Rekao je ,taj ko ti je to dao ,dao je, eto samo da bi nesto radio.Pogresna terapija... To je bilo sve a nije znao ni ko ni gdje mi je dao...
Sve nalaze za trombo.imunologiju karotip OGTT test itd ,je rekao mozes sve baciti,bacanje para i vremena ..Vecinu ovoga ti placa osiguranje i terapiju placa..
A ja to nisam znala!!!
Od danas uzimaj : Progynova mite ,svaki dan po jedna citav ciklus, Progesteron Supp 0,4 zandji 10 dana ciklusa i Gesdine svaki dan po jedna ,neovisno od ciklusa , tj kao pomoc za jajnike da prorade...
Sto se tice trudnoce,nisam ga nista ni pitala ,tamo nisam bila zbog toga..ali je sam rekao, kod mladi zena postoji sansa da jajnici prorade..inace NE..

A sto se tice Ciclo proginove, esterogen u njoj moze proci ali je los a progesteron je skrojz umjetan i sinteticki i nikako ne oponasa i ne simulira prirodu zene...Jer to je za zene starije a mlade zene trebaju prirodnije hormone da bi se hormoni vratili unormalu...

Jos jedna interesantna stvar je da sam poslata na DNK pa cemo onda vidjeti sta nam ona moze reci..
Ovaj kratki ,jasni i korektni razgovor je kostao 110e .Bez dodatnog izvlacenja para,vremna ..Vidimo se na kontroli za 3mj..
Obavezno ne pusite ko uzima nesto od ovoga,to je bas naglasio!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 3/2/2016, 20:47

Cure koje uzimaju ciklu,prebacite se na progynovu uzmite i ove dodatne tablete,probajte da unesete sto prirodnije neto,pa kao i treba da se desi cudokoje cekate, sigurno ce se lakse desiti ako je sve prirodno u tjelu..Ne kazem da je ovo rijesenje ali sigurno je bolje...A za donaciju,polako cemo i to...
natally,i sve druge koje citaju a koriste ciklu ,drzite se ..u mislima ste mi..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/2/2016, 22:29

Amna, zvucis mnogo zadovoljnije, drzim fige da ta terapija urodi plodom!

Bobo, nekad hoce i sam stres da doprinese da fsh skoci, bar je kod moje drugarice bio slucaj. Uzmi ove masline, uvece potapaj, sigurno ce dati rezultate.

Lilyt, srecno sutra, da nas obradujes i da se veselimo s tobom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/2/2016, 22:30

Mirjanamirjana, divno za srculence, odoh da te stavim na termine, na trudnicke! A vi cure pravac njenim stopama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 3/2/2016, 23:44

Bobaue ::Devojke da vas pitam molim vas da mi odgovorite , posto ste enciklopedije, hoce li Cikloproginova da skine FSH? Treba  u narednom ciklusu ga uzimam i javim se 2.dan za pocetak stimulacije. Prosli put odlozen pocetak vto jer je  FSH  bio 17 /tada pila Mikroginon/. Danas uradim FSH /2.dan ciklusa/ on 15,3 u ovom postupku nisam nista pila. Do novembra mi se FSH kretao oko 8-9.

Bobaue, cikloproginova skida FSH. To su mi rekli i sestra Mira na Betaniji i Kopitovicka. Meni ga nije skinuo jer sam ja vec u menopauzi i pored njega mi je divljao na 25, 35, 45. Bez njega ko zna koliki bi mi bio, ali kazem ti ono sto su mi strucnjaci rekli. Dakle, samo napred sa njom. Ja je pijem vec skoro godinu dana i meni bas prija. Uzmi i ovo sto si rekla, potapaj smokve danas za sutra...bolje ista nego nista lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 4/2/2016, 00:14

Hvala vam svima puno ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/2/2016, 09:55

E pa lilyt, dosao je i taj divan dan kada ces ugledati svoju veliku betu.

Cekamo da nam javis i navijamo jumping jumping jumping
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iskra 4/2/2016, 09:56

lilyt ::da,brojim sitno :) beta sutra,navijajte :) i dalje sam bez nekih simptoma,moj najveci simptom su vera i nada u nase 3 mrvice 💕💕💕

Navijamo Lilyt! Nestrpljive smo! Javljaj! sunny
Iskra
Iskra

Broj poruka : 30
Godina : 41
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 4/2/2016, 10:12

Navijamo lilyt

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 4/2/2016, 10:17

hvala vam svima puno !!! izvadila sam krv i rekli mi ,zbog guzve rezultati mozda tek sutra,ali posle je sestra rekla bice do veceras,pa eto sad cekamo :) ljubim vas sve punoooooo!!!
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 4/2/2016, 10:36

...lylit,cekamo i navijamo ...aleeealeeeee......................... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice


...drimerka,meni je donat mineralna voda pomagala!  sreca
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 4/2/2016, 10:40

Lilyt, navijamo i cekamo, da bude beturina ko kuca 💋😀😄👏😀😀😀😀

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu