KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januar - mesec zime i trudničke plime :)

+26
Zmajuška
SladZana
JocY
bak
fight&faith
caci
jelena*mama2andjela*
Vuchica
millena
AriesGirl
MalaSaJuga
tatjanica
BabyBear
twinsi
Sofija Veks
BiKsi :)
Ema78
bebko
mimi85
Shizika
SoJa
Blanka
Ancica 87
medolino
nina :)
HappyGirl
30 posters

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od JAmajka 24/1/2016, 22:44

Ne stižem da pišem,mnooogo obaveza,malo vremena..,i tako.
Caci,mila,baš si me obradovala c
Bixi,mi smo more već uplatili.Meni je troje dece saaasvim dovoljno. Very Happy Navijam za bar još jednog medenjaka,kao što je Arsa.Cmokić poljubci
Odoh da prošetam Fifi,pa u krevet.
Ljubim vas i svu dečicu. poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Blanka 24/1/2016, 23:31

Drage moje bas sam se sada ismijala kao niko. Moram podjeliti ovo sa vama. Sestričina moga muža zove se Una i ima 3.5 godine, dusica moja, mezimče malo obozava da dodje kod nas da se tako mazunjamo i igramo. Svaki dan zove i pita jesam li rodila bebe. Prije neki dan je Una dobila boginje. Danas je htjela da dodje kod mene ali joj nijesu dali. I slijedi razgovor izmedju nje i njene majke:
- Hocu danas da idem kod ujaka i ujne.!
- Una, ne mozes kod Blanke imas boginje.
- Pa nisam vidjela bebe , necu im prenijeti boginje!
- Ali Una one jos nisu rodjene one su u ujninom stomaku.!
Nastaje plač, vriska i kroz plač izgovara :
-A sto ih je Blanka pojela,???lol! lol! plač, suze, vriska!
Srce malo, toliko smo se smijali zbog njene izjave.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 25/1/2016, 06:46

...hvala drugarice mojeeeeee!!!   love

...blanki,rad u turizmu zaista odmara ....znas da je mama sad u penziji pa sam ja preuzela agenciju...inace,moj fah je novinarstvo ali oduvek sam sebe zamisljala u turizmu...ljubim vas tri moje princeze od montenegra!   ps. bas se nasmejah za ujnu koja je progutala bebe...hihihiii...deca su cudoooo!!!   lol!

....biksi,drug moj letos kad krenemo za kotor i tradicionalno svratimo kod kuste na koji dan,ja te zovem a ti mi govoris ,ne mogu ti tatjanice povracam po ceo dan!  yes  roda  igracice

...mimiceee,kako idu pripreme za prag mila?   roda  b  bb

...hepice,svaka ti cast za zen zivce,ja odavno ne smem da gledam noleta,poludje meeee sto bi rekli buksovci...  c

...sofiii,kissa za lepoticee tvojeee...kako ste vas tri zenskice?...sta rade te dve lutkice,jesu li krenuli prvi koraci?.....i naravno,pitanje od milion dolara,kako uspevas da hendlujes dve bebeeeee odjednom? (imam bracu blizance i to hiperaktivneeeee,zato te i pitam) ff
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 25/1/2016, 08:13

Polako ali sigurno se spremam:-) prvo da omatorim za jos jednu godinu, pa idemo
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 25/1/2016, 08:23

....ahahahaaaa...stize znaci skorpijicaaa bebaaa!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 26/1/2016, 09:46

Samo da vas cokim :) Žurim na posao. Eto, radim posle podne a vidite kad krećem, pa posle neka mi neko kaže da prosvetni radnici ne rade ništa :)
A Nole počeo da igra :) Nadajmo se najboljem as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Sofija Veks 26/1/2016, 12:51

Razbio je Nole hehe as
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ema78 26/1/2016, 14:15

Od Noleta nista novo.... Laughing

Ni kod mene nista novo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 26/1/2016, 15:54

Ono kad ti muz izjede sve knedle sa sljivama :a140:sreca pa nije kod kuce pa imam sansu da se odnerviram!!!! Al' sam ga zvala i pitala da li ja to nemam usta pa je zato izjeo sve.... Jedinac.... Nikad taj nece nauciti da deli.... Cccccc...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od nina :) 26/1/2016, 16:15

mimi kod mene bi svekar sve pojeo jer ih obozava zato ih i izbegavam praviti jer niko drugi nemoze doci na red od nas ostalih 6 u kuci
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 26/1/2016, 16:39

Ehhhh muski.... Kad im se nesto svidja sve potamane....a ovaj moj specifican... Ono sto mu se juce svidjalo ne mora da znaci da ce i danas!!! Vise puta me tako zeznuo za neke torte...sad za Bozic...ni d a lizne a pre par meseci se udavi u takvoj istoj torti... Ma ne udovoljavam vise uopste... sunny
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 27/1/2016, 07:36

Happy sta si lepo spremila za Svetog Savu? sunny
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 27/1/2016, 09:40

Ništa! Panoe za Sv. Savu uvek rade učiteljice i veroučitelj, hranu tj. prase donosi domar , tortu nastavnica srpskog...za živu muziku se daje po 250 dinara...Danas nisam u toj školi nego u drugoj a tamo je samo priredbe koliko sam upoznata. Možda me iznenade u 12 kad stiignem na priredbu. Inače u ovom slučaju nisam ljubitelj žive muzike i tkz.seljane ...Tako da sam srećna što mi se potrefilo da sam u drugoj školi :) A ti, šta si ti spremila Very Happy
Moj muž je nećejed, moj otac svaštojed i nonstopjed Very Happy jedino je moj brat normalan u tom pogledu lol! Ma muškarci Rolling Eyes lol!
Čekamo sutra Noleta i Feda da ukrste rekete.Jedino mi žao što opet imamo sednicu pa moram da krenem ranije i neću gledati meč ali samo neka pobedi pa ću pogledati highlights Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 27/1/2016, 10:40

Hehe ja obaveza oko Sv. Save nemam!!! Al moje kolege nastavnici muzickog,likovnog i srpskog se ubise od posla. Kod nas i priredba i svecani(ovaj put posni) rucak... I u Sremu ne dele perece za Sv. Savu!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Sofija Veks 27/1/2016, 13:21

Jase barem u trudnoci i sada na porodiljskom nagledah tenisa za citav zivot Very Happy Ima da svisnem od muke kada se vratim aprila na posao i nema vise tenisa Rolling Eyes Razz
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Ancica 87 27/1/2016, 16:41

Mi za tenis nemamo vremena ali smo vaterpolo pratili...Pozdrav od nas...[img]Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 1zl6fbk[/img]

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 27/1/2016, 18:16

Ma vidi ga slatkoga. Što bih ga gnjavila jojjjjjj osmeh srce

Mimi, doduše radila sam na scenografiji :) Iskreno da ti kažem nikada nisam u školi besposlena. Stalno nešto muvam Very Happy U ovoj školi gde sam danas bila uživala sam. Lepa priredba, sala puna kao Marakana u vreme derbija Very Happy dečica super a u zbornici zakuska (doduše mrsna) i ja je nisam ni pipnula jer sam došla sita i napita a i meso ne konzumiram a od slatkiša bežim kad god mogu lol!
Sve u svemu mica superica Very Happy
Sofija, iskoristi sad i nagledaj se tenisa Very Happy
Ema, da li se Ema vratila kući? Coki mi Petra i Emu osmeh srce

Sad švrljam po Kutku a pre toga sam zamrznutu višnju, banane i sok od pomoranđe stavila u blender, izmiksala i sipala u činiju i evo jedem sladoled i uživam :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 28/1/2016, 14:58

Cure drage, danas je divaaaan suncan dan pun prelepih vesti!!!! Mom tati(hipohondru koji se oprastao od mene na dan vadjenja bete) dobri rezultati, osim helikobakterije nista drugo mu ne fali, a onda i druga divna vest danas- rodila nam se kumica!!!!!! Kud ces lepse osmeh srce
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od HappyGirl 29/1/2016, 12:22

I danas je divan dan Very Happy

Bravo za tatu! yes
Čestitke i sve najbolje kumici Very Happy Neka je živa, zdrava i ponos svima vama as
Nisam gledala juče Noleta, bila na poslu ali sam pogledala najbolje poteze :) U nedelju finale koje ću gledati. Nadam se as
Cure, želim vam lep vikend odoh nešto da spremim za ručak usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 29/1/2016, 15:39

Uh doslo mojih pet minuta da sednem/legnem danas... Jos neku tortu da napravim i spremna sam za 31.rodjendan sunny jedino me ta torta sekira ja ne jedem slatko, ko zna sta cu da napravim hahahaha
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Blanka 29/1/2016, 19:13

mimi85 ::Uh doslo mojih pet minuta da sednem/legnem danas... Jos neku tortu da napravim i spremna sam za 31.rodjendan sunny jedino me ta torta sekira ja ne jedem slatko, ko zna sta cu da napravim hahahaha

Mimi, nemoj da oližeš šerpu greškom lol!
Ja odavno ne jedem slatko, a tek sad u trudnoći ni ne pomirišem ga, slatko je samo voće koje jedem. A toliko izazova ovaj mjesec, slava, rodjendani, praznici... Puna kuća svega za goste a ja se zadovoljim voćkicom. I mogu ti reći da sam se skroz odvikla, i sad sam postala kao ona nadžar baba kad neko hoće sok , ja kažem ljepše ti je prirodni sokić sad ću ja da iscijedim.
Baš se vodi računa o ishrani, mora se, sve za naše bebironce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od mimi85 29/1/2016, 19:22

Ja dala muzu da proba fil...a i on nesto utanjio sa slatkim, resio da ide mojim stopama... Kaze valjda je slatko hahahaha a ne mogu omasiti, cokoladna torta pa sa malinama, bice slatka(ili eventualno kiselo-gorka hahaha) ma ja u ovih godinu dana sam shvatila i da je mleko slatko :-) i ja se vockicama zadovoljavam eventualno skuvam tapiocu sa malo stevije.... .
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od BiKsi :) 29/1/2016, 23:25

Ancice, ljubac za navijaca! Vidim, mehanizacija spremna! Very Happy

Cure, eto ga opet petak, uvek se setim Adriatike, ona se stalno javljala petkom, pa onda bak, sad evo i mene. Obaveze stisle. Arsa mi opet bio na antibiotiku zbog kaslja i sekreta. Nadam se da je to za nama, kilav nam ovaj januar sto se tice zdravlja. Samo da oce proci, cini mi se da je Nova god bila pre tri meseca! lol!

Ja na poslu i dalje u guzvi, do kraja februara. AKo stignem ponestoi sutra kod kuce da odradim dok A bude spavao. A glavudza me smori, ceo dan me boli jer sam dobila. I to opet na 28 dana, otkad pijem caj od virka redovno, puj puj puj.

Mimi, da torta uspe i da uzivate u rodjusu!

Stisak za sve svracalice na koracima!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od BiKsi :) 29/1/2016, 23:27

Inace, prekjuce ja na forumu, A mi sedi u krilu, i kaze pusti koku, koju koku, onu sto kace (skace), ja mu pokazem moj avatar, je li tu koku, kaze da! lol! lol! lol!

Inace, uvek, ali uvek primeti avatar od Tatjanice, i svaki put kaze pupak! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Kako ga samo toisnog vidi nije mi jasno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od tatjanica 30/1/2016, 10:22

...hihihiihih....biksi,ljubim ja tog malog smekera u pupak.....arsica tvoj je stvoren za stipanjeeeeee....ozdraviii nam brzo medenjaku jedaaan!!! Razz

...happy,duso foruma,svaka tebi cast sa nama ovakvima! ...hihihih...stvarno,tvoja posvecenost i prava rec u pravom trenutku su za svaku pohvalu....ljubaaaac!!!  osmeh srce

....mimi,srecaaan rodjoooos pa da sledeci cekate u trojeeeee....vidim da ste ti i blanka na asketskoj secera bez ishraniiii....svaka vam cast,karakteri.....ja sam jedna izjelica slatkisa,od malena sam se sunjala po spajzevima baba i tetaka u potrazi za bilo cim sto spada u kategoriju slatko! igra

...na poslu se polako uhodavam,dok pocne sezona bice to sve super...doslo mi moje malo juce da me vidi....koja je to smizlika,samo da je medju ljudima....ja bas imala stranke,gleda ih ona kao velika,a kad su izvadili parice da plate aranzman da vidite samo kako je snimlia te sarene novcanice....hihihihiihihii...maskota agencije!
Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Ioj3on
...ljubi vas vasa tatjanicaaaaaa sveeeee!!!


Poslednji put izmenio tatjanica dana 30/1/2016, 10:45, izmenio ukupno 2 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Januar - mesec zime i trudničke plime :) - Page 7 Empty Re: Januar - mesec zime i trudničke plime :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu