KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 12/10/2015, 13:43

Hvala devojke,pozdrav od Alekse!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 12/10/2015, 14:35

Cao, Aleksa! Kakav slatkis. osmeh srce
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 12/10/2015, 14:36

Ancice Aleksa je divan,ljubim mu taj osmeh medeni!

Devojke veliki pozdrav za sve,nek su vam trudnoce sto laganije.

Cmokic za sve mame i njihove andjele.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 12/10/2015, 16:08

Annci želim ti da sve bude uredu i biće sigurno.... zagrljaj
Ancice beba je preslatka angel

Drage mojesve vas d
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 12/10/2015, 18:44

Annci i mom sinu su asimetricne mozdane komore od teskog porodjaja.IdemO na kOntrOLu svakog meseca i ja sam zabrinuta.Za par dana idemo na uz glave pa cemo videti da li je sve ok
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 12/10/2015, 23:16

Ancice velik dasa . Pravi frajer :) 
Ljubim trudnice Very Happy:sunny:
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 13/10/2015, 09:29

Ime moje, pa on je lutak jedan! I osmejak je tu...seretki,smekerski...tek da zagolica mastu! Cuvajte se devojke!!!
srca srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/10/2015, 10:40

marija123 ::Tatjanice a jesi li dobila onih 37000 za prvo dete? Od republickog fonda.


ej, po kom se to osnovu dobija....?
dovoljno samo dete, ili treba jos nesto?

Isto pitanje vazi za opstinu.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/10/2015, 10:45

...shto se republichkog roditeljskog dodatka tiche,evo linka pa vidi shta sve treba od papira!
http://www.bebac.com/tekst/uslovi-dobijanja-i-dokumentacija-1

....svaka opshtina ima ili nema dodatak,zavisno od planiranog budzheta za tu godinu,,,,subotica ima 10.000 kad se beba rodi i 15 hiljada za trudnicu u 27. nedelji...ne znam u kom si ti gradu,pa se raspitaj!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/10/2015, 10:49

annci ::Ma sta da se radi, strpljivo cekam. Leci ce sigurno. Ne znam kako si ti Anncice tako prosla!
Malo nas ubilo ovo sredjivanje stana, a meni stomak sve veci, pa me uhvatila manija da kupim neke trudnicke krpice i ponosno prosetam isti
E, super za tih 37.000. To imaju svi pravo? Bez obzira na to odakle su i kolika su im primanja?

Kad smo kod krpica, otvorih sinoc temu na tu temu :)
Izvolte, koga zanima
https://kutak.forumotion.com/t3041-trudnice-sta-oblaeite#538386

Ooo, lepo, nisam imala pojma da ista daju...
Vidim i za opstinski dodatak tek kad se rodi dete.
Bas dosta zamorna papirologija...

roditeljski dodatak http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=3901
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/10/2015, 10:58

Pitanje jos jedno,
unela bih u potpis starost trudnoce,
posto svima vama u sve zavirujem,
a ja kao da krijem :)

Kako se to radi?


Inace, danas sam prvi put ocima VIDELA kako beba sutira iznutra... prepadoh se!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/10/2015, 11:03

http://lilypie.com/ ...ovde napravish tiker i onda samo copy paste u svoj potpis na profilu! Very Happy
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 13/10/2015, 11:08

Hahaha, Sasavice, i mene je sin prepao pre neko vece. Legla lepo i smirila se, namazala stomak i dragi me mazi po istom...oboje se zablenulli u brdasce od stomaka ko mala deca. Kad odjednom, ko osmi putnik lol! lol! lol! Oboje smo se prepali...
Sto se garderobe tice, meni je stomak bas veliki Very Happy Ali su mi ruke i noge i dalje cackalice, tako da licim na Cica Glisu. Sve svoje haljine mogu da nosim (osim poslovnih, a one me ionako ne interesuju). Kupih i ja dva para trudnickih, i one su mi ok. Preko neka tunika i super...Fale mi debele helanke, mislim da su one ok...
E sada, sto se jakne tice...moju zimsku ne znam koliko cu jos moci...cenim mesec-dva. Posle toga, probacu da ne bacam pare na neku ogromnu jaknu koju cu nositi samo par meseci. Ne vidim da cu bas mnogo skitati u januaru i februaru...imacu mnogo pametnijeg posla u kuci u to vreme lol! lol! lol!
Planiram da nosim deciju...moja pastorka (ruznog li izraza...) je dosta visa i krupnija od mene, pa cu njenu proslogodisnju.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/10/2015, 11:59

Annci, ne mogu ti pomoci savetom, ne znam nista o tome.
Nadam se samo da je to onaj fazon, kada preterano promatranje i nije dobro,
jer majka sazna mozda i previse opterecujucih informacija,
a posle sve bude ok!

Djole, srce jedno, oseca i javlja se! Imate dobar connection <3
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/10/2015, 12:21

Ne kapiram zasto secer toliko smeta u trudnoci...
Ja sam uvek "cepala" slatkise, to u istoj meri radim i sad...
Ok, znam da bebe mogu da budu "prenapredne" i "predebele"...
ali kako sad nesto sto radim ceo zivot, i mom organizmu odgovara,
kako to sad moze da smeta? Proveravala sam secer, bio je ok, oko 4 msm.

U nekoj strarinskoj knjizici sam procitala da se trudnicama preporucuje do 300 g voca dnevno... Za povrce sveze kazu moze da se jede koliko god nam se hoce :)

Aries, slazem se sa tm, nisam za cuvanje maticnih celija.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 13/10/2015, 13:30

Sasava ja sam jela svaki dan slatkis,uglavnom sladoled,ako ti je ogtt dobar opusti se,ali ne preterivaj! :)
Trudnice ljubimo vas!
Mi cemo dobiti samo ono sto drzava daje,nasa opstina stisnuta!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 13/10/2015, 21:34

Ancice sin ti na ovoj slici izgleda kao veliki dasa I kao da ima nekih 6 meseci. Jos se I smeje I to onako smekerski , neverovatan je . Mol Laza je poceo tek od nedavno da se smeje I izgleda malen I mnogo mladje u odnosu na Aleksu .Uskoro cete ga tete videti , samo da tetkini studenti dodju iz BG I osposobe mi tel za slanje slika tj. Viber .

Inace, danas smo bili kod pedijatra jer mi dete pocelo od jutros ozbiljno da kaslje . Hvala Bogu nema temperaturu niti sta na plucima, za sad smo na fizioloskom rastvoru I pumpici za vadjenje slinica iz nosa da mu ne ode na usi i pluca .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirica1977 14/10/2015, 11:40

ljubav ljubav ljubav
Evo i mene sa nekim novim informacijama.
Bili na kontroli,stigli rezultati NIPT testa-nalaz uredan molitva .
Čekamo devojčicu g g d d .
Moja cica je teška 210 gr,doktorka kaze da je sve u redu,ja ponovo imam mučnine,al nema veze,sve cu da izdržim zbog moje bebice.
ljubav ljubav ljubav ljubav
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 14/10/2015, 13:56

tatjanica ::...shto se republichkog roditeljskog dodatka tiche,evo linka pa vidi shta sve treba od papira!
http://www.bebac.com/tekst/uslovi-dobijanja-i-dokumentacija-1

....svaka opshtina ima ili nema dodatak,zavisno od planiranog budzheta za tu godinu,,,,subotica ima 10.000 kad se beba rodi i 15 hiljada za trudnicu u 27. nedelji...ne znam u kom si ti gradu,pa se raspitaj!

Hvala puno na info.
U BG sam, vidim da postoji dodatak tek kad se dete rodi...
dotle samo pamtim da postoji sve ovo Wink

Hvala, Tatjanice, za objasnjenje za lilypie Very Happy

Annci, mene jeza prodje kad pomislim na haljine po ovakvom vremenu, brrrr...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 14/10/2015, 13:59

Leptirice, super za devojcicu :)

Mi danas isli na EUZ, i nama potvrdjena vojčica :)
JUCA!

Juca je dobro, trenutno karlicno lezi...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 14/10/2015, 14:50

...bravo leptirice i shashava za dobre nalaze euz i za te medene curiceeeeee!!! bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb

...sanjice,kako nam je vasica i kako ste proshli na kontroli?

...ganedina,jedva chekamo slikeeeee!!!

....mi smo bili na prvom pregledu u razvojnom savetovalishtu,sofka lepo napreduje...sharmirala je tamo sve bebe,doktoricu i sestrice...doktorica joj se bash posvetila jedno 45 minuta....sve je super osim shto joj je palac na levoj ruci povremeno josh uvek u shaci (povremena opozicija palca),a tu shaku inache stalno gura u usta... pa chemo ovih dana kod fizijatra da nam da vezhbice da to ispravimo...i da,ovo je mozhda mali korak za chovechanstvo ali veliki za nas - sofka danas kreche sa kashicama,,,prvo vecheras milupine pahuljice od rizhe za vecheru a vremenom i kashice od povrcha za ruchak!!!...sve vas puno ljubimooooo i hvala za podrshku,pravi ste drugari,,,ma,shta bih ja bez vas!!!!!! d c poljubci


Poslednji izmenio tatjanica dana 15/10/2015, 01:41, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 14/10/2015, 15:32

Leptirice super da malo osvežimo kutak sa devojčicama, u zadnje vreme najviše dečaka. I kod mene je devojčica i sada smo lagano 20. nedelja. Sada nas stalno pitaju kako će se zvati, jeste li razmišljali, pa recite... a mi ništa, nismo još nešto konkretno o tome pričali ali ponekad spomenemo neko ime ali nešto se nikako ne možemo složiti Laughing
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 14/10/2015, 16:08

Sasava, Leptirice, Pegaz, bravo za devojcice!

Ganedina, navijam da Laza sto pre ozdravi.

Tatjanice, bas si me obradovala sa lepim izvestajem od dr. Bravo za Sofku. Sigurna sam da ce se i taj palac srediti (mada se nista ne razumem u to).

Trudnice i mamice, grlim vas sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 14/10/2015, 18:16

Tatjanice, bravo za Sofiju, sigurna sam da će se palac uz pomoć vežbica ispraviti! radost radost radost

Drago mi je da pročitam da će kutak biti bogatiji za 3 princezice! srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 14/10/2015, 20:15

Juuu! Izgubi mi se post, a bas sam ga lepo zasarenila...

Skracena verzija: Blago mom Djordju, koliko lepotica stize!!! bebe bebe bebe

Nisam ni sumljala da ih je nasa Sofka ostavila bez daha! Sarmantno malo bice! Sta da se radi, vezbajte i to ce se lepo srediti. Prijatno veceras sa kashicama Laughing
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu