KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
inajo
JocY
mirjanamirjana1986
Mika
ivabuku
Lija
Principessa
heart84
mimi85
BabyBear
ne gubim nadu
Dreamerka
Ninche
dacan
PalcicaBg
branka86
kokica82
SladZana
Mivela
winni
Erata
Pikseta
Sirijus
Vuchica
masato
Bobaue
bak
nina :)
lenjivica
sunny.tp
Smrdica
jelena*mama2andjela*
daki_mm
Dacaa
ganedina
MalaSaJuga
Jeka1984
BiKsi :)
lela1984
marina_82
tofita1
Ancica 87
ahosame
jadranka
Deni
saska1
sandrolina
libra35
srculence 84
Vanja80
AriesGirl
Eho
noja
lilyt
Baš za andjele 75.
tiramisu
natasazmiric
zsuki75
dada88
tatjanica
Amna84
luckystar74
Zmajuška
annci
Blanka
69 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/11/2015, 14:38

Winni, da sam na tvom mestu, ja bih pre izabrala histeroskopiju, jer dzaba tebi era test, ako imas neki septum u materici, ili priraslice, koje ne dozvoljavaju implantaciju, onda ce histeroskopijom to da ti rese. A posle je sve stvar srece.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 11/11/2015, 16:20

Pa ja moram da se umesam sad. Ne treba histero da se radi napamet. Kad sam ja pricala da hocu da radim histeroskopiju, neke pametne zene su me pitale a kako znas da imas septum? Rekoh ne znam, ali vidim da zene rade. Onda pitam, a jel se vidi septum na 4D, bar to da uradim, kazu zene vidi se, ali sto i njega da radis da radis kad bi se septum video i na obicnom dobrom UZ. Sve ja to uzmem u obzir jer verujem tim zenama, ali ipak odem kod Kopitovicke zbog pripreme za Prag i izmedju ostalog pitam da li treba da radim histero, kaze ne, zbog cega? Kazem pa da vidimo da li imam septum. Kaze nemate, vasa materica je ok, vidi se lepo sve na UZ. Ja pitam a jel treba da radim 4D UZ, kaze ne, sve se vidi i na ovom obicnom.
Ferona ima 4D UZ i da je htela da me izvacari za pare mogla je da mi kaze da treba da ga uradim, a cisto sumnjam da bi me odgovarala od toga bez veze kad sam vec htela da dam pare da bi se sto bolje pripremila za Prag.

Tako da zene, vidite prvo ima li potrebe za tim
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pikseta 11/11/2015, 17:32

Jadranka,cestitke! sunny sunny
I mala ispravkica Very Happy Pikseta je bila opustena i radovala se i opet ce!Sta je bilo bilo je,nema vremena za kukanje,nema nazad-samo napred!Samo cu ovaj put znati na sta da obratim paznju Wink Wink Svako vase iskustvo je dragoceno,skupljam nalaze,izbusena sam skroz,ali spremna kao nikad.Jos samo kad bi opet uspela da zakacim blizance Rolling Eyes Wink Wink Wink
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jadranka 11/11/2015, 19:28

Pikseta, navijacu da ti sve prodje kako treba, a nije ti problem da zakacis blizance. Mozda ti vise lezi jedno po jedno Wink tako sam ja planirala na pocetku, ali me niko nista pitao nije Very Happy sad cu duplo vise da strepim i da se osluskujem...

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 12/11/2015, 08:43

Ne znam meni je preporucila tvl jednodnevna dijagnostika i to u betaniji o trosku ...a stim da sam ja isla na preglede u genesis tamo isto ima 4d 3d  . A nisam imala nikakvo otklanjanje tj rezultati su ok bili . 
Histero uradi .
Era je super stvar al nova kod nas ... 

Wini otprilike tako se i radi fet 22, 23 dc 
 Prate endometrijum sa embrionima kako se razvija situacija. Ti isprati tvoje hormone tsh prolaktin progestero
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 12/11/2015, 11:30

winny,histero uradi,ne moze da škodi nikako.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 12/11/2015, 12:12

Hvala vam puno na odgovorima onda ipak histero mesec pre fet-a, Very Happy meni su sa klinike i preporucili histero kazu poboljsava se implantacija.. ocigledno mi je to problem....Piksi i ja bih blizance tako da navijamo ja racunam da bi tako bilo fer da se nadoknade sve ove god cekanja osmeh srce
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/11/2015, 12:32

Winni poboljsavas implantaciju svakako, ali zamoli dr da odradi tzv scraching ili zarezivanje materice ( kako se vec stručno kaže )kako bi poboljsala implantaciju. To je meni prof Kopitovic odradila na zadnjoj histeroskopiji.
Srećno napred scuro
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 12/11/2015, 12:35

Blanka i ja sam kod Kopitovicke hvala ti na savetu zamolicu je posto vec zna o cemu se radi Very Happy kod tebe je uspelo super za bebice
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/11/2015, 15:05

Super, onda nemoj da brines, ali prije postupka obavezno odradi i dodatne analize ako nijesi. Histeroskopijom ćeš ukloniti mehaničke prepreke ako postoje, poboljšati implantaciju, ali postoji još mnogo stvari od imunologije, trombofilije, oggt testa i slično koje obavezno treba da odradiš. Imaš za to posebnu temu "Dodatne analize" pa iščitaj lagano.
U pravim si rukama i svu sreću ti želim. poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 12/11/2015, 15:23

smajli angel hvala..trombofilije sam uradila jedino sto moram da ponovim oggt test....
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 12/11/2015, 18:50

Winni kad si radila prethodni OGTT?
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 12/11/2015, 20:43

...winni,navijam za tebe i da se uskoro radujemo debeloj beti!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 12/11/2015, 22:49

Zenice moje drage, imam jedno pitanje za vas
Od pre neka dva dan javio mi se svrab "dole", i to bas!
Desavalo se to meni i ranije koristim untrogestan 3x200 vaginalno i javi mi ponekad ali sada je konstantan! Pre mesec dana kada sam zavrsila preventivno u bolnicu bris mi je pokazao candidu koju sam zalecila vaginaletama, u tom periodi sam untrogestan pila pa se ponovo vratlia na vaginalnu upotrebu! Za 4 dana mi je zakazana kontrola, sta mislite da li je nesto opasno da li smem da cekam utorak ili da zovem ranije da odem kod dr.
Bas se sada uplasih, higijenu odrzavam normalno od danas sam i untrogedtan pocela da pijem reko da vidim da nije nesto vezano za njega, ne pece me, nemam sekret, ili bar ne vidim da je sekret jer se untrogestan vraca! Udavih vas, ali nemam koga drugog :)
Sta da radim?

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 12/11/2015, 23:57

sandrolina ::Zenice moje drage, imam jedno pitanje za vas
Od pre neka dva dan javio mi se svrab "dole", i to bas!
Desavalo se to meni i ranije koristim untrogestan 3x200 vaginalno i javi mi ponekad ali sada je konstantan! Pre mesec dana kada sam zavrsila preventivno u bolnicu bris mi je pokazao candidu koju sam zalecila vaginaletama, u tom periodi sam untrogestan pila pa se ponovo vratlia na vaginalnu upotrebu! Za 4 dana mi je zakazana kontrola, sta mislite da li je nesto opasno da li smem da cekam utorak ili da zovem ranije da odem kod dr.
Bas se sada uplasih, higijenu odrzavam normalno od danas sam i untrogedtan pocela da pijem reko da vidim da nije nesto vezano za njega, ne pece me, nemam sekret, ili bar ne vidim da je sekret jer se untrogestan vraca! Udavih vas, ali nemam koga drugog :)
Sta da radim?

Sandrolina, isti problem sam imala kao ti, doduse na brisu mi nije izolovano nista, ali sam odmah pocela da pijem utrogestan i stanje se smirilo. Jos uvijek malcice pecka, ali sam mirna i znam da nema nikakvih bestija. Preporucila bih ti da nastavis da pijes utrice do kraja, nemoj da ih aplikujes vaginalno vise, a obavezno se konsultuj sa dr mozda ti je samo iritacija od utrogestana kao meni. Mislim da malo kamilice ne moze da steti pa se isperi sa njom.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 13/11/2015, 09:45

Jeko radila sam ga pre nekih 5 god... jel mislis da to jos uvek vazi Tatjanice hvala bice valjda kod svih nas
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 13/11/2015, 09:59

...biche winni,nego shtaaaaa....pa chesh ti ovako maziti stomachich na prozoru a mi chemo chekati da nam javish lepe vesti!!!...samo napred po bebicu , malu winnicu! :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 13/11/2015, 10:11

Hvala Blanka, vec je jutros bolje! Verovatno je od untrogestana! U pfc insistiraju aplikovanje vaginalno, dok kod dr.u mom gradu je to svejedno!
Ja ga od juce pijem!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mirjanamirjana1986 13/11/2015, 12:07

Drage moje zenskice..i ja sam ovde nova..spremam se za vto. Pocetkom dec.krece bockanje..duga sema. Kpd mene sve ok, kod mm mali br i pokretljivost. Radicemo u feroni. Doc.Trninic. Za sada ne radim nista posebno, pijem vitamincice i prestala sam da pusim. Jedino sto me brine jeste sto kazu da zimi zbog corkulacije ne treba raditi. Pa sam se sada time opteretila..kakva su vasa misljenja po tom pitanju?

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mirjanamirjana1986 13/11/2015, 12:24

@_@

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 13/11/2015, 12:31

Mirjana ja sam 10 godina u ovoj priči i nikad nisam čula da ne valja zimi raditi VTO. Leti se uglavnom ne rade VTO jer su klinike često na godišnjem odmoru i to je razlog što se leti ne radi, ali ovo za zimu prvi put čujem.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mirjanamirjana1986 13/11/2015, 12:47

Mislim zbog cirkulacije koja je zimi gora. Ja sam pitala fokt.jel utice cirkulacija kaze da..te mi dade cardiopirin da pijem..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mirjanamirjana1986 13/11/2015, 12:48

I citala sam neke postove devojaka gde su ubedjene da su radile zimi a ne na prolece ili leto..da ne bi uspele a ovako jesu..ne znam vise ni sama sa cim sta da povezujem. Tako citam svasta i za svasta se hvatam.

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 13/11/2015, 13:01

...mirjanamirjanaaaa,manje chitaj dragaaaa,na internetu ima svashta...kad bude et,samo utopli nogiceeeee! ...navijamooooooooo!!! sunny srca igracice
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mirjanamirjana1986 13/11/2015, 13:03

Hvalaaaa..biceeeee..mora biti ❤❤❤

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu