KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
inajo
JocY
mirjanamirjana1986
Mika
ivabuku
Lija
Principessa
heart84
mimi85
BabyBear
ne gubim nadu
Dreamerka
Ninche
dacan
PalcicaBg
branka86
kokica82
SladZana
Mivela
winni
Erata
Pikseta
Sirijus
Vuchica
masato
Bobaue
bak
nina :)
lenjivica
sunny.tp
Smrdica
jelena*mama2andjela*
daki_mm
Dacaa
ganedina
MalaSaJuga
Jeka1984
BiKsi :)
lela1984
marina_82
tofita1
Ancica 87
ahosame
jadranka
Deni
saska1
sandrolina
libra35
srculence 84
Vanja80
AriesGirl
Eho
noja
lilyt
Baš za andjele 75.
tiramisu
natasazmiric
zsuki75
dada88
tatjanica
Amna84
luckystar74
Zmajuška
annci
Blanka
69 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 12/10/2015, 20:34

Sandrolina, nadam se da je sve u redu. Cekamo da se javis...
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 12/10/2015, 20:51

Opet sam prokrvarila!!!! Nema mi smisla ono objasnjenje od dr Vujovic da se pojavila neka jajna celija i da je to dobar znak!!! Mislim da moja doktorica ima pravo, to je nizak esterogen i taj nagli pad se osjeti!!!
Da li se uopste moze pojaviti i na ultrazvuku vidjeti antralni folikuli ako je fsh > 50 ????
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 12/10/2015, 23:24

Amna posle koliko...? A sta ti je rekla za antralce koliko je videla .... jesi cula za zlatnu maku al mora biti originalna ona vraca hormone u balans .. ne znam mozda nju jednu dve kutije da vidis kako ce uticati na fsh . Ima i u prahu al ja sam pila tu u tabletama m mislim da nista neskodi a moze da pomogne ...drz se draga
Koraci da zaprasimo cekalice blanka navijamo jako svim silama @!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 12/10/2015, 23:29

Leli je Daco isto tesko mnogo tesko ....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/10/2015, 07:03

Ja sam pila tu maku originalnu u tabletama isto,ali meni ništa nije pomogla.
Ali,valja probati,možda nekom pomogne.
Sandrolinice,šta je bilo,javi se.Nadam se da je sve u redu i da je krvarenje stalo.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 13/10/2015, 07:25

Ancice, Aleksa je pravi medenjak, veliki poljubac za vas, uzivajte!
ljubav
Lijo, drugu komisiju sam prosla 05.05, posle otprilike cetri nedelje dobila sam pozivno pismo da se javim u betaniju 21.09, i tad su mi rekli da ce biti tek u martu. Nadam se da ti nece trebati betanija jer se bas dugo ceka, ajde pa da uskoro slavimo i tvoju betu.
Sandrolina, nadam se da je sve u redu, javi sta je bilo kod doktora.
Daco, ljubac za tebe i bebane! poljubci

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 13/10/2015, 07:35

Cure dobro jutro...vidim da ima jos budnih Very Happy
Sutra radim betu 14dpt pa me hvata neka nervoza....
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 13/10/2015, 08:58

Marina, znam taj osećaj iščekivanja, biće to dobra beta, malo da zaprašimo! bb bb bb bb bb navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica

Blanka i Lija, malo navijanja i za vas! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost vv vv vv vv vv
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 13/10/2015, 09:12

Marina,Lijo navijam za velike bete ajdeeee da oduvamo ovaj bljak period...  igracice
  Sadrolina drzim fige da bude kako treba
Blanka roda roda
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 13/10/2015, 09:50

Marina, Lijo, Blankic, otvarajte prozoooreee
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Sandrolina, drzim fige i molim se jako molitva molitva
Nemam pojma sta moze biti ovako kasno...ali po meni, bitno je da nije sveza krv. Verovatno je ostao neki hematom i sada se cisti. Ja imam oziljak nekog hematoma na zadnjem zidu. Dr me je upozorio jos u 12 nedelji da moze da se desi da imam neko mrljanje...ali nije se desilo i ja vise ne pitah za njega. Svaki UZ su neke nove stvari aktuelne i to zaboravih da ispitam do kraja. Sad mi je zao...Javljaj....

Amna, ne mogu vise da se setim sta smo ti sve predlagale za taj FSH, ali pretpostavljam sve zivo (smokve u ulju, maku, mumiju, virak, ocajnicu...). Sto se tice dr, ni tu nisam pametna. Koliko sam cula (ja nikada nisam isla kod nje) Vujovicka je vrhunski lekar. Mogu li se videti antralci pri tolikom FSH, nemam pojma (ja sam masinski inzenjer), ali valjda ona zna...mislim samo da svaki hormonski problem zahteva puuuno strpljenja..izbacivanje slatkisa i belog brasna podrazumeva bar pola godine pre nego se vide neki ozbiljniji rezultati. Ti imas prednost godina, i to je odlicno. Vreme je jedino sto ne moze da se nadoknadi ni kupi. Srecom, taj problem nemas. Bice sve ok, kako god to sada zbunjujuce izgledalo, samo polako. Izbacuj slatkise, kako god da je tesko, belo brasno takodje, nema tu niceg dobrog. Imas predivne hlebove od spelte, razanog, ovsenog...sa puno semenkica...ma gotovo su slatki Very Happy
Ja maku nisam pila, ali mumiju jesam. Meni AMH naravno nije uspela da podigne, ali u to vreme su mi i FSH i LH bili manji od 10. Da li od nje ili ne....nemam pojma, ali ko velim ne moze da steti. Ja navijam za tebe iz sve snage!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 13/10/2015, 13:24

Blanka, Marina, Lijo, otvarajte prozore, stizu rode! d
roda roda roda roda roda roda

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 13/10/2015, 13:28

Devojke,cekalice i mi saljemo rodice...
Teta Zmajuska,mi necemo zaboraviti da si nam pomogla kad je bilo stani pani!Ljubac!
Sandrolina verujem da je sve ok,dosta nas je krvarilo,pa eto beba sada...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 13/10/2015, 14:40

Blanka, Marina, Lijo, navijam!!!

Sandrolina, nadam se da je sve u redu. Ja sam u tom periodu imala krvarenje (sto sveza, sto stara krv), jer mi je posteljica bila nisko i dopirala je do samog usca grlica. Lezala sam 3 - 4 nedelje, do sledece kontrole je krvarenje stalo, posteljica se podigla kako je rasla materica i sve je, hvala Bogu, bilo u redu.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 13/10/2015, 15:08

Uuuuuu pa tu ce bas biti beta! ;-) Prasim vas sve i vucem za nosice!
Da i juce sam videla zq Sandrolinu,i ja cekam njenu poruku.Meni je isto posteljica bila nisko,dopirala je jednim delom do usca.Dr mi je rekla da se ne uplasim ako krene krv,e tad sam se zakucala za krevet!Sto no Arijes kaze mirujes i kako beba raste tako i posteljica dize se gore.Meni je primeceno u 18nedelji.Dr mi kaze da se posteljica do 28dize.Nadam se samo da si ok!
Marina sutra je taj divan dan!Sutra ces dace Bog saznati najlepse vesti!Navijam jako!Pisem sa tel pa nemam one smajlice ali saljem rode!
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 13/10/2015, 16:45

Ženske moje hvala puno! Šta bih ja bez vas. Ja se danas malo smorih, stalno tražim neke simptome a nemam ih, nekad su me i grudi boljele od utrića a sad ni to. Možda sam luda...jesam..po malo.. Very Happy
Volim vas...Čekalice naprijed samo :-****
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 13/10/2015, 18:17

Hvala puno zene, stvarno ste divne. I meni je danas neki tezak dan... ali moramo rasterati sve brige i fokusirati se na cilj! Puno mi znaci podrska, otvorila sam danas ne prozor, vec balkonska vrata da udje sve sto ste poslale Very Happy

Marina, navijam jako jako da nas sutra sve obradujes!
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 13/10/2015, 20:30

...lijo,otresi brige kao tu vodu na profil slici! :)
...blankiii,rano je za simptome,tek si pochela mamiceee...
...marina,sutra je tvoj daaan!!...
...sandrolina,chekamo da nam se javish i mislimo na tebe!!!
....lepo spavajte nashe nove trudnice!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 13/10/2015, 20:51

Svima vam do neba hvala na podrsci love
Malo ko, ko ne prolazi sve ovo, moze da razume...zato smo mi tu jedna za drugu! d
A sutra...sve je vec kako jeste samo jos da to saznam pa kakav god ishod bio...nadam se i verujem da cemo uspeti as
U 7 cu vec biti u labu Very Happy Very Happy
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 13/10/2015, 21:03

I tako mi idemo...korak po korak, cekiramo jedan za drugim, a ima ih tako mnogo. Svaki se cini znacajnim od prethodnog, a svi vezani u celinu koja nas vodi ka samo jednom cilju...da ugledamo nase malo sunce beba beba beba beba

Valjda se raznezih od ovih hormona....jos malo pa cu poceti da rimujem a inace nisam tome sklona Very Happy Very Happy
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 13/10/2015, 21:45

Noja, Annci ..Prokrvarim oko 10 dana tj..oko prelaska na braon tabletice (pijem ciklu )
Nije mi radila ultrazvuk a ja sam toliko iskljucena i i bezvoljna bila da sam zaboravila da trazim..Mada, sigurno je znala da sa tim fsh nema sanse da radi..
Za maku sam cula ali ne znam da li vise smijem da mjesam to sa svim sto mi je ona vec dala ..I pijem vec 7 tableta na dan, da ne zna koliko je to pametno za moj zeludac..Smokve, psenicna trava itd. ne pomaze kod mene..
Ma ne znam vise..Imam godine , ali.moram mislit i da ne treba pustit tek tako jer eto i donacija ne uspije odma...Istina da planiram nakon Vujovicke (icu bar jos 2 kontrole tj oko 6mj).pustiti prirodi da ucino cudo bar kraci period..
Ne znam mogu samo da cekam
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 14/10/2015, 07:24

Marina držimo palčeve za jednu OOOOOOGROMNUUU betu... igracice
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 14/10/2015, 09:05

Cekalice,bockalice,koracaljke navijam za svaku od vas svim srcem....da uskoro krene pozitivan niz...

Meni je danas 7 dan od transfera ,jos malo,jos malo...drzite pesnice

P.s Biksi,Daco mila, posebni cmok za vas

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 14/10/2015, 09:30

Predvece ce mi biti rezultat bete! Dobro da nije sutra inace bih izludela Laughing
Jelena mama2andjela navijam za tebe i zelim ti uspeh igracice igracice
Blanka, Lija mislim i na vas i navijam roda roda
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 14/10/2015, 09:32

Marina wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta

Blanka, Lija i Jelena*mama2anđela* vreme je za beba beba beba beba otvarajte prozore
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 14/10/2015, 10:09

Da li je neko bio u slicnoj situaciji. 35 dana je proslo od kiretaze a ja jos ne dobijam mecu.
Zw sve cekalice pratim i navijam.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu