KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
sandrolina
masato
micaubica83
jelena.kuburic
Bobaue
MalaSaJuga
najdi10
Tebi
enap
daki_mm
kiki5
Padobranka
ChillyVilly
libra35
noja
JocY
Baš za andjele 75.
mata
zsuki75
jelena*mama2andjela*
Lena_83
Deni
Ninche
AriesGirl
KoMetaK
fight&faith
HappyGirl
Vanja80
Eho
karakaca
pegaz
tiramisu
jadranka
Erata
Amna84
BiKsi :)
annci
saska1
nina :)
lela1984
Blanka
Ancica 87
zvoncica36
sunny.tp
PalcicaBg
BabyBear
d77
ivanicasale
Vecka
dada88
Zmajuška
lilyt
luckystar74
ahosame
Mimi12
Sirijus
Jeka1984
srculence 84
62 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 26/9/2015, 09:38

Jeste lela,bolje sto sam kod nje odradela histero jel sve mi je uklonila i sredila a za to si bila u pravu... ja mislim da dugi protokol je manji stres za organizam jel kad sam bila na kratkom toliko sam bila nervozna da bi samo ujedala Very Happy
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 26/9/2015, 10:19

U ocekivanju sam da mi dr.Kopitovic odredi terapiju za fraxi u opisu rezultata mi pise wt-neizmenjena forma heterozigot izmena na jednom alelu,homozigod izmena na oba alela,Aca lgG je 8 a ref.vre. su -5.ostalo sve u redu,pt je 1,10 lNR (0,8-1,2),pt 82 %(70-120),aptt 28,3 sec(24,0-39) d-dimer 0,2 ug/ml9<0,5.. ima li sanse da ne primam fraxi Shocked a ako cu sta mislite kakva ce biti terapija
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 26/9/2015, 11:08

Moja jc se nije oplodila...nije ni bilo transfera ..to su mi rekli tek tamo.Predlozeno pracenje i cist prirodnjak Rolling Eyes
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 26/9/2015, 11:10

Zao mi Libra.... mozda bebac hoce prirodnim putem.....meni upravo javili da cu primati fragmin 2x po 2500 jedinica i rekose mi da primamdo bete pa radim analize nke pa postoji mogucnost da se prekine kakva su vasa iskustva
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 26/9/2015, 14:15

Cao cure!Nije mi bilo dugo na forumu jos od maja kad sam radila VT koji je bio neuspjesan. Ljetos sam se odmarala od svega, planira VT u septembru  u Prag,ali smo morali da odlozimo za novembar. Prije par dana mi je kasnila i test pokazao ++. Jos ne vjerujem.  Htjela sam da dam podrsku svim curama  i da ne odustaju  od svog cilja. Posebno sam na forum usla zbog Blanke da vidim ima li novosti.  Nadam se da ce brzo ugledati svoj + i sve ostale cure naravno. Da i vas sto prine ogrije sunny sunny sunny sunny sunny

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 26/9/2015, 14:48

tofita1 ::Cao cure!Nije mi bilo dugo na forumu jos od maja kad sam radila VT koji je bio neuspjesan. Ljetos sam se odmarala od svega, planira VT u septembru  u Prag,ali smo morali da odlozimo za novembar. Prije par dana mi je kasnila i test pokazao ++. Jos ne vjerujem.  Htjela sam da dam podrsku svim curama  i da ne odustaju  od svog cilja. Posebno sam na forum usla zbog Blanke da vidim ima li novosti.  Nadam se da ce brzo ugledati svoj + i sve ostale cure naravno. Da i vas sto prine ogrije sunny sunny sunny sunny sunny

Tofitice osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Presrecna sam zbog tebe i ta dva plusica, sreca, sreca radost radost srca
Bas ti hvala sto mislis na mene.
Ja sam u Novom Sadu danas 4 dan stimulacije. U ponedeljak nalazi i prvi UZ pa cemo da vidimo.
Ljubim te i grlim i mnogo sam happy zbog tebe igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 26/9/2015, 14:49

libra35 ::Moja jc se nije oplodila...nije ni bilo transfera ..to su mi rekli tek tamo.Predlozeno pracenje i cist prirodnjak Rolling Eyes

Libra zagrljaj
Dace bog da bude prirodno. Ti uhvati dragog i sex
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 26/9/2015, 23:33

Vucem za nos i saljem brdo roda do tebe roda roda roda roda roda roda Navijam za trecu srecu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ljubim te srca

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 26/9/2015, 23:48

Blankic samo napred ,navijamo ja i bebac:).
Devojke sto se tice stimulacije ja u prvoj vto kratki protokol,za 5 dana buknula,pola jc nezrele. Drugi pokusaj dug prozokol 23 dana stimulacija i tu je bebac.
Tofita cestitam
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 27/9/2015, 08:22

Markosanja R. u pravu si i meni buknulo imala puno folikula a nisu sve bile zrele j.c. znaci ipak je bolje duzi protokol jel sve to polako ide a sigurno je lakse za organizam
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 27/9/2015, 09:20

,,,i kod mene je bio dugi protokol,30 dana,14 jc,12 blasti...srculence,srechnoooo!!! b b b
....tofita,bravoooooooo!!! d d d
....libra,navijamo za prirodnu bebicuuuuuuu!!! f  vv
....blanki,druzheeee,diferelin je bljaaaak ali vidim ja ti si zhena zmaaaj....idemoooooo do kraja ovaj put!!! b
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 27/9/2015, 09:21

Tatjanica hvala puno osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/9/2015, 09:33

Kod mene u kratkom od 2 folikula jedna nezrela celija.
Dozreli je,ali se ipak nije oplodila.
U dugom 5 folikula,5 celija,3 zrele,jedna nezrela i jedna prezrela.
2 savršena embriona i trudnoća.Ali,jbg.Svakako je dugi bolji.
libra,navijam za čist prirodnjak,nikad se ne zna!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 27/9/2015, 09:56

...leliceeee,nisam te duuugo videla....samo da te ljubnem!!! cvet ....shta ima kod tebe?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/9/2015, 11:29

tatjanice,preselila se kod dragog konačno pre više od nedelju dana.Juče dobila ciklus posle 18 dana,pod femisanom,pijem suplemente opet i tako...
Na leto ili jesen sledeću opet kod Kopitovicke u novu borbu.
Svim koracaljkama puno sreće u daljim koracima.


Poslednji izmenio lela1984 dana 27/9/2015, 13:23, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 27/9/2015, 13:17

.....chestitaaaam za preseljenjeeee,biche tu bebirona iz prirodnih radovaaaa!!! yes
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 27/9/2015, 15:05

Цуре,ускоро ће рођендан Кутка и спремамо славље :) Уколико сте заинтересоване за долазак спустите се доле на пдф бла бла да се информишете :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 27/9/2015, 15:14

Libra draga, zagrljaj za tebe! zagrljaj

Citam vasa iskustva sa kratkim i dugim protokolom, kod mene u martu 2016 prva vto u betaniji, dr Trninic, i kratak protokol...sad mi se cini da to bas i nije dobra ideja. Shocked

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 27/9/2015, 15:32

Hvala Vanja i ostale koracajke sto ste uz mene,tesko je shvatiti da mi je drugi pokusaj propao eto tek tako,jc koja mi se nije podelila bila je zrela M2 e sad sto nije htela da se deli nzm...i to ovog puta ics metodom a prosli ivf je bilo cak dve ...nzm da li sam napravila veliku pauzu ili mi nije utrfljen ciklus ili stimulacija nzm ni ja a bogami nemam na Betaniji ni koga da pitam.Cak nema ni potpis biologa..Predlozen mi je prirodnjak i sasvim sigurno poseta dr .Kopitovic.Mislim da nama grad placa i trecu e sad nzm da li mora Betanija ili koju zelis kliniku...mislim da to Szuki zna pa ako moze neka mi se javi.
Sve u svemu boricu se do kraja za jednog bebirona. srca
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 27/9/2015, 16:27

Ja  sam bila na dugom protokolu 18 folikula,5 jc od kojih su dvije bile zrele,2 vracene,ali bez uspjeha. Posto sam bila planirala da idem za Prag cula sam se sa dr Lazarovski. Ona mi je predlozila kratki protokol jer imam policistocne janike. Ovjasnila mi je da superfact previse umiri janike a da nakon toga naklo terapijom pocnu da se stvaraju folikuli(ona je to strucno objasnila) i da onda ne bude dobar kvalitet . Ovo je za moj slucaj. Tako da je sve to induvidualno. Sreccom pa  mi ne treba druga VT. Bitno je da vjerujete da ce se desiti.

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 27/9/2015, 18:04

Tofita gde si radela vto? Ne znam drage moje sta da kazem,bila sam na kratkom protokolu, imam jedan jajnik i imala isto folikula koliko i sve zene,jel u frontu su uglavnom sve zene imale smo isto. E sada sam na dugom pa cemo videti sta ce biti. Samo ne znam pre prve vto amh je bio 4.03 a sad 4 da li je moguce da samo toliko se potrosilo. A da pitala sam da li imam polic.j.kaze da nemam.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 27/9/2015, 18:10

libra35 ::Moja jc se nije oplodila...nije ni bilo transfera ..to su mi rekli tek tamo.Predlozeno pracenje i cist prirodnjak Rolling Eyes

E misha mu c c c c
Hoce li se ovaj period zavrsiti?!?
Nijr me bilo nedelju dana, i bas sam se nadala nekim dobrim vestima kada virnem...kad ono-sipak!
Libra, prirodnjaci uopste nisu losi. Imas ovde celu stranicu o tome i dosta zena je uspelo nekim prirodnjacima i potpomognutim prirodnjacima. Meni je Kopita uvek malo pomagala lekicima, a to je radila i Arsicka u Bgu.
Drzi se Kopite. Nece bez veze gubiti vreme sa tobom. Ako ti kaze da vredi pokusati pracenje, sigurno je tako.
Ja te jaaako grlim i navijam za tvoj sledeci pokusaj
zagrljaj
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 27/9/2015, 20:54

VT kod dr Kopitovic,ali je problem sto vise vodi njen tim nego ona,jer ona povreno dolazi kod nas. Ona mi je terapiju odredila i dva ultrazvuka gledala,a aspiraciju jedan dr,transver drugi. Mada sz meni tada bas davali velike sanse, jer ja imam dijete dobila prirodnim putem, i super mi je bio nalaz,ali nije bilo uspjesno. Meni je to smetalo sto nije bila ni na aspiraciji ni na transveru,iz tog razloga sam se bila odlucila da druga VT bide u Pragu.

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 27/9/2015, 20:58

Greskom poslah nedovrsenu poruku. Ne mogu da kazem da doktori iz tima nisu bili strucni,ali ja sam se za tu kliniku odlucila zbog dr Kopitovic i onda vam drugii rade. Sve pohvale za dr,negdje i razumijem da ima previse posla i da ne moze da svugdje stigne.

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tofita1 27/9/2015, 21:01

Zaboravih da kazem da sam posle neuspjesne VT koristila cikloproginovu, regulisala mi je ciklus,a mislim da je i dosta zasluzna za ovaj moj +.
Mozda nekom bude koristilo

tofita1

Broj poruka : 29
Datum upisa : 24.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu