KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

+15
Nekica
gogs-ii
NINA1
terka
Hitron-Luka
adriatika
TetaSneki
vakic
HappyGirl
Jelence
maus
rsrce
jul
sneza ch
nadalina
19 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 3/6/2008, 16:12

Very Happy Very Happy Very Happy Kako je nasa Nada odgovorna mama mislim da nam treba sluziti za primer
Nado mazi pazi stomacic a mi smo uz tebe usne usne usne usne usne usne
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od TetaSneki 3/6/2008, 20:40

roda rodarodarodarodarodaroda
d ddddddd
ljubav ljubavljubavljubavljubavljubavljubav
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 3/6/2008, 23:11

LJudi je ste li se culi sa Nadom joj bre valjda je nekome poslala SMS
Da cujemo kako je osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 4/6/2008, 18:11

srce Nadalina mora još malo da leškari i bude dobra Very Happy Kaže da joj nedostajemo strašno i da zna da smo uz nju Very Happy Ljubi nas i grli sve srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Nekica 4/6/2008, 22:26

I mi Nadalinu ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav i
d d d d i
grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje grljenje i
cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka i
love love love love love
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 5/6/2008, 13:29

Devojke evo me!!!!!!!!!!!! Po milion puta, ma kakvi milion - BEZBROJ puta!!! - hvala vam na lepim osecanjima i pozitivnoj energiji koju imate za mene!!! Mogu samo da molim Boga da vam za sve dobro vraca!

Evo me, trudim se da budem poslusna, leskarim, menjam krevete i poze po ceo dan, ne gleda mi se TV, ali zato - citam, citam, citam...
Prva dva-tri dana su me ledja ubila od bolova, ali sad lezim sa iskustvom, pa je lakse, covek se na sve navikne... Neki kazu i da nije neophodno toliko lezati, ali ja bih da dam sve od sebe... Po malo i ustanem, prosetam po stanu, terasi, i to mi jako prija... Zamara me JAKO ustajanje, zadisem se kao da trcim maraton...
Eto, pre 8 dana (brojim i taj cetvrtak) je bila aspiracija, pre 6 - ET... Polako, ali sigurno, priblizava se dan kada cu znati...

Primam pregnil, 1500 ij, svaki treci dan, pa se malo oitam - koliko ce test biti verodostojan... Mada , Misica mi je rekla da hoce, i ja jedva cekam sledeci petak...Rekli mi da tad radim test.. Zbog pregnila, necu moci ranije, mada , da budem iskrena, planirala sam da ga uradim bar 12. dana... Ali, sad mi je to onemoguceno... Nema sta, bicu strpljiva!

Mama mi daje boce, pravi mi drustvo, i , mmmmmmm, divne ruckove...I sto je najvaznije, ne dozvoljava da mi misli postanu crne...Cim se zasive, ona je tu i - sve vec sija i bljesti verom i nadom...

Ljubac za sve vas, ne zamerite sto me tako dugo nema, mislim na vas i pored toga sto ne pisem, ali Goca je rekla da ce se do srede - tj. do juce bebe odluciti sta zele... Zato sam bila tako - disciplinovana... Eh, vojskovodje nisu svesne sta bi sve mogle da urade sa jednom vojskom disciplinovanovanih mama u cekanju! Izvinite, ja to pod uticajem ovih knjiga koje citam...

Sve vas ljubi vasa Nadalina!!!

PS. Juce je i Djole progovorio!!! Zove bebice da mu dodju - DOJI,DODJI,DOJI...!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od gogs-ii 5/6/2008, 15:22

Nadalina samo se ti fino odmaraj i samo pozitivno razmisljaj.
bravo za mamu queen koja je tako pozitivna. Ja sam isto pozitivna i mislim da cemo da slavimo tvoju betu uskoro. yes yes

beta beta beta beta v v
ljubim te
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 5/6/2008, 16:17

Nadalino kako si sad fina a tek kakva ces mama biti e to mogu da zamislim
Nego nam samo ti odmaraj i mazi stomacic a mi smo ovde da saljemo pozitivne vibracije srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca igracice srca
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 5/6/2008, 20:43

v Nadalina, v nadalina, v nadalina, v nadalina v Bravo draga, kao pravi vojnik si Very Happy :cheers: Kao što je tvoja mama divna takva mama si i ti ! molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 5/6/2008, 20:57

Nadalinice devojcice bravo za disciplinu...to je na tebi a na nama da navijamo iz sve duse za tebe i tvoje beberoncice... :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
wavecrowd wavecrowd wavecrowd
ljubav
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maja76 5/6/2008, 21:02

Nado jako sam srecna zbog tebe i tvojih malisana. Verujem da te je Bog blagoslovio trudnocom. Drago mi je sto si pozitivna i poslusna. Sto se kaze sve zarad malih, slatkih rucica i decijeg osmeha. Uzivaj srca
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 7/6/2008, 09:34

roda igracice molitva usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 8/6/2008, 08:49

NADALINA molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva SE ZA SUTRASNJU VELIKU TETA beta beta beta beta beta beta
AJMO NADALINA radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od TetaSneki 8/6/2008, 09:31

Nadalina bravo za disciplinu :cheers: . Bravo za mamu sto je uz svoju cerkicu :cheers:
Dace Bog da ovo cekanje urodi plodom i da za neki dan skacemo od srece zbog velike bete b
vv vv bb d v igra
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 8/6/2008, 21:55

Nadalina daje betu u petak, jer tada je 14-ti dan od et. I ja sam mislila da je sutra ali sam se prevarila Embarassed Nema veze bitno je da bude +++++++++++++.Ajmo curoo do +++++++++++++++ :cheers:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od NINA1 8/6/2008, 23:14

nadalina samo se odmaraj i budi disciplinovana i videces da ce beta biti velika
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od gogs-ii 9/6/2008, 11:55

Nadalina + beta beta beta beta = trudnica

ff ff ff
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od jul 9/6/2008, 13:23

za veliki ++++ u petak :cheers: :cheers: :cheers: beta beta beta beta
b b b b b b b b b b
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od adriatika 9/6/2008, 15:05

Nadalinice, drzim ti fige u Petak. ljubav
Da ti se sreca osmehne, da te Bog obraduje. ljubav
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 10/6/2008, 15:30

Evo da se javnem... Jos tri dana - duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga dana do testa.... Cujem se sa Misicom, pa mi ona malo podigne moral, jer je ubedjena da sam trudnica ... A ja bih TAKO da joj se povinujem ipak je ona trudna i ne bih smela nesto da joj odbijem, zar ne?
Zbog pregnila sumnjam u realnost testa, tako da cu OMA na davanje krvi...
Kako ce tek proci period od davanja krvi do rezultata - nek je Bog na pomoci!

Ljubim vas!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 10/6/2008, 17:56

Nadalina, hrabro! navijacica zagrljaj navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica molitva :yx: :yx: :yx: :yx: :yx: :yx: :yx:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 10/6/2008, 20:01

NADALINA igracice igracice igracice NADALINA igracice igracice igracice
NADALINA igracice igracice igracice NADALINA igracice igracice igracice
NADALINA igracice igracice igracice NADALINA igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maja76 10/6/2008, 21:04

Nado, Nadice, dace Bog da nas sve ovde obradujes i povuces za nosice nase cvet
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 10/6/2008, 23:32

Nadalinice dac Bog......hrabro do pozitivne beta
cmoka
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 10/6/2008, 23:56

Nadalina Nadalina Nadalina
Broimo sitno beta beta beta beta beta jeeeeeeeeeeeeee
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 4 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu