KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

+15
Nekica
gogs-ii
NINA1
terka
Hitron-Luka
adriatika
TetaSneki
vakic
HappyGirl
Jelence
maus
rsrce
jul
sneza ch
nadalina
19 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od adriatika 11/6/2008, 13:18

beta beta beta beta beta beta beta
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od terka 11/6/2008, 18:20

Nadalina,mislimo na tebe i navijamo iz sve glasa navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica b b b b b cmoka !
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 12/6/2008, 11:44

beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 12/6/2008, 12:07

trudnica beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta pa da nazdravimo
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 12/6/2008, 15:59

Divne ste... Ponavljam se u tome, ali - i vi se ponavljate u svom divnom sjaju, neprestano! Hvala vam!

Mene drma nervoza, cini mi se da cu izneveriti ceo svet ako ne bude nista...A i to je samo moj odbrambeni mehanizam koji stoji tu u pripravnosti, da me na cudan nacin zastiti od sebe same....

Ljubim vas!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 12/6/2008, 17:58

zagrljaj molitva igracice roda beta navijacica igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od NINA1 12/6/2008, 22:49

evo i ovde da ti pozelim veliku betu
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 12/6/2008, 23:09

konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima konfete beba u kolicima
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 13/6/2008, 07:03

Eto i petka, vreme je za radost roda igracice igra igra igra navijacica navijacica navijacica wavecrowd molitva
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 13/6/2008, 07:32

Nadalina mislim na tebe. Javljaj brzo vesti. love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 13/6/2008, 09:14

Curo jutro ajde cekamo igracice sreca igracice sreca igracice sreca igracice sreca igracice sreca igracice sreca igracice sreca igracice sreca
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od adriatika 13/6/2008, 10:26

Nadalina beta beta beta beta beta beta beta zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Gala 13/6/2008, 11:24

vv wavecrowd
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 13/6/2008, 12:14

NADA JE TRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
BETA JE PREKO 400 radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od TetaSneki 13/6/2008, 12:26

f f f f f f f f f f f
d d d d d d d
d d d d d d d
d d d d d d d
d d d d d d d
d d d d d d d
bb b b b b b b
b b b b b b b b
b b b b b b b b
b b b b b b b b
b b b b b b b b
vvvv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv vv
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od NINA1 13/6/2008, 12:36

nado bas mi je drago sto je beta velika
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od adriatika 13/6/2008, 13:47

FANTASTICNO
NADO, NADO, NADO,NADALINA
v v v v v v
konfete konfete konfete konfete konfete
beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima
:bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu: :bdlu:
trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica
zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 13/6/2008, 15:24

Naoooooooooooooooooooooooooooooooodooooooooooooooooooooooooooooooo
ja evo placem od srece verovala ili ne...............................................
radost radost radost radost radost
Tako sam zelela da cujem da je beta pozitivna.......
cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka cmoka

Hvala ti Boze
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Jelence 13/6/2008, 15:35

CESTITAM NADO!!!!!! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: d d d d d b b b b b vv vv vv vv vv vv
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od jul 13/6/2008, 15:41

Toooooooooooooooooo Nadoooooooooooo f
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
x x x x x x x x x x x
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 13/6/2008, 16:41

TO TRUDNICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice klizanje igracice vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb v x v x v x v x v x v x v x v x v x v x v x v x v x v x trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima beba u kolicima
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 13/6/2008, 17:32

SLAVA BOGU!!! Trudna sam!!!

Drage moje, jos uvek mi drhte ruke, i s nekom nevericom osecam osmeh na svom licu koji se nikako ne gasi od kako sam prestala da placem, a plakala sam kao kisa kad mi je Goca rekla da je beta LEPA i veca od 400, jednostavno je potekla reka iz mene koja cekala tu i ocigledno, napravila veliko jezero...
Jos sam u nekom soku - pozitivnom , hvala Bogu, i jedva cekam da mm donese rezultate bete iz laboratorije, jer zelim da vidim crno na belo da sam trudna... Steta sto stomak nije odmah veliki...

Jutros je testic bio pozitivan, ali iako sam htela da poljubim tu prelepu bledunjavu crtu - zbog pregnila nisam smela da joj se radujem...

Ne zamerite sto se odmah nisam javila, znam da necete, imala sam stosta da skontam i poverujem, a pored toga, mama je resila da ide malo kuci, potebna je i drugim unucima, sad sam je ispratila, pa ce doci ponovo...

Dobre vile moje, HVALA VAM DO NEBA na podrsci, na ljubavi i na lepim mislima koje su ocigledno, stigle na pravo mesto! Zelim vam mnogo mnogo ovakvih dana - ispunjenih srecom koju ja osecam danas...

Eto, da kazem da je Goca bila PRESRECNA, zvucala je - prelepo, rekla je da leskarim i dalje, mogu malo da prosetam, po malo da sedim - i moram da napomenem - nije ocekivala da cu sve vreme lezati - ali je bila prezadovoljna sto jesam i rekla je da je to pokazatelj dobre saradnje izmedju pacijenta i doktora!

Terapija - nastavljam sa pregnilom u istom ritmu, i sa utrogestanom 3x2 na 8 sati uz dva sata obaveznog lezanja nakon toga.

Eto, to bi bilo to za sad, ljubim vas milion puta, i grlim, i vucem za noseve da nas ima sto vise!!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 13/6/2008, 17:34

Upravo stigla poruka - beta 454!!! Ljubi ga/je/ih mama!
:cheers: srce beba :cheers: srce beba :cheers: srce beba
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 13/6/2008, 17:46

454jeeeeeeeeeeeeee nadalina -MAMA kako lepo zvuci

Nado ja tipujem odma mozda su dvojke hmmm mozda bata i seka
nek su zivi i zdravi bog je cuo nase molitve i sam beskrajno srecna beba u kolicima beba u kolicima
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 13/6/2008, 18:27

SLAVA BOGU! KAKAV RADOSTAN DAN - NADALINA JE MAMA! dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 98473 jumping radost jumping radost jumping radost jumping radost jumping radost jumping radost jumping radost jumping radost jumping radost jumping radost radost jumping radost jumping radost jumping radost jumping radost jumping
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 5 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu