KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

+15
Nekica
gogs-ii
NINA1
terka
Hitron-Luka
adriatika
TetaSneki
vakic
HappyGirl
Jelence
maus
rsrce
jul
sneza ch
nadalina
19 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od gogs-ii 27/5/2008, 12:01

Samo tako do kraja. Odlicne vijesti likeit


g g g g g g g g g g g

radost radost radost radost radost
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 27/5/2008, 15:21

27.05. (12dc, 10ds)
Danas sam ponovo bila na pregledu, sve je ok, rekli su mi da za cetvrtak pripremim spavacicu, utrogestan i cefaleksin, da sutra uvece pojedem prepeceni hleb sa malo caja, i to je to, sledi cetvrtak i veliki dani...

U cekonici sam se srela sa teta Sneki, bas se obradujem kad je vidim! Jos sam sad skontala da smo, u stvari, komsinice, i da zivimo prilicno blizu... Dace Bog, vidjacemo se u kraju kao trudnjace!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 28/5/2008, 10:12

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
v v v v v v v v v v v v v v v v v v v trudnica
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od gogs-ii 28/5/2008, 15:17

beba beba Bravo Nadalina queen . Bice beba, bice beba beba beba . Samo se opusti. ti si mlada. Kod tebe nije problem kvalitet jc, nego kvantitet. Tebi su cak i dvije sasvim dovoljne.
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od gogs-ii 28/5/2008, 15:18

Ode poruka prije no sto sam zavrsila.
Mislicu sutra na tebe, a veceras cu u svojoj redovnoj molitvi da se pomolim i za tebe.
ljubav
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 28/5/2008, 15:52

Nadalina samo hrabro sutra! Drzim ti palceve i samo napred!
NADALINA :aa1: NADALINA :aa1: NADALINA :aa1: NADALINA :aa1: NADALINA :aa1:
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 28/5/2008, 16:33

Nocas mi ja mama (kao leptir) dala pregnil, sutra - ah, sutra, je CETVRTAK!

Hvala vam sto mislite na mene, molite se, i bodrite me! Daj Boze da vam za dobro vracam! molitva family
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 28/5/2008, 17:15

Nadalinice -lepotice-drugarice ,srecno sutra.....

molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva


cmoka
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od jul 28/5/2008, 18:02

Nadalina stiskam palceve za sutra...sa srecom
molitva trudnica molitva beba beba molitva roda
srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 28/5/2008, 18:22

v Sutra će biti divan i sunny dan, za nadalinu vrlo uspešan! v
Curo ideš sigurnim koracima do pobede igracice molitva molitva molitva molitva molitva
VELIKI pozdrav za mamu ff
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 29/5/2008, 07:24

Nadlinice,Nadalinice,Nadalinice,Nadalinice,Nadalinice,Nadalinice,Nadalinice,Nadalinice
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od TetaSneki 29/5/2008, 08:24

nadalina ::
U cekonici sam se srela sa teta Sneki, bas se obradujem kad je vidim! Jos sam sad skontala da smo, u stvari, komsinice, i da zivimo prilicno blizu... Dace Bog, vidjacemo se u kraju kao trudnjace!!!
Daće Bog trudnica trudnica .
Nado držim ti palčeve danas. Samo hrabro i sa verom. Rezultati neće izostati. love ljubav
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 29/5/2008, 08:49

Dobro jutro, drage moje! Evo ja budna mnogo pre budilnika, a ni pre toga nisam bas, bas spavala... Valjda je i to normalno...
Ne bojim se, imam tremu samo zbog ishoda - ali eto - uzdam se u Boga i njegovu milost, osim toga nista vise i ne treba!

Javicu se kad se vratim. Hvala vam sto ste tako dobre!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 29/5/2008, 08:55

igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALNIA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA igracice NADALINA
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od jul 29/5/2008, 10:15

molitva molitva molitva nadalina trudnica beba beba nadalina molitva molitva molitva
b b b b b b b b b
wavecrowd wavecrowd wavecrowd
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od adriatika 29/5/2008, 10:16

Ajmo Nadalina...................... f f f f f f
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
vv vv vv vv vv
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 29/5/2008, 18:21

Bravo Nadalina za trojku jeeeeeeeeeeeeeeee super je
Samo ti lepo odmori bice bebica i to TRI trudnica beba beba beba
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od NINA1 29/5/2008, 22:43

nadalina sta ima novo.sam ohrabro i videces za 15 dana da ce beta biti velika.sad samo lezi i odmaraj se
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od HappyGirl 29/5/2008, 22:44

I nadalinice šta ima novo ? :sssss:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od nadalina 30/5/2008, 11:50

Sneka koka juce TRI jaja, nadam se da su dobra, medena mamina, i da su se lepo spetljala sa tatinim plivacima, i da ce sutra TROJAC biti vracen kod mame na cuvanje!
Ljudi, meni je prvi put da imam ovako neku intervenciju, i naravno, prva "narkoza"... Sve je ok, malo me je ona igla koju gurnu u venu neprijateljski gledala, ali kad su me odveli u salu, svi su bili jako - pa najtacnije- ekspeditivni, uigrani, neverovatan tim, sestra mi je ubrizgala anesteziju kroz tu iglu, anesteziolog - divna, divna zena, me je drzala za drugu ruku, i pitala da li mi se spava, ja klimnula glavim i to je to! Probudila sam se u sobi, na krevetu na koji sam se, kako kazu, sama prebacila, bez ikakvih bolova, samo sa strasno strasno suvim ustima i grlom, i naravno, navucenim vesom - a ja nista od toga ne znam... Jedva sam cekala da pitam da li su nasli celijice... Anesteziolog je bila sa mnom u sobi i ona mi je rekla da ce Goca sa mnom o tome da prica, sacekala je da bude sigurna da sam se skroz rasanila, i onda je pozvala Gocu koja je viknula iz laboratorije " Imamo tri celije!!!"
Joj, SUNCE je uslo u sobu tog trenutka,verujte mi! Veliko, sjajno i toplo, i sve je OZIVELO!

Kad sam dosla kuci, spavala sam, pa su me propudili da popijem kapsulu i utrogestan, pa sam opet spavala, ceo dan, pa opet budjenje zbog kapsule i onda OPET spavanje do jutros, tj, do malopre... lepo je rekao mm, umesto anestezije, dovoljna bi bila i dramamina....

Devojke, hvala sto ste tu, sto mislite na mene i molite se, sigurna sam da Bog cuje i vidi vase iskrene misli namenjene mom dobru... Ljubim vas sve!
Sutra u 3 je, dace Bog, ET, javicu vam se nekako! Do tad leskarim, nemam bolove, imam neki osecaj da "se nesto desavalo" dole, ali je sve to u redu i nije problem... Mama je tu za sve, nadam se da cu je uskoro po treci put naciniti bakom, da neko nasledi njene zelene oci.

Ljubim vas najvise na svetu celom!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od TetaSneki 30/5/2008, 12:09

Nado bravo za tri ćelije, tj. tri bebca. molitva da budu trojke. Samo hrabro i sa optimizmom otrči sutra po svoju dečicu, ljubi ih teta Sneki usne .
Pozdravi mamu i kaži joj da se pripremi za još puno unučića usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od vakic 30/5/2008, 13:14

Nado ja mislim da je zurka prosla i da sada oni jedva cekaju da se vrate kod mame natrag gde ce odsedati narednih devet meseci
DZIMO FIGE ZA SUTRA molitva molitva molitva molitva molitva
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od jul 30/5/2008, 13:24

bravo Nadalinice... likeit
dace Bog zelenooke bebce, videces beba beba beba ...a sad lepo odmaraj, da sutra budes spremna za ET srce srce srce
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od adriatika 30/5/2008, 13:33

Nadalina moja, ti i ja sutra u isto vreme, idemo po tri mala luceta. smajli angel
Mislicu na tebe tada.Dace Bog i nase drugarice, da se sto pre zabebimo.
Odmaraj duso i samo opusteno. zagrljaj
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od maus 30/5/2008, 16:22

Bravo Nadalina za 3 jajne celije. Bice to sve u redu. yes Drzim ti palceve sutra.
AJMO NADALINAAAAAAAAAAAAAAAAA radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik - Page 2 Empty Re: Vera, NADA i Ljubav - Nadalinin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu