KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+49
Dacaa
mcanji
Vecka
jadranka
Mika
lenjivica
daki_mm
Bobaue
ahosame
saska1
Blanka
Tebi
nina :)
masato
Mimi12
Amna84
Sofija Veks
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
sandrolina
Sirijus
Ancica 87
KoMetaK
zvoncica36
winni
dada88
Jeka1984
Sanjci87
noja
d77
micaubica83
pegaz
fight&faith
sunny.tp
srculence 84
leptirica1977
zsuki75
tatjanica
PalcicaBg
lilyt
Vanja80
Eho
BiKsi :)
annci
lela1984
tiramisu
lelas
AriesGirl
Erata
53 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jadranka 16/8/2015, 23:04

Znas sta, ja sve vise mislim da zavisi od termina kad ti rade, nekeima odrede po ovim gore navedenim kriterijumima, a ostale podele fifti-fifti, malo eksperimentisu, istrazuju, radi statistike :)

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 17/8/2015, 07:31

jeka, nisam bila u subotu, rekli mi da dodjem danas :) idemo danas popodne pa cu se javiti. kako si ti?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 17/8/2015, 07:31

micaubica83 koliko dugo si pila koenzim i koju dozu ?
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 17/8/2015, 08:36

micaubica83 ::Kad vidim cifru 35 000 evra nije mi dobro.Da sam imala toliko para ne bih brinula za VTO.S obzirom da je za mene i 3000 evra mnogo i ne bih mogla da radim privatno,nisam lose prosla :-).Hvala ti drzavo :-D.Ipak puno znace 2,3 postupka koje placa drzava

eto mico neki od nas nemaju tu srecu da udju u drzavni program, pa onda moraju privatno...
ja sam skoro 3 godine u borbi... pre pocetka ove prica planirala sam da kupim novi auto... sada se zezam da lekari voze moj novi auto a cifra polako prestaje da bude na niovu automobila vec polako ide na sve vecu i vecu...
Mogla sam mozda neke stvari o drzavnom trosku da odradim ali nisam zbog nekog svog straha sam laparo odradila privatno jer sam smatrala da je taj dr najbolji a i on ce mi raditi vto pa zbog toga...
tako da mico ti si srecna sto ti je uspelo iz tog prvog pokusaja o trosku drzave i da ti trudnoca polako prolazi u najboljem redu... zelim ti da ti i porodjaj prodje kako treba Wink
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 17/8/2015, 13:43

Lilyt pila sam od 100 mg,toliku dozu preporucuju.Pila sam 6 meseci.Lucky,hvala.Kazes nisi prosla drzavno pa MORAS privatno.Sta to znaci moram?Ja ne mogu to da napisem MORAM jer za to treba puno para koje ja nemam,tako da privatna VTO kod mene nije bila opcija.Da mi nije uspela drzavno VTO ova 2 puta koja oni placaju ja ne bih imala dece i to je to.Ne postoji MORAM kad nemas para.Zato i pisem zenama da iskoriste prvo drzavu,zasto bi bacale pare ako mogu da probaju besplatno.Samo bih da pohvalim odeljenje Humane u Visegradskoj,skoro sve smo trudnice sa VTO koju je radio nas profesor.Vec mesec dana sam ovde i nije mi uopste bilo dosadno jer se bas lepo druzimo i razmenjujemo iskustva u vezi VTO.Hrana i smestaj su vrh,sestre fenomenalne,doktori pristupacni,mozes da ih pitas sta god pozelis,ma nemam reci.Ciste WC i sobe 3 puta dnevno.Svaka soba ima klimu.Ono sto me posebno odusevljava je da se isto ophode prema zenama koje su isle kod njih privatno i drzavno.Ja sam zivi primer
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/8/2015, 14:07

micaubica83 ::Lilyt pila sam od 100 mg,toliku dozu preporucuju.Pila sam 6 meseci.Lucky,hvala.Kazes nisi prosla drzavno pa MORAS privatno.Sta to znaci moram?Ja ne mogu to da napisem MORAM jer za to treba puno para koje ja nemam,tako da privatna VTO kod mene nije bila opcija.Da mi nije uspela drzavno VTO ova 2 puta koja oni placaju ja ne bih imala dece i to je to.Ne postoji MORAM kad nemas para.Zato i pisem zenama da iskoriste prvo drzavu,zasto bi bacale pare ako mogu da probaju besplatno.Samo bih da pohvalim odeljenje Humane u Visegradskoj,skoro sve smo trudnice sa VTO koju je radio nas profesor.Vec mesec dana sam ovde i nije mi uopste bilo dosadno jer se bas lepo druzimo i razmenjujemo iskustva u vezi VTO.Hrana i smestaj su vrh,sestre fenomenalne,doktori pristupacni,mozes da ih pitas sta god pozelis,ma nemam reci.Ciste WC i sobe 3 puta dnevno.Svaka soba ima klimu.Ono sto me posebno odusevljava je da se isto ophode prema zenama koje su isle kod njih privatno i drzavno.Ja sam zivi primer  
Baš zbog žena koje kao i ti nemaju mm i ja nismo hteli da koristimo besplatne pokušaje. Mnogi su podizali kredite, prodavali stanove, kuće i zemlju da bi mogli da rade vto.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 17/8/2015, 15:28

Ja stvarno nemam sta da prodam,stan se ne vodi na nas.NJive i kuce isto nemam ali zato imam ludu ljubav i coveka koga volim najvise na svetu :-).I nikad se ne bih razvela zbog dece.Moje misljenje je da ako ne mogu da imam decu sa onim koga volim onda ih necu ni imati.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/8/2015, 15:42

micaubica83 ::Ja stvarno nemam sta da prodam,stan se ne vodi na nas.NJive i kuce isto nemam ali zato imam ludu ljubav i coveka koga volim najvise na svetu :-).I nikad se ne bih razvela zbog dece.Moje misljenje je da ako ne mogu da imam decu sa onim koga volim onda ih necu ni imati.
Bravo Mico ljubav je jedina važna. Ni ja nisam ništa prodala. Školovanje i kod mm i mene se isplatilo. Zato stalno vičem učite deco znanje je samo vaše.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/8/2015, 15:46

Mico ti si jedina žena koja je pohvalila hranu u bolnici. Baš mi je drago da se popravlja situacija u porodilištima.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 17/8/2015, 15:53

Mico, ovo sa hranom me nateralo da sad sumnjam u tvoj identitet Embarassed
Da nisi ti neki PR Min.zdravlja?
Izvini, dva puta sam bila u toj bolnici (srecom, ne dugo) pa ne odoleh da prokomentarisem.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 17/8/2015, 15:59

Lilyt kako ide?jos malo pa ides na era ili histero?(izvini draga nesto sam pobrkala,izgleda da sam se zaljubila Very Happy )
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 17/8/2015, 16:00

Kako sam cula prosle godine su se zalile trudnice na hranu u Visegradskoj,bilo je i na TV.Sada su bas pojacali,danas je recimo cimerka za uzinu dobila 2 velike princes krofne,juce 2 strudle sa jagodom,prekjuce neke lepe pitice sa orasima a meni donose zelene jabuke za uzinu posto sam dijabet :-D.Mada se ne zalim jer su obroci bas obilni.To pisem ja koja obozavam da jedem.Ugojila sam se 25 kg,nije za pohvalu ali ja se tesim da je to zbog blizanacke trudnoce :-P.Obavezno za rucak bataci,teletina,junetina ili oslic.Ma super je sve sem onih jabuka sto mi daju :-D.Zaboravih da kazem da uvek mozes u kuhinji da se posluzis hlebom i hranom koja ostane od dorucka,rucka i vecere.Servirke ostave hranu u frizideru a mi mozemo da se posluzimo kad pozelimo.Meni je najveci problem kada me bude u pola 6 za CTG tad sam najvise gladna i onda napadam frizider :-D
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/8/2015, 16:03

Mimi12 ::Mico, ovo sa hranom me nateralo da sad sumnjam u tvoj identitet Embarassed
Da nisi ti neki PR Min.zdravlja?
Izvini, dva puta sam bila u toj bolnici (srecom, ne dugo) pa ne odoleh da prokomentarisem.
Još svi ljubazni i čist wc!!!! Gde to ima? U apartmanima NF gde plaćaš smeštaj kao u hotelu pa su neke sestre nadrndane,pogotovo pedijatrijske. Svaka čast za V.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 17/8/2015, 16:06

Mimi12 slatko me nasmeja.Nisi sigurno bila na odeljenju Humane reprodukcije,vec na nekom drugom.Jesam li u pravu?Ako si bila na Humanoj opisi mi molim te kako izgledaju sobe,kuhinja,ko je nacelnik?
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/8/2015, 16:13

Evo moje iskustvo iz V. 2007god. sam bila par dana u toj ''divnoj'' bolnici. Odeljenje na kome sam ležala imalo je apartmane, trpezariju sa tv-om, wc sa dve tuš kabine za žene koje su bile u sobama. Načelnica je bila Spremović, a radila je i Lazović. Moj dr. je bio Prof.Dr.Milan Terzić koji je ok. Sestra koja je bila divna zove se Krstinja-Kiki (preslatko i divno jedno biće). Sve ostalo vezano za pomenutu ustanovu katastrofa. Tada sam bila i rekla sam mužu ako ikada budem morala ovde ponovo da dođem bolje neka me neko ubije. Grozna ustanova i sve osim rađanja dece mi je grozno.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 17/8/2015, 16:25

Zvoncice iznenadila bi se kad bi videla kako nasa cistacica Zorka cisti odeljenje,Zorku obozavamo zena je zmaj.Ako neka zenica sa foruma lezi recimo na patologiji preko puta nas neka se javi,sacekacu je ispred patologije sa cimerkom pa idemo kod nas na Humanu da popijemo kaficu :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/8/2015, 16:30

micaubica83 ::Zvoncice iznenadila bi se kad bi videla kako nasa cistacica Zorka cisti odeljenje,Zorku obozavamo zena je zmaj.Ako neka zenica sa foruma lezi recimo na patologiji preko puta nas neka se javi,sacekacu je ispred patologije sa cimerkom pa idemo kod nas na Humanu da popijemo kaficu :-)
Eto ti sad i Zorka!!!Pošalji mi Zorku takva jedna mi sad baš treba. Pa sad nisam načisto na kom sam ja odeljenju bila? Mada se sećam još dr.pošto mnoge od njih vrlo dobro poznajem. Tebi tu baš lepo.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 17/8/2015, 16:32

Nikada mi neće biti jasno zašto je porodilište preko puta Laze?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 17/8/2015, 16:41

Hahaha ne diraj mi Zorku,nju vodim kuci.Pa mogu ti reci da mi je stvarno dobro,ne zalim se :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 17/8/2015, 17:14

zvoncica36 ::
Mimi12 ::Mico, ovo sa hranom me nateralo da sad sumnjam u tvoj identitet Embarassed
Da nisi ti neki PR Min.zdravlja?
Izvini, dva puta sam bila u toj bolnici (srecom, ne dugo) pa ne odoleh da prokomentarisem.
Još svi ljubazni i čist wc!!!! Gde to ima? U apartmanima NF gde plaćaš smeštaj kao u hotelu pa su neke sestre nadrndane,pogotovo pedijatrijske. Svaka čast za V.

E, moram da priznam da cistoca zavisi od odeljenja do odeljenja (a mozda i od trenutnog sastava zena, ponajpre). Nisam bila u NF, ne podnosim tu bolnicu, samo u Visegradskoj.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 17/8/2015, 19:22

Svečano objavljujem transver u Septembru u Višegradskoj..Trebao je ovog meseca,ali se pojavila vodena cista pa pijem cyclo progynova..Pozdrav trudnjačama,bockalicama i čekalicama!
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 17/8/2015, 19:37

micaubica83 ::Hahaha ne diraj mi Zorku,nju vodim kuci.Pa mogu ti reci da mi je stvarno  dobro,ne zalim se :-)

Mico, od kada lezis u bolnici? Lezis zbog blizanacke trudnoce ili neceg drugog?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 17/8/2015, 20:11

Pa sutra ce mesec dana od kad sam ovde,profesor ne pusta trudnice koje imaju blizanacku trudnocu od pocetka 33 nedelje do kraja,pogotovo koje su iz unutrasnjosti jer smatra da je preveliki rizik i za majku i za decu.Prate nas tih mesec dana i puno nas sada ima sa blizanackim trud.Inace sam dolazila svakog meseca na pracenje po 3 dana pa me puste kuci,ovde je takva procedura za sve.Redovna kontrola traje toliko ako je sve ok.Inace imam gestacijski dijabetes,trombocitopeniu,trombofilije.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 17/8/2015, 21:00

micaubica83 ::Kako sam cula prosle godine su se zalile trudnice na hranu u Visegradskoj,bilo je i na TV.Sada su bas pojacali,danas je recimo cimerka za uzinu dobila 2 velike princes krofne,juce 2 strudle sa jagodom,prekjuce neke lepe pitice sa orasima a meni donose zelene jabuke za uzinu posto sam dijabet :-D.Mada se ne zalim jer su obroci bas obilni.To pisem ja koja obozavam da jedem.Ugojila sam se 25 kg,nije za pohvalu ali ja se tesim da je to zbog blizanacke trudnoce :-P.Obavezno za rucak bataci,teletina,junetina ili oslic.Ma super je sve sem onih jabuka sto mi daju :-D.Zaboravih da kazem da uvek mozes u kuhinji da se posluzis hlebom i hranom koja ostane od dorucka,rucka i vecere.Servirke ostave hranu u frizideru a mi mozemo da se posluzimo kad pozelimo.Meni je najveci problem kada me bude u pola 6 za  CTG tad sam najvise gladna i onda napadam frizider :-D

Ja sam se zalila na hranu i zaista super ako su se popravili... meni je md donosio svaki dan hranu kada sam pocela normalno da jedem
a da bila sam i ja na dijebet ishrani uh. Ja nisam mogla da jedem onu hranu, mada ja sam jako izbirljiva... ne znam sta jedes kod kuce ja tu vrstu hrane ne jedem....
a nekada se pitam da li sam bila u istoj bolnici u kojoj si i ti Wink
ja sam recimo prosle god radila dva posla i md je radio da bi smo platili vto i ostale analize i laparo koju sam radila privatno...


luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 17/8/2015, 21:17

Izvinjavam se sto upadam u razmenu iskustva iz visegradske. Samo da javim da imamo jedan mesak,nema drugog 😯
obradovala sam se ali cu jos vise da se radujem kad cujem srce,molim se bogu da sve bude u redu.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu