KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUL-mesec za bete i bebe :-)

+29
KoMetaK
Bobaue
JocY
tatjanica
Erata
MalaSaJuga
dr mali pariz
nina :)
lelas
MAAKKI
Zmajuška
neris8
ganedina
SladZana
Niny
Blanka
Shizika
zvoncica36
AriesGirl
veki1
Ema78
Ancica 87
bebko
HappyGirl
Star77
Sofija Veks
PalcicaBg
BiKsi :)
jelena*mama2andjela*
33 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od zvoncica36 7/7/2015, 12:40

Star77 ::Drage moje zenice,

Znate da vas pratim i od sveg srca navijam za vas. Ne pisec cesto jer nemam sta pametno da vam pisem. Moja borba je zavrsena, dala sam sebi vremena da se naviknem na novi put u zivotu. Bude tesko ali i prodje...ideml dalje :)  ispunjava me svaka vasa pozitivna beta, navijam, iscekujem,  radujem se i tugujem sa vama. Ma ovaj kutak je cudo, udje ti nekako u krv. Kad jednom postanes dio ove porodice,  ne mozes vise bez nje :)
Razmisljam o Petkani stalno. Da li se iko cuo sa njom ? Sta je sa Genedinom?
Miss....ljubim vas i grlim sve redom :)
Star želim ti puno ljubavi i sreće. Život je čudan i zato je lep. Ko zna šta ti nosi budućnost. Kada sam radila hsg rekla mi je glavna sestra da je bilo žena koje su dr.otpisali i rekli im da usvoje decu. Neke od njih su dobile decu u istoj toj bolnici. Teško je staviti tačku ,ali svaki kraj daje i neku ''slobodu'' čoveku lakše diše. Jedino što mogu da ti poželim je to da ti se desi isto što i meni, a to je jedan mali vrtiguz kad smo mu se najmanje nadali. Divno je biti roditelj, ali i život bez dece je lep kad imaš nekoga koga voliš i ko te voli. Mm i ja se šalimo da smo prolazna stanica našem dečaku. Na kraju sve se svodi na to da ostaneš sam sa partnerom. Grlim te i ljubim.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ancica 87 7/7/2015, 19:33

Veki cestitam ,sad videh lepe vesti...
Star,nikad ne znas sta zivot nosi....Mozda se nesto i desi....Poznajem ljude kojima se posle niza neuspeha i posle 15 godina braka desilo prirodno cudo,tako da je verujem u sve...
I ja cesto pomislim na Petkanu...
Sve koje mozete da se rashladite negde na plazi bazenu uzivajte i za nas koje ne mozemo!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od SladZana 8/7/2015, 14:42

Da se i mi javimo u julu sa zeljama da prste lijepe vijesti.
Veki draga cestitam.
Star dusice draga bas mi je drago da te vidim na jutrima. Ljubim te i dalje mislim da si bogata zena. 
Shiz milo mi da te vidim, kiss.
Jelena draga navijam iz petnih zila da nas obradujes za koji dan.
Konstantinovu morsku opremu sam vidjela i da vam kazem ima cice bebice da odlijepe kad ga vide. 
Mi odosmo popodne na more jer nam je tata slobodan.
Ljubimo vas drugari.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od BiKsi :) 9/7/2015, 00:01

I ja sam odlepila na Kokijevu opremu za more, kao sa reklame. Ako mi Niny da dozvolu da okacim tu sliku?! Mogu i kod Arse u dnevniku?! Neodoljiv je!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od BiKsi :) 9/7/2015, 00:04

Sladzo, da te ljubnem, Arsa jos uvek ne ume da koristi tastaturu na kompu, pa da znas da ti ja pisem! lol!
Inace, moj dragi sin je odgovorio Sladzi umesto mene, na poruku na telefonu, pocepala sam se od smeha kad sam skontala, jer joj je na predlog za vidjanje odgovorio sa NO! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Niny 9/7/2015, 15:01

Ha ha, Arsa je car :)))) umirem od smeha.
Moze Biksi, okaci slicicu slobodno, znas da ja ne mogu.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ancica 87 9/7/2015, 18:41

Blago vama sa takvim secerlemama....
Nije vam dosadno uopste:)
I ja jedva cekam moje mace da pravi cirkus...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Star77 9/7/2015, 20:36

Drage moje, divne ste :) Hvala na svakoj rijeci, i na tome sto me na svako moje javljanje docekate zaista divno.
Ponekad budem malo tuzna, ali ni malo nesrecna zbog toga sto sam zavrsila svoju borbu za svoje cedo...jer jedno vec imam. Veliku klipacu od 14 godina, koja mi zadaje uzasne glavobolje sa svojom skolom, a opet tako obraduje da mi srce trrperi...juce mi je bio rodjendan, ona ke trenutno sa svojom mamom na moru. Na fb mi je napisala cestitku, od koje sam plakala citav dan. Kaze da me voli najvise, zahvaljuje se za sve sto sam ucinila za nju jer sam joj uvijek bila i mama i tata i da mi zeli 5duplo vise i ljepse nego sebi ...drage moje, ja evo opet placem...iako je na odmor javi mi sw dnevno nekoliko puta....osjecaj koji imam je neopisiv...hvala Bogu pa je iimam...sta vise da trazim :)
Izvinite, ali toliko sam pod utiscima pa sam ovo morala podijeliti sa vama. Dijete je dijete, i ono se voli, rodile ga mi ili ne...koliko ljubavi dajemo, toliko cemo i dobiti nazad.

Ljubim vas i grlim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od SladZana 9/7/2015, 23:52

Aronije  king osmeh srce tvrda vockica  lol! jedva cekam da ga ugnjavim. 
A i Koka morskog dasu.  srca
Star osmeh srce

Mi smo bili prvi put na kupanju, bila je odusevljena, a mi zadovoljni kako smo se u tome snasli. 
Ne znam kod vas ali ovamo je pakao.
Ljub.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Star77 10/7/2015, 06:54

E, Arsa me bas lijepo nasmijao :) definitivno uz te male pacice nikad ne moze biti dosadno.

Sladzo, znaci da se mala princeza super snasla. Nista ljepse nego vidjeti odusevljenje na licu djeteta :)

Ancice, jos koji mjesec pa ni tebi vise nece biti dosadno sa malom secerlemom :)

Drage moje, cuje li se neko sa Genedinom ?

Zurim sad da se spremim za posao , a bas bih mogla ostati kod kuce :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od ganedina 10/7/2015, 08:17

Drage moje ,
Evo imene da se upisem konacno na ovim stranama, nisam ovde pisala odavno .

Prvo da vas sve puno pozdravim I pozelim da vam se ujulu desavaju samo lepe stvari, morske uzivancije I sl.

Sladzo, Nyni, Bixi vidim da su u planu za ovaj mesec morska uzivanja . Ako, bas lepo, I moram priznati da vam pomalo zavidim jer ja more nisam videla 7 god I potajno se nadam da cemo mozda bar sledeceg septembra I mi uzivati u morskim carima sa nasim malim vrtiguzom koji bi tada imao oko godinu dana ako Bog da I sve bude u redu .

Star , drago mi je da te vidim na kutku . Vidim da se raspitujes za mene I morala sam da se javim , mada retko svracam I pisem samo na trudnickim stranama .

Ja sam sada punih 32 ned trudna I relativno dobro guram ovu trudnocu , s obzirom na mojih 50 god.Mada, moram vam priznati da ja u sustini jos nisam ni svesna svoje trudnoce I sta me ceka za nesto vise se od 30 dana, jer ce carski rez verovatno biti zakazan otprilike za 17.avgust, sem ako ovaj moj nemirko ne ispadne ranije, jer pored svih dijagnoza imam placenta previju , tako da je sve moguce . Svakih oko 4 nedelje idem u N.Front lezim po par dana na ispitinanjima, jer mi se trudnoca vodi bas kao visoko rizicna . U poslednje vreme imala sam dosta obaveza I posla oko kuce , jer smo morali da prepravljamo grejanje u kuci I sada smo izbacili taj nekakav sporet koji smo imali u dnevnoj sobi I uzeli kotao na pelet koji je postavljen u kotlarnici koja je napravljena pre 4 god . Iza toga je islo krpljenje pupa I ciscenje tog maltera I prasine po kuce, a zatim krecenje cele kuce koja nije krecena od kako smo se u nju uselili . Jos me drugarica nagovorila da uzmem neke vodoperive boje koje kad padnu I osuse se nema sanse skoro da se ociste, tako da sam danima klecala , gulila noktima I nekim nozicem Is radijatora, cevi,parketa I sl pokusavajuci to da skinem . Kucu jos nisam sve ocistila, sredila I rasklonila, nadam se da cu uspeti za par dana .
Dobila sam I nekih bebecih stvarcica pa sam ih prava jer zelim da mi sve bude spremno I na svom mestu pre nego odem u poriliste .Eto, ja vas bas udavih detaljisuci bas sve .

Star , jako sam srecna zbog tebe I cerke koju odgajas , sto vidim koliko se volite I koliko znacite jedna drugoj. I meni su suze pisle citajuci sta ti ona pise . I srecan ti rodjendan sa zakasnjenjem , budi mi zdrava , vesela I voljena kao do sada . I ja sam pre ove trudnoce htela da usvojim jednu devijcicu I trudila se iz petnih zila , ali ni to nije tako lako, a znam da bih bila srecna da sam uspela, kao I ovim detetom sto cu ga roditi . Mislim da se sva deca vole isto, bez obzira da li su usvojena, suprugova, moja, iz donacije itd .

Bixi, drago mi je da si upoznala Anu I Kpostu , to su zaista predivna decica, kao I njihovi roditelji . Ja sam jako ponosna na to sto ih znam I sto smo I dalje u kontaktu . I ja bi trebalo ponovo da ih vidim uskoro kad budem isla na VMA za 7 dana da radim Ddimer .

Ljubim vas sve do jedne . Budite mi zdrave I vesele, kao I vasa decica I uzivajte u ovom lepom vremenu koje je doslo posle onih paklenih dana .
Ja odoh da pravim moju vocnu salatu, pa dorucak , rucak I da malo raspremam po kuci, peglam I td dok mi stomak nije postao jos veci, mada ni sada nije puno veliki, ugojila sam se samo 7 kg do sada, ali ne znam koliko cu jos do kraja . Bebac mi sada ima oko 2 kg.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ancica 87 10/7/2015, 19:26

Star sve najlepse zelje povodom tvog rodjendana! Tako jaka i divna zena stvarno sve lepo zasluzuje! osmeh srce

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od BiKsi :) 10/7/2015, 23:14

Star, bogata si zena, mada znam da znas to! Srecan rodjendan!

Ganedina, drago mi je da si tako opustena sa tom dijagnozom. Ja, iskreno, ne bih bila, al ajd, razliciti smo svi. Poljubi mi Anu i Kostu kad se budete videli!

A sada, Konstantin, Koka, Koki, Ninyno prase, spreman za more, *ja sam odlepila na ovu sliku
bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 214p2bm

Da mahnem svima. Ledja me ukocila kao sto odavno nisu. Nadam se da cu sutra biti bolje, danas ni lekovi ne pomogose.

Stisak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Star77 11/7/2015, 16:44

Drage moje, hvala na lijepim zeljama. Citavih 38 godina. Neki dan pricam sa tatom o necemu i on kaze , ama sine, pa polako, tek si nastala na ovaj svijet ,. Tata, pitam ga, znas li ti koliko je meni godina? Koliko, pita tata. Kazem , 38'. Tata: STAAAAAAAA.....hahahah, rodjenog oca sokirah :) Za jedno par minuta tisina, progovara tata , pa koliko je onda meni godina '? Obozavam tatu.
Genedina, drago mi je da si se javila. Pricuvaj se sada malo, nemoj toliko da radis. Ne mogu ni da zamislim kako se osjecas :) hvala na svakoj rijeci, draga moja..

Ancice, dusice mila, ljubim ja tebe.

Biksi, ljubi malog Arsu puno i cuvaj ta svoja ledja. Nije to nimalo bezazleno. Hvala na lijepim rijecima. Sve znam. A ovaj malecni na slici je neodoljiv :)

Ljubim vas sve redom.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ema78 12/7/2015, 00:41

Mah, mah i od mene.. ja uzivam kod mojih...i ovde se druzimo sa lekarima, ali hirurzima,  jer je moje dete resilo da ukrasi celo sa dve lepe kopce...ali, kod kuce sam posle duzeg vremena, i ne nameravam skoro da se vratim za BGD... malo radim, malo vise kuliram i druzim se sa ljudima... posle perioda ruznih desavanja,  krenulo je na bolje, mada mi danas u hiruskoj  cekaonici  nije tako izgledalo...
Ganedina, zeno, svaka ti cast....
Biksi, bice tebi veselo sa Arsom...
A morskog frajera ljubim u taj smekerski osmeh...
Sladzo, brcnite se i za nas....

Ostale devojke, ljubim i nadam se da uzivate u letu, ma koliko cudljivo bilo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od ganedina 12/7/2015, 10:39

Bixi , .ebem ti ta ledja , pa gde I sad u letnjem period da te zazaju . Meni ubijaju uglavnom nocu , od lezanja , pogotovu kad lezim popodne I vece, pa jos I noc, kad se probudim usred noci I ne znam sta da radim . Valjda nisam u zivotu navikla da lezim , vec stalno nesto da radim . Morala sam u poslednje vreme sve ovo po kuci da odradim , jer bukvalno nema ko, ovde u selu ne postoji mogucnost da nadjem neku zenu koja bi sve to zavrsila umesto mene ,zato sam ipak sve to ja sama , onako polako osluskujuci svoje telo I procenjujuci dokle mogu .

A Konstantin je prava smekerica . Niny, od mene imas cistu desetku za Kokia I njegovu morsku opremu , definitivno si neprevazidjena .

Ema , dobro je da si otisla iz BG I da si kod tvojih, da nisi sama u stanu vec medju ljudima I da se lepo druzite . A s Petrom stalno neki nestasluci, problemcici . Jbg .Valjda je to tako manje vise sa svom malom decom tog uzrasta, pogotovu s muskom .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Sofija Veks 12/7/2015, 14:57

Pozdrav drage moje!

Ganedina, bas lepo tu i bebac napredujete...priblizilo se!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Niny, Kosta je med medeni!

Mi brojimo jos 3 nedelje do mora, taman ce devojcice prvi put leteti, videcemo kako ce to proci...a u medjuvremenu masemo vam malo sa bazena igra igra

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 2gvq3xd
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od neris8 13/7/2015, 00:56

Pozdrav, zene :). Ja sam cesto na forumu, ali samo citam. Oko djecaka ima posla, a i mama mi se razboljela (tumor dojke koji je dobila prije dvije godine je metastazirao), tako da sam u haosu. Ja sam u Bosni, kao i djeca, da bih bila sa svojom majkom. Suprug je u BG, svakodnevno moli za slike djecaka. :)
Klinci su mi zasada divni i lijepo smo se uhodali. Mnogo su razliciti, sto izgledom, a jos vise karakterom. Jedan je hiperaktivan, uvijek nasmijan, vec ga nalazim po svim coskovima sobe kako cupa kablove. Drugi je flegma i lijencuga, namrgodjen ka svakom novom koga upozna. On jos i ne zeli da proba da puzi :).  Ipak, toliko je sve ovo lijepo da ubijedjujem supruga da odemo na jos jednu VTO sljedece godine, pa nam se mozda posreci za trece dijete. On kaze da cu se predomisliti kad prohodaju.
Sofija, mnogo su mi slatke snajkice Wink. Vidjela sam ih i u onom videu kako se kikocu.

Evo mojih klinaca prije petnaestak dana, spremnih za setnju. Ljubac od nas troje!

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 25plcon
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od PalcicaBg 13/7/2015, 10:05

Jao kakvi medenjaci na ovim stranama!
Decica su vam divna,preslatka!
Ljubim vas sve!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ancica 87 13/7/2015, 17:59

Smekerske cvidze,pa gace,Konstandin spreman za cice:)
A Sofi,pa reci nemam,devojke sa stilom u tonu kupaci sa sesiricima:)
Neris meni su izgledom skroz isti...:) Obojica su predivna...
Nemam reci za decu sa kutka:)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Zmajuška 13/7/2015, 21:20

Dečica su preslatka, stavljajte što više slika prava su motivacija i razgale nas skroz naskroz, pravi medenjaci!
Sofija, kakve plave oči ima malena padam na taj pogled!

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od MAAKKI 13/7/2015, 21:34

Vece cure sunny

Ne pisem cesto, tu sam citam, ali nemam sta pametno da napisem. Prizvale ste me sa ovim divnim slikama, medenjaci sta drugo da kazem, uvek mi izmame osmeh smajli angel smajli angel smajli angel



MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od BiKsi :) 14/7/2015, 00:12

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Cure, ajde prosledite Hepi slikice vasih beba da ih stavi u Galeriju pobednika na nasem sajtu!

Prelepa deca, nije sto su nasa Kutanjska, nego su stvarno seceri i medovi! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Star77 14/7/2015, 07:01

Uljepsali ste mi dan sa ovim nasim prelijepim manekenima :)
Carobni su :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 47
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od HappyGirl 14/7/2015, 17:28

Klinci i klinceze su vam savršenstvo :)
Genedina još malo :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 2 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu