KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUL-mesec za bete i bebe :-)

+29
KoMetaK
Bobaue
JocY
tatjanica
Erata
MalaSaJuga
dr mali pariz
nina :)
lelas
MAAKKI
Zmajuška
neris8
ganedina
SladZana
Niny
Blanka
Shizika
zvoncica36
AriesGirl
veki1
Ema78
Ancica 87
bebko
HappyGirl
Star77
Sofija Veks
PalcicaBg
BiKsi :)
jelena*mama2andjela*
33 posters

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od lelas 24/7/2015, 12:27

Tatjanice,odlicno stize taja.mogu da zamislim koliko ce tu emocija biti.a Sofija ce u trenu da ga opcini.ljubi nam drugaricu,lutkicu!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od tatjanica 24/7/2015, 13:13

...hvala,lelas...mi sitno brojimo a i ti si usitnilaaaaa....koliko josh ima? sunny beba srca
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od zvoncica36 24/7/2015, 15:00

Tatjanice Sofija je prelepa. Vidim da joj je vruće. Ljubi je u stopalo za mene

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od zvoncica36 24/7/2015, 15:08

markosanja.radosavljevic ::Da zvoncice i Vasu ce opisati dr Voja. Smatram i ja da je veliki strucnjak covek je iskren kaze da je operacija rizicna pokusace da otvori aortu ali je zaista suzena pricao je o mogucim komplikacijama ali ne mogu o njima suze su vec krenule. Jako mi je tesko. Hvala zmajuski sto je odvojila vreme za mog Vasu. Hvala i vamq sto pruzate podrsku mnogo mi znaci
Mislim da je Voja odličan i da imate sreće što je on. Svašta može da se desi i kad šetaš ulicom. Padne ti saksija na glavu ili deo fasade,...,ali se to jako retko događa. Tako da verujem i želim da se Vasi baš ništa ružno nedesi već da sve prođe kako treba. Dr.mora da predoči šta i kako,ali sam isto tako sigurna da će sve dati od sebe da Vasa bude dobro. I doktori imaju decu i veoma su osetljivi na te male pacijente koji su jači od svih nas. Mislim da dr koji ti je vodio trudnoću i radio ekspert.uz je morao to da vam kaže. Zbog ostalih žena bilo bi ok da napišeš ko ti je pratio trudnoću. Biksi ti je lepo napisala pokušaj da budeš hrabra zbog Vase on sve oseća. Ljubimo vas moj dečak i ja i držimo palčeve da sve bude dobro.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od lelas 24/7/2015, 15:17

Da tatjanice,mi brojimo sitno,jos 20 dana do termina upoznavanja nase princeze!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ema78 24/7/2015, 16:20

Sanja, dr Voja je odlican, i ja imam iskustvo sa njim. Sto kaze Zvoncica, dr mora da predoci sve rizike operacije,a sve sto se radi na telu nosi odredjen rizik. U svoj toj nesereci, sreca je sto Je Vasa dobro napredovao, cini mi se da sam negde procitala oko 1kg, sto je sjajno i sto govori da mu je organizam jak, da najvazniji organi rade svoj posao kako treba, sto nije mala stvar.
A sto se tice dr koja je vodila trudnocu, ne znam sta da kazem...da ti je recno ranije, ti bi se ziva pojela, i te negativne emocije prenela na Vasu mnogo ranije. Mozda je trebalo reci nekom tvom...Sta bi dobila time? Sa druge strane, da li je dr uopste video problem sa aortom? Nije poenta u tome da li je hteo da ti kaze ili ne, nego da li je bio dovoljno strucan...

Ali, sta je tu je... idemo dalje. Mislimo na Vasu i tebe, saljemo ti pozitivnu energiju i nadamo se najboljem.A bice to bolje od najboljeg... cvet
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od MalaSaJuga 24/7/2015, 16:23

Biksi nosic mu cistim tako sto mu stacim fiz.rastvor a onda izvlacim pumpicom
.ima dosta sekreta.ni to nam nisu rekli u leskovcu vec nam reklq iedna zena koja ima bebicu.ljuta sam na nase lekare.pogotovo na moju dr koja mi vodila trudnocu. Zasta uzimaju pare.mozete da zamislite da odem kod nje na kontrolu privatno a ona me pita.zar vam niko nije dao kapi za skupljane materice i to me pitq dve nedelje nakon porodjaja. Kaze da je ostala krv i mogu dobiti infekciju. Kos uvek se nije vratila osecam kako pulsira tj i osecam je visoko ali sad mi je to u drugom planu samo da mi Vasa bude dobro. Pitacu i dr u spebu zar nista nije video na 4d.zar nas vide samo kao vrece novca. Hvala vam zenice na divnim recima i sto nam pruzate podrsku.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od BiKsi :) 24/7/2015, 17:58

Sanja, mantram i dalje, naravski. Samo vrsni strucnjaci znaju pravo da gledaju na uz aparatima bebe. I to obicno oni koji se samo time bave i nicim drugim. Bitno je da Vasa bude dobro, necemo se vracati u proslost, vazi! CMoka
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od PalcicaBg 24/7/2015, 18:10

Tatjanice Sofija je prava lepotica.Mogu misliti koliko zeljno iscekujete susret sa tatom,a tek on... srca srca srca

Sanjice mislim na vas,saljem vam pregrst pozitivne energije i snage!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ancica 87 24/7/2015, 19:08

Sanja divno je sto vas teta Zmajuska obilazi....Bas se vidi da je velika zena...
Mi cemo se svi moliti za Vasu,i verujem da ce sve biti dobro...O dr necemo komentarisati,cast izuzecima!
Tatjanice,Sofi je med medeni,pa u morskom tatu da doceka,nemam reci...Jel ste jos u Vojvodini ili ste otisle na docek u CG?

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od tatjanica 24/7/2015, 19:32

...hvala svimaaaa...ljubimo vas sofi i ja...mi smo u subotici i tu ostajemo do daljnjeg,tajo nam ovde dolazi,kao i svi crnogorci,voli vojvodinu...pa cemo u kotor kad malo porastemo...

...sanjiceeee,mislim na vas jako,jakooooo!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od AriesGirl 25/7/2015, 15:22

Tatjanice, Sofi je prava princeza. Mogu misliti koja ce to sreca biti kad stigne taja.

Sanja, mislim na tebe i Vasu i saljem pregrst pozitivne energije.

Devojke, uzivajte u vikendu.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ema78 25/7/2015, 16:03

tatjanice, al ce biti uzivanja....
sanja, kako si? sto se tice nosica, posavetuj se sa neonatologom iz tirsove. posotji hipertonican rastvor morske soli koji je mnogo bolji od obicnog, jer smanjuje otoke u nosicima. ja sam petru cistila nosic( ai danas to radim) tako sto mu nakapam par kapi fizioloskog ili izotonicnog rastvora , sacekam par minuta, izvucem sta se izvuci da,pa uspricam taj hipertonicni. Kada je frka koristim fiziomer, kad nije fizioloski u onim malim pakovanjima. U sirokom luku izbegavaj velika pakovanja fizioloskog, a ako ih ipak koristis, nikako ne ostavljaj ubodenu iglu u onaj plasticni cep.
I moram da te pitam, kakve kapi za skupljane materice? Lohije su fizioloski proces i traju do  30-40 dana, a kapi se daju ko traju preko toga ili ako su krvarenja obilna...pogotovu se ne daju ako dojis bebu...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od MalaSaJuga 25/7/2015, 19:35

Ema sad si me zbunila skroz.pa kapi one za skupljanje materice daju se i nakon pobacaja,kiretaza. Rekla dr da se niie dobro skupila nakon pregleda uz i da se kontrakuje.e a ja isto procitah da se ne uzimaju ak se doji i pozovem dr.kaze ona moze pa tebe su spricali inekcijama u bolnici ovo je isto samo blaze.aj sad budi ti pametan?Doktorka je valjda zna sta radi u pm.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od ganedina 26/7/2015, 08:57

Draga Sanja ,

Jako mi je zao sto se nalazis u takvoj situaciji , bas sam se sokirala kad sam procitala . Mrzim doktore koji u nama jos sa vrata vide samo novac I nista vise, a ne ono sto treba, ako to uopste I znaju . Dobro je da se sada nalazite u pravim rukama u Tirsovoj . Sigurna sam da ce Vasa biti mali veliki junak I da ce sve sto je pred njim uspesno prebroditi I da ce se na kraju sve dobro zavrsiti . Glim vas i molim se za vas .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Erata 26/7/2015, 09:49

Sanjice draga, sutra cete vi i Vasilije junacki prebroditi sve ovo sto vas je snaslo. Neka sve prodje kako treba, da se mali borac lepo oporavi, pa da uskoro uzivate u vasoj kucici. Saljemo vam puno poljubaca i mislimo na vas.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ema78 26/7/2015, 15:53

Sanja,sad je najbitnije  da skupimo pozitivnu energiju i da sutra, zajedno sa tobom i Vasom preguramo dan...iako znam da ce sve biti ok, treba sve to itdrzati...
A sto se tice skupljanja materice, posavetuj se sa jos nekim,kad sve prodje.Ako se nije skupila, nije, onda treba raditi na tome, pa piti i kapi....ja se nesto ne secam da su meni davali bilo sta posle porodjaja, ali me jesu rokali recimo glukozom u ogromnim kolicinama, jer sam se tresla kao prut.Posle sam negde procitala da je i to drhtanje normalna reakcija na porodjaj, i da prolazi samo od sebe. A glukoza na moju IR je bas dobrodosla...Nego, sta je bilo bilo je, ajmo mi da za sutra saljemo pozitivnu energiju da se sve lepo zavrsi...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od zvoncica36 26/7/2015, 17:16

Sanja verujem da će Vasa biti dobro. Ja sam se porodila cr nisam pila nikakve kapi,ali moja sestra jeste posle prirodnog porođaja. Dojila je najnormalnije dete i sad to dete ima 12 godina zdravo i pravo i užasno nemirno. Tako da će i tvoj Vasa biti ok bez obzira na kapi koje piješ. Slažem se sa Emom da sad ostaviš iza sebe što ti nisu rekli u trudnoći za Vasino srculence, ali treba znati ako beba ima problem. Kako mi kao roditelji da znamo ako je nešto urgentno, a mi mislimo problemčić i rešiće se. Hvala Bogu da se otkrilo da Vasi treba operacija. Zato i smatram da neki dr.nisu dorasli svom poslu. Čekamo dobre vesti vezane za operaciju, a ja sam sigurna da će Voja da bude odmoran i maksimalno posvećen operaciji. Rade oni sigurno i mnogo teže operacije i imaju odlične rezultate. Vasa je lepo napredovao što znači da je veliki borac. Jače su bebe nego što mislimo. Mazi ga,voli i hrani i to je više nego pola puta ka ozdravljenju. Budi hrabra za svog dečaka.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ancica 87 26/7/2015, 21:38

Sanja,mislimo na tebe i Vasilija....Verujemo da ce posle toga biti jedan pravi i zdravi nemirko.... Ljubimo vas!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ema78 26/7/2015, 22:14

Sanjcici, mislim na tebe i Vasu !!! I saljem vam milion poljubaca !!!

Raspitah se za kapi, i situcija je sedeca: ako se materica nije skupila, daju se, uz redovne kontrole, a ako jeste i dojenje je dovoljno. U svakom slucaju, potreban je kontinuian nadzor ginekologa, posle porodjaja, pa po potrebi. Na bebu nemaju nikakvo dejstvo. Nadam se da sam ti makar jednu nedoumicu razresila.

Ljubim vas sve pune, i mislim na vas!

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od BiKsi :) 27/7/2015, 00:38

Danas je veliki dan za Vasu, danas ce operacijom resiti problem koji ima, a onda cenakon toga biti zdrav i zivahan, nemirko pravi! Sanja, mislima sam uz vas, fige stisnute!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Sofija Veks 27/7/2015, 00:53

Sanja, budi jaka, da sto bolje prodje, i da se vasa lepo oporavi, mis mali meden!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Ema78 27/7/2015, 09:20

Sanja, mislimo na vas, budite jaki !!!

cvet cvet cvet cvet cvet
usne usne usne usne usne
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od SladZana 27/7/2015, 09:30

Ema78 ::Sanja, mislimo na vas, budite jaki !!!

cvet cvet cvet cvet cvet
usne usne usne usne usne
cvet cvet cvet osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od tatjanica 27/7/2015, 11:42

...sanjice ljubim te i mislim na vas!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

bebe - JUL-mesec za bete i bebe :-) - Page 5 Empty Re: JUL-mesec za bete i bebe :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu