KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 21/4/2015, 14:07

Bak beta raste kako treba,jupiiiii!
Za dva dana bice trocifrena.to je to.navijam!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od brinbili 21/4/2015, 14:07

Lijenština jedna lol!
Bravo Bak,znam ja ko ce mene jos da vuce za nos sreca
trudnica roda trudnica roda trudnica roda
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 21/4/2015, 14:10

Bak, divno! Bebica je malo lenja, ali poslušaće mamu i sve tete navijačice i porašće velika, velika! Navijamo i dalje!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ncoka 21/4/2015, 14:12

Bak trudnjačo (tako moja sestričina zove trudnice) slobodno možeš da nas vučeš za nosiće!!! radost radost radost
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 21/4/2015, 14:14

Bakisa dragi, ako je crnogorce onda to tako ide, za 2 dana ima da djipi velika ko Durmitor! Bravo ti ga , jupiiiiii, d d d d d d d d d d d d b b b b b b b b b b b b b b
Pod Lovcenom vila klice, zivjela nam trudnicice good job zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 21/4/2015, 14:18

Jao, Bak, trudnjačice jedna sunny sunny sunny sunny sunny osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce yes yes yes yes yes radost radost radost radost radost radost radost
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 21/4/2015, 14:20

Joj, hvala vam, ali ja jos nikoga ne vucem  lol!

Primila sam posle prve bete pola pregnila od 1500 (pukla mi ampula) tako da je ona malo sve to podigao....

Navijajte, nema druge 


Ncoka, Blanka, Zmajuska ,ostale cekalice Wink , navijam, sticicete me, ako nastavim da vadim bete svaki drugi dan  lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 21/4/2015, 14:22

Uzivaj. Svim srcem. Vucices za dva tri dana Very Happy
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 21/4/2015, 14:26

Bak, devojke su ti sve rekle, beta je od prethodnog vadjenja bas porasla. Ja i dalje skacem, navijam, prasim i sve po redu. Bice to lepa beta za dva dana.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 21/4/2015, 14:48

Bravo Bak . Beta raste aritmetickom progresijom , ma super, samo neka tako I nastavi . Mala lenstinica se kasnije zakacila za mamu I sad samo pici beta HCG . Sreca, sreca , radost .....
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/4/2015, 15:33

Bakonja, idemo, za prekosutra! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 21/4/2015, 15:35

Bak, ovo je super za 12. dan! Navijamo za prekosutra!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 21/4/2015, 17:11

Joj bre Bak nista lepse od ovoga!!! Cestitam!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 21/4/2015, 17:40

BiKsi :) ::Bakonja, idemo, za prekosutra! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

ajmo, generacijo!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 21/4/2015, 17:56

...baaaak,navijam za trocifrenu debelu betu kakva che i biti prekosutraaa!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 21/4/2015, 18:00

I ja se pridruzujem cestitkama i bice to divna beta i divna beba dace Bog!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 21/4/2015, 20:03

Napokon sam se dokopala kompa (inace pisem sa telefona i nemam smajlice), pa da iskoristim priliku da poskocim za Bak i posaljem joj rodice:

wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Malo rodica saljem i cekalicama Blanki, Ncoki, Mariji, Zmajuski (da li imamo jos nekog?):

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Devojke, d d d d d

AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/4/2015, 20:29

Bak,lepo je beta skocila,bice to dobro,a navijam da prekosutra tek skoci vrtoglavo! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od spring 21/4/2015, 21:45

AriesGirl ::Napokon sam se dokopala kompa (inace pisem sa telefona i nemam smajlice), pa da iskoristim priliku da poskocim za Bak i posaljem joj rodice:

wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

Malo rodica saljem i cekalicama Blanki, Ncoki, Mariji, Zmajuski (da li imamo jos nekog?):

roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

Devojke,  d  d  d  d  d Ja sam cekalica hocu i ja rodu!!!! roda

spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 21/4/2015, 22:00

Spring nisi pisala o postupku pa ne znamo.Ili ja to nisam videla.
U svakom slucaju evo roda pa da se radujemo uskoro roda roda roda roda roda roda roda roda
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 22/4/2015, 00:00

bak ::40, 4

I dalje ne znam sta da mislim. 12. dan

Navijajte i dalje, mozda ubedimo ovo crnogorce da se razbudi  lol!


Bravo bravo!!! Navijam da se lepo nastavi da se radujes i u januaru grlis zamotuljak!!! :***

Devojke znate sta vam zelim! :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/4/2015, 04:23

Bak,

Trudnice!!

v v v v v v v v v v v

tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje

f
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 22/4/2015, 06:38

spring ::
AriesGirl ::Napokon sam se dokopala kompa (inace pisem sa telefona i nemam smajlice), pa da iskoristim priliku da poskocim za Bak i posaljem joj rodice:

wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

Malo rodica saljem i cekalicama Blanki, Ncoki, Mariji, Zmajuski (da li imamo jos nekog?):

roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

Devojke,  d  d  d  d  d   Ja sam cekalica hocu i ja rodu!!!! roda


Spring, ili nisi pisala da si u postupku, kao sto je rekla Palcica, ili je meni promaklo. U svakom slucaju, saljem i tebi jedno jato roda !
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ncoka 22/4/2015, 12:50

Jao devojke sto mene hvata neizdrz... sve pomislim kad smo ovoliko do sad cekali sta je jos 7 dana, ali ovih 7 dana kao 7 godina sestro slatka Mene poceli grcevi po stomaku, donja ledja me bas bole, sva sam nervozna... Razmisljam da krenem po salonima da mi brze prodje vreme, malo manikir, pedikir... e sad ne znam dal smem da se farbam, sta vi kazete? Nije mi neophodno nego da znam i za ubuduce, koje je vase misljenje?
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/4/2015, 12:53

E,Ncoka,tako i ja dok sam čekala betu,pa sam se posle farbala da proslavim-neka bude i kod tebe isto!
Farbu biraj bez amonijaka i to je to!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu