KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 4/3/2015, 22:50

Nadalice čestitam... Super super beta... Dmana ti.. još ja da potrećim.. Pa da slavimo... Da povučete nogu za sve naredne žene.... Cmok!
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 5/3/2015, 07:06

Hvala drage devojke,vucem vas za nos,noge,ruke,sta god zelite,samo da bude sto vise srecnih mama sa svojim lepim bebama.Hvala vam puno,puno na cestitkama i javljam rezultate sa prvog UZ.Samo da sve bude ok,a nadam se da hoce molitva
Blanka zelim ti srecan april,da ti ovo prolece donese srecu.Enap drzim fige jako,cekamo lepe vesti za koji dan igra igra igra igra Svima vam saljem veliki ljubav

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/3/2015, 07:37

Bubamara ::Cestitke svima koje su nas obradovale lepim betama!!Pratim vas s vremena na vreme i navijam za svaku pojedinacno od srca!
Posto se raspitujem svuda sta i kako dalje,posto sam se nasla u cudu, da pitam i vas..pogotovo sto vidim da sta isle na hsg,histeroskopije...
Bila sam na UZ u Visegradskoj i pored svega sto imamo..problema jako loseg spermograma...dr mi je rekla da ce nacelnica sigurno traziti moj hsg!
Na sta sam ja ostala zatecena s obzirom da su mi u Frontu rekli da nema nikakve potrebe za tim s obzirom da vec imamo indikaciju za vto, njegov spermogram..kod mene ostalo ok,ni na sta se ne sumnja..
Pa me zanima da li i vama koje ste krenule na vto zbog spermograma i kojim slucajem idete u Visegradsku..da li su vam takodje trazili hsg da odradite?
Ja sam jako odreagovala na sta mi je dr rekla verujem vam,pa kao mozda makar histeroskopiju.
Doduse vidim da nacelnica odredjuje i sta ona kaze to je.I ako kaze da moram hsg ili me ne primaju.. idem direktno nju da trazim..jer sam prvi put u svemu ovome i necu otici da zakazujem intervencije dok ne porazgovaram s onim ko to trazi da se uradi,da dobijem objasnjenje prvenstveno zasto podvrgavati me tome kad svi ostali govore da ne treba.
Pa i sam spisak analiza na kome stoji da je sve to potrebno samo ako je spermogram uredan.
Hvala vam unapred na pomoci,ako je neko imao slicnu situaciju!
I da,da li se zbog hsg-a i histeroskopije ostaje u bolnici dve noci,koliko sam cula,i sta je od toga blaza varijanta..Nekako kontam histeroskopija.Hvala jos jednooom!


Da, mora HSG ili histero, ja sam radila HSG i ostala to pre podne, oko 2h sam isla kuci. Ali su mi zato na HSG pronasli septum u materici i pd intervencije je promenio polozaj pogodniji za implantaciju, i levi jajovod su pod pritiskom kontrasta lepo produvali Tako da sam ja planirala histeroskopiju i laparoskopiju za 2 ciklusa, ali nisam uradila na kraju jer nas je iznenadila priridna trudnoca posle toliko cekanja i pretraga :) zelim ti da sto pre to zavrsis i udjes u postupak :)

Jelena grlim te, ti si toliko jaka i hrabra da si moja motivacija za hrabrost. Imaces uskoro svohe bebe zasluzila si kao i sve devojke ovde! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/3/2015, 07:42

Bubamara ::Izvini i da se nadovezem na prethodni post-koliko si cekala na hsg,da li moze biti da dodjes na red do mesec dana ili duze?

Ja sam na HSG isla odmah narednog ciklusa, 1dczakazes da se radi 8-10dc i sa pripremljenom kks, urin, brisevima ides na intervenciju. U frontu traze i uk. Izlazi se sigurno taj dan i odmah dobijas snimke u ruke.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/3/2015, 07:45

Amna84 ::Da li znate da je neko zaceo djete sa svojom jajnom celijom  sa ovako malim AMH..jer ovdje ne rade pokusaje isla bi za Zagreb ili Beograd.. pa da bar neko od nasi doktora pokusa da izvuce iz mene nesto.A za ciklo proginovu nisu ni culi..jedna .mlada doktorica mi je rekla da zna ali oni je ne smiju prepisati da mi nebi istrosili I to malo amh..samo salju u bec na donaciju . osjecam se ..ne znam


Ja imam prirodnu trudnocu sa AMH 0,0122, totalno neocekivanu i to 1x bukvalno pukao kobdom za vreme ovulacije kada nismo planirali trudnocu da bih isla na histeroskopiju i laparoskopiju narednog meseca. Pre toga sam imala 5 biohemijskih trudnoca. Tako da jeste moguce itekako.
Lela je isto imala prirodnu buohemijsku sa vrednosti kao ti, znaci ipak jeste moguce od svoje jajne celije.  osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/3/2015, 07:48

lela1984 ::Lelića ce uskoro na novu VTO-prirodnjak ili donacija,šta bude moglo,pripremam se za proleće ili leto lagano.Nardavno da ima nade,ja sam živi dokaz da su neke stvari ipak moguće.


Ljubim te draga moja i prasim da krenes mojim stopama, bas da vas iznenadi prirodna trudnoca za vreme priprema i da se svi radujemo :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/3/2015, 07:50

nadalica ::Drage moje virtuelne drugarice,hvala vam sto ste me bodrile i navijale za pozitivnu betu.Danas 12 dan od transfera moja beta je 271.Vucem vas jaaaaaaaaaaaaaaaako za nos i zelim vam srecu koju sada ja osecam. love love love love love love love love ljubav ljubav ljubav


Jaoooj divno!!!! Cestitam! :***  osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/3/2015, 07:55

Blanka cekam izvestaj od dr i sve vas vucem za nosice u trudnicke dnevnike :****

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 5/3/2015, 08:40

Naravno, raspitaj se i probaj prvo sa svojom jc. Imas u Sloveniji kliniku i naravno u Pragu. Ima i u Sarajevu taj neki doktor Turcin
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 5/3/2015, 09:15

nadalica ::Drage moje virtuelne drugarice,hvala vam sto ste me bodrile i navijale za pozitivnu betu.Danas 12 dan od transfera moja beta je 271.Vucem vas jaaaaaaaaaaaaaaaako za nos i zelim vam srecu koju sada ja osecam. love love love love love love love love ljubav ljubav ljubav
Bravo nadalice!!!!! Divna beta,onako prava!!! Jos za neki dan i izvestaj sa UZ da cujemo,i pravac na trudnicke da se druzimo! Cestitam!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 5/3/2015, 09:16

Blankic cekamo da cujemo sta ce reci doktorii.... Ljubac!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/3/2015, 09:20

Nije kao kod Amme,Vecka,moj je malo veci-0,20, a njen je 0,020.

Hvala ti na lepim zeljama,Vecka,na prolece svakako planiram konsultacije za novi prirodnjak ako do tad ne bude nista.Navikla sam na VTO vec,ja sam maratonac. Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 5/3/2015, 09:56

Vecka ,Ancice,hvala puno na podrsci! Kako je to dobar osjecaj kad te dvije trudnice ovako vuku za nos i bodre. Ljubim vas i vase stmacice. Vecka, snago nasa, sve ce biti oki doki, taj mali zvrk je cudo, ja sam ti to davno rekla. love zagrljaj poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 5/3/2015, 11:23

Sad sam dala krv... Joj sto sam imala tremu.. Preživeti još 3 sata
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 5/3/2015, 12:02

....bravo,nadaliceeeeeeeee neka je sa srechom trudnochaaaaaa i da sve prodje shkolski!!! likeit trudnica beba
....lelice,ovo je tvoja godinaaaa,navijaaaam jako jakoooo!!! igracice igracice igracice
.....ena,drzhim ti fige i vuchem za nossss,josh koji sat i sve chesh znati! bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
...amna,svu ti srechu zhelim i da se shto pre desi vashe malo chudoooo!!! bebe
....blanki,jedva chekam da javish rezultate,ali znam da che sve biti supeeer! igra
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/3/2015, 12:06

Enap navijam iz sve snage!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 5/3/2015, 12:18

Nadalice, cestitam as as as as igra igra igra
Enap navijam! igracice igracice igracice
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 5/3/2015, 12:25

enap navijam jako draga za tebe ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b d d d d d

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/3/2015, 12:38

nadalica ::Drage moje virtuelne drugarice,hvala vam sto ste me bodrile i navijale za pozitivnu betu.Danas 12 dan od transfera moja beta je 271.Vucem vas jaaaaaaaaaaaaaaaako za nos i zelim vam srecu koju sada ja osecam. love love love love love love love love ljubav ljubav ljubav


CESTITAM, draga moja!
bravo bravo bravo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/3/2015, 12:47

Enap, naaavijaaamo jako najjace!!!
navijači2 navijači2 navijači2  igra igra igra  navijači2 navijači2 navijači2  igra igra igra
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 5/3/2015, 12:52

Drage zene..uptavo sam dobila odgovor od jos jedne klinike u becu, tu radi jedna nasa doktorica ..Samo donacija :-( Nasla sam jednu kliniku u Zagrebu dr. Simunic IVF klinika pronasla sam da imaju e-mail.Zanima me da li doktorica iz Srbije ima meil adresu kako bi se I njoj javila..Mislim na doktoricu Vujovic ako ne grijesim o njoj ste puno pisale.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 5/3/2015, 13:11

Витрификација на јајце клетки

Во центарот за асистирана репродукција воведовме и витрификација – најнова метода на брзо замрзнување на ембриони и јајце клетки.
Донација на јајце клетки и сперматозоиди

Македонското законодавство дозволува донорство на јајце клетки и сперматозоиди. Центарот за асистирана репродукција бележи повеќегодишно искуство во областа на донорската програма. Асистираните репродуктивни техники со донорски сперматозоиди се предлагаат кај двојки кај кои е дијагностициран апсолутен машки стерилитет (azoospermia) и кога постои ризик од генетско преносливи болести на идното потомство. Користиме донорски материјал од најреномираната банка за сперма во Европа, со која имаме воспоставeно највисоко ниво на соработка.

ja sam procitala a mogu da ti dam i br telefona u skoplju u Sistini rade sa donatorskim jc...imam taj prospekt i sad citam
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 5/3/2015, 13:14


Донација на јајце клетки

Жените кои немаат квалитетни јајце клетки, се кандидати за оплодување со донирани јајце клетки. Во постапката на донација на јајце клетки жената донор е проследена на генетски испитувања (генетски скрининг) и сите други иследувања предвидени со законот за биомедицинско потпомогнато оплодување. Потоа следува постапка на хормонска стимулација на јајчниците. Се прави аспирација на јајце клетките и тие веднаш се криопрезервираат (замрзнуваат). Кога жената реципиент ќе биде подготвена да забремени, јајце клетките се одмрзнуваат, се оплодуваат со семениот материјал од партнерот на реципиентката и создадениот ембрион се трансферира во матката на реципиентката.


ovo je sa njihovog sajta
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 5/3/2015, 13:20

Ja ovo ne znam citati..ali ja ne zelim donaciju .To mogu I ovdje placaju 70% troskova..ja bi nasim doktorima da probaju sa mojom jc. jer ovdje nece ni ciklo proginovu da ukljuce na moje rezultate
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 5/3/2015, 13:25

pa ti pozovi i pitaj moj amh je bio 1
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu