KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 13/2/2015, 00:51

Sto ja volim ovakve price o doktorima :) Ovako ja volim da kazem o prof.Novakov,samo sto je ona iz neke druge oblasti ,ali je zaista LJUDINA!Cesto kazem kad bi Srbija imala bar 1% doktora kao sto je prof.Novakov ( evo izgleda i dr.Kopitovic ) imali bi najstrucniji i da kazem najljduskiji zdravstveni sistem u svetu!!!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 13/2/2015, 00:58

KoMetaK, odmah da ti kažem da si me rasplakala ovom izjavom, stvarno si smajli angel Ja sestru nagovaram već dugo da zakaže konsultacije, i sačuvala sam novac za to, ali ona se jako lako obeshrabri, to mi je najgore jer znam koliko je bitno pozitivno mišljenje! A imali smo jako loše iskustvo po pitanju doktora (nevezano za ovaj problem) i sada smo u situaciji da više ne znamo šta o kome da mislimo i hoće li tražiti novac samo za "dobar dan".. Slobodno mi piši na pp, svaka informacija mi je bitna!
Hvala ti na ovoj divnoj poruci, neizmerno! srca srca srca
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 13/2/2015, 02:55

Tebi, da i Novakovka je dr odlican, strucan, covek, koliko sam je ja upoznala, jer sam kod nje radila dabl prosli put. Ne znam da li radi jos nesto osim expertskih ultrazvukova, ali ako radi, verujem da je maksimalna u tome sto radi. Zaista, Novi Sad treba da bude ponosan na svoje lekare i strucnjake za VTO i trudnocu, sigurno ima i izuzetaka, ali par njih vrede za sve ostale! Zato kad se prodje Novim Sadom, samo se setaju bebe, nisam videla ni jedan grad po svetu, a skitasmo poprilicno, sa toliko puno dece kao Novi Sad! Zasita je milina gledati sve te malisane, tu mladost Novog Sada kako trckara ulicama, ili se vozi u kolicima, vrlo cesto i blizanci, trojke...

FOxes, ono sto KOpitovicku razlikuje od drugih dr sa kojima sam se ja srela je ta pozitiva! Ona ti taaako ulije snagu i veru da iako si razocaran pocnes da verujes da ces uspeti! Ona je meni prvi put (a otisla sam kod nje posle 5 neuspesnih VTO sirom EU) stalno govorila da smo joj izazov i da mora da nam napravi dete! I ta njena vera i pozitiva je urodila plodom, ja sam se opustila i verovala joj maksimalno i mislim da je i to doprinelo uspehu prve VTO kod nje! Zene koje poznajem a koje imaju nizak AMH i odu kod nje, ona ne otkaci kao vecina dr (da im ne kvare procenat uspeha) rekavsi im samo donacija i nista vise, nego proba sve, da sve od sebe pa ako ne ide, onda im kaze da je donacija jedina opcija! Ali, ne odmah na prvu loptu! Eto i Lela odavde je dokaz za to! D77, koje sad nema na koracima, a koju su "otpisali" u Leskovcu i kod Ivanovica, iz prirodnog ciklusa dobila 1jc i evo je cuva sad Nadju! Kopitovicka je nije otpisala! Meni je ovde jedan dr, austrijanac, posle 3. neuspesne VTO, kad sam otisla da vidim sta da uradim od dodatnih analiza, reako - jeste li razmisljala o donaciji?! Mi mislili da govori o donaciji spermica, jer njih imamo malo a ja sam imala 12-15 jc upostupcima pre toga i 38. godina, on mi je rekao - ne, ne, o donaciji jc!!! Shocked Rekla sam ne, jer jos imam svoje i ne razmislajm, Naravno po njemu nisu trebale dodatne analize, nista... radial ih posle par godina na svoju ruku... a u postpuku sledecem kod tog istog dr sam imala 21jc!! TOliko o njemu i strucnosti nekih dr! Pisah na desavanjima u trudnoci, sta sam danas dozivela, po prvi put u zivotu od lekara ovde!! Uzas! Citam kako se u UK ponasaju kod spontanog iz iskustva Vecke, ovde ima malo humanih lekara! Za njih si ti broj i nista vise.. objekat.. ne znam kako da se izrazim, zaista! Rolling Eyes No A prosla sam i ja mnogo klinika u sovm zivotu, mnogo specijalnosti, lecila roditelje, strica ,strinu, brata od strica ,2 tetke i 2 tece... pola ostale familije, jer kako sam zavrsila medicinsku, posle radila na odgovornom mestu, imala sam otvorena vrata svuda i kad sam poznavala i kad nisam lekare, ali ni u NIsu, ni u Beogradu, Novom Sadu i jos nekim gradicima po Srbiji, ja ovakvog debila od lekara nisam srela!!! Bilo je manje ili vise humanih, ali su ipak bili ljudi, trudili se da pomognu koliko znaju.. saslusali me kad sam im picala... a ovaj.. ako bih sudila samo po nejgovom ponasanju danas, nikad vise u zivotu ne bih otisla ni kod ginekologa ni kod lekara nigde!

Eto, ubedi sestru da da sansu KOpitovicki, sto pre! Da makar, ako ne uspeju da se dogovore za BEtaniju, udje u kvotu od 50 VTO po snizenoj ceni na novoj klinici, pa ce sakupljati novac, polako... mada, i to ne znaci da bi ih kostalo toliko! Veruje mda bi dr predlozila pre prirodnjak ili poluprirodnjak, tako da bi i cena bila mnogo niza, treba otici i pitati sve... nista nije ni crno ni belo! Ako ste iz nekog grada koji gravitira Novom Sadu, ima sanse da dosta toga uradite na uput! Meni je govorila za histero da joj donesem uput i radicu besplatno tamo, a sigurna sam i svim zenama! Samo sto je nemoguce dobiti taj uput van Vojvodine a za NS, na zalost.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 13/2/2015, 03:07

KoMetaK, tebe je Bog poslao baš u momentu kad sam počela da tonem! Idem da vidim pp, nestrpljiva sam ljubav

Evo poslala sam ti pp, ali nisam sigurna da ti je stigla, nešto izgleda ne radim dobro ili izveštaj kasni.. Nadam se da ti ih nije stiglo pet Shocked Ako je stigla samo daj neki znakić kad svratiš Very Happy


Poslednji izmenio Foxes dana 13/2/2015, 05:03, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : dopuna)
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/2/2015, 06:13

Foxes ::lela1984, ja baš verujem u tu kombinaciju, DHEA i Q10, toliko ima pozitivnih iskustava, pa još kad vidiš i kod sebe poboljšanje ne treba ti bolji dokaz! Kod tebe izgleda svaki put sve bolje, znači samo je pitanje vremena kad će biti bingo! Very Happy

Navijam za sve vas, jako! srce

Ja imam uspona i padova,dugo sam u borbi,zato nemam tendencija da se odusevljavam, apsolutno ni jednim lekarem.

Kopitovicka je od extremno boljih,to stoji.Ali,sto se mene licno tice,mislim da svi lekari koji rade IVF imaju propusta u dijagnostici,na zalost.

Gledala sam sajt Ferone i,po onome sto pise,zaista imaju vrhunske uslove i metode,kao u Pragu,a ja sam praskim uslovima vrlo zadovoljna,tako da ce Kopitovicka vrlo verovatno biti moj izbor ponovo.Drzite se Novog sada. osmeh srce
I rade cak i ERA test(Genesis vise nije jedini),a ja se ozbiljno razmisljam da ga uradim pred sledecu VTO,pa cu da vidim s Kopitovickom prvo to da mi uradi.

Foxes,uslovi su jako bitni.Lab i embriolog su bitni jednako kao i lekar.Genesis i dalje takodje ima odlican lab i vrhunskog embriologa,ali,ode Kopitovicka.Ali,kad sam videla uslove u Feroni koji pisu,verujem i u njihov kvalitet.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 13/2/2015, 10:37

Jelena bravo za stop.....Saljem roda gomilu i navijam za ludu zurku!!!!!
Tebi,trk za kumom odmah!!! Navijam za lepu betu!!!
Foxes,Kometak mi nece zameriti,ali ja idem kod dr Bjelice i zadovoljna sam sa njim.... Svacije iskustvo je razlicito,ovde ima dosta devojaka koje su bile kod njega,i zadovoljne su...U svakom slucaju koga god da ti sestra odabere nece pogresiti,i dr Trninic je odlican strucnjak,naravno da je Kopitovicka nezamenljiva,kao Novakovka u trudnoci... Samo preskocite Bujasku,iz licnog iskustva,eto,a nekom je mozda i ona ok...
Koristim priliku da vas vucem za nos,i navijam za sve moje drugarice!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 13/2/2015, 10:52

Drage moje pozdrav za sve osmeh srce . 
Jelena navijam za ludu zurku u labu:sime:. 
Tebi saljem rode:aa30:
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 13/2/2015, 13:13

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/1828997/%D0%A7%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BE+%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BE+%D0%B1%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D1%82%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE+%D0%B7%D0%B0+%D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BC%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE.html


BTW znate li dobrog imunologa u Novom Sadu?Imam uput ali nzm kod koga da idem
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 13/2/2015, 13:19

Ja sam isla kod dr.Igora Mitica imunologa,meni ga je preporucila moja doktorica i stvarno je super.U Novom Sadu je.Mislim da je na poliklinici u Novom Sadu,radi i u onoj MC Bolnici kod hotela Aleksandar,na Limanu.Pregled je koliko se secam 3000 dinara tamo.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 13/2/2015, 13:29


Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

I ovde da pitam....
Hej, drage ženice, čula sam da će za mesec dana biti usvojen zakod da žene iznad 40 imaju pravo na dva besplatna pokušaja? Šta znate o tome? Kažu da je bilo na TV, ja nisam gledala....Nadam se da uslovi neće biti da prokleti AMH mora da bude ko u devojke od 25 godina :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 13/2/2015, 13:29

Hvala Tebi Very Happy
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 13/2/2015, 13:32

Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO I ovde da pitam.... Hej, drage ženice, čula sam da će za mesec dana biti usvojen zakod da žene iznad 40 imaju pravo na dva besplatna pokušaja? Šta znate o tome? Kažu da je bilo na TV, ja nisam gledala....Nadam se da uslovi neće biti da prokleti AMH mora da bude ko u devojke od 25 godina :) ::


Iznad je link bas o tome lol!
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 13/2/2015, 13:33

Libra love
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 13/2/2015, 15:13

Mamadabudem gledala sam ja jutros bio je ministar zdravlja i rekao je da će i to sa godinama žena podići na neki stepen više,ali sa obzirom da smo u državi u kojoj jesmo da me neko neshvati pogrešno biće taj zakon usvojen za neku godinu,ali koliko se meni čini da je u Valjevu do 42.godine.Imala sam priliku da pričam sa ženom koja će vto raditi tamo i reče da mnogo brže ide i da oni zamrzavaju embrione.E da za samu pripremu vto tj komisiju ubaciće neke još obavezne analize poput trombofilije pošto se ovih dana malo diže prašinica da masa vto ne uspeva baš iz tog razloga! Ako sam ikakobila od neke pomoći..Pozz SREĆNO SVIMA smajli angel
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 13/2/2015, 15:24

poljubci mamadabudem
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 13/2/2015, 15:41

Ancica 87 ::Jelena bravo za stop.....Saljem roda gomilu i navijam za ludu zurku!!!!!
Tebi,trk za kumom odmah!!! Navijam za lepu betu!!!
Foxes,Kometak mi nece zameriti,ali ja idem kod dr Bjelice i zadovoljna sam sa njim.... Svacije iskustvo je razlicito,ovde ima dosta devojaka koje su bile kod njega,i zadovoljne su...U svakom slucaju koga god da ti sestra odabere nece pogresiti,i dr Trninic je odlican strucnjak,naravno da je Kopitovicka nezamenljiva,kao Novakovka u trudnoci... Samo preskocite Bujasku,iz licnog iskustva,eto,a nekom je mozda i ona ok...
Koristim priliku da vas vucem za nos,i navijam za sve moje drugarice!!!!


Evo i ja samo da dodam, ako necete zameriti, i ja sam pacijentkinja dr Bjelice i zadovoljna sam snjim. Ceo proces VTO sam odradila u Betaniji, ni dinar, ni jedan evro nisam mu stavila u dzep... Sad idem kod njega privatno u Genesis, zbog trudnoce, ali to je moj izbor, nije me ni na sta terao... Dao mi broj mobilnog, i kad kod imam pitanje, mi odgovori u roku od sat vremena. Inace je savrsio i psihologiju. A subspecijalizacija mu je endokrinologija. Jeste na prvu loptu imas utisak da je nadmen, ali je samo gospodin covek... I ako ti treba neko sa "cico mico draga moja itd ", nije takav... Ima svoj stav covek i to je to! Wink
Doktorka Trninic je mozda vec takva doktorica... i ona je super!
I na kraju i doktorka Kopitovic je isto super, nju sam zgotivila kad mi je drzala vezbe...sto kazu ljudina, ali kad sam krenula sa VTO, ona je stalno bila zauzeta, jer je inace i politicki aktivna, i kod Ilica i tada i u Genesisu,  tako da sam dospela pre kod dr Bjelice...
Suma sumarum, svako hvali svoga konja! lol!     ali eto nikog nisam kudila, bilo koga da izabere bice dobro, samo treba i sebe malo menjeti i vise verovati i da ti se Foxes sestra, ne obeshrabri, vec sad na pocetku! Treba snage i volje! Kako mi je dr Trninicka kad je radila transfer rekla : eto mi smo sve sad odradili, na Vama je sad... sve je u glavi... osmeh srce

p.s.Foxes, kupi sestri, knjigu Zorica Karanovic : Moc Zelje   (ja sam je citala dok sam bila na VTO)  Wink
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 13/2/2015, 15:51

Drage zene radila sam test na toxoplazmu.Moze li mi neko protumaciti rezultate?
Igg 0 ref vrednosti >5
Igm0,11 ref vrednost>0,65

Znam da je Igg znaci da li sam imala nekad toxoplazmu a Igm da li je sada imam.Pa mi nije jasno kako pokazuje 0 pa sada 0,11???
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 13/2/2015, 15:58

kiss kiss kiss za sve usne usne usne  usne
ja se polako pripremam sutra za aspiraciju i zurku u labu za dan zaljubljenih d b b igra igra  ujedno se i pakujem,skoknucemo odmah u Nedelju na dan-dva do Bleda i Ljubljane,cisto da mi brze prodje  vreme do transfera.
Jubim vas sve,drzite mi fige usne usne

p.s.citam kometare za Dr Bjelicu (ako pricamo o istom -jako visok,mlad dr,radi na Betaniji)i ja sam imala iskustvo sa njim,za vreme mog spontanog tj posle porodjaja prve bebe sa kojim me je poradjala zivotinja od zene kojoj ni ime ne znam al kojoj bi i ime dr Mengele bilo cast da nosi,i koja me je ostavila na stolu samu na sred porodjaja jer sam se po njenim recima drala i kad se smirim da je zovem da nastavi jer ona tako ne moze da radi, dosao je dr Bjelica,jako ljubazan,fin koji je radio isto sto i ona ali me je tretirao kao coveka,tesio, hrabio, drzao za ruku,govorio da tako mora,otisao do mog muza da mu kaze da sam dobro,da nema nazad al da sam hrabra,obisao me par puta u sobi bla bla bla ukratko bio jedina svetla tacka u toj uzasnoj situaciji,medjutim nakon tog nesretnog spontanog on mi je odradio i kiratazu nakon koje je u materici ostalo dosta posteljice,zbog cega sam dobila trovanje i umalo iskrvarila par dana kasnije,secaju se stare forumasice,pisala sam o tome...e sad da li je bilo do njega,do posteljice,do opremljenosti Betanije  ili sta vec ne znam sta da vam kazem,ali znam da sam imala nakon toga jos 3 kiretaze da bi ocistila zaostalu posteljicu.


Poslednji izmenio jelena*mama2andjela* dana 13/2/2015, 16:20, izmenjeno ukupno 1 puta

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 13/2/2015, 16:05

Drzimo figeeeeee!i vucem na nos!!! roda roda roda roda roda roda roda
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 13/2/2015, 16:27

....prashim i navijaaaaam!!! bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 13/2/2015, 17:45

Jeco , drzim pesnice za sutrasnju aspiraciju. Napravili ste super plan da za predstojece praznike otputujete , odmorite I rasteretite se ,posto ces opet imati dosta jajnih celija ,pa ce opet ici na blaste , tako da cete 4 dana biti slobodni kao pticice na grani .

Prasim I vucem za nosice .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 13/2/2015, 18:14

Ne znam da li se ja tripujem ili sta...Imala sam kutiju fraxiparina kupljenog u Srbiji i njima sam se bola jedno 6 dana i sva sam modra.Tamo sam u Pragu zamolila da mi daju recept bar za jos jednu kutuju jer ne znam kakvo je stanje sada ovde.I evo sad se bockam sa tim iz Ceske i od svakog uboda imam samo jednu malu crvenu tackicu i nista vise....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 13/2/2015, 18:30

...hmmm...ne znam,ja se bockam crnogorskim,srpskim i madjarskim(gde kad nadjem)fraxijem od 27. oktobra i imam svega par modrica i to malih....u svakom sluchaju,prija ti taj cheshki...to je dobar znak! Wink ....shaljem jato rodicaaaaaa!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda   ps. inache,fraxi od 0,3 je u srbiji trenutno deficitaran,ali ga ja nalazim po boljim privatnim apotekama...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 13/2/2015, 18:45

tebi, draga moja nije to vezano gde si ga kupila vec kako ga dajes, ja sam ga uvek koristila odavde iz Srbije i to ga dobijala od Doma Zdravlja i sama sebi davala, samo jednom sam imala modricu i to ogromnu ali su mi rekli da sam tada pogodila neki sitan damar na stomaku nije nista strasno...igle su jako tupe pa zbog toga....
mada je odlican znak da ti Češki prija to je superiska Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 13/2/2015, 18:56

Znaci tripujem se :) I ja imam tu ogromnu modrici Sad Cela leva strana stomaka mi je plava...To mi je bio 4 ubod po redu ovog puta i sve je pomodrelo.....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu