KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
Erata
Petkana
HappyGirl
mirjana 7888
tiramisu
libertte
Ema78
srculence 84
aleksandra b
smiley77
Endzi
JocY
sareni leptir
KoMetaK
lelas
peki78
marija123
ne gubim nadu
Iva79
fight&faith
Vuchica
Hiperaktivna
maki021
SoJa
mamadabudem
BiKsi :)
saska1
Nataly17
luckystar74
Tebi
annci
SladZana
sandrolina
tatjanica
Ancica 87
ivanicasale
PalcicaBg
cecilija78
Afrodita
micaubica83
AriesGirl
Star77
bak
Blanka
Smrdica
MalaSaJuga
lela1984
BabyBear
zvoncica36
Vecka
54 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 8/12/2014, 07:23

sareni leptir ::
Vecka ::3961! bb bb bb
Vecka, ja sad vidim.... Kasnim draga, ali ovo je predivna cifra!!!!  Cestitam. Jer to bese ti koristila femisan kapi, tako?! 
 Ma bravooooo!!!


Da da koristila sam ih ali sam prestala pre nekoliko meseci, nisam ih pila tog trenutka kad se cudo desilo :)
Hvala! :*


Karakaca srecno! :)

Baby, nadam se da ce sve biti kako treba! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/12/2014, 07:36

Karakaca, srecno! Delujes smireno i zadovoljno, pa da i jedna lepa beta bude iz ovog postupka.

Vecka, srecno na uz!


Maki021, BB, i sve cure koje se bockaju, srecno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 8/12/2014, 12:52

Napred koracaljke.  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 8/12/2014, 20:51

gde ste danas, devojke?

 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 8/12/2014, 20:55

Devojke moje, da li LH treba naglo da skoci u ovulaciji ili kako? Kako funkcionise taj hormon u stimulaciji? affraid affraid affraid affraid sreca sreca sreca

Molim da mi objasni neko ko zna....ja ko duduk neki....Citam ali ne razumem....
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 8/12/2014, 22:26

Afrodita ::Devojke moje, da li LH treba naglo da skoci u ovulaciji ili kako? Kako funkcionise taj hormon u stimulaciji? affraid affraid affraid affraid sreca sreca sreca

Molim da mi objasni neko ko zna....ja ko duduk neki....Citam ali ne razumem....

[size=32]Skoci pred ovulaciju oko 24-48h i podstice folikule da puknu. Kad puknu folikuli i i neposredno, par sati pred samu ovulaciju, LH naglo opada.[/size]


[size=32]Sutra ujutru idemo u spijunazu bebe :)[/size]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 8/12/2014, 22:58

Izvestaj sa UZ od danas (9. dc):

Na desnom jajniku nis, a na levom samo 1 folikul velicine 9 mm. Menopur dodat jos danas i sutra, u sredu ponovo

 da radim E2, a taj dan i ponovo UZ kod nje. jbg, nije sjajno i ne znam da li moze neki bum da se desi jos do srede, ali ja dadoh sve od sebe pa cemo videti.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 8/12/2014, 23:01

Inace, Kopitovicka danas nije bila tamo, imala neku tesku operaciju na Betaniji, pa je menjao neki dr Milanovic koji je valjda njena skola i rade zajedno, tako nesto...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 9/12/2014, 00:08

BabyBear ::Inace, Kopitovicka danas nije bila tamo, imala neku tesku operaciju na Betaniji, pa je menjao neki dr Milanovic koji je valjda njena skola i rade zajedno, tako nesto...

BB, mozda mislis na dr Stevana Milatovica, to je prvi asistent dr Kopitovic, onje super.
Zelim da ti sve to uspije, zasluzila si zaista. Samo naprijed! napred scuro
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/12/2014, 05:06

Vecka,da cujete srculence danas na UZ! sunny

Bb,da bude bolje sutra na UZ,da poraste taj antralac,da skoci E2 i da bude jajne celijice koja ce se oploditi! sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 9/12/2014, 06:22

Bb navijam da bude jos bar nekoliko folikula :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 9/12/2014, 07:05

baby mislim na tebe i zalivam zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
vecka, puuuno sreche na uz srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 9/12/2014, 07:17

osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 9/12/2014, 08:38

BabyBear ::Izvestaj sa UZ od danas (9. dc):

Na desnom jajniku nis, a na levom samo 1 folikul velicine 9 mm. Menopur dodat jos danas i sutra, u sredu ponovo

 da radim E2, a taj dan i ponovo UZ kod nje. jbg, nije sjajno i ne znam da li moze neki bum da se desi jos do srede, ali ja dadoh sve od sebe pa cemo videti.

Bb, ne brini samo...mora da se pokrene, primas hormone, desice se bum..Bice celijica!! Zelim ti od srca da bude sto boljeg kvaliteta!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 9/12/2014, 08:40

Vecka ::
Afrodita ::Devojke moje, da li LH treba naglo da skoci u ovulaciji ili kako? Kako funkcionise taj hormon u stimulaciji? affraid affraid affraid affraid sreca sreca sreca

Molim da mi objasni neko ko zna....ja ko duduk neki....Citam ali ne razumem....

[size=32]Skoci pred ovulaciju oko 24-48h i podstice folikule da puknu. Kad puknu folikuli i i neposredno, par sati pred samu ovulaciju, LH naglo opada.[/size]


[size=32]Sutra ujutru idemo u spijunazu bebe :)[/size]

Vecka, hvala ti puno na odgovoru!! Da znas koliko sam googlala i trazila, ali izgleda nistam trazila na pravom mestu. Vi to umete onako kako treba da objasnite!! Ljubim! love love love love
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 9/12/2014, 08:58

Bb srecno sutra da poraste taj jedinac i da bude odlicnog kvaliteta a navijam da se probudi jos koji.
Vecka srecno danas.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/12/2014, 09:09

Bb navijam za preokret do sutra!

Vecka srecno na uz,verujem u tvoju mrvicu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 9/12/2014, 09:16

Evo me. Tonovi su veoma slabi i neujednaceni, dijagnoza preteci spontani. Sad ali se plod razvija,ima nade! Sad se lepo razvijaju i r azlikuju plod, zumancana kesa... i dabl test mi je zakazan za 15ti januar. Znaci ipak ima nade i ide na dobro cim mi je dabl zakazan.
Bas sam zbunjena. Ne znam da l da se radujem ili brinem.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 9/12/2014, 09:24

...vecka,veruj u svog malog borca! boks  ....sigurno ti nije lako,ali morash biti jaka zbog tog malog stvorenjca!!!...ljubim vas oboje i da sa sledecheg pregleda izadjesh nasmejana! ljubav
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/12/2014, 09:27

Vecka,ja verujem u tvoju mrvicu!To je pravi borac! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 9/12/2014, 11:03

Vecka, to je borac mrvica, i ja verujem da ce sve biti ok!

BB navijam da bude bas lepa celijica u tom folikulu i da od nje nastane beba ovakav jedan vrtiguz . Super je dr Milatovic, meni je bas bas super, nekako je bas fin, miran, stalozen, sve objasni, bar je meni, udavila sam ga jednom prilikom Embarassed

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 9/12/2014, 11:12

vecka veruj jer tvoj mali borac nas je ovde sve prodrmao i vratio u zivot gde cuda postoje, tako da samo napred i pozitivno razmisljanje, bice to bebica za primer...
drzim fige i samo napred...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 9/12/2014, 11:39

Vecka samo hrabro!!! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 9/12/2014, 11:42

BabyBear ::Izvestaj sa UZ od danas (9. dc):

Na desnom jajniku nis, a na levom samo 1 folikul velicine 9 mm. Menopur dodat jos danas i sutra, u sredu ponovo

 da radim E2, a taj dan i ponovo UZ kod nje. jbg, nije sjajno i ne znam da li moze neki bum da se desi jos do srede, ali ja dadoh sve od sebe pa cemo videti.


Dobro si napisala, dala si sve od sebe! i sad mislim pozitivno! zamisljalj srecan kraj! opusti se.... Za sad imas jedan, zlatan vredan sunny
i bice jos... osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/12/2014, 11:48

Vecka, bice to sve ok. Cim ti je zakazala dabl znaci da ce biti dobro i da i oni tako misle. Samo se opusti draga i think pink Very Happy

A sto se mene tice, ja sam i ranije bila lenja po pitanju folikula, to je kod mene islo sporije, pa se nadam da je i sad to u pitanju. No, vise cemo znati u sredu.

Hvala vam PUUUUUUUUUUUNO svima na podrsci i saljem vam puno, puno poljubaca i iskrene zelje da uspete u svojim koracima. Sa vama je sve lakse
ljubav ljubav ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu