KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - korak po korak nadam se do sna

+34
tiramisu
libertte
bak
smiley77
marija123
aleksandra b
maki021
Vuchica
lelas
KoMetaK
fight&faith
SoJa
Djeni
Vecka
mamadabudem
Ancica 87
HappyGirl
Niny
tatjanica
sareni leptir
saska1
BiKsi :)
smile :)
Petkana
MalaSaJuga
zvoncica36
AriesGirl
Smrdica
SladZana
hocukusurnecuzvaku
branka86
PalcicaBg
ivanicasale
Blanka
38 posters

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od SoJa 7/11/2014, 09:59

Blanka, navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 7/11/2014, 10:27

Palcice, vec smo se Dzeni i ja sprazumjele:D Very Happy Very Happy
Soja hvala na podrsci. likeit
U ponedeljak pocinjem sa stimulacijom Puregon i Menopur, da li ste vi vec iskusne bockalice, davale npr suprefact, puregon i menopur zajedno iz jednog sprica ili ste se bockale na 3 razlicita mjesta, svaku injekciju posebno?
Ja radoznalica da pitam ko ce cekati ponedeljak dok saznam Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Djeni 7/11/2014, 10:45

Blanka mislim da sve tri leka se daju posebno, na tri razlicita mesta, sem kad treba da primis npr. puregona 150 IU, pa tad u jedan spric ide vise ampula istog leka.
Samo se ti opusti i uzivaj :) smajli angel

Djeni
Djeni

Broj poruka : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 21.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 8/11/2014, 16:48

Hvala Djeni tako sam i mislila Wink
Danas sam se jako iznervirala zbog neorganizacije u bolnici Codra.
Kako u ponedeljak pocinjem sa stimulacijom, zovem ih zadnjih 5 dana da mi kazu kada mogu doci po svoje injekcije. Svaki dan ista prica, zvacemo vas, i naravno ne zovu. Jutros nadrndana zovem i odgovor dobijam sledeci: Glavna sestra je kasno narucila terapuju, tako da stize u ponedeljak oko 13h. Ja nisam iz Pg i moram u ponedeljak da idem po svoje lekice, suprefact primam u 10h a puregon i menopur cu primiti vjerovatno poslije 13h. Sestra me ubjedjuje da za prvi dan nije bitno sti cu kasnije primiti ove dvije injekcije. Mozda ne treba da se nerviram sada, mozda panicim bez razloga, ali koliko znam da za stimulaciju imamo 2 sata tolerancije, a ne 3 i vise.
Bas me iznerviralo sto su tako neorganizovani i sto cekaju zadnji dan, a da te pri tom ne obavijeste. Sta vi mislite drage moje, da li je  u redu primiti kasnije puregon i menopur i da li ce to nesto smetati za ubuduce?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od fight&faith 8/11/2014, 17:39

I bolje je da stimulaciju primaš u popodnevnim časovima. Možda oko 16 ili 17h. Naravno, slažem se da je njihovo ponašanje neodgovorno. Želim ti da dnevnik završiš debelom teta betom.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 9/11/2014, 20:23

Ja sam u 18h primala hormonske boce, tako da nije frka, mozes li posle da nastavis tako u kasnije vreme da primas? Ili jednostavno svakog dana po pola sata pomeras vreme do zeljenog termina. Ja bih bar tako.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 9/11/2014, 22:08

Hvala drage moje. Meni je samo bilo bitno da to ne skodi cijelom postupku, tj da samo davanje ima efekta. Mada me vise iznervirala njihova neorganizacija i nemarnost, ali sada sam potpuno relax Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Veca mi je muka sto me boli stomak od injekcija, sve tvrdo okolo pa trazim zgodno mjesto da ne boli, a tesko ga nadjem lol! lol! pa dok dajem sebi dozu pjevam da mi lakse padne. Dobro je da ne cujete tu moju muziku.
Ovaj moj mali mora biti pjevac 100%
Sve vas puno ljubim usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od fight&faith 9/11/2014, 23:16

Nije lako, ali uskoro ćeš nam biti trudnica i sve ružno ćeš zaboraviti. Wink

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 9/11/2014, 23:50

fight&faith ::Nije lako, ali uskoro ćeš nam biti trudnica i sve ružno ćeš zaboraviti. Wink

Hvala fightandfaith,kao sto tvoj nick kaze bez borbe i vjere (nade,) zivot nije zivot. Mi vjerujemo u pozitivno!
ljubav ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 10/11/2014, 17:32

Zdravo drage moje, upravo sam iz Codre. Reci cu vam samo da sam cekla 2 sata moje dozice, jer cekamo glavnu sestru koja je nevidjen organizator da se pojavi sa nasim terapijama. I gle cuda ne pojavljuje se nego saopstava drugoj sestri da moramo da kupimo puregon jer ga nisu nabavili, pa ce nam oni vratiti pare. Idemo do apoteke kupujemo puregon i vracam se na kliniku da primim isti. Sta da vam kazem, sjutra cekam poziv da mi jave jesu li ga nabavili, ako u medjuvremenu glavnoj sestri ne progledaju kurije oci, sto bih voljela. I ne nerviram se, bas sam super, idem da spavam, jer sam koma.
Pozz za sve
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od BiKsi :) 11/11/2014, 11:57

Majko mila, koja neorganizovanost. Ajd, bitno da si nasla puregon! Samo se ti bockaj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 11/11/2014, 20:06

Danas je bilo jos gore, ali ne mogu da pisem, previse prostora im davam u mom dnevniku, ne zasluzuju to a pritom se nerviram sto nije dobro! Upoznala sam i dr  Vesnu sa situacijom, pa dako bude bolje. Ljubim vas ja sve zenice moje drage, Biksi neka koke odrade svoje :-) znas vec Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 12/11/2014, 11:24

Blanka ne brini draga, ne mogu reci da u svakoj klinici postoje propusti, ali ni ja nisam nekim stvarima zadovoljna. Bice sve u redu i zaboravices to kad vidis ogromnu betu i ne znas da li je stvarno. Samo guraj. Pozdrav osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 12/11/2014, 11:54

Hvala Sanjiceeee, ljubim jako da pukne :-********
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 12/11/2014, 12:26

markosanja.radosavljevic ::Bice sve u redu i zaboravices to kad vidis ogromnu betu i ne znas da li je stvarno. Samo guraj. Pozdrav osmeh srce

....tako jeeee!!!!.....debela beta che izbrisate sve neprijatnosti!!! ... roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 12/11/2014, 12:49

Tatjanice, nadam se da ce biti copy paste od tebe, ove 3 brojke izgledaju FENOMENALNO!!! sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 12/11/2014, 13:00

....slobodno prepishi! bb
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 12/11/2014, 22:17

tatjanica ::....slobodno prepishi! bb

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
kad dodje vrijeme za test, prepisujem obavezno!!! d d d d d d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 13/11/2014, 08:24

Da ti malo zalijemo folikule.... da budu vece bebe Very Happy zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Niny 13/11/2014, 19:47

Evo i ja malo da zalijem folikuliće, da ih bude što više zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 13/11/2014, 20:14

Hvala Niny, Hvala Ancice. Kod nas takva kisa pada zato sto vi zalivate lol!
Samo neka pada Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Drage moje, ovih dana me muci jedna stvar.
Posto sam dobila prije neki dan, osjecam pomalo svrab dolje. Svi nalazi i brisevi su mi bili u redu, morala sam ih vaditi prije pocetka postupka. Sada vjerovatno pod uticajem hormoncica koje primam, malo vise obracam paznju pa mozda i tripujem! Jako me strah da se u medjuvremenu nije pojavila neka bakterija, ili ne daj boze neka gljivica pa da mi to pokvari citav proces. Da li se nekoj nesto slicno desavalo za vrijeme stimulacije? Da li da ponovim briseve?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 13/11/2014, 20:33

Blanka, svakako reci doktoru ili sestri pa videces sta oni kazu. sad nemojnista na svoju ruku. Evo da i ja zalijem  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od saska1 13/11/2014, 20:40

Ja sam imala pred sami postupak candidu i zvala sam kliniku i dali mi canesten vaginalete 3veceri sam stavljala,a ti se svakako konsultuj sa svojom klinikom.Sve najbolje.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 13/11/2014, 20:47

Naravno da neću ništa na svoju ruku, vidjeću šta će mi reći dr. Ako bude nešto nadam se da ću imati vremena to da sredim prije aspiracije. Hvala vam puno, baš mi znači ovo pisanje i za ovaj kutak sam se vezala skrooooz Very Happy Laughing
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 14/11/2014, 18:39

5 dan stimulacije... pomalo bole jajnici, imam osjecaj kao da ce puci Shocked
danas ponovila briseve, dace bog da je sve ok. Sjutra kontrola E2 preksjutra UZ.
ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 3 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu