KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - korak po korak nadam se do sna

+34
tiramisu
libertte
bak
smiley77
marija123
aleksandra b
maki021
Vuchica
lelas
KoMetaK
fight&faith
SoJa
Djeni
Vecka
mamadabudem
Ancica 87
HappyGirl
Niny
tatjanica
sareni leptir
saska1
BiKsi :)
smile :)
Petkana
MalaSaJuga
zvoncica36
AriesGirl
Smrdica
SladZana
hocukusurnecuzvaku
branka86
PalcicaBg
ivanicasale
Blanka
38 posters

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od PalcicaBg 3/11/2014, 09:52

Bravo Blanka,neka i dalje nastavi da ide kao po loju.Drzim palceve!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 3/11/2014, 10:07

Hvala Palcice usne

Navijamo za tvoje smrzlice beba beba ff
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Niny 3/11/2014, 13:16

Srećno otvaranje dnevnika i da ga zatvoriš sa velikom betom bb bb bb bb

Odličan izveštaj, smao tako nastavi vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od AriesGirl 3/11/2014, 17:20

navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 3/11/2014, 17:32

Hvala AriesGirl ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od HappyGirl 3/11/2014, 19:33

Srećno ti i bebićetno bilo Blanka! family
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 3/11/2014, 21:09

sretan početak Blanka,neka je sa srecom otvaranje dnevnika i da prepises betu od nase Sanje!!!!! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od ivanicasale 3/11/2014, 22:16

Srecno Blanka i odlican izvestaj sa uz...Vesna je prava carica i verujem da ce ovaj pokusaj biti onaj pravi i dobitni...Drzim fige i navijam za tebe.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 3/11/2014, 23:50

Hvala na podrsci divne ste.  Svaku od vas ljubim zbog ovih divnih rijeci koje mi zaista znace ! Danas sam citala neke dnevnike i plakala kao malo dijete, opet nekim redovima se smijala kao luda. Koliko je tu borbe, nevjerovatne zelje za potomstvom, koliko suza, koliko tuge, koliko radosti... Sve to izdrzati, ne odustati nikad, smijati se kad je najteze to samo moze zena!

E da ne zaboravim Very Happy Danas sam jednoj kvazi drugarici, vise poznanici, koja me svaki put kad je sretnem prvo gleda u stomak pa onda u oci na njeno pitanje, postavljeno tako
tuzno kao da bolujem od neizlecive bolesti : Blanka, ima li sta novo? Rekoh nema nisam trudna, ne seksam se s muzem odavno, ali cim padne prvi sex ja te obavjestavam. Ostala je bez teksta. Ma mars bre. Moja kolega s posla je prasnuo u takav smijeh da smo samo okrenuli ledja i otisli. E to sam ja, da me malo bolje upoznate :-) Razz
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 4/11/2014, 07:01

...bravo za blanku,tako i treba!!! igracice igracice igracice ...puno srecheeee i nek brzo dolete roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 4/11/2014, 10:58

Evo ja navijam za tebe. Nemam smajlice al ti zelim da budes ovako srecna kao i ja a da ti beta bude jos veca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od mamadabudem 4/11/2014, 11:28

Blanka ::Hvala na podrsci divne ste.  Svaku od vas ljubim zbog ovih divnih rijeci koje mi zaista znace ! Danas sam citala neke dnevnike i plakala kao malo dijete, opet nekim redovima se smijala kao luda. Koliko je tu borbe, nevjerovatne zelje za potomstvom, koliko suza, koliko tuge, koliko radosti... Sve to izdrzati, ne odustati nikad, smijati se kad je najteze to samo moze zena!

E da ne zaboravim Very Happy Danas sam jednoj kvazi drugarici, vise poznanici, koja me svaki put kad je sretnem prvo gleda u stomak pa onda u oci na njeno pitanje, postavljeno tako
tuzno kao da bolujem od neizlecive bolesti : Blanka, ima li sta novo? Rekoh nema nisam trudna, ne seksam se s muzem odavno, ali cim padne prvi sex ja te obavjestavam. Ostala je bez teksta. Ma mars bre. Moja kolega s posla je prasnuo u takav smijeh da smo samo okrenuli ledja i otisli. E to sam ja, da me malo bolje upoznate :-) Razz


Blanka , samo guraj! A za komšinicu  b  b  b  b  b  b  b
Ja takve slučajeve od*ebem rečenicom: "Mi ne volimo decu, nećemo decu!" Pa nek se ona sada pita. Osoba kojoj sam ja to rekla se prilično šoknula Shocked ali me više ništa ne pita. Sa nekima moraš da budeš tako bezobrazan, ili da ih dirneš u njihovu slabu tačku čim te pitaju za trudnoću, pa će shvatiti yes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 4/11/2014, 13:21

Hvala Happy girl,Ancice,Ivanice, Tatjanice, mama da budem, i sve ostale hvala, hvala puno, puno Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
A sto se tice situacije od juce ne pogadja to mene uopste, pospremim ih ja po kratkom postupku, ali mi je ona bas onako "naletjela" pa sam joj sa merakom usta zacepila lol!

Jedno pitanje za vas drage moje. Jeste li mozda u svojoj ishrani ubacali neke namirnice koje su dobre za kvalitet jajnih celija. Citala sam da su dobre namirnice bogate omega kiselinama (laneno sjeme, orasi, sjeme bundeve i sl) Imate li neka iskustva sa tim? Da li ste nesto koristile i sl? Ljubim vas poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 4/11/2014, 13:52

...ja pijem ogestan kapsule vech 3. mesec...

Ogestan je dodatak ishrani koji sadrži mikronutrijente neophodne tokom perioda trudnoće i dojenja i koji aktivno doprinose održavanju zdrave nutritivne ravnoteže i kod majke i kod deteta. Ogestan sadrži omega 3 masne kiseline, i posebno dokozaheksanoičnu kiselinu (DHA). Ona ima ulogu u razvoju oka i mozga fetusa, a potom i kod bebe koja sisa. Folna kiselina (folat ili vitamin B9) pomaže rast majčinog tkiva tokom trudnoće. Jod doprinosi normlanoj proizvodnji tireoidnih hormona i dobrom funkcionisanju štitaste žlezde. Vitamin D3 pomaže organizmu da absorbuje i koristi kalcijum fosfor, i doprinosi održavanju normalne koncentracije kalcijuma u krvi. Vitamin E štiti ćelije od oksidativnog stresa.

Sastav:
riblje ulje sa 70% DHA, riblji želatin, folna kiselina (vitamin B9), holekalciferol (vitamin D3), D-a-tokoferol (vitamin E), prečišćeno ulje uljane repice, kalijum-jodid, zgušnjivač, glicerol, sredstvo protiv zgrudnjavanja, silicijum-dioksid, emulgator, soja lecitin. Boje: titan-dioksid i patent plava V.

Uputstvo za upotrebu:
Preporučuje se uzimanje 1 kapsule na dan, pre doručka, sa čašom vode. Dijetski suplement ne treba da bude zamena raznovrsnoj i balansiranoj ishrani.
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 4/11/2014, 16:45

Hvala Tatjanice Very Happy
Reci mi kakva je situacija sa tobom? Vidim cuvate smrzlice ? spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 4/11/2014, 16:50

...danas mi je 8. dan od transfera....10.novembra je beta...chekamo...  :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 4/11/2014, 17:28

Ja nisam dosla jos do vto,ali cu ubrzo nadam se,ali sam citala na ovom nasem kutku da zene jedu ananas,brazilski orah i piju pivce... Very Happy Pa ti sad Blanka navali...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Vecka 4/11/2014, 18:25

Blanka svaka cast!!! Samo ti lepo radoznalce lansiraj od sebe!
I da malo poskocim za tebe igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 4/11/2014, 18:54

Blanka ja sam zbog endometrijuma pila kvas,jela ananas i cveklu i brazilski orah- 3 dnevno
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 4/11/2014, 23:33

Hvala drage moje na informacijama, sjutra idem u kupovinu, od viska glava ne boli Very Happy
Tatjanice, navijam za betu, da bude to jedna velika BETINA konfete beba u kolicima
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 5/11/2014, 06:53

zagrljaj
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 5/11/2014, 18:24

Ovo je poruka za Djeni

Draga Djeni, ne mogu da ti posaljem privatnu poruku, kaze mi da se obratim administratoru, ali da ne gubimo casa. Draga ti imas pogresan mail, nije gmail nego yahoo.com (a ostalo je isto). Kad je hitno odgovori odmah. Pozz Blanka
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Djeni 6/11/2014, 11:55

Ćao Blanka,

pokušala sam da joj pošaljem mail i izgleda da taj mail ne postoji :S

Hvala na pomoći :)


Poslednji izmenio Djeni dana 6/11/2014, 14:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Djeni
Djeni

Broj poruka : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 21.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 6/11/2014, 13:56

Draga moja Dzeni,

izbrisi tu rijec VTO ona ti je samo visak u toj adresi. Mislim da javno objavljivanje necije mail adrese nije u skladu sa pravilima foruma. Tako da će naš dragi administrator to mozda izbrisati Meni je zao jer ne mogu da ti posaljem PP. Ja sam novi clan i stize mi sledeca poruka : New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Pozz
Blanka
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od PalcicaBg 7/11/2014, 08:30

Neka me isprave ako gresim,ali mislim da smes da napises dr mail,i do sada su ga pisali.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 2 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu