KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+60
Iva79
millena
Maksi
ganedina
Likoli
Blanka
penelope
ragaco
Klarica
Vecka
Djurdjevak79
Endzi
nina :)
JAmajka
Simona
medolina
veki1
Shizika
fight&faith
tatjanica
lenabeograd
Ancica 87
Niny
Cala Domingos
pluton1
KoMetaK
SamoPozitivno
saska1
MalaSaJuga
ivi
Strumfeta78
Stenli
dragana76ns
Vanilla
SoJa
LaFolie
twinsi
lelas
mamadabudem
Vilhelmina
insomnia
SladZana
Petkana
Smrdica
neris8
bak
JocY
hocukusurnecuzvaku
dragmilk
tulumba
zvoncica36
PalcicaBg
BiKsi :)
JednaSova
lela1984
sareni leptir
ivanicasale
d77
Sofija Veks
Vuchica
64 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/12/2014, 23:09

Jao Lafe, kakva ti je Ana na toj slici, izgnjavi je za mene!

I ja sam tek nakon nekoliko meseci, tipa8 ili 9 sigurno, uspela prvi put da legnem na stomak, mada mi i sad nekad smeta zbog grudi, legnem, pa se ipak vratim na stranu. Meni je stomak još veliki. Opet se kao bacih na hrono ishranu. Mislim i ne čudi me što je veliki, kad sam jela kao krme, naročito slatkiše. Sad sam se malo curiknula. Nadam se kad prestanem da dojim da ću uspeti malo više da oslabim. Inače, ja još nisam dobila ciklus, mada imam i još prilično mleka, iako sam Arsi ukinula dnevni podoj. Sad imamo samo jutarnji, večernji, i u toku noći, mislim samo pod znacima navoda. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 2/12/2014, 09:45

[size=55]Dobro jutrooo...[/size]

[size=55]Kod nas bila ta ledena kisa, gledali ste svi tv. Bas smo bili na udaru, pa sam se juce pitala kako cemo stici do Nisa. Ali cim smo izasli iz mog grada, bila je totalno druga prica. Kod dr mi bilo zakazano u 11,a primila nas je (bilo je jos trudnica koje su isto ko ja cekale), oko 13.40 h!!!  Uzas.. Pregled ok, bebac 1800 gr.ocekuje me jos jedna kontrola posle 20.12, tj do N. God. I dogovor je da me u Kc. NIS primi nakon Bozica. Smatra i zeli da to bude prirodan porodjaj, ali naravno videcemo tada. Bebac je okrenut nadole glavom, ali je rekla da moj porodjaj ocekuje negde oko 38 nedelje. Dace Bog da bebac izdrzi dotle makar... Volela bih to.sto se tice analiza, sve ce mi tamo raditi, tako da odavde nosim samo upute za kc. [/size]
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 2/12/2014, 10:02

Leptiru, super izvestaj, osim tog cekanja, naravno Mad

Izdrace bebac do 38-me nedelje, zasto ne bi...

ljubav

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 2/12/2014, 10:45

osmeh srce osmeh srce osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 2/12/2014, 22:41

moje bebe imaju , Masha 2960 grama, Petar 2900, znaci , po 3 kg skoro, da li je to normalno??? Very Happy U petak idem u Visegradsku, a porodjaj doktor planira tek od ponedeljka, valjda cu izdrzati ...ako imare savet sta sve da ponesem u porodiliste, pisite, imam vec neki spisak, ali eto, ako se neko seti necega sto treba, cmoook
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 3/12/2014, 10:16

Vilhemina, sve je to super, moji su sa 35 imali 2200 i 2400, da smo jos izdrzali, dobili bi jos prilicno. Uz to, moguce je +/- sto se procene tezine tice na uz, meni su reklu nesto malo vise. Ako ti bude nesto zafalilo, donece ti neko. Srecno, cekamo lepe vesti sl nedelje.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 3/12/2014, 10:28

Vilhelmina srecno,jos malo pa bebice. :) 
Super su ti bebice,moj je bio jedan pa je sa 38 nedelja rodjen sa 3250, tvoji su bas bebuskice :)
Spisak u sustini mislim da ima verovatno i tamo, ja sam u porodiliste nosila bas puno stvati pa sam posle shvatila da je i to previse. U sustini osim stvari za higijenu meni je mnogo zncila pumpica za izmlazanje koju mi je sestra poxajmila, jer sam imala mleka za izvoz, ali i to ti mogu kasnije doneti ako ti treba :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 3/12/2014, 10:30

I ja da se upisem ovde, nadam se da necu prebrzo otici :) Juce smo videli mesak, sest nnedelja, plod se slabo vizuelizuje, srcane radnje jos nema. Pa za nedelju dana se nadamo da cemo cuti srcanu radnju. :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cala Domingos 3/12/2014, 12:32

Vecka, pratila sam sta ti se desava i od srca navijam da bude sve kako treba. Razmisljaj pozitivno i veruj cvrsto i sve ce doci na svoje. Cekamo tvoj sledeci uz i ocekujemo najlepse vesti :)
Cala Domingos
Cala Domingos

Broj poruka : 22
Datum upisa : 28.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 3/12/2014, 12:34

Vilhelmina, ono sto nije na spisku, a znacice ti dok si na odjeljenju prije cr: asepsol, podloge za oblaganje wc solje (ima dm), tvoj pribor za jelo, malo soli (hrana je pored toga sto je losa, prilicno neslana) ako nemas problema sa pritiskom. Bravo za napredne bebce. Sigurno je bolje da su veci, moj veci djecak i sad mnogo bolje napreduje, voli da jede, za razliku od malog. Srecno!
Vecka, da cujes to srce sljedece nedelje!
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 3/12/2014, 13:57

Vilhelmina, ja sam se porodila u 37-oj, moji su imali 3000 i 3500gr...tako da je sve to ok. Ne brigaj... ja sam ponela one listice za osvezavanje usta, od anestezije mi se osuse usta, i to sam topila jos u sok sobi, stavila ih u fotrolu od telefona tako da sam ih imala. Ponela sam i silikonski kateter,kremu za ruke...srecnooooo
Neris, ne znam jel sam propustila ali ne znam kako se zovu decaci? Kako se snalazis?
Vecka...cekamo srculence sunny
Mi smo bolesni,prvo stomacni virus a Mitru sad i usi upaljene, temperatura...uzas, jedva cekam prolelece sunny
Ljubimo sve okruglice a POSEBNO one koje su na putu da to postanu osmeh srce
Ne mogu a da ne primetim, kako moze da se ne cestita novim mamama ???
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 3/12/2014, 14:08

Zovu se Aleksej i Maksim...Ja sam bila u St.Petersburgu u februaru, neposredno prije FETa, pa me valjda pukla rusofilija :). Mnogo su razliciti. Nisam ni mislila da ce da lice, ali oni su dijametralno suprotni. Veci vec ima grcice, tako da je drama u kuci svako vece. Malog zovemo Dobrica, voli da spava i rijetko place.
Ljubac od nas troje!
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 3/12/2014, 14:27

Prelepa imena, ih bre sto deca Kutka imaju divna imena......
I mi smo Mitra zvali dobrica a Sofiju kobrica...ona je i dalje, sad ga je upravo ujela jer nije bilo po njenom.
Uh grcici su grozni,nama su samo termoformi malo ublazavali, nikakve kapi....ajde da svim bebicama sto pre prodju
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 3/12/2014, 23:05

neris8 ::Zovu se Aleksej i Maksim...Ja sam bila u St.Petersburgu u februaru, neposredno prije FETa, pa me valjda pukla rusofilija :). Mnogo su razliciti. Nisam ni mislila da ce da lice, ali oni su dijametralno suprotni. Veci vec ima grcice, tako da je drama u kuci svako vece. Malog zovemo Dobrica, voli da spava i rijetko place.
Ljubac od nas troje!






[size=32]Cestitam bebice! Uzivaj sa njima, i da grcici sto pre prodju! :)[/size]

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 4/12/2014, 10:03

Vilhelmina, srecno! Nadam se da je sve spakovano. Jos veceras spavas kuci 3 u 1, a kad se vratite ...joooj... miline family Neka sve protekne glatko! Javljaj nam se

Neris, divna su imena. cveće


Devojke, potsetite me, ko je radio serklaz?
Dr. na IMD mi preporucuje da ga uradim, ali kaze, kod njih je to neka komplikovana procedura oko zakazivanja, pa sam resila da idem po drugo misljenje. Javljam u narednih par dana sta je odluceno
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vilhelmina 4/12/2014, 10:21

hvala Stenli sunny

hvala Vecka smajli angel
zelim ti da sto pre cujes srculence srca1

hvala Neris! love divna ste imena dali decacima! Nadam se da ce grcevi proci i da ce obojica lepo da njupaju uskoro!

Dragana, hvala! Zelim Mitru sto brze ozdravljenje! ljubav

hvala Vuchice! srca1

eto, zavrsno pakovanje u toku! nadam se da u Visegradskoj ima wireless?

cmook svima ff
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 4/12/2014, 10:45

Neris

Bas lepa imena :) :)

I nama su odmah krenuli grcevi, nas Colief probiotik kapi spasavaju...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 4/12/2014, 10:47

Neris divna imena za momke srca srca

Vilhelmina, mogu da zamislim kolika trema je kod tebe prisutna radost radost radost radost

Trudnjace i mamice osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 4/12/2014, 11:01

Vucko,ja sam radila preventivno u 18 nedelji,mada je grlic bio odlican al je dr.savetovala za svaki slucaj zbog blizanacke trudnoce.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 4/12/2014, 11:13

Petkana ::Vucko,ja sam radila preventivno u 18 nedelji,mada je grlic bio odlican al je dr.savetovala za svaki slucaj zbog blizanacke trudnoce.

Sta treba od nalaza pre intervencije? Koliko se ostaje u bolnici? Pretpostavljam da je svugde razlicito, al bas da cujem kako si ti prosla (u Betaniji, bese?)
poljubac
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Cala Domingos 4/12/2014, 11:53

Vuchko, a zbog cega ti je predlozen serklaz?

Ja nemam pojma gde da vodim trudnocu, samo lutam od jednog do drugog doktora (privatno), jer je moja dr u domu zdravlja Palilula do te mere nezainteresovana, da mi je cak postavila pitanje kad sam prvi put dosla da mi otvori karton: "Sta Vam treba? Neki uput?" Ja joj kazem "Pa ne znam, mozda bi trebalo da Vi meni kazete?"
Mozda da nastavim kod Jurisica privatno, ne znam ni sama ...
Cala Domingos
Cala Domingos

Broj poruka : 22
Datum upisa : 28.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 4/12/2014, 12:15

Drage moje evo i mene...Ja 9.12.idem u Visegradsku...Da me malo ispitaju i odrade CR...Jedva cekam moju devojcicu...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 4/12/2014, 13:19

Cala Domingos ::Vuchko, a zbog cega ti je predlozen serklaz?

Ja nemam pojma gde da vodim trudnocu, samo lutam od jednog do drugog doktora (privatno), jer je moja dr u domu zdravlja Palilula do te mere nezainteresovana, da mi je cak postavila pitanje kad sam prvi put dosla da mi otvori karton: "Sta Vam treba? Neki uput?" Ja joj kazem "Pa ne znam, mozda bi trebalo da Vi meni kazete?"
Mozda da nastavim kod Jurisica privatno, ne znam ni sama ...

pre dve nedelje grlic 39mm, juce 32, skratio se... pa serklaz zbog toga...
I ja imam isti problem oko odluke gde ici dalje.Do sada sam bila u d.zdravlja i na IMD. Sada cu otici kod prof. Plecasa, i verovatno do kraja kod njega + d.zdravlja.

Jurisic je bas hvaljen, a nasa Niny i jos jedna devojka koju sam upoznala nedavno, su isle kod Jurisiceve zene i prezadovoljne su
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 4/12/2014, 14:36

Hvala, cure Wink.
Vilhelmina, imas MTS WiFi tamo, ali ne pokriva cijelu bolnicu. Uglavnom je po odjeljenjima slabiji, ali u holovima je odličan. Par metara hoda i mozes i filmove skidati;).
Tulumba, sa srecom!
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 4/12/2014, 15:01

Za carski rez odlična je Biljana Arsić, Maglić i za sve ''vrste'' porođaja Relja Lukić. Ovo je u NF.
U Višegradskoj jedino bih išla kod Milana Terzića.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu