KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+60
Iva79
millena
Maksi
ganedina
Likoli
Blanka
penelope
ragaco
Klarica
Vecka
Djurdjevak79
Endzi
nina :)
JAmajka
Simona
medolina
veki1
Shizika
fight&faith
tatjanica
lenabeograd
Ancica 87
Niny
Cala Domingos
pluton1
KoMetaK
SamoPozitivno
saska1
MalaSaJuga
ivi
Strumfeta78
Stenli
dragana76ns
Vanilla
SoJa
LaFolie
twinsi
lelas
mamadabudem
Vilhelmina
insomnia
SladZana
Petkana
Smrdica
neris8
bak
JocY
hocukusurnecuzvaku
dragmilk
tulumba
zvoncica36
PalcicaBg
BiKsi :)
JednaSova
lela1984
sareni leptir
ivanicasale
d77
Sofija Veks
Vuchica
64 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/10/2014, 12:46

Ja uopste nisam kupovala taj brus za dojilje. Pozajmila bila od zaove, al mi nije odgovarao. Isla po kuci i sise landrale, pravo da vam kazem. I dan danas landraju. Obucem majicu sa bretelama uzu i stavim one jastucice kad negde izlazim da mlekce ne procuri.

P.S. Pre trudnoce i porodjaja sam se naspavala onako bas, svih tih godina unazad sto mo cekali, i mnogo mi je drago zbog toga! Laughing Jos uvek nisam noc prespavala, a od sredine trudnoce zbog gorusice, a onda i zbog dojenja. No, i ovo ce se zvati juce, nece on sisati do skole! lol! Tako da se sve da izdrzati.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 27/10/2014, 12:46

D77 nadam se da ce sve biti ok sutra u bg.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/10/2014, 12:47

d77, i ja mislim da ce sutra biti sve ok, evo anasrce je imala isti problem kao ti, padali joj trombociti, dva meseca je kako kaze vise bila u frontu nego kuci zbog toga, cr su joj radili i sve je ok. jeste iscrpljujuce, al sta se moze.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 27/10/2014, 12:48

tulumba ::Anasrce,čestitam,neka ti je Tea živa i zdrava d
Zvončice,bravo za Balšu što tako lepo ručka,samo ga doji beba ,nego reci mi kada su ti radili CR mislim u kojoj nedelji?On se zakazuje obično pre punih 40 nedelja?

Pošto meni nije moglo na osnovu menstruacije da se zaključi koja sam nedelja. Posle neuspele vto u Junu nisam beležila kad dobijam. Porođaj mi je po dr 38-39 nedelja. To je na osnovu uz. Po gramaži bebe reklo bi se da je prenesena trudnoća. Ja uopšte nisam mozgala. Moj dr je u ovom slučaju bio zadužen da razmišlja. Trudnoću kakvu sam imala mogu svima da poželim,a i porođaj. Rodila bih minimum još petoro.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 27/10/2014, 12:49

Posle cr lezite što više na stranu jednu,pa drugu zbog mleka.Što manje da budete na leđima. Nisam sigurna da li to važi i za prirodan porođaj.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 27/10/2014, 12:51

BiKsi :) ::Ja uopste nisam kupovala taj brus za dojilje. Pozajmila bila od zaove, al mi nije odgovarao. Isla po kuci i sise landrale, pravo da vam kazem. I dan danas landraju. Obucem majicu sa bretelama uzu i stavim one jastucice kad negde izlazim da mlekce ne procuri.

P.S. Pre trudnoce i porodjaja sam se naspavala onako bas, svih tih godina unazad sto mo cekali, i mnogo mi je drago zbog toga! Laughing Jos uvek nisam noc prespavala, a od sredine trudnoce zbog gorusice, a onda i zbog dojenja. No, i ovo ce se zvati juce, nece on sisati do skole! lol! Tako da se sve da izdrzati.

Pošto su dečaci možda i tvoj i moj prda budu sisali do škole.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 27/10/2014, 14:12

Ja sam koristila brus za dojilje, moja zaova mi ih je dala. Ok su bili jer nisam morala da skidam ceo grudnjak da bi se izmuzla. Koristila sam i tufere, jer je mleko izlazilo van, ukoliko se duže vremena ne bih izmuzla. U principu, ja volim da nosim grudnjake i jedino ih skidam dok spavam.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 27/10/2014, 14:50

Evo da javim i ja da je moja beta danas 13.07 na zalost biohemijska... Sad Sad Sad Sad
Na moje pitanje zasto?Naravno da nema odgovora ali jbg idemo dalje,ova me biohemijska tesi da ce neka sledeca biti ok.Poslala sam e-mail u Genesis pa cekam Kopitovicku da vidim sta ce reci.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 27/10/2014, 16:30

Uh...Ivanicasale-bas mi je zao Crying or Very sad
Ispitaj Kopitovicku sta bi trebalo jos proveriti i da naredni put bude dobitni...grlim te jakooo zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 27/10/2014, 17:23

Ivanice žao mi je. Biohemijska je bolja nego negativna beta. Imala sam i ja biohem.pa sad imam bebu. Tako i tebi želim da sledeće bude beba.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 27/10/2014, 18:01

Hvala vam,nadam se da ce sledeci biti dobitni...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/10/2014, 15:03

Joj Ivanice, bas mi je zao. Ako je za utehu, ja sam imala biohemijsku pre dobitnog postupka, pa ti zelim da sledeci put uspe. Drz se.

Sofiji zelim brz i lak porodjaj i oporavak, koliko skontah, danas je dan za upoznavanje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 28/10/2014, 15:16

Drage naše tete, ja samo sa lepim vestima sunny
Da vam javim da se naša draga Sofija Veks porodila carskim rezom i da je na svet donela dve princeze, dve šećerleme d d d d d Mamica je dobro, kao i princezice vv vv vv vv vv
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 28/10/2014, 15:22

Sofi moja mila, želim vam svu sreću ovog sveta, da su lepotice žive i zdrave ljubav ljubav ljubav love
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Ybi-baby-g
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 28/10/2014, 15:24

Bravo.za Sofiju i njene prelepe curice!osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 28/10/2014, 15:25

Bravo Sofija cestitam draga neka su zive i zdrave srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 28/10/2014, 15:42

Bravo Sofija, neka su zive i zdrave 100 godina, princezice srca srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 28/10/2014, 15:53

Bravo Sofija,cestitam,neka su princeze zive i zdrave i uvek srecne bile! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 28/10/2014, 16:13

Ivanice, bice vise srece sljedeceg puta.
Sofija, cestitam, mamice. :)
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 28/10/2014, 16:21

Cestitam mama Sofiji i zelim im svu srecu ovog sveta <3
Da budu veciti izvor radosti svojim roditeljima. :)

Ivanice, jako mi je zao draga, bas sam se nadala dace tvoja beta od 40 imati tok stvari kao i moja... Sta da ti kazem duso, ne odustajte. Grlim te jako.
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 28/10/2014, 16:33

Hvala Sova doktorka kaze da nastavimo sa terapijom i da "damo sansu jos jednu" pa ujutru opet beta.

Sofi mila sve cestitke,naka su princezice zive i zdrave jos 1000 god.Cekamo izvestaj,i zelim ti brz oporavak ff ff ff ff ff ff ff ff naočare naočare naočare naočare naočare srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 28/10/2014, 16:48

Sofija sve najlepse povodom rodjenja vasih princeza,da vam donesu puno srece i radosti :aa103:i ff ff ff ff ff ff
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 28/10/2014, 16:49

Bravo Sofija!Nek su vam zive i zdrave princezice!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 28/10/2014, 17:05

Sofija nam je mama radost radost radost bravo za cure d d d d d ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od insomnia 28/10/2014, 17:10

Čestitam Sofija!!!!! Bravo za princeze!!! Puuuuuuno radosti vam želim

d b d b d b d b d b d b d b d b d b
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu