KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 30/8/2014, 12:54

Ma imala sam ga i kada sam imala glupu cistu... Pa me to brine...
A i ko zna da li su mi se hormoni smirili od VTO... Mada proslo je 3 meseca od stimulacije... Sačekaću jos koji dan, meni su ciklusi redovni na 24 dana danas je 26. pa ću sacekati jos koji dan...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 30/8/2014, 13:09

AAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaa Vučice carice!!!BRAVO!!!Oduševila sam se!
Kakvo divno iznenađenje.Nek ti je lagana i divna trudnoća i uživaj.Pozdrav i za tm i njemu sve čestitke! likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca  sreca  sreca
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 30/8/2014, 13:11

Đurđevak BRAVO za lepu Betu.U ponedeljak će biti ogromantna.Sve čestitke! likeit sreca bravo srca cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 30/8/2014, 13:15

Koraci, lepo je krenulo.Ovo je divan uvod u plodonosnu jesen koja će prštati od debelih Beta i divnih trudnica i iznenadnih Wink  sunny  i očekivanih  Very Happy  .
Srećni bili i prirodni i VTO radovi i dogodine puno dece izrodili!

cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 30/8/2014, 13:35

Sanić, rasplaka me ti, a i Biksi...
Ljubim vas sve!!!

Đurđevak, bravo draga, taman će biti bebac kad cveta đurdjevak!!! Bože zdravlja, da se pratimo do kraja i radujemo na proleće :-)
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 30/8/2014, 15:28

Tebi ::Ja od juce uvece imam osecaj kao da cu dobiti za koji dan...Danas mi je 7 dan ET...Malo me uhvatili frka,panika sinoc al kako bude..Necu da se ubedacim jer mozda i nemam razloga.

Nema panike, nema bedacenja, sve ce biti dobro. Wink
Mene je na primer 11. dan od ET-a toliko boleo stomak, cak i vise nego kad dobijem, bas sam bila 100% sigurna da nema nista od tog pokusaja...pa evo nas u sedmom mesecu trudnoce trudnica
To sto te bolucka stomak, to samo mrvica pravi mesto za sebe, gde ce lepo da se ugnezdi. cvet Srecno draga
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/8/2014, 16:37

Djurdjevak BRAAAVOOOO!!! Samo neka raste
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo


Lucky, prepisuj od Vuchice! tapšanje tapšanje tapšanje  


Tebi, taman je vreme za ususkavanje kod mamice, to je sigurno to. Ti se smiri i opusti, a mi cemo navijati jaako
igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/8/2014, 16:42

Mini stigli rezultati trombofilija. Ajde mala pomoc>

faktor 2, faktor 5 i MTHFP su "wild tipe", sto bi znacilo da su ok.

Ali (uvek ima to ali), za PAI pise sledece: prisustvo heterozigotne izmene (jednog genskog alela-A1A2 ili Aa) u paru homologih hromozoma na odgovarajucoj poziciji u genu PAI 1 (4G/5G).

Znam da mnoge od vas imaju ovo u potpisu, pa ajde malo blize, dok ne odem kod dr. (nadam se ove nedelje)

Hvala
poljubci poljubci poljubci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/8/2014, 17:00

Ja sam PAI heterozigot,ali 4G/4G,vidim da si ti 4/5.To je za fraxi u postupku obavezno,pravac hematolog da odredi semu.

By the way,imas pp od mene. Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/8/2014, 18:28

e drage moje evo i mene.Hvala vam sto ste tako divne i uz mene ali trebacete mi jos.
Moj osecaj da nisam trudna me nije prevario i nisam beta je <0.100 a ref.vred.<1.000
A neverovatna stvar je da kad resim da radim betu ili test ja te veceri dobijem i tako ja sinoc dobila mecu.
Danas je braonkasto jace pa se nadam da ce se normalizovati i krenuti normalno pa u ponedeljak da zakazem histeroskopiju na Betaniji.Kad krene krvarenje to racunam kao prvi dan ciklusa jer da?

Djurdjevak mila zelim ti svu srecu i skolsku trudnocu...Lepo je da su krenule pozitivne bete...


A jos jedno pitanje da li je sestra Mira u Betaniji ista sestra Mira u Genesis?Jer ja treba da zakazem histero ali mi sestra mira u Genesis rekla da zovem u ponedeljak da javim rezultate bete i da se dogovorimo za histeroskopiju a ja nju treba da radim na Betaniji.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 30/8/2014, 18:34

ivanice, pa mila sta da ti kazem, ides dalje naravno...nije te nista iznenadilo, ali je svakako ovaj put dobitni, uskoro si trudnica cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/8/2014, 18:41

Hvala draga.
Naravno da ne odustajem za dva meseca i ja javljam lepu i veliku betu. :)
Ljubim vas puno...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/8/2014, 19:05

Ivanice, sta da ti kazem, draga moja...stalno mi je tako...kao i vecini od nas...nada uvek postoji...mozda bas ovaj put..obicno je razocarenje, ali nekada se i ispuni. Pogledaj Vuchicu, tako cemo i mi jednom. Jednom ce biti i nase pravo vreme. Glavu gore, a ja te puuno i najjace zagrljaj

Ja ne znam je li to ista sestra Mira. Meni je Kopitovicka dal br sestre Mire Stupar za histero na Betaniji. Ne znam da li ona radi i u Genezisu.

Hvala, Leki. Odoh da vidim pp
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/8/2014, 19:37

Annci,ponovila sam pp.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/8/2014, 21:02

Ivanice, bas mi je zao, ali samo napred zenska, bice to dobro Wink

Zna li neko nesto o Ne gubim nadu? Jel javila rezultat negde?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 30/8/2014, 21:16

Hvala Annci i BB.Svi zivimo za taj momenat.I svima ce doci ta ogromna beta jednog dana znam ja to ali je borba stvarno velika.Sta cemo idemo dalje...Moramo...

Neznam nista o Ne gubim nadu,nigde nisam videla da je objavila rezultate?Nadam se da je sve ok kod nje i da od uzbudjenja ne javlja jos.

Baby Bear ti si sledeca trudnica najjace navijamo za tvoju betu!!! Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/8/2014, 21:37

Joj Ivanice, nadam se iskreno da ce to u cetvrtak biti tako, a do cetvrtka ko ziv ko mrtav osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/8/2014, 21:40

Tebi,Babybear u cetvrtak zelim visoku betu,a sebi pogodan ciklus i pocetak novog uspesnog prirodnjaka.Da cetvrtak bude nas dan! sunny Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 30/8/2014, 21:45

Beby tu je cetvrtak rekoh ti ja Wink Zamisli meni do 08.09 affraid
Pocinju mnogo da me nerviraju ljudi...Veceras ulazim u kucu,stara kuma,nije me videla jedno dva meseca - pita jesam se ja to ugojila,jel ima nesto novo i smska se Very Happy A ja jos naduvana od stimulacije,dobila sam jedno 5kg od kad me ona nije videla,al brate sta se vise zabada nos po nasem krevetu nije mi jasno... ljuta sam
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/8/2014, 22:13

E pa to ti je tako Tebi. Ljudi koji nemaju privatne zivote bave se tudjim. Treba samo u glavi da se otkacis od njih i kad te neko pita tako nesto ti u sebi kazes ma ko te bre j... i kazes im cuce se il i glei kad budemo imali sta da kazemo, recicemo. Pa zamisli mene, posle svadbe dosli na rucak sutradan kod svekkra i svekrve i tamo bilo jos neke rodbine koja je dosla iz Srbije na svadbu, poreklom su iz Nisa ili okoline. I kad smo se pojavili one zene meni cestitaju prvu bracnu noc, sve do jedne (osim moje divne svekrve) i tako isto se znacajno smejulje
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/8/2014, 22:18

Pisem sa mobilnog pa mi preseklo poruku.
Ja se sokirala. Nikad nisam cula za taj obicaj ranije affraid

Lela navijam za tebe Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 30/8/2014, 22:29

E Baby, mene si slatko nasmejala lol! lol! lol!
I ja sam rodom sa juga, ali za takve obicaje nisam cula. Jos da su trazili krvav carsav, pa da te vrate brzom brzinom ako nisi netaknuta lol!

Boze dragi, gde mi zivimo...ccc
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djurdjevak79 30/8/2014, 22:52

Drage moje HVALA!!!  osmeh srce

Moram jos nesto da Vas pitam - osetila sam jos juce da mi je jako toplo, ali sam to pripisala tome da nismo ukljucili klimu, a zivimo u potkrovlju. Ali danas mi je vec postalo sumnjivo, pa sam izmerila temperaturu i imam 37,2! Shocked  Je l to normalno? Mozda je imam vec neko vreme a da nisam primetila zbog klime! Je l to neka normalna nuspojava "ugnezdjivanja" embriona? Ili je odjednom nuspojava progesteron inekcija? Ili je ipak neka infekcija?
JOOOOOJ!!! v

Jos jednom hvala drage moje na cestitkama i prelepim zeljama!!! srca1
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 30/8/2014, 23:24

Hahahahahaha!
Jaooo cula sam i za to Annci Laughing
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 30/8/2014, 23:34

Vuchiceeeeeeeeee lol! lol! lol! lol! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice likeit likeit likeit likeit srca1 srca1 srca1 srca1 family family
Cestitam od srca :)

Nisam vam pisala jer nemam nista pametno da kazem (nemam ni glupo, uglavnom sam zauzeta oko posla i kuce i pomalo spremam ispit) :) Cekam moj ciklus da stigne tamo negde za nekih 7 dana pa da ponovim hormone i predam papire opet Wink
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu