KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 30/5/2014, 15:51

Nervozna sam kao pas. Da li neka zna da li smem da popijem nesto za smirenje danas? Znam da svi lekovi smeju do ET ali da li ovo utice na nesto? Ne mogu da vam opisem kako se osecam. Mada sigurno sve koje ste prošle znate. Znam da sam veće pred hsg popila bromazepam od1,5 i da mi je i anesteziolog rekao da je to ok, da je bolje tako nego da sam nervozna. Sada ne znam da li mogu?
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/5/2014, 15:57

Mozes da uzmes ili bromazepam od 1.5 ili persen. Ja sam ga uzimala od pocetka apisracije (persen) sve dok nisam cula srculence. Jel sve OK sa postupkom? Mozda da nazoves i pitas i dr, ako trebas pod anesteziju danas.

Lela, ma razumem te u potpunosti! Samo, ima mnoooogo do laba u kome se sve radi ido embriologa. Kod nas koji imamo problem muskog steriliteta, ili u situaciji kao sto je kod tebe, mali broj jc, kvalitet, mnooogo je vazan lab i mebriolog, vazniji od ginekologa koji te vodi. A sad sve to imas! Nemas pojma koliko navijam za juli!

Brbljiva, nista ti ja lose nisam rekla, naprotiv!  Very Happy Htela sam da kazem da si bila u frci sto tamo mozes tek juna, da si se premislajla za NS, prelomila i uspela! I kako je zivot nepredvidiv i donosi nam lepe stvari! Eto, samo to!  Very Happy I drago mi je da sam ti pomogla savetima za NS!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 16:10

lucky,pa kakva je to sad nervoza ?! cemu to ?! ja nista nisam pila ,ali bas nista . usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne  usne 
kometak ,taman posla  love  love  love  love  love ....naravno da si mi pomogla i to mi je i falilo ,neko da mi pomogne da prelomi da odem za Ns..i eto uz tebe i Noju zaista sam uspela .naravno tu su i ostale cure ,nezelim nijednu da izostavim ,ali ti vas dve ste mi davale instrukcije o Genesisu i Kopitovicki ,za sam strat sto mi je bilo i najpotrebnije .inace mozda ni ja nebih tako brzo stigla u Genesiis na proces ,da nisam vas dve poslusala.hvala do neba . c  c  c  c  c  c  c  c  c  c  
lela,pomogla bih ti ai zaista nezna nista o j celijama i dozrevanju istih ...ali moras misliti pozitivno .! sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 30/5/2014, 16:27

Koracaljke,evo da se javnem.
Danas me je dr.Crnogorac jedva pogledala,bolesna je pa joj se slosilo,isla da primi infuziju.Neke parove su vratili kuci pa da dodju popodne kod dr.Bjelice,a meni je nakon infuzije uradila UZ,bilo joj je malo bolje.Posto mi je u ponedeljak ujutro aspiracija,rekoh joj da do tad ima da bude ko nova.Inace odusevljava me koliko je zena prirodna,srdacna i otvorena.Sve su sestrice ljubazne,ali kad udjem kod nje u ordinaciju,osecam se ko da cavrljam s prijateljicom.
Izvestaj je sledeci.Folikula ima 12 kom.Velicine: 17,7 17,5 17 17 17 16 16 16 16 16 14,5 13,7mm,endo 11,4mm.Posle primih jos jednu stimulaciju,sutra jos jednu i uvece u 22,30h stop.Aspiracija u ponedeljak u 10h.Ne radimo vise UZ,e2 ne vadim i nisam do sad ,sto mi je cudno,samo sutra vadim progesteron i to je to.
Ostaje mi da se nadam da ce sve to biti kako treba i da ce spermici biti dobri jer su inace veoma losi. molitva molitva molitva 
Grlim vas sve do jedne i hvala na navijanju!!!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 16:28

KoMetaK ::Mozes da uzmes ili bromazepam od 1.5 ili persen. Ja sam ga uzimala od pocetka apisracije (persen) sve dok nisam cula srculence. Jel sve OK sa postupkom? Mozda da nazoves i pitas i dr, ako trebas pod anesteziju danas.

Lela, ma razumem te u potpunosti! Samo, ima mnoooogo do laba u kome se sve radi  ido embriologa. Kod nas koji imamo problem muskog steriliteta, ili u situaciji kao sto je kod tebe, mali broj jc, kvalitet, mnooogo je vazan lab i mebriolog, vazniji od ginekologa koji te vodi. A sad sve to imas! Nemas pojma koliko navijam za juli!

Brbljiva, nista ti ja lose nisam rekla, naprotiv!  Very Happy Htela sam da kazem da si bila u frci sto tamo mozes tek juna, da si se premislajla za NS, prelomila i uspela! I kako je zivot nepredvidiv i donosi nam lepe stvari! Eto, samo to!  Very Happy I drago mi je da sam ti pomogla savetima za NS!  Very Happy 
Ma,i ja bih volela od svoje,naravno i znam da mnogo zavisi id laba i od emnriologa, ali ja mislim fa je Stojkovic vrhunski embriolog,bez obzira na sve,pa nije mogao da mi oplodi jajne cel.Ja sam jos u cudu sto bi neko uopste probao da radi pokusaj s mojom jajnom cel.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 16:30

Petkana ::Koracaljke,evo da se javnem.
Danas me je dr.Crnogorac jedva pogledala,bolesna je pa joj se slosilo,isla da primi infuziju.Neke parove su vratili kuci pa da dodju popodne kod dr.Bjelice,a meni je nakon infuzije uradila UZ,bilo joj je malo bolje.Posto mi je u ponedeljak ujutro aspiracija,rekoh joj da do tad ima da bude ko nova.Inace odusevljava me koliko je zena prirodna,srdacna i otvorena.Sve su sestrice ljubazne,ali kad udjem kod nje u ordinaciju,osecam se ko da cavrljam s prijateljicom.
Izvestaj je sledeci.Folikula ima 12 kom.Velicine: 17,7 17,5 17 17 17 16 16 16 16 16 14,5 13,7mm,endo 11,4mm.Posle primih jos jednu stimulaciju,sutra jos jednu i uvece u 22,30h stop.Aspiracija u ponedeljak u 10h.Ne radimo vise UZ,e2 ne vadim i nisam do sad ,sto mi je cudno,samo sutra vadim progesteron i to je to.
Ostaje mi da se nadam da ce sve to biti kako treba i da ce spermici biti dobri jer su inace veoma losi. molitva molitva molitva 
Grlim vas sve do jedne i hvala na navijanju!!!
Extra folikuli, bice to dobro!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 30/5/2014, 16:35

Lelo c 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 30/5/2014, 16:38

Petkana  igracice  igracice  igracice bravoo super izvestaj
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 16:42

patkana,taman te stimulacije jos koja ,i za aspiraciju ce folikuli biti ko puckica ! love  love  love  love  love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 30/5/2014, 16:51

Sutra je aspiracija ujutro. Ma juče su me uprkos sli kada su me zvali i rekli da je dr tražila da ponovim hormone pre pregnila ponovo iako sam ih radila to jutro. Zvala kliniku jutros kažu pogleda će dr popodne i niko se jos uvek ne javlja valjda je sve ok. Lh je 1,4 a e2 je 1364 i 5005,9.
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 30/5/2014, 16:57

Petkana, odlicno je sve to! Ti u ponedeljak, a Miss u nedelju, pa ce vam se decica druziti u labu dok ne dodju kod vas. Bas su ti super ujednaceni folikuli, bice tu lepih bebica!  yes yes yes 

Lucky, moses onda slobodno bromazepamcic ili persen, sta imas. Srecno sutra na aspiraciji! Mislim da ti je E2 dobar. Cini mi se da sam negde procitala da je oko 250 po jc.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 17:30

luckystar74 ::Sutra je aspiracija ujutro. Ma juče su me uprkos sli kada su me zvali i rekli da je dr tražila da ponovim hormone pre pregnila ponovo iako sam ih radila to jutro. Zvala kliniku jutros kažu pogleda će dr popodne i niko se jos uvek ne javlja valjda je sve ok. Lh je 1,4 a e2 je 1364 i 5005,9.
odlicno je to lucky.ne nerviraj se ...meni  je 8 dana stimulacije e2 bio 1200 ..a 11 dana je bila stimulacija cini mi se ...dodsue ja nisam radila lh ,samo tsh i t4
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/5/2014, 19:28

Petkana super izvestaj,bice to sve u najboljem redu,navijam za plivace,da se pokazu u najboljem svetlu  Very Happy 

Leptiricu tiker ti je divan  srca srca srca 
Kada je UZ?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 30/5/2014, 19:44

Laki, Petkana, ajmo jajca na sunce uskoro  sreca sreca sreca likeit likeit Biće to dobro, biće tu bebicaaaaa  beba beba beba beba 
A ja navijam.... b b b b b b b b b b b b b b b d d d d d d d ff ff ff ff ff ff ff bb bb bb bb bb bb c c 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 19:49

palcice ,u ponedeljak je uz. Laughing
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 30/5/2014, 19:54

Petkana draga, ja tek sad vidjeh tvoj izvjestaj koji je odlican :) E, bas se radujem i navijam jako :) Bice to sve bas onako kako treba :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 30/5/2014, 21:59

Petkana, superica je sve to, nek se tako i nastavi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 22:07

Luckystar,Petkana! igracice  igracice  igracice  sreca  sreca  sreca  likeit  likeit  likeit Malena92,javi se,cekamo izvestaj sa UZ! Laughing

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 22:09

nema je malena b  b  b  ... Crying or Very sad sta li se desava ? zbunjen
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 30/5/2014, 22:21

sareni leptir ::nema je malena b  b  b  ... Crying or Very sad sta li se desava ? zbunjen
Ma,odmara malo,sleze utiske,javice se ona! as  igra  igra

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 30/5/2014, 22:22

Petkana bice to super ..saljem  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/5/2014, 23:27

Petkana odlično baš imaš folikula biće to sve super  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Leptiriću još malo i ponedeljak kada ćeš čuti najljepšu muziku i vidjeti svoju bebicu (bebice) jedva čekam detaljan izvještaj  igra igra igra igra igra 

saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 30/5/2014, 23:30

lela1984 ::A u Le su mi,inace prvi put dozrevali jajnu cel. i dozreli je,ali se nije oplodila.Drugi put sam imala dve ZRELE i opet nista!Taj AMH kod mene,na zalost pokazuje pravo stanje. affraid 

Lela a kakav vam je spermogram?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 30/5/2014, 23:32

Lucky i Petkana bravo za folikulcice bice tu puno beba  b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b 
Brbljivi Leptiricu jedva cekam ponedeljak i tvoj izvestaj pa da se radujem za tvoja  srce srce  jedva cekam da vidim slicicu  trudnica 
Palcice kad ti kreces kod naseg divnog dr
Ostale Cure  d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 30/5/2014, 23:49

Devojke ja sam danas doci virnula u kantu za smece i videla sam da primam superfact :) microgynon mi ukida od nedelje :) dugo sam ga pa pila Very Happy
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu