KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 14/5/2014, 18:14

sareni leptir ::..cuti ne pitaj ....moz misliti kako je meni ....stojim pored lap topa i svaki email koji dobijem dok ne otvorim ,srce mi skoci u pete .... b b b b molitva molitva molitva 

 Bu  d   d 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2014, 18:15

..e lude ste ...sad me nasmeja bas ... Laughing 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 14/5/2014, 18:16

sareni leptir ::...zar nema nijedna vise cura koja ceka betu danas,da razbije malo ove sitne sate  ...u bre ,kako samo ja ?!

Leptiru, ima nas ima, čekamo danas tvoju betu+  sreca sreca sreca roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2014, 18:16

Verujem... Izdrzi jos malko i onda sledi radovanje
 molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2014, 18:18

Evo promenila avatar samo za tebe,da ti moja roda donese jedno sa roze masnicom  lol! 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 14/5/2014, 18:18

Brbljivice, da ti malo skrenem misli  lol!  Bice sve super, super je sto srce skace  Wink 

Drugari, ja izvadila dnevni profil prl:
1.vadjenje 1098 (40,0-530,0)
2.369
3. 329
za 2. i 3. ne pisu ref.vr
ajd sad.... sestra u labu kaze da se ovoa dva gledaju u odnosu na prvi a meni se stvarno ne ide na magnet kako me dr salje(znam da ne zvuci lepo to "meni se ne ide" i da je mozda i razmazeno), ne znam da li svi dr za tako daju magnet ili samo prepisu terapiju?
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2014, 18:21

...ja sam sva tri merenja imala povecan prolaktin ,pa me dr nije slao na magnetnu ! ...kakva bre magnetna ...?! pokusaj da ga spustis na neki nacin ,ima altrenativa .ja korsitila neke biljne kapi za povecan prolaktin..neznam dali su upalile te kapi ili sto sam postala smirenija ,ali moj prolaktin se spustio ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2014, 18:21

uzgred ,palcice -avatar ti je prelep !!!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2014, 18:25

cicsa80 ::Brbljivice, da ti malo skrenem misli  lol!  Bice sve super, super je sto srce skace  Wink 

Drugari, ja izvadila dnevni profil prl:
1.vadjenje 1098 (40,0-530,0)
2.369
3. 329
za 2. i 3. ne pisu ref.vr
ajd sad.... sestra u labu kaze da se ovoa dva gledaju u odnosu na prvi a meni se stvarno ne ide na magnet kako me dr salje(znam da ne zvuci lepo to "meni se ne ide" i da je mozda i razmazeno), ne znam da li svi dr za tako daju magnet ili samo prepisu terapiju?

Na sta sumnja tvoja dr pa te salje na magnetnu?  Rolling Eyes
Meni ova druga dva deluju skroz ok,verujem da si tada vec uveliko sedela u labu i bila smirenija nego za prvo vadjenje kad si tek stigla u lab.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2014, 18:27

...da ,pravo pitanje palcice !! yes  bas lepo ,treba da pita svoju doktorku na sta sumnja  pa je odma salje na mr ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 14/5/2014, 18:32

Palcice, kaze da hoce da ima jasniju sliku. Kaze da uzrok povisenom prl moze da bude stres, pa IR, pa onda objasnjava da celije hipofize budu zadebljane pa "pljuju" (tako se izrazila) vise prolaktina.
Brbljiva koje su to kapi?
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2014, 18:34

Da li si i do sada imala problema sa prolaktinom ili je ovo trenutno stanje?
Slazem se sa Leptirom da bi prvo trebalo pokusati sa alternativom,nekim prirodnim preparatima,proguglaj malo,naci ces nesto sigurno.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2014, 18:36

cekaj duso da sacekam rezultat bete ,pa cu ti javiti -moram da pogledam tacno na flasici kako se zovu ..narucila sam iz novog sada ,nisu skupe i piju se tri meseca ....javicu ti kasnije ,samo malo se strpi -jer cu da odlepim ovih par pimuta dok ne stigne rezultat !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 14/5/2014, 18:36

cicsa80 ::Palcice, kaze da hoce da ima jasniju sliku. Kaze da uzrok povisenom prl moze da bude stres, pa IR, pa onda objasnjava da celije hipofize budu zadebljane pa "pljuju" (tako se izrazila) vise prolaktina.
Brbljiva koje su to kapi?

A da ti lepo promeniš doktorku? yes Ili da ti objasni zašto se šalje na IMR? Mad Čemu zračenje? Rolling Eyes Ta priča "vidi se jasnije" ne pije vodu. Ili vidi bez IMR ili ne vidi! Zna ili ne zna!  affraid 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2014, 18:41

DEVOJKE BETA         181   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as 




p.s .da to nije mala vrednost ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 14/5/2014, 18:43

Braaavoooooo!!!! To je odlična beta!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice d d d d b b b b b b ff ff ff ff ff ff ff Sa srećom leptiriću!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/5/2014, 18:44

x x x x x x x x x x x jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 

Nije mala beta,ne sekiraj se,bice to beturina za 2 dana
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 14/5/2014, 18:46

Ma bravoooooo Leptiriću jeeeeeeee  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/5/2014, 18:46

ponovicu je za 5 dana ,,sta mislite ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 14/5/2014, 18:46

Leptiricu, pa braaavvvooooooooo!!! Raduj se draga moja, ti si trudnica, beta je predivna :-) :-) :-) :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 14/5/2014, 18:47

Bravo Leptiricu, ja mislim da je to za 10et odlicno  yes yes yes radost radost radost 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/5/2014, 18:47

Cicsika, ja mislim da su ova 2 druga merodavnija, jer si ih radila kad si vec sedela i bila bez stresa. I ja sam imala povecan, pa kad sam radila profil, vrednosti su bile OK i onda su mi rekli da ne moram da pijem nista. Cini mi se da se gledaju samo te druge 2 vrednosti. Koliko se secam, neki dr mi je rekao i da hodanje, nerviranje, sam ubod igle mogu da dignu PRL drasticno. Meni su ga radili ovde u It. ubacili mi braunilu da me ne bockaju ponovo i posle samo uzimali za druge 2 vrednosti. Konsultuj se ti sa jos nekim dr pre te magnetne. Ne znam ko ti je to savetovato, ali sigurno postoji i drugi nacin. Drugo, mozda bromokriptin moze da ga spusti. NE mislim posle svega sto si uradila da si razmazena, samo ako mi ne birnemo o svom zdravlju - ko ce?!


Brbljiva, idi trazi nazviv kapi, ubij malkice vreme!  Wink lol! lol! Mozete misliti kad u vecini labova ovde (u Veneciji i okolini) beta stize sutradan popodne ili za 2 dana!!! Nisu normalni! Ja sam nasla jedini lab gde stize istog dana popodne, sto je opet lakse nego cekati 2 dana! A kad da je ponovis za 2 dana kad labovi rade samo d o10 ujutru. Ma zdravstvo u Srbiji je zlatno, verujte mi!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/5/2014, 18:48

Leptiricu, odlicna je to beta za 10 dan! NE brini nista! Trudna si! Ceeeeeestitam!!!!  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv jumping jumping jumping jumping jumping radost radost radost radost radost radost radost radost radost konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/5/2014, 18:50

Ponovi je za 2 dana, tj. prekosutra, da vidis da li se pravilno dupla, ali to je super beta, ne brini!  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 14/5/2014, 18:51

Cestitamo leptiricu,trudnice likeit igra igra igra 
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 41
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu