KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 6/5/2014, 08:44

bak ::
Ja se bocnula jutros za e2 i lh, po dogovoru, naravno vestice jos nema  c Videcemo

Strpljenja, Bak, strpljenja, za par dana stize garantovano!  yes usne 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 6/5/2014, 10:35

Ponosna sam vlasnica jos mutacija, u cetvrtak cu znati tacno. Sad me zvali sa genetike.
Leptiru javi se. Mozda samo neka net.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 6/5/2014, 10:37

bak ::I jos nam nema Brbljive  zbunjen Mozda je resila da ostane u NS jos koji dan?

Ja se bocnula jutros za e2 i lh, po dogovoru, naravno vestice jos nema  c Videcemo
Navijam za Brbljivog letirića šarenića i njene leptiraste blaste,koji su sad već ozbiljna deca  Wink  vv  vv  vv  vv  vv  vv  v  v  v  v  v 
Bakiša nemo' se nerviraš.Ako ti rezultati budu dobri krećeš sa stimulacijom.Tako sam i ja u jednom postupku i to baš u tandemu Crnogorac-Kopitović i tad sam ostala trudna.E,šta je posle bilo  to sad nije bitno.
Veštičara mi nikako nije kretala ja se bola sa mislim Suprefaktom iha-ha vremena,kljukala pre toga kontracepcijom i ludela što ne kreće Veštica.Uradih E2 i LH pogledaše me na UZ i rekoše :krećemo!!!
Tako da navijam da su rezultati idealni za početak stimulacije  b  b  b  b  b 
Koraci  love  cveće  cveće  cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/5/2014, 10:45

Sladzo, zeno. Da si slusala pametnjakovice neke i nisi primala fraxi, ko zna... Sta je da je, ista je terapija.
Dobro dosla jos jednom u klub mutanata  lol! Mozemo da osnujemo " X-girl "  lol! 

Sanny  osmeh srce Tako sam i ja u drugom postupku cekala, cekala, cekala i krenusmo bez vestice, ubedise me da sam imala  Rolling Eyes ali nisam primetila  lol! I beta bi pozitivna  yes Videcemo sutra

 osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 6/5/2014, 10:49

bak ::Sladzo, zeno. Da si slusala pametnjakovice neke i nisi primala fraxi, ko zna... Sta je da je, ista je terapija.
Dobro dosla jos jednom u klub mutanata  lol! Mozemo da osnujemo " X-girl "  lol! 
 
Ih pa kad gi nakaCim na potpis.
Dobro je pa sam pod inekcijE.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/5/2014, 11:29

Bak navijam da krenes sto pre i da ishod bude najbolji moguci.  ljubav ljubav ljubav 

Sladzo trudnicice nasa bitno da si ti pokrivena terapijom.
Nama su u Valjevu davali fraxi preventivno,ako je sve ok ukidaju ga u 12.nedelji.Ja sam mislila da je to nepotrebno i ljutila se na tupe igla,al sad kad razmislim sto je sigurno,sigurno,od viska glava ne boli  lol! 

Devojke ljubim sve i grlim  poljubci poljubci poljubci 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/5/2014, 12:56

Leptiricu,čekamo te!Uzivas sa    svojim igracice!Sad već rastete,jos malo,pa vv  vv  -LEPA,VELIKA DEČICA! ff  bravo

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/5/2014, 13:36

..ehee..tu sam drage moje ,pa vi ste divne ...neverovatna podrska ! sunny  sunny  sunny  sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/5/2014, 13:48

evo ovako ,juce stigli iy n sada oko 16.30 a krenuli iy n sada u 11.50 
  dakle ovako :ubacene su tri blaste ,a 2 blaste su zamrznute .radjnea je icsi metoda a hecing nije jer to ne podrzaumvaju blaste ,kako kaze Balas bilogo -i kopitovicka ,blaste su vec formirane bebe ! ...zelim da verujem da je tako ...aj dace Bog ...
 dobil sam od terapije sledece :
folnak 5mg ,selen 50mg ,gluformin 1500mg ,eutirox od 37,5 ,pa 25mg .(jer je tsh skocio pred et na 2,74 a bio je 1,4 ,,),fraxiparin 0,3,pregnil 1500 na svaki peti dan da bodem ,utorgestan 3x200 (samo u podne da pijem a oba puta vaginalno )
 perfektni su maximalno.nemam reci .
lap top mi je puko monitor ,pa nemogu kraj sebe da ga smesstim vec je ukljucen u tv aparat ,pa evo iskoristih priliku dok i mm nije tu da vam pisem stojeci kraj tv .
  betu mogu raditi i za 9 dana rece kopitovicka ,zamolila me je da dodjem na prvi UZ i obavezan je ekspertni,kaze ona .
ono sto me je odusevilo jos vise je to da su me juce zvali oko 18h da mi sestra kaze da je kopitovicka opet gledala istoriju bolesti i rekla da ipak povecam dozu eutiroxa na 50mg svaki dan .mene niko od lekara nije zvao nikada ,nikada nakon postupka ,,nemam reci !svaka cast !
imala sam prilike da puno razgovaram sa sestrama i da im se pozalim na sistem juznog dela tj istocnog ...i moju borbu da ih upecam i idjem u predhodni postupcima o trosku rzzo . to mi rece sestra Dragica da je vec popunjen kapacitet genesisa za proces vto o trosku  rzzo i da puno devojak zove ,a  da ni oni sami nisu znali da je pkapacitet popunjen i kako se bas ne vodi racuna o tome tj da se oni kao klinika ne pitaju .u sta sam se i sama predhodhih puta uverila . dobila sam vaucer(zbog ucestvovanja u studiju ) od 4 600 din za kupovinu u merkatoru gde smo odmah istrosili te bonove u N sadu,i zavrsili sa tim.
  sada mirujem ,malo ustanem do wc ,nista posebno ...evo tu do vas da vam se javim i pozdravim vas  sve .. love  love  love  love  love 
karakaca drago mi je zbog tebe ,bravo za Valjevo .
Bak ,,,drzim fige dobar pocetak ...sve devojke ostale  usne  usne  usne  usne  usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/5/2014, 13:53

leptiricu, super to sve zvuci  yes Ti uzivaj a mi cemo da navijamo jako, jako, jako  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

Evo ti po neka zemunska  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Reci mi, ti si prespavala u Genezisu nakon et? Kako je to organizovano? TM bio sa tobom? Posto su i meni, kao i svima, nudili da mm i ja prespavamo, pa me interesuje... Ima tv? internet? Opremljeno kao neki apartmancic ili..... Ajd mi malo pojasni, a i mozda ce jos neku curu zanimati.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/5/2014, 13:55

Leptiricu drago mi je da si zadovoljna.Uzivaj sada sa svojim bebicama,pokrivena si terapijom sto je najbitnije,opusti se i ne opterecuj glavu raznim pitanjima.Cekamo da nas obradujes za par dana,u to ne sumnjam uopste.  radost radost radost 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/5/2014, 14:04

sobe su divne ,cvetne tapete na zidu ,tv samsung na raspolaganju ,kupatilo sa tus kabinom i naravno WC u svakoj sobi .
sobe imaju po 2 kreveta .
moj mm nije nocio jer mi je bilo bezveze jos i to ,a uz to je doso tek ujutru kolima iz mog grada po  mene ,tako da sam ja od 6 dana stimulacije bila sam u N sadu ,osim kada je trebala aspiracija .
 klopu imas kod njih (mada nisam bas sigurna koliko toga ima -ja sam dobila  2 tanka parceta tost hlebica sa margarinom i medom ,caj ).ali sa ja zato -kao da sam znala -ponela 2 sendvica i to sam imala.obzirom da nikog samnok nije bilo u sobi i nisam mogla nikog da teram po klopu ,ali imas mogucnost dostave (ukoliko ias novca za takve stvari naravno)
neznam za net ,jer to i da je bilo neta -svakako nebi nosila u bolnisi jer nije bas dobro veruj mi imati racunar kraj sebe bar nakon et ..a na fonu nemam net .
 ja sam bila nedelja tako da je jedna sestra bila dezurna od 8-20 navece i ona me i obisla jednom ,ponudila ako zeli da mi skuva kafu .
ova druga koja je dezurala ,nisam je ni videla -ona je dezurala od 20-08h ujutru .
ujutru sa tek oko 10h krenula iz genesisa ,jer su me sestre zadrzalae zbogtih studija ,,krvna slika ,pritisak ,potpisi i ostala cuda .
higijena je perfektna ,verujte mi .eto nadam se da sam pojasnila ,a moglo bi ovo da se kopira i na temu genesisa ,ako bude zanimalo cure... pitaj sta ti jos nije jasno.
 dobila sam racun fiskalni na 246 400 a za zamrzavnjae od 400 e nisam jer nije mi ni trebao a platila sam u evrima zamrzavanje . ---

 da napomenem da se nocenje ne naplacuje.
 a tsh obavezno ponavljam 9 maja i javljam genesisu .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 6/5/2014, 14:19

Uzivaj sad, leptiriću.... roda roda roda roda trudnica trudnica trudnica trudnica cvet cvet 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/5/2014, 14:36

Hvala ti puno, sad mi je jasnije kako to izgleda  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 6/5/2014, 14:50

Leptiru, zelim ti da nas obradujes debelom betom uskoro!

Molim te, reci mi, ne kapiram, ZASTO si ti tamo nocila? I koliko noci?

Znaci, ako platim u evrima, to mi je okruglo 2000? A u dinarima skuplje zbog fiskalnog?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/5/2014, 14:56

v v v v 
Lh 4,4
E2 134

Nikad necu krenuti sa stimulacijom  v v v v 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 6/5/2014, 15:02

Leptiricu Very Happy Very Happy Very Happy ja sam srecna sam zbog tebe,doci do pet blastica,ma bravo!Sve je proslo u najboljem redu,jos samo da nas obradujes s beta beta beta Navijam svim srcem i
saljem roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 6/5/2014, 15:08

Miss, Kopitovicka u poslednje vreme insistira da pacijentkinje tamo prenoce, da se ne truckaju nakon Et.
Ja sam joj rekla da smo mi blizu, nema potrebe, kaze ima, da sve uradimo drugacije nego ikad.
Tako da mozda i prihvatimo
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 6/5/2014, 15:13

Leptiricu, idealan izvjestaj. Bravo! Da to prodju brzo dani do bete. A ti si, po meni, vec uveliko trudnica nasa  trudnica   beba beba beba 
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/5/2014, 15:29

Bravo,LEPTIRIĆU,svaka čast!Uskoro ćeš da nas obraduješ OGROMNOM BETOM!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 6/5/2014, 15:41

BAs mi je drago, leptiricu...sada navijam jakooo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
A rekli su ti da je kod njih obavezan i ekspertski UZ?
Bak, drzi se  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 6/5/2014, 16:41

Leptiru sad cekamo tvoju veliku betu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 6/5/2014, 16:42

pa da ,bar mi kopitovicka tako rekla jer sam je ja pitala dali cu moci nakon pozz bete da je nadjem u genesisu , Very Happy  Very Happy i ona mi tako objasnila .
 prenocila sam jer sam licno ,bila saa u stanu ..a kada vec tako nesto nude -pa sto da ne ---bitno mi je nakon et odmah to .mada je kopitovicka ovako rekla ,...OVO STO SMO URADILI SADA JE ZA POHVALU ,DOCI DO 5 BLASTE JE VRHUNAC ,I SVE STO SE DESAVA DESAVA SE U NAREDNA 2 SATA NAKON ET !__-
eto cure moje ,to s njene reci .jos mi je dala savet da je najbolje utrogestan koristiti lokalno (to znaci da se pije ,jel da ? uvek brkam te pojmove )..mada ja koristim ujutru vaginalno u podne pijem uvece vaginalno.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 6/5/2014, 16:49

Leptiru mislim da lokalno u ovom slucaju znaci vaginalno.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/5/2014, 16:53

sareni leptir ::pa da ,bar mi kopitovicka tako rekla jer sam je ja pitala dali cu moci nakon pozz bete da je nadjem u genesisu , Very Happy  Very Happy i ona mi tako objasnila .
 prenocila sam jer sam licno ,bila saa u stanu ..a kada vec tako nesto nude -pa sto da ne ---bitno mi je nakon et odmah to .mada je kopitovicka ovako rekla ,...OVO STO SMO URADILI SADA JE ZA POHVALU ,DOCI DO 5 BLASTE JE VRHUNAC ,I SVE STO SE DESAVA DESAVA SE U NAREDNA 2 SATA NAKON ET !__-
eto cure moje ,to s njene reci .jos mi je dala savet da je najbolje utrogestan koristiti lokalno (to znaci da se pije ,jel da ? uvek brkam te pojmove )..mada ja koristim ujutru vaginalno u podne pijem uvece vaginalno.
Lokalno je VAGINALNO i najbolje je tako!Navijamo i čekamo uskoro ogromnu betu!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu