KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+56
lela1984
ganedina
Smrdica
bulevarka
mijaki
LaFolie
dragana76ns
nina :)
sareni leptir
AriesGirl
ariadne69
hocukusurnecuzvaku
mamadabudem
Tinche
Star77
PalcicaBg
Petkana
Stenli
Orline
Vuchica
bundevica
Sofija Veks
missile
SoJa
SladZana
neca73
lelas
bak
Republica
BiKsi :)
Struzzo
Strumfeta78
laKole
bulevar79
menora72
djole42
zoxa
Shizika
maki79
saska1
insomnia
noja
fight&faith
leptirko82
JocY
ivi
Ninche
lenjivica
zvoncica36
Erata
tuli
MAAKKI
Niny
KoMetaK
SannI-AlL
Simona
60 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 15/6/2014, 08:37

Miss,Petkana  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Mdb srećno ustopirana ženo da bude ćelijica odličnog kvaliteta i za 9 mjeseci da tigne  beba 
A sad ima jedno pitanjce da li je iko primao i pregnil i progesteron depo ja mislila tražit oboje nekako mislm da su mi možda sve ove trudnoće otišle od manjka progesterona jer nikad mi nisu ništa davali samo utrogestan tek kad prokrvarim zadnji put mi onda uveli progesteron depo ali mislim da je bilo kasno.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 15/6/2014, 09:02

Ne znam, Saska. Nikad pregnil nisam primala nakon et, samo utro. Depo sam dobila na dan et, pa svaki peti dan. Mozda je i to retko, al ajde, imam uvek jedan kod sebe sd spricem, ako vidim krv da sama dam pa sta bude. Kad udjes u salu za et, pitaj dr direktno, da ti objasni razliku, sta cemu sluzigh sl. Nije ti prvi put, pa se interesujes. To je sasvim normalno. Ako sam ja mogla da pitam da li smem da jedem ljuto, da li smem da pijem sardone i da li smem da podignem 3 kg, mozes i ti da pitas mnogo normalnije stvari. Kad krecete za ns?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 15/6/2014, 09:06

P. s. Pitaj sve sto te muci odmah, pre et, jer moze da se desi da posle ode kuci i da je ne vidis kad budes u sobi, samo dobijes listu sa terapijom. Srecno jos jednom!!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 15/6/2014, 09:11

Miss hvala krećemo oko podne ,srecno i tebi sutra da bude beta velika trocifrena.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SoJa 15/6/2014, 10:16

saska1 ::A sad ima jedno pitanjce da li je iko primao i pregnil i progesteron depo ja mislila tražit oboje nekako  mislm da su mi možda sve ove trudnoće otišle od manjka progesterona jer nikad mi nisu ništa davali samo utrogestan tek kad prokrvarim zadnji put mi onda uveli progesteron depo ali mislim da je bilo kasno.

Saška, planiram i ja da uvedem na svoju ruku Pregnyl. On jeste čist betaHCG, ali uloga mu je da daje potporu žutom telu, tj. omogući da, pored "veštački" unetog Pg (Utrogestan, Pg depo), žuto telo nastavi normalno da luči Pg. Znači, ne može da škodi, samo može da bude od koristi.

Cure, navijam za sve vas, mislim, mantram, grlim  d 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 15/6/2014, 10:23

saska ,nema potrebe da se opterecujes time i menjas dr misljenja .ako ti da sao pregnyl,znace zasto je to dala ,ili obnrnuto .ne verujem da ce ti dati i progesteron depo i pregnyl.
 mozes samo napomenuti i zatraziti proveru progesterona ,ako mislis da je to bio predhodni problem-i objasniti ,ali nikako ne nameci svoje misljenje ,vec trazi savet o svom probleu i pitaj sta je najbolje .
kada su mene zvali da me pitaju dali cemo cekati blaste nakon treceg dana ili ne (da ja o tome odlucim 9 ,ja sam se nasla u soku ,nisam znala sta da radim .a uz to nikad nisam imala blaste .znam da je to najbolje ,ali -sta ako stanu sa razvojem cetvrtog dana ,kao sto su me ubedjivale cure pojedine da ne rizikujem ,posto su sve bile blaste .
 ja sam trazila misljenje biologa i Kopitovicke ,sta bi oni uradili jer naravno  biolog najbolji uvid ima u stanje blasti .isla sam na rizik i rekla ,ako smatraju oboje da su embrioni toliko dobrog kvaliteta da stignu do blasti ,onda cemo tako i uraditi .i eto ...prvi put sam verovala jednoj klinici i dr .i uspeh je stigo .
zato ti ovo govorim iz iskustva ,mada svako odlucuje o svom organizmu i samom procesu .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 15/6/2014, 10:57

E sad pitanje oko zutog tela. Imamo li mi zuto telo, kad nam folikul ne puca normalno, nego se jc vadi spricem? Zuto telo luci progesteron, i mi ga uzimamo jer nemamo zuto telo. Tako ja kapiram. A betuHCG luci posteljica, to sam juce citala. Ostadoh zbunjena.

Soja, sta se kod tebe desava? Jesi radila hormone? Jesi isla kod dr Nebojse na uz?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 15/6/2014, 11:19

Saska,srecno na ET danas!Bak,srecno na UZ-u danas,da folikuli jos sazre i narastu i da endo bude lep!Missile i Petkana,navijam za velike bete sutra! MDB,u folikulu ce biti lepa jajna celija i jos lepsi embrion sutra!Sandrolina,srecan put u Prag sutra i srecno na embriotransferu prekosutra,da sto vise tvojih eskimcica prezivi ledeno doba i da se lepo smeste kod mamice,tj.,kod tebe,pa da nas uskoro obradujes VELIKOM BETOM!Sve ostale ljubim i zelim im puno uspeha,kao i sebi u daljim koracima. Very Happy sunny lol! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 15/6/2014, 11:19

Saska,srecno na ET danas!Bak,srecno na UZ-u danas,da folikuli jos sazre i narastu i da endo bude lep!Missile i Petkana,navijam za velike bete sutra! MDB,u folikulu ce biti lepa jajna celija i jos lepsi embrion sutra!Sandrolina,srecan put u Prag sutra i srecno na embriotransferu prekosutra,da sto vise tvojih eskimcica prezivi ledeno doba i da se lepo smeste kod mamice,tj.,kod tebe,pa da nas uskoro obradujes VELIKOM BETOM!Sve ostale ljubim i zelim im puno uspeha,kao i sebi u daljim koracima. Very Happy sunny lol! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SoJa 15/6/2014, 11:28

sareni leptir ::ne verujem da ce ti dati i progesteron depo i pregnyl.

Prog. depo i Pregnyl nisu isto, zato nema razloga da ne idu zajedno. Naprotiv, treba da idu zajedno. Kad veštački unesemo Pg, naš mozak dobija signal da ga imamo dovoljno i prestaje sa lučenjem istog. Zato primamo Pregnyl, koji je hormon trudnoće, pa samim tim šalje signal da je potrebno još Progesterona, jer je u trudnoći potreba za njim veća nego obično, pa organizam, tj. žuto telo, nastavlja idalje da ga luči.

Saška, ja, uglavnom, pratim svaku curu, čitala sam i starije dnevnike, tako da znam da Kopitovićka praktikuje uvođenje ove kombinacije gde je to potrebno. S obzirom na tvoju situaciju, verovatno će i tebi uvesti, da bi ti pojačala drugu fazu, tj. implantaciju i održavanje. Srećno, draga, navijam iz sve snage za tebe  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice ljubav

Miss, bez obzira što folikul ne puca sam, na mestu gde je bio, tj. odakle je izvađena ćelija, obrazuje se žuto telo. Dodatno ga unosimo da bismo ga pojačali.

Meni stigla veštica, 8.dc idem na UZ

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 15/6/2014, 12:17

neznam ,meni rekose da se pregnyl daje isto ,umesto progesterona depo -otud i shvatih da je skoro isto .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 15/6/2014, 12:49

Cure hvala Sojce djevojce isto imamo misljenje nakon svega sto sam prosla za ovih 18god.borbe mislim da se nemam sta ustrucavat da pitam bilo sta sto me interesuje,dosad sam uvijek cutala i slijepo vjerovala sve sto mi reknu ma sad vise necu ima da pitam sve zivo.
Bak srecno danas a mozda se i vidimo.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 15/6/2014, 14:15

Naravno, Saska, pitaj, a onda iskuckaj ovde sta je dr rekla.

Soja, koliko shvatih nisi radila hormone? A kortizol?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SoJa 15/6/2014, 14:25

missile ::Soja, koliko shvatih nisi radila hormone? A kortizol?

Hormone nisam i neću ih zasad raditi, jer nemam nikakvu stimulaciju, pa šta bude priroda uradila, videćemo na UZ i možda tad uradimo E2, LH... Kortizol sam proverila, pisala sam na temi, idalje je povišena vrednost, ali manja nego što je bila prvi put. Od juče sam na Bromazepamu, pa valjda neće da skače više.

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od hocukusurnecuzvaku 15/6/2014, 16:51

Klubašice drage navijam za vas svim snagama  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 15/6/2014, 17:11

Kako se svashta neshto deshava u Klubu, ne mogu stici sve pratiti.  Shocked  Al' neka.  likeit 
Pitam se jesu li se Bak i Sashka uspjele vidit. Vjerujem da je sve proshlo u savrshenom redu sa UZ i ET.
MDB, navijamo za uzdanicu  bb b bb 
Missile, mislim da iglom izvuku samo jc a folikul ostane, no je mozhda neadekvatan da proizvodi dovoljno progesterona. Proizvodnju istog nakon prvog tromjesechja preuzima posteljica pa obichno nije nuzhno nastaviti sa dodatnim progesteronom, al' neki rachunaju da od vishka ne boli glava, no se desi da boli doope. Ne znam 'ko luchi betu, al' nije posteljica.
Meni su isto sa ET dali Pregnyl. Dal' je bio presudan - ne znam al' sam ja osjecala da mi je terapija kompletnija s njim.
Da poskochim za sutra:
 vv  beta  vv  beta  vv  beta  vv 
 wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 15/6/2014, 19:22

Ne znam. Ja sam juce procitala da betu luci posteljica, al nije mi vazno.

Dodjoh da jos jednom poskocim za Sasku, i uspesan ET, i da se bebe lepo uhvate za mamu.

Bakili, jel gotov uz? Pisi sta je bilo!!!

Meni sutra Dan B. Necu da zurim ujutru u lab. Prvo da zatvorim bolovanje. Onda oko 1-1.30 idem kod Cufte da dam krv, pa bezim kuci. Lakse ce mi biti da mi ona saopsti ako je 0, a ako nije, red je da mi prvo ona saopsti. A ja da budem kod kuce, jer cu se u oba slucaja onesvestiti.

Mamai, ti sutra sa srecom. Da je lepa i zdrava celija.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 15/6/2014, 19:26

Hvala ženice drage  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Miss,srećno sutra!  roda roda roda roda roda roda roda 
Petkana, ti puštaš krv sutra ili u utorak?  sreca Svejedno, srećnooo roda roda roda roda roda roda roda 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 15/6/2014, 19:50

Bak,jedva cekam da cujem izvestaj sa UZ-a,da zalijem malo za folikulice! zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje

Saska,da se embrioni lepo smeste kod mamice,tj.,kod tebe i da nas uskoro obradujes VISOKOM,POZITIVNOM BETOM! beta

Petkana i Missile,navijam za  beta sutra!Malo rodica za vas! roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 15/6/2014, 19:54

MDB,da na A sutra bude lepa i kvalitetna jajna celija i uskoro lep embrion!Naaaaaaviiiiiiijaaaaaam!!! bravo  poljubci  srcasti poljupci  navijači2  cveće  navijacica

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 15/6/2014, 20:01

Lela  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 15/6/2014, 20:02

mamadabudem :) ::Lela  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Imas pp. Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od sareni leptir 15/6/2014, 20:13

...bas lepo ,,bice pozz beta vidim ja ! navijam ,,,ajmo cure zahuktava se polako situacija ! roda  roda  roda  roda  roda  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  bb  bb  bb  bb  bb  d  d  d  d  d  d  x  x  x  x  x  x  x  x
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofija Veks 15/6/2014, 20:43

Srecno Missie & MamaDaBudes...!!!

 vv vv vv vv vv d d d d d  igracice igracice igracice igracice igracice 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od PalcicaBg 15/6/2014, 21:02

Miss srecno sutra,da se onesvestis od velike bete  igracice igracice igracice igracice 

MDB srecno na aspiraciji,drzim fige  bb bb bb 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 34 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu