KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+56
lela1984
ganedina
Smrdica
bulevarka
mijaki
LaFolie
dragana76ns
nina :)
sareni leptir
AriesGirl
ariadne69
hocukusurnecuzvaku
mamadabudem
Tinche
Star77
PalcicaBg
Petkana
Stenli
Orline
Vuchica
bundevica
Sofija Veks
missile
SoJa
SladZana
neca73
lelas
bak
Republica
BiKsi :)
Struzzo
Strumfeta78
laKole
bulevar79
menora72
djole42
zoxa
Shizika
maki79
saska1
insomnia
noja
fight&faith
leptirko82
JocY
ivi
Ninche
lenjivica
zvoncica36
Erata
tuli
MAAKKI
Niny
KoMetaK
SannI-AlL
Simona
60 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 1/6/2014, 13:59

Miss bravo  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
Sanni hvala  ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Petkana 1/6/2014, 14:23

Bravo za sjajan cetverac Miss sreca Bice i za zamrzivac likeit likeit likeit 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 1/6/2014, 14:23

Miss odlicno, sad cekamo bebice male  bb bb bb 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Vuchica 1/6/2014, 15:17

Miss BRAVO!!!!!!!!!!! Zurka, zurka!!
 juriš  juriš  juriš  juriš [/color][/b]
 igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice [/color][/b]
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 

 d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d 

 navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 

 navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2 

 cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće 



Saska,  sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak igra zalivanje zalivanje zalivanje
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Star77 1/6/2014, 15:25

Saska, sretan pocetak od srca ti zelim :)

F&F, znam o cemu pricas, i kod mene ista stvar, nikako kockice da se sloze, ali jednog dana, i to uskoro rijesice ce. Korak po korak,draga moja :)

Miss draga, svaka cast, bravoooooo...suze su nam okidac, olaksaju nam dusu, neka si se isplakala. Poslije suza sunce :)

Navijam za sve redom drage moje :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 1/6/2014, 16:01

Svasta se danas izdesavalo.

Saska, srecan pocetak stimulacije. Da se zavrsi lepom debelom betom. Ja uzela Mg sumeci u apoteci, cist Mg bez drugih dodataka. Oko 150din. Mg je dobar za jc, dr Crnogorac insistira na njemu. Uvedi slobodno 1 dnevno.

Petkana, sutra ti na redu, da budes pozitivnija od mene. Ja sam danima drzala u sebi neke suze i malo mi falilo. A i brinula sam za te folikule.

Bak, cekam rezultat. Danas mora da bude manji. Nema vise kud.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 1/6/2014, 16:10

Saska, mnogo se radujem sto kreces! Navijam iz sve snage

4,19  lol! lol! lol!  Videcemo veceras na uz sa dr sta cemo raditi
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 1/6/2014, 16:28

SannI ::Miss BRAVO za četiri veličanstvena!!! sreca  sreca  sreca  sreca 
Žurka je u toku  juriš  juriš  juriš  juriš 
Navijam jako,najjače za vas igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 

 d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d 

 zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 

 navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica 

 navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2 

 cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće 


Mnogo volim da potpisem Sanni, jer ona ume bas lepo da stavi ove smajlice!!! Navijam Miss za zurkicu u labu! A ti se sad odmori i naspavaj i isplaci opet ako treba, pa da za 2-3 dana kad bude transfer budes mirna i da se bebani lepo prikace!!!  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 

SannI ::Saska1 srećan početak i uspešan postupak ti želim!! sretan početak likeittrudnica  srce  srce 
Bakkiša  jako,najjače da je LH pao u nesvest! boks  boks  borba  borba  borba  boks  boks  boks 
 cveće  cveće  cveće  cveće  cveće 

Saska, navijam jaaaaako!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice Da ovo bude taj dobitni postupak i da izguras do kraja!  igracice igracice igracice igracice 


Bak... Fenomenka, ali stvarno!!! Bar je pao malkice u odnosu na sredu.  Rolling Eyes Al kako da ne padne vise, nije mi jasno?!?! Uh, cekam da cujem sta kaze Kopitovicka i navijam da krenes sto pre!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 1/6/2014, 18:22

Pa dobro, pao je malo lh, zamalo da bude manje od 4

4.95-4.19=0.76, sto je oko 16 posto od 4.95

Bak, veceras ne izlazi od dr dok ne da resenje problema.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od hocukusurnecuzvaku 1/6/2014, 18:56

Missile navijam za 4 junaka i ljubav u labu  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 


Saška  sretan početak napred scuro cveće 

Bakiša čekamo izveštaj  igracice igracice igracice igracice igracice  Miss računa, sva čast  likeit 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 1/6/2014, 19:00

Djevojke drage moje hvala vam do neba  osmeh srce 
Miss uzeću sutra neki magnezijum da se dopingujem i njim pored svih ostalih neće da škodi.

Bak čekamo šta će dr reći.A sad mene malo zbunjuje taj Lh ja ga nisam ni radila nekad u januaru bio 4.9 a sad ga nisam ni kontrolisala a počela stimulaciju.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Star77 1/6/2014, 19:09

Bak draga, nadam se da ce sada dr zaista pronaci neko rjesenje. Bitno je ipak da je malo manji taj lh...i ja cekam da javis veceras novosti!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 1/6/2014, 20:18

Saska, samo se opusti i ne brini za lh. Ti i Bak ste kod iste dr, ima ona razloga sto tebi ne spusta. Lh se inace gleda u kombinaciji sa ostalim hormonima, Bak ce ti kad naidje objasniti zasto je njen lh trn u oku. Samo se ti bocni i nista ne brigaj.

Petkana, da te informisem da ne bi prezivljavala sutra isto sto i ja. Oni ladno zakazu po 4 zene u isto vreme, pa dr odlucuje o redosledu. Sestre pojma nemju i ako te ne uvedu u salu u 10, mirno cekaj i nista ne pitaj, jer neces od njih dobiti odgovor. Kasnije sam saznala da ima fore i nakon onih 36 sati od stoperice, cak je ok i malo kasnije. Dakle, budi mirna i opustena.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 1/6/2014, 20:56

Saska, tebi je verovatno odnos FSH i LH u redu, zato ti nije trazila ponavljanje. FSH treba da bude veci od LH oko 1.5-2, kako sam ja shvatila (mozda i vise). Evo ti mog primera, zasto primam suprefact i obaram LH, jer mi je rezultat od maja Lh-8.08, a FSH 6.5 (nemam rezultat kod sebe). TO ukazuje i na PCOS, a ti ga nemas, kako sam shvatila. Svakako, dr zna sta radi, ne brini nista! Kad ti se onda pada taj prvi UZ? Ja sam u subotu na UZ pre stimulacije!  Very Happy  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Miss, kasno sam videla da si se nervirala zbog aspiracije, vec su bile povadjene jc, pa ti nisam ni pisala. Kako sam ja, posle svih ovih godina i pokusaja shvatila, od 36-40h se radi aspiracija. Zato oni i zakazu da zene dodju u isto vreme, pa imaju jos fore do 40h da povade jc, nije to bas tako striktno kako se nama cini. Mislim da mi se slicno desilo u Pragu, ali je sve bilo OK na kraju. Svakako, aspiracija traje oko 15-ak minuta po zeni, sa sve anestezijom. Mozda i manje. Iako se nama cini da je sve mnoooogo duze, nije, samo smo pospane.  Very Happy Very Happy Navijam za 4 lepa embriona sutra!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Bak, jedva cekam da nam se javis i da vidim sta je dr odlucila/predlozila!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 1/6/2014, 21:10

Bravo Miss, navijam za odličnu žurku u labu i da budu 4 lepa embriona navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

Saska, navijam jako za tebe :)
Bak,smanjio se malo, bitno je da ne raste. Čekamo da vidimo šta kaže dr :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od PalcicaBg 1/6/2014, 21:18

Miss bravo za celijice,da se lepo oplode  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Bak draga pa sta je to?Nadam se da cete naci neko resenje.Ljubim te!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 1/6/2014, 21:45

Miss, bravo si ga kokosko! Dzaba si brinula, panicarko jedna! Ne bi oni zakazali u isto vreme vas dve da ste u hiperu, sigurna sam, sto rece KometaK, 10 ak ili 15 min traje sve, ako nema onako djuture jajnih!  Very Happy Bice sve ok, sad navijamo za divnu zurku u labu, da se sve cetiri oplode i postanu divni embrioni, pa ti dva vrate sad, a za preostalo dvoje dece da se vratis za dve godine!  Very Happy 

Bakisa, nema te, cekam te, a gosti mi ceo dan, pa ne stizem da te nazovem. Bar je skotina od lh poceo da pada, bas me zanima sta ce reci dr, pusti mi poruku ako budes mogla.

Saska, srecno draga, drzim ti fige, isto kao i ovom mom trojcu MBK *Miss Bak KometaK*, da se fino zavrsi postupak i da izneses jednu lepu i bezbriznu trudnocu bar do 38. nedelje.

Sto se tice magnezijuma, izbegavajte sumeci, stvarno se nigde ne preporucuje, Imate ovaj u kesicama, mdabude vam je napisala, ako se ne varam. Dobar je i natural wealth, jeste skuplji, ali ima 100 komaTa, a trebace vam i u trudnoci, protiv grceva u nogama, ne zaboravite!  Very Happy 


Mislim i drzim fige~!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 1/6/2014, 21:59

Miss,Meta hvala vam na odgovorima jeste kod mene je fsh 8 i nešto tako da je veći od lh sad mi je jasno .
Meta ja trebam u četvrtak na uz i radiću e2 i tsh.
Biksi hvala ti draga  ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 1/6/2014, 22:28

Bravo Missile za 4jc. Sad se one, uz zvuke metalerskih balada, bushe u labu. lml  Very Happy  lml
 srca juriš juriš juriš juriš srca 
Bak, krenuo da opada lh, sigurno je dosad i ispod 4. Vjerujem da je na UZ sve savrsheno.  cmoka 
KoMeta  grljenje 
Petkana, navijamo za sutrashnju aspiraciju
 wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 2/6/2014, 00:10

Bixi, zasto ne valja sumeci? Ja ga pijem i endo dobar, a folikuli nisu prazni. Prvo sam kupika natural welf, pa je dr ipak rekla da uzmem sumeci. Sad me zabrinu ti za kvalitet jc

E svaki korak je briga za sebe. Mogu misliti tek u trudnoci.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 2/6/2014, 09:51

Bak šta kaže dr?

Miss, žurka je u toku  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš Hoće li ti se danas javiti sa nekim informacijama?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 2/6/2014, 10:23

Nini, rekli su da ce zvati sutra. Ja pitala sta ako je et za 2 dana. Cekam, nosim mob "oko vrata" pa javljam kad saznam. U medjuvremenu smirujem zivce.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Star77 2/6/2014, 10:26

Petkana, samo da znas da mislim na tebe :)

Biksi, hajd ljubim te bas javi to za sumece. I meni je dr predlozila isto.

Missile, mogu zamisliti kako se osjecas. Meni najteze padne to cekanje, mada ces sve zaboraviti kada ti jave dobre vijesti :)

Veliki pozdrav za sve :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 2/6/2014, 10:29

Kaze dr uz savrsen, endo miran, to je htela da vidi da nije krenuo da raste, nije, jajnici puni folikula koji cekaju, nema vidljivog izvora tog lh.
Od sinoc tri dana diferelin, pa u sredu opet lh, kaze dr diferelin ga obara sigurno. Rekoh, aha, videcemo  lol! 
I ako ga ne obori krecemo ovih dana, jer stvarno nema nikakve naznake ciste ili neceg drugog sto bi bila prepreka.
Cekamo sredu!

Do tad ce nam Miss biti uveliko trudnica  srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SoJa 2/6/2014, 10:33

missile ::Bixi, zasto ne valja sumeci?

Miss, ne samo Mg, nije dobro da se piju šumeće tablete uopšte, jer sadrže bikarbonate (oni pomažu da se tablete rastvore u vodi), a oni sadrže dosta soli, što može da dovede do oštećenja bubrega, visokog krvnog pritiska...

Bak, mislim da će pasti do srede, jer je već krenuo da pada. Navijam jako  igracice igracice igracice igracice love 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 14 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu