KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 21/3/2014, 19:38

I meni je bilo čudno, zato sam tragala po internetu i našla da može da poveća rezultat bete za najviše 20. Pretpostavljam da je to neposredno nakon primanja, a vremenom se još smanjuje koncentracija u organizmu pa računam da za 3 dana ne može da da lažno pozitivan rezultat.
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 21/3/2014, 19:45

Sofija, Ninana, Sandrolina, jos malo pa se radujemo svi sa vama :-)

Genedina, divne vijesti, mislim na tebe :-)

Ja sam danas zvala Fond da pitam sta se desilo sa rjesenjem, i kaze neki fini momak da sam ja predala papire bas onaj dan kad je zasjedala komisija prije mjesec dana i da jos niko nije pogledao moje papire. Ja cekam kao ozeblo sunce da mi zazvoni telefon a oni nisu ni pogledali papire :-) Sledece sedmice ponovo zasjeda komisija i trebalo bi tada i biti gotovo. Ja svakako 25.03. idem na konsultacije i to je to :-)

Sve ostale puunooo pozdravljam i navijam za sve.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 21/3/2014, 20:00

Ganedina, navijam jako!!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda Ninana, Sandrolina, za veeelike bete!!!  igracice igracice igracice igracice sreca sreca sreca sreca igracice igracice igracice 
Suzo, za tvoj pocetak!!!  sreca sreca sreca sreca likeit likeit 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/3/2014, 21:02

Vuchica ::
SoJa ::Divna vest od Ganedine, navijam jaaaakoooo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Neka se mrvice čvrsto zakače za mamicu, pa da se radujemo neviđeno za dve nedelje
 d d d d d d d d d d d d 
 b b b b b b b b b b b b 

Sofija, Ninana, Sandrolina, još malo, cure  vv vv vv beta beta beta
Kradem od Sojcice. Kad je sve lepo napisala, ne bih ja tu nista DIR'O!!!!  likeit 
(jos da prepisem i brojku jajnih celija, ih gde bi mi kraj bio  Very Happy )


I ja kradem od vas i navijam jaaaako i posebno za Genedinu! Curice, navijam i za vas jako, al iza nju malkice jace, ne zamerite mi!  roda roda roda roda roda roda roda roda 

Suzo, nizak star i pokret za koji dan! bravo i srecno!  igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 21/3/2014, 21:09

Drugari navijanje u toku  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 21/3/2014, 22:06

Sofija,Sandrolina i Ninana navijam za bete  bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb   bb 
Genedina super ti si nam nova cekalica da sve bude lagano vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Kisurko dusice brz oporavak  ff 
Vucice bravo lep izvestaj i tebe malo da zaprasimo  d   d   d   d   d   d   d   d   d d   d   d   d   d   d   d   d   d   d   d   d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 21/3/2014, 23:15

Kusurko sta je bilo kod urologa draga?  osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 22/3/2014, 01:09

Genedina,zelim ti jednu trocifrenu betu,pa da zasijas na kutku kao sunce jarko.  sunny sunny sunny 
Suzo...srecan pocetak i neka samo to sto kasne sa papirologijom bude problem a ostalo da ti tece kao voda,do ostvarenja zelje...  beba beba beba 
Cekalice bete zelim vam cifre od 333,3 i da vam dusu ispuni radost umesto stalnih nekih briga...
 beba bebe beba bebe 
 igracice roda igracice roda igracice roda roda igracice roda 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 22/3/2014, 02:06

Vuchica ::
SoJa ::Divna vest od Ganedine, navijam jaaaakoooo  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Neka se mrvice čvrsto zakače za mamicu, pa da se radujemo neviđeno za dve nedelje
 d d d d d d d d d d d d 
 b b b b b b b b b b b b 

Sofija, Ninana, Sandrolina, još malo, cure  vv vv vv beta beta beta
Kradem od Sojcice. Kad je sve lepo napisala, ne bih ja tu nista DIR'O!!!!  likeit 
(jos da prepisem i brojku jajnih celija, ih gde bi mi kraj bio  Very Happy )

I ja cu samo da prepishem!!!! Ganedina - ZELIM JAKO, JAAAAAKO!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 22/3/2014, 06:25

Hvala vam na podrsi, jos dva puta spavam pa beta!  Very Happy 
Da poskocim i ja za ostale cekalice  igracice igracice igracice b b b vv vv vv 
Devojke, sta moze biti razlog sto sam se u drugoj nedelji posle et naduvala, izgledam kao u 6 mesecu trudnoce? Mislila sam da je zbog usporene probave, ali nju sam regulisala i stanje se ne menja tj. imam manje grceva, ali naduvanost je tu i jaki bolovi u jajnicima. Da nije zakasneli hiper, jel to moguce? Pomagajte ako ste imale slicnu reakciju  tuga srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/3/2014, 08:02

Ninana,mislim da smo ti već rekle šta smo o tome imale,šta više-kako vreme odmiče i beta raste hiper ima tendenciju da se pogorša.
Nego ti čim ti je malo bolje,zaboraviš na to.
Opet ti iskreno savetujem,obrati se klinici gde si radila postupak.

Devojčice moje drage,navijam za divne bete i lepe vesti.
Ljubim vas!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninana 22/3/2014, 08:14

Hvala ti Ragaco, potpuno si u pravu, izbegavam na sve nacine da idem u kliniku pa kad se uplasim opet vam zapomazem  Embarassed 
Ninana
Ninana

Broj poruka : 149
Datum upisa : 23.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/3/2014, 08:17

Nemoj da izbegavaš,draga,hiper zaista nije za šalu,uradiće ti UZ abdominalno,eventualno izvaditi krv,pa ako treba nešto da se preduzima-što pre to bolje!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 22/3/2014, 08:34

Ninana,Sofi,Sandrolina navijam za debele bete da nas sve tri obradujete uskoro  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ganedina,Vučice držim fige jako i za vas igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice  
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 22/3/2014, 09:41

Ninana i ja sam primala Pregnil i vadila betu i isto imala to pitanje,koliko utice,da li utice itd...
Dr mi je rekla da maksimalno moze da "lazira" rezultat za oko 30-40 jedinica posle 24h...

a sto se tice hipera isto sam ga imala,bolan naduven stomak,mucninu cak i blagu temperaturu,ja sam zbog toga primala Fraxsiparin skoro 2 meseca i bila na infuziji par puta, otidji do Dr i reci mu sve obavezno...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 22/3/2014, 10:51

drage moje jos dva dana i konacno ponedeljak kada radim betuuu, imam tremu :), danas sam pocela da se presabiram meni je transfer bio 7.marta bas su mi dugo ostavili da radim betu....
nadutost stomaka sam imala i ja tako da se javlja mislim od lekova, mada moj je savet obavezno se javiš doktoru koji je radio postupak...
elem, imam jedno pitanje da li vam se desava/lo da vas boli donji deo stomaka, a toliki bol u ledjima imam da mi pravi problem kada legnem da spavam, izutra manje ali kako dan tece on se povecava.
bas imam tremu zbog bete...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 22/3/2014, 11:30

Sandrolina,to mu dođe 17. dan nakon ET-rekorderski  Very Happy 
Ne znam šta da ti kažem za te bolove,osim da su vrlo uobičajeni,posebno ti u stomaku donjem,a leđa misliš baš na leđa ili krsta?
Možda da te dragi povremeno izmasira,probaj da podigneš jastuk ako spavaš na nižem ili obrnuto...
Nemoj sad da se tremiraš kad si ovoliko sačekala...mada možeš i danas da se bocneš,a da ponedeljak bude za proveru raste li beta lepo.
Ja te smatram  trudnica 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 22/3/2014, 12:32

Leptirko, KoMetaK, SuzanaSaki  osmeh srce  jedva cekam da poletim, hvala drage moje na lijepim zeljama  sreca 

Ninana, nadam se da ces sto prije poslusati iskusnije djevojke i otici, cisto da skines taj neki teret sa ledja. Sve ce to biti dobro!

Sandrolina, jos malo  likeit 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 22/3/2014, 12:37

Sandrolina ,taj bol u donjem delu ledja je od sirenja materice.Bebci se zakacili i mora da boli.Mozes betu i danas da radis i u ponedeljak da proveris kako raste!Cekamo veliku betu i da nas vuces za nosice!!!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/3/2014, 12:44

Ninana, nemoj da se igras sa hiper! Ne znam da li uzimas surutku,mlad sir, pijes dosta tecnosti kao sto su ti cure savetovale?! Hiper moze da napravi ozbiljne probleme! Bilo je zena koje su bile po 2-3 meseca u bolnici i koje su imale vodu u stomaku i plucima. Moze da ti napravi i probleme sa jajnicima ozbiljne! Nije za igranje, iako ne znam u kakvom si stanju tacno, da li si neko ko ima visok prag bola, pa moze ad istrpi, ili se plasis da odes kod lekara. Ne secam se ni gde si radila tu VTO, a nema u potpisu, pa bih te ja uputila odmah tamo, bar da proveris i budes mirna! Sad treba da mislis i na te mrvice u stomaku, da im ne komplikujes intrauterini zivot, ako nesto, ne daj Boze, krene po zlu. Mozda sam gruba i uplasila te, ali sam to i htela, da se pokrenes i odes do klinike.  yes yes Ako nije nista strasno, super, ides kuci i mirna si, a ako postoji problem moci ce da reaguju na vreme, da ti daju neku infuziju...

Sandrolina, pa ti si 100% trudna, kad ti je danas 17 dan a ciklus nije stigao! JA sam radila betu 9. dan i bila je pozitivna! Eto, cisto da znas da ni danas nije rano, a u ponedeljak mozes taman da proveris duplanje!!! Navijam da bude veeelika kad god je radila!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sofija, Ninana, Genedina, navijam za veeeeelki bete!!!  roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 22/3/2014, 13:14

Ninana,zene su ti vec nekoliko puta rekle ili zovi kliniku ili idi kod njih,cim ti je stomak toliko naduven postoji sumnja da je hiperstimulacija.Hiperstimulacija cesto ide sa trudnocom tako da nisi odgovorna samo za sebe . cekamo da se javis da si nesto preduzela!Ljubim te!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 22/3/2014, 13:22

Navijam svim srcem za sve vase korake!Ovih dana se puno pisalo,nisam stigla da sve sa paznjom propratim,pa ako sam nekog izostavila izvinite!Puno ljubim sve a posebno Eratu i Zvoncicu! poljubci poljubci poljubci poljubci 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 22/3/2014, 13:49

ej drage moje
Ragaco bas ispadoh rekorder :)))), a da krsta me bole, valjda nisu bubrezi poceli da mi otkazuju :)))))
Lales iz tvog pisanja u Božije usi radost  roda 
Kometak nema ciklusa, mada sam ja razumela da ciklus i ne moze da pocne kada se koristi Untrogestan, jer kada mi nije uspelo prvi put Sonja mi je rekla da prestanem da ga koristim i da ce ciklus poceti za par dana, pa iz toga sam zakljucila da mi ciklus nije parametar...
Danas nemam gde da uradim betu labaratorije ovo koje smatram normalnim rade do 1 tako da mi ostaje opet da cekam ponedeljak...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 22/3/2014, 15:19

Sandrolina

Navijam za ogromnu betu u ponedeljak!! Ninana, takodje!! I obavezno poslusaj devojke u vezi hipera i javi se ukoliko jos danas mozes kod svog lekara...!

Palcice, Soja, Vucice, Suzo, Karakaca, Saska, Kometa  srcasti poljupci srcasti poljupci  poljubac  poljubac  Evo mene 10-ti dan nakon FET-a...usla sam u dvocifreni broj dana ceknja, brojim sitno Wink

Kusurko, jeste li bili kod urologa? Zagrljaj veliki, draga, javi kako je sve proslo, nadam se da je neka sitnica, zledica ili slicno...  zagrljaj  zagrljaj 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 22/3/2014, 15:47

Sofija navijam za tvoju trocifrenu betu!!!! navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2  i saljem roda roda roda roda roda roda
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu