KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 10/3/2014, 17:12

Ninana  bravo d d d d d d d 

Sojčice devojčice  sretan početak napred scuro zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb 

Ninyć  beta beta beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

Sovo  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda b b b b b b b b b b beta beta beta

SladŽo  likeit d d d d d d d d d d d d d d d d d 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 10/3/2014, 17:57

SoJa ,bravo draga za pocetak bockanja.Neka sve bude skolski i endo i folikuli! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice f 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 10/3/2014, 18:58

Sladzo, bravo zeno, navijamo da sve bude kako treba i nadalje radost radost 
Niny, bice to beturina,a ti uradi kad zelis mi navijamo svim srcem trudnica 
Sovo i za tebe navijam jako jako igracice 
Brbljiva konacno lepa vest sreca  srecno u postupku i uspesno

Ninana, bravo za jc. bice tu lepih embriona i  beba beba 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 10/3/2014, 19:20

Soja, srecan pcetak i jos srecniji kraj sa beta beba beba 
pocni odmah sa brazilskim i indiskim orahom, cveklom, paprikom , nanasom, kvasom ili bez.pivom ima endo. da bude bombonica

Slađo, beta lepo raste ČESTITAM  b b d d 

Sofija, zelim ti da se bebice lepo ugnezde i da uzivas i budes
najsrecnija ljubav 

e sad ono sto su meni rekli u klinici gde sam radila VTO sta netreba da se jede posle transfera nista dimljeno i sušeno od mesa, ni suhomesnato, i meso nikako da bude živo znaci dobro kuvano preceno...
slatko isto slabo i nista od alkohola, grejp moze ali u malim kolicinama
a meni wse neopisivo jeo bas tada
najvise voca i povrca i čorbica zdrava ishrana eto.
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 10/3/2014, 19:22

Niny, kako si draga?  zagrljaj 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tara01 10/3/2014, 19:43

Niny u potpunosti te razumem, nadanje ti niko ne moze oduzet i ja sam se bojala konkretnog odgovora. Ali samo misli pozitivno, bice to sve dobro :-) koliko cekas bice to u najmanju ruku trozifrena beta :-)

Soja srecan pocetak, pocinji vec odmah sa ananasom i ako volis pivo i ono je dobro za endo....
Moj je na transferu bio 7.8mm i opet se zakacilo :-)

Sofija, meni je Mirna rekla da jedem neku laksu hranu i samo ne nesto premasno. Znam pored Susi ne smes ni poluzivo peceno meso, ja volim Medium peceno, ali to sada ne dolazi uobzir :-)

Ninana super za embrione:-) i da ti se bar dva zalepe :-)

tara01

Broj poruka : 13
Datum upisa : 06.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 10/3/2014, 19:48

Hvala puno drage moje, saveti su vrhunski kako i uvek!!  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 10/3/2014, 19:49

Ganedina

FET mi rade prekosutra  sreca sreca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 10/3/2014, 19:58

Sofija, navijam. Za prekosutra najjace!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 10/3/2014, 20:03

Sofija, imas pravo proljece u Pragu, kao naruceno! Drzim fige za smrzlice!
Sladjana cestitam, uzivaj!
Soja srecno!
Djevojke radilice, cekalice i trudnice, zelim puno srece i uspjeha!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 10/3/2014, 20:03

Hvala, Leptirko, medena!!!  osmeh srce srca1 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 10/3/2014, 20:04

Hvala Zoxa, sjajno!

Prosle godine smo imali krajem maja pravu zimu, 5-6 stepeni i svaki dan kisu, sjajno je da nas sada malo sunce ogreje  sunny 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 10/3/2014, 20:05

Sofi srećno držim fige najjače što mogu  yes radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 10/3/2014, 20:10

Sofija Veks ::Hvala Zoxa, sjajno!

Prosle godine smo imali krajem maja pravu zimu, 5-6 stepeni i svaki dan kisu, sjajno je da nas sada malo sunce ogreje  sunny 

Bjanku tek rodjenu u skafanderu nosila na kontrolu, strasno.

Sad najavljuju i 18+ uzivajte!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 10/3/2014, 20:16

Sofija Veks ::
FET mi rade prekosutra  sreca sreca 

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra love ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/3/2014, 20:18

sladja cestitam,bas lepa beta...


Imam jednu nedoumicu mozda mozete da mi pomognete. Sinoc mi je prestala menstruacija,u petak sam radela betu bila je 1.06.U subotu sam bila kod doktorku na uz endo mi je bio 9.6 sto je njoj cudno da nije uspela vto pored toliko dobrog enda,rekla sam joj da mi je krvarenje isto ne povecava se i ne smanjuje.Rekla mi je da cu tek krvariti jer mora materica da mi se cisti.U nedelju smo se vratili kuci do kuce mi je dva puta bilo muka i zavrsila sam pored puta jer sam morala da povracam,i do uvece mi je prestalo krvarenje.Meni nije jasno zasto kada mi se materica nije jos ocistila?Sta vi mislite?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 10/3/2014, 20:30

A da ti uradis betu ponovo?  Wink 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/3/2014, 20:44

Pa neznam kao racunam da bi doktorka videla nesto na uz?Ili nebi videla? Bas sam zbunjena,moj muz kaze da je to neki stidljivko i da je tu,cak i kada mi je doneo rezultate bete odmah je rekao da su pogresili sa zarezom?
Malo mi je to nemoguce da pogrese,ja sam cak prestala sa Crinone gel koji sam stavljala do bete.Bas sam u nedoumici,neznam koliko je moguce da je greska?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 10/3/2014, 20:53

Ne znam Iko, nisam pametna, ali ako ti je tako prestala menstruacija i uz to povracas....ne znam, i ja sam zbunjena, a uz to sam i laik.  Rolling Eyes 
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/3/2014, 20:57

Pa i ja sam laik mislila sam da sve znam ali shvatam da neznam nista,kad vidim sta zenice ovde pisu.Ovako mi nije bilo na prvu vto.Videla sam tada da mi se cisti endo,cela ova vto mi se razlikuje od prve.Bas neznam sta da mislim.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 10/3/2014, 21:00

Ivancice, kog si dana radila betu? Koji ti je danas dan posle transfera? Nista nije nemoguce, ponovi betu, da budes sigurna. Mnogo je rano da bi dr ista mogla da vidi!

Brbljiva (leptiricu sarenicu) bravo za resavanje bestije! Srecno u postupku!

SOjcice, devojcice, neka bockanje bude uspesno i da se sve zavrsi jednom veeeelikom betom!!!!

Sofija, srecno prekosutra, da vas sunce ogreje za 2 nedelje, kao sto je i Prag osuncan ovih dana!!!

Niny, trk u lab, da potvrdis veeeeliku betu!!!!

Sladzo, lepo se dupla beta, drzim jaaaako fige da ovo bude treca sreca!!!

Sovo, kad radis ti betu?

Ninana, bravo za 7 lepih embriona, kad je transfer?

Navijam curice, jaaako, jaaako!!! Mene je danas jedna sveza trudnica vukla jaaaako za nosic, taman da mi prenese trudnicku "zarazu"!!!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 10/3/2014, 21:10

Ivanice, uradi ponovo betu, kakav god rezultat bio bices mirnija, ja bih svim srcem zelela da bude veliko iznanađenje taj mali stidljivko zagrljaj zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 10/3/2014, 21:18

Sofija prekosutra transfer a za dvije nedelje  trudnica radost radost radost 

Ivanice ponovo ujutru fino betu da budes mirna. Takodje ako se stanje sa povracanjem ili bilo kakvim bolovima pojaca odmah kod dr. Navijamo da se neko ipak sakrio.  navijacica 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/3/2014, 21:47

Danas mi je 16dpt.Sada sam u selu ali i ja razmisljam o tome da ponovim betu ali tek u Petak.Stvarno neznam sta da mislim.Znaci nista nije moglo da se vidi 14dpt na uz jel da?Betu sam radila 13dpt.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 10/3/2014, 21:54

Tesko da je ista moglo da se vidi.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu